Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy krasnoludy przewa偶nie tempymi wojakami...?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu sory??? przecie偶 w WFRP nie gra si臋 po to 偶eby wygrywa膰 tylko dla klimatu tej gry dla 艣wiat i anomalii w tym 艣wiecie.. krasnal mag to jest to - ucze艅 o PM, 1 poziom 2k4 drugi 2k4... i co i tak wymiatam (gorzej jak wypadn膮 jedynki...) co mi tam 2k4 u innych uczni贸w i 4k4 u innych czarodziei... nie gram po to 偶eby by膰 najlepszym...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mia艂em jednego krasnala czarodzieja pierwszego poziomu na sesji. Gracz wymiata艂 nim strasznie choci膮偶 zachowywa艂 si臋 jak czarodziej zab贸jca trolli. Rzuca艂 kule ognia za max punkt贸w z trzech metr贸w na przyk艂ad. Zgin膮艂 kiedy zacz膮艂 rozrabia膰 w magicznej szklarni. A by艂o si臋 tam czego ba膰. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak w艂膮艣ciwie to krasnoludzki mag jak mu si臋 PM sko艅cz膮 to zdejmuje z plec贸w top贸r i dalej z orkiem w tango Twisted Evil jak wcze艣niej zaliczy艂 jak膮艣 profesj臋 walcz膮c膮 to nie ma mocnych na takiego!!!
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tu sie zgodze. A dok艂adnie jakim magiem? Krasnal - nekromanta! To dopiero widok! Rozpadaj膮cy sie krasnal, gnij膮cy. Ach normalnie rozmarzy艂em sie. Ale demolog! To te偶 by艂o by dobre. Krasnal by sobie wezwa艂 demona 250 cm a krasnal metr mniejszy!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pia Lut 11, 2005 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nekromanta??? Demonolog??? Musia艂by by膰 krasnoludem chaosu... A chaos t臋pie... Zwyk艂y, niewyspecjalizowany czrodziej.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lut 18, 2005 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma krasnolud贸w nekromant贸w!!!!!! Krasnale nie babraj膮 sie o偶ywianiem zw艂ok. Nawet te chaotyczne. Demony i owszem. Rzadko艣膰 ale zda偶y si臋 krasnoludzki demonolog. Exclamation
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pia Lut 25, 2005 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nekrusa walno艂em chaotykom bo nigdzie indziej by nie mia艂 najmniejszych szans wyst膮pi膰.. ale jak m贸wisz 偶e nie to powiedzmy 偶e nie.. Laughing
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muj Kumpel mia艂 kap艂ana 2 poziom i potem Brode mu obiceli i sta艂 si臋 Zabujc膮 Troli to by艂a fazerska postac ale przestali艣my nimi gra膰... i naprawde pot臋zna by艂a....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy w dru偶ynie jest krasnoludzki zab贸jca, robi si臋 bardzo niebezpiecznie. Pami臋tajcie, 偶e oni nie zwa偶aj膮 na nic i mog膮 wpakowa膰 kumpli w jakie艣 g贸wno po same uszy.

A je艣li chodzi o krasnoludzkiego nekrusa, wiele bym da艂 by takiego zobaczy膰. Hej, ja przecie偶 widzia艂em takiego. Odsy艂am szanownie zgromadzonych do "殴le si臋 dzieje w Kislevie". Wcale nie by艂 krasnalem chaosu, a s艂uchaj膮c jego historii mo偶na by艂o popu艣ci膰 ze 艣iechu. Do dzisiaj pami臋tam jak mia艂 na imi臋: Annandil. Elfickie imi臋 (艂ahahahahahahaha).
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Mar 25, 2005 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To napewno by艂 krasnolud?? Jako艣 niechce mi si臋 wie偶y膰. I jeszcze z elfickim imieniem. Sprawdze to tylko gdzie ja mam ten dodatek. A co do krasnolud贸w to nie musz膮 by膰 zab贸jcami 偶eby towarzyszy w szambo wpuszcza膰 Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Mar 31, 2005 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krasnolud to jest nic panowie , on jest miluski i wogole jak ja gram moim sadysta to na drodze po nas zostaja cial po torturach , albo na dwu dniowej drodze 9 trupow spitych przez naszego wamipira , jak nasz ekipa nie ma jakiegos szamba to musi byc dzien wiosny , wiec krasnoludzki zabojca w druzynie nic by nie zmienil :]
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black: czy to nie ten krasnolud stal sie pozniej khornista ???
Jesli tak, to pamietam go. Byl nie do zniesienia przed przemiana, ale po przemianie zrobilo sie wesolo jak zaczal na niego sikac moj el he he he he (szkoda, ze polegl marnie - zaraz po Wiedzminie)
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
snorri1
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 23 Cze 2005
Posty: 7
Sk眃: Karak Osiem Szczyt贸w

PostWys砤ny: Pia Cze 24, 2005 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C贸偶 krasnoludy s膮 jedna z najbardziej wszechstronnych ras. 艢wietni wojownicy wymiataj膮cy pole bitwy np. z glon贸w czy szczur贸w. Jednocze艣nie wy艣mienici rzemie艣lnicy i in偶ynierowie. S艂abi magowie, ale mo偶e kt贸ry艣 z BG zostanie np. Kowalem Run. Ci panowie wiedz膮 jak u偶ywa sie pot臋gi magii. W postaci d艂ugobrodego mo偶na spokojnie 艂膮czy膰 kilka profesji r贸偶nych od siebie, a i tak bedzie zachowana zgodno艣膰 ze 艣wiatem.
Nie b臋dzie brzmia艂o g艂upio: Krasnolud, wyk艂adowca Akademii Imperialnej w Nuln, dow贸dca regimentu tarczownik贸w w czasie wojny jakiej艣 tam, za m艂odu goniec i g贸rnik. A g艂upio brzmi: Elf mag, by艂y g贸rnik...
_________________
Lepiej w lochu zgni膰
Broni膮c czego maj膮c
Ni偶 panem wi臋zienia by膰
Honoru nie posiadaj膮c

Bij nazist贸w
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Saise
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 28 Cze 2005
Posty: 23
Sk眃: Tarn贸w

PostWys砤ny: Pia Lip 01, 2005 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S艂abi Magowie? A wi臋c powiem tak - od prapokole艅 istnie艅 gram krasnoludem. I nigdy nie gra艂em Krasnoludem-Wojownikiem.

Pierwszy M贸j Krasnolud, Aktualnie na zas艂u偶onej emertyturze, by艂 Inzynierem - wbrew pozorm postac niezwykla, nikt mu g艂upoty nie zarzuci, a potrafi naprawiac i majstrowac rzeczy o ktorych sie innym graczom nie sni. Kolejne wyewoluowa艂em nim na Rusznikarza - i teraz pokazal swoja prawdziwa moc. Bo zmudnych poszukiwaniach pieniadza, zakupione zostaly Gar艂acz, Rusznica i Hohlandzka Strzelba. :] I kto powiedzia艂 ze tylko elfy moga miotac b贸l na odleg艂o艣c...

Druga postac, byl to alchemik (specjalizacja na Kwasy i 艢rodku Truj膮ce). Postac kie艂kowa艂a wolno, ale by艂a kapitalna do odgrywania - jako alchemik masz wyb贸r mi臋dzy szalonym naukowcem, powa偶nym acz dociekliwym badaczem, barzo wsibskim, zyjacym miedzy alembikami psycholem itd. Na dodatek na 3 poziomie zaczalem miotac we wrogow fiolkami kwasu wlasnej produkcji, co dostarczalo wiele... ubawu Very Happy

Postac ktora gram aktualnie, jest to Krasnoludzki Iluzjonista. Ktos kto mowi ze mag z krasnoluda zaden jest w bledzie. Prosta sprawa - ktory mag oprocz miotania zakles moze jeszcze przy okazji dotkliwie i skutecznie walczyc wrecz, zalewac sie wud膮 czy tez spokojnie ud偶wign膮c prawie dwukrotn膮 mase swojego cia艂a? :] A krasnolud to potrafi. DLatego tez Krasnoludy nie moga miec wiecej PM, bo byli by przegieci...

UF. Taki ma艂y m贸j g艂os w sprawie krasi. Krasnoludy sa b. wszechstronne - od niezbyt inteligentych, acz silnych wojak贸w, poprzez strzelc贸w az do mag贸w. Wszystko dozwolone (a, i jeszcze krasnoludzki medyk jest bardzo ok.)
_________________
'Rzucam zakl臋cie "Ochrona Przed 艢mierci膮"...' - pewien niedo艣wiadczony gracz w obliczu spotkania z ostateczna realno艣ci膮 (tzn. 艢mierci膮...)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lip 01, 2005 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uwa偶am 偶e krasnuludy magami nie powinny by膰 poniewa偶 poprostu nie lubi膮 magii. Wol膮 technik臋 i wynalaski a nie jakie艣 czary mary. Zreszt膮 zajmuj膮 si臋 tylko runami a nie zakl臋ciami. Licz膮 na wytwory w艂asnych r膮k a nie jakie艣 si艂y nadprzyrodzone czy moce.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group