Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co myślisz o Blackswordsmanie??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Co sÄ…dzisz o Blackswordsmanie??
Ubóstwiam
38%
 38%  [ 7 ]
Kocham
11%
 11%  [ 2 ]
LubiÄ™
16%
 16%  [ 3 ]
Nie lubiÄ™
0%
 0%  [ 0 ]
NienawidzÄ™
5%
 5%  [ 1 ]
Ten koleś się z choinki urwał
11%
 11%  [ 2 ]
Chyba o nim słyszałem/am
11%
 11%  [ 2 ]
Nigdy w życiu o nim nie słyszałem/am
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich G³osów : 18

Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Sie 15, 2006 16:32    Temat postu: Co myÅ›lisz o Blackswordsmanie?? Odpowiedz z cytatem

Tak jestem ciekaw co ludzie, nieludzie i inne kreatury o mnie myślą. Niech każdy zagłosuje i skomentuje. To temat dla Wszystkich forumowiczów!! Chwalcie, bluzgajcie co tylko dusza zapragnie <i tak mam cenzurę w ręku, buahahaha>. A poza tym sprawdzimy frekwencje ilu z was czyta każdy nowy temat:) I czy ten temat jest interesujący^-^. Więc zapraszam.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Wto Sie 15, 2006 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze jest spoko. Bardzo dobrze wypelniasz swoja role moderatora i niemoge ci nic zarzucic... no moze pozatym ze troche wiecej luzu by sie przydalo Very Happy nie poznalem cie osobiscie wiec troche ciezko mi oceniac ale wydaje mi sie ze jest dobrze wiec tak trzymac Wink
pozdro Wink
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Sie 15, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę cię, Black! Twisted Evil Z wielu, różnych powodów.

Między innymi: za Cmentarz, za Artemiderusa, za Karczmę, za to że Jezus umarł na krzyżu, za tandem Lenin-Stalin, za Lecha Kaczyńskiego, ojca Dyrektora, Moherowe Berety, wojnę w Wietnamie, za Chaos, za to że Boromir dostał strzałą...

Można wymieniać bez końca. Very Happy Wszystkiemu winien jesteś TY, Black! <rzuca flaszkami po wódce Starogardzkiej, klnąc zażarcie>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Sie 16, 2006 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<podchodzÄ™, podnoszÄ™ starogardzkÄ…, dopijam>

Black zawsze był wcieleniem Chaosu <chwila zadumy> ... no może przy Hitlerze troche przesadziłeś.

ale wracając do tematu, znakomicie wypełnia swoje obowiązki, dziedziniec zawsze jest uprzątnięty, szubiennice i gilotyny wyszyszczone, pancerze krwi starannie wypiaskowane, gobelin w każdy wtorek starannie wyczesany i nakarmiony, fakt - trzeba przyznać, czasem przesadza przy uśmiercaniu gości zamku - często ledwo wlezą przez bramę i już dyndają na jakieś pułapce w takim stanie, że nie da się już pozyskać ich duszy - no ale osobiście myślę, że to przez jego głęboką pasję i zaangażowanie w pracy. Czasem strzelają mu do głowy dziwne pomysły [jak choćby ta ankieta], ma niezwykły dar odnajdywania artefaktów [jak choćby ten pierścień petryfikacji znaleziony w skorzęcińskim mule Wink], myślę, że nawet przymierza się do stanowiska jakiegoś mniejszego boga, czy tam championa chaosu więc...
... jak tu go nie ubóstwiać? Very Happy
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Sro Sie 16, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tu nie ubustwiać tego wkurzajcego, zbyt czesto znęcającego się nad swoimi miczemu winnymi graczami dająć im to coraz nowsze zagadki i coraz silnijsze potwory Twisted Evil czubka rodem z otchłani chaosu
Jednymi słowy Black rządzi !!!! Very Happy
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Sie 16, 2006 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Black... tak pół na pół. Z jednej strony nie mogę za bardzo narzekać, bo jesteś równy koleś (równy... to słowo chyba wypadło z obiegu?). Zawsze cierpliwy... spokojny. Wysłucha, pokiwa znacząco głową... poprawi, coś dorzuci (czasami do ognia). Z drugiej natomiast strony... ech. Jak tu nie ubóstwiać talentu do szkodzenia Bohaterom Graczom, wytaczając coraz to cieższą artylerię naprzeciw małej grupce osób, którzy myśleli, że ostatnich wydarzeń już nic przebić nie może. A jednak... Black zawsze coś znajdzie, więc toast za Blacka... ale nie Starogardzką... może jakis dwójniaczek?
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Czw Sie 17, 2006 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo to, że Black "odważył" się stworzyć tematt w którym forumowicze będą wypowiadać się o Nim już o czymś świadczy. Jeszcze na żadnym forum nie spotkałem się z czymś takim.

Cóż... Wziąłem w ankiecie "Lubię". A czemu miałbym wziąść inaczej? Pomoże gdy potrzeba, ostrzeże. Jeszcze nigdy nie zostałem przez Blacka urażony (No, chyba że mamy inne zdania co do różnych zagadnień na forum).

No, to tyle. Nie będe pisał, że sesje są super, fajny moderator bla bla ... Bo to już napisali przedmówcy Smile
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Sie 19, 2006 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Black......moja kolej Twisted Evil
No więc gram z tobą prawie rok i nikt, ale to powtażam nikt nie zeszmacił mojej postaci jak ty. Gregory nie wspomniał jeszcze zę za zrzuceniem bomby na Hiorszime stałeś TY !!!!!!!
Potrafisz jak nikt mi znany wprowadzić w trans gracza, stworzyc super klimat [ sesja w Skorzęcinie w kapliczce była klimatyczna] , ale te twoje czasami czepianie się pierduł sprawia ze mam juz zniżki na Apap. W dodatku czemu kończysz wise w najlepszym momencie, przez ceibie spać nie mogę bo....ciągle śnia mi się rózne warianty mojje smierci
My biedni gracze nie wiedzieć czemu jesteśmy tak poniewierani. powiedz nam "dlaczego" ????
Jako osoba jesteś klimatyczny choć małomówny ale i tak cie kochamy!!!!!!!
Orth to ty nie wiedziałeś : Black już jest półbogiem od zlotu w Skorzęcinie "nie wyczułeś tej magii i nie słyszaleś tych dziwnych modłów w jego światyni. Sam załatwiałem mu dziewice, ......." Razz
Ja też wznosze toast ale piwkiem.......
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Nie Sie 20, 2006 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede sie rozwlekał
Sensej jest najlepszy!!!!!!!!!
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Nie Sie 27, 2006 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten koleś się z choinki urwał... żeby takie tematy zapodawać.
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Maj 03, 2007 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje , dziękuję . Ile inteligentnych wypowiedzi. Przepraszam wszystkich którzy musieli długo czekać na moje odpisy , szczególnie w sesji. He he przynajmniej widać kto iteresuje się rozwojem forum. Mam teraz mniej czasu odkąd jestem na emigracji ale nadal roztaczam opieke nad zamkowym dziedzińcem(o ile nie śpie ^^) Wbrew moim oczekiwaniom temat ten zyskał spore zainteresowanie. Jeszcze raz dziękuje za komentarze.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lita
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 36
Sk±d: JastrzÄ™bie Zdrój

PostWys³any: Wto Cze 26, 2007 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja też napiszę coś, zaznaczyłam odpowieć 1, bo Pan ten interesuje się forum i czyta jako jedyny moje posty w sesji Altdorf Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokuj, a te ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"

#SESJA Altdorf 2502 Carol de Vous

NIE MA MNIE DO 20.08
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Cze 27, 2007 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze nie jako jedyny Smile ale dziękujęSmile Nie pamiętam czy gdzieś o tym wspomniałem ale ten temat miał na celu polepszenie jakości mojej pracy na forum. Twisted Evil Ale taki już jestem , nie daje wyjaśnień tylko rzucam temat do rozpatrzenia:) JAk ktoś coś jeszcze sobie o mnie pomyśli niech napisze.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group