Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
jak grac halfem ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halfling贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
FrYtA
Mod Halfling贸w
Mod Halfling贸w


Do潮czy: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: TYCHY

PostWys砤ny: Czw Gru 09, 2004 23:56    Temat postu: jak grac halfem ? Odpowiedz z cytatem

czy uwazacie ze half musi byc delikatnym kucharzykiem ? ktory biega za druzyna i nie potrafi nic zrobic poza przeszkadzaniem ?

jesli tak to sie mylicie Smile

bo mozna grac halfem jako rajfur co daje uk艂ady i to jest half o wzroscie 115cm ale ma 3metrowe plecy Wink

inny motyw to chociaz by handlarz, przemytnik... no i zlodziej

ja gralem na cyrkowcu... a no tez sie da Very Happy

a co do charakteru... na pocz膮tku wiadomo... pierwsze przygody to strach itp no ale pozniej mozna pozwolic sobie na cos wiecej nawet bez rozwijania statsow...

no i tutaj half staje sie wypasiony i mimo ze czasami t臋skni za domem i obiadem mamusi to naprawde mozna zrobic z niego "twardego" bohatera....

opowiem wam pokr贸tce moja historie Very Happy
Nazywa艂 sie Gustaw D'Kapusta by艂 jednym z tych ktorzy wyruszyli w swiat. Pow贸d : poszukiwanie nowych potraw, a ze nie byl zbyt zamorzny najo艂 sie do wojska jako kucharz no i tam odkrto go jako przyrz膮d do zwiad贸w no i c贸偶 biedny mia艂 pocz膮c - kazali to robi艂. Opuszczenie woja po dotarciu do Nuln. Ma艂e problemy we wsi niedaleko Nuln. Za obrazenie i probe pobicia szlachcica (haha) trafia do wiezienia. Ratuj膮 go przyjaciele z wojska. Wraca do nuln gdzie cierpi na deficyt budzetowy co doprowadza go do glodu i 艂apania sie jakiegokolwiek pieni膮dza i tak najo艂 sie jako cel na polowaniu Very Happy. uda艂o sie przezyc dziki niewielkiemu wzrotowi oczywiscie. Nast臋pnie przypadkiem trafia do oddzialu najemnik贸w jako wabik. wyrusza z nuln podcczas pobytu w powstawajacej wsi pomaga odeprzec atak zielonych potworow z lasu Wink nastepnie pomagal przy operacji zabojcy troli (zalamal sie bo sie nie udalo) pozniej udzielal sie w obozie drwali zostal porwany do jakiegos zamczyska skad ratuj膮 go jego ziomki z wojska (inni bg poprostu ;P ) no dzieki temu dorobili troche sianka powrot do Nuln gdzie bawia sie swietnie w najlepszym barze WinkWink w nuln pozniej najo艂 sie do cyrku, penetrowa艂 podziemia nuln i zwalcza艂 szczury pozniej straci艂 pamie膰, z nowymi (starymi) znajomymi podjol sie walki z trolem i zgino艂... hmm...

smutny koniec ale swoje przezyl :d teraz w planie mam kolejnego halfa Very Happy

CO WY NA TO ?

pozdeer
_________________
PEACE Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pia Gru 10, 2004 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no musze przyznac ze masz cierpliwo艣c

m贸j Tim ( DROD ) , urodzi艂 si臋w ma艂ej wiosce w lesie gdzie艣 w pa艅stwach przygranicznych , ale pewnego dnia jego wioska znikn臋艂a ( zjad艂 j膮przysz艂y kompan dru偶yny , ale Tim sie tego nigdy nei dowiedzia艂 ) , wi臋c dzielny Tim poszed艂i szuka膰 , niestety nieznalaz艂 ( ciekawe czemu ? ) , ale przy艂aczy艂 si臋 do dziwnej dru偶yny Pana Edgara ( pseudo artystyczne rybosom) , Pana Luisa ( pseudo pijawa ) no i oczywi艣cie w贸jka Wostera ( kt贸ry by艂 wilko艂akiem kt贸y zjad艂 jego rodzinke ) . Uciekli艣my zkarczmy gdy偶 zabili艣my prawie ca艂a trupe cyrkowc贸w. Potem zacz膮艂 sie poscig za inwizycj膮 , a nawet podawanie si臋 za niai uwolnienie pewnego bezbronnego starca od stosu ( demonologa ). A nawet sadzi艂drzewa gdzie艣 ko艂o Fretorii i pom贸g艂 zabi膰 jakiego艣 bezbronnego alchemika. POtem dotar艂 nad morze gdzie przy pr贸bie uwolnienai w贸jka Wostera ze statku zosta艂艣miertelnei ranny. Dru偶yna po dotarciu do najbli偶szego miasta portowego postanowi艂膮 go wskrzesi膰 za kamienie warte prawie 1000 zk. Wskrzeszenie si臋 uda艂o , ale Tim zezwierzecia艂 i kaplani wyp贸艣cili go do lasu. Od tej pory wszelkie s艂uchy urywaj膮 si臋 o Timie. M贸wi si臋 偶e biega po lesie za jelonkami i podgl膮da Driady jak si臋 kompi膮 Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FrYtA
Mod Halfling贸w
Mod Halfling贸w


Do潮czy: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: TYCHY

PostWys砤ny: Pia Gru 10, 2004 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Very Happy
pozytywna historia i dowodzi ze nawet male jest warte... bo poswiecili jakies kamienie i czas by go ratowac... a nawet o elfach i krasach sie tak nie mysli... najczesciej jak juz gina to sie robi nowego ale tamten i tak pozostaje Smile

pozdro
_________________
PEACE Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Sty 24, 2005 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie si臋 wzruszy艂em. Ide tworzy膰 halfa. Halfing to tak jak piszecie wspania艂y zwiadowca z艂odziej i posta膰 wsparcia. Mia艂em wypracowanego halfa zab贸jce zwa艂 si臋 Z膮bek z domu Drzazga w Ty艂ku aka KIE艁. Ca艂kiem nie偶le mu sz艂o bo doszed艂 wko艅cu do zab贸jcy. Ale pewnego razu dosta艂 strasznie trudne zadanie. Zabi膰 inkwizytora i ca艂a jego 艣wite zanim dotrze do zamku-2 dni. No to zbli偶y艂em si臋 do nich i zosta艂em kucharzem. Nie zatru艂em zarcia bo co chwile je kto艣 sprawdza艂. Gdy byli艣my godz od zamku zaatakowali nas chaotycy. Wykorzysta艂em nadarzajac膮 si臋 okazje korzystaj膮c z zamieszania, przekona艂em jeszcze chorego psychicznie ex rycerza zeby mi pom贸g艂 i zabi艂em inkwizytora. Jednak zamieszanie by艂o za ma艂e bo mag jad膮cy z nami potraktowa艂 mnie kul膮 ognia a potem jeszcze piorun i z mojego halfa zosta艂y dymi膮ce buty.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
tartalia
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 24 Sty 2005
Posty: 22
Sk眃: Leszno

PostWys砤ny: Sro Sty 26, 2005 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra艂am niedawno halfingiem kobiet膮.z pozoru niwinna kobietka, a wrzeczywisto艣ci pochodzi艂a z gildii zab贸jc贸w. pod przykrywk膮 kuchareczki szukajacej przyg贸d mia艂a zabi膰 ca艂膮 druzyn臋.Plan by艂 powoli wcielany w zycie, niestety jedna ciekawska elfka otworzy艂a szaf臋 z demonem i diabli wzi臋li zab贸jce i elfke.Nikt nie podejrzewa艂, 偶e takie bezbronne stworzatko, kt贸re p艂aka艂o z byle powodu chcia艂o wyk膮czyc dr贸zyn臋. Szkoda, 偶e MG chcia艂 inaczej!!! Exclamation
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Inez
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 16 Sty 2005
Posty: 63
Sk眃: Leszno

PostWys砤ny: Sro Sty 26, 2005 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tartalia, pami臋tam, pamietam....
Cho艂ubi艂am t膮 twoj膮 zab贸jczyni臋 pod w艂asnym p艂aszczem, ale Ty te偶 mi sukieneczk臋 sprawi艂a艣. Marnego ko艅ca moja posta膰 nie zobaczy艂 bo sama oszala艂a i na zombiak贸w posz艂a. Mimo to lubie halflingi bo weso艂y to ludek i w dodatku z byle czego szamanko zrobi. Przy halflingu dru偶yna z g艂odu raczej nie zemrze Laughing
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lut 24, 2005 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halflingi s膮 strasznie niedoceniane. Osobi艣cie spotka艂em postac halfinga demonologa. Wygl膮da艂 jak szmaciarz, wiecie obdarte brudne ubranie umorusana twarz itd. Poza tym udawa艂 g艂upka z wioski. Zawsze si臋 pyta艂 co? albo jak? A w rzeczywisto艣ci by艂 bardzo intelig臋tny i naprawde silny jak na demonologa przysta艂o. Halfingi to 艣wietni aktorzy bo wszyscy my艣l膮 偶e s膮 s艂abymi wojownikami i na m臋drc贸w te偶 si臋 nie nadaj膮.A prawda jest inna.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Black, chodzi ci o Patyka?...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Mar 01, 2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom. Patyk to by艂 kole艣 jakich ma艂o. A i tak bardziej korzysta艂 z magii elementalnej ni偶 daemonicznej Very Happy Bo sprytny by艂 i wiedzia艂 偶e nie nadu偶ywa si臋 znajomo艣ci z demonami. Tylko fizycznie by艂 bardzo s艂aby ale z takimi czarami to co tam. Najpierw pom贸g艂 dru偶ynie a potem zyska艂 co chcia艂 i zostawi艂 graczy na "lodzie".
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Sro Mar 02, 2005 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black, a wiesz, 偶e nie mo偶na jednocze艣nie by膰 Demonologiem i elementalist膮?... te dwie moce wzajemnie si臋 nienawidz膮 i nie mo偶na w艂ada膰 jednocze艣nie obiema... nawet w handbooku do WFRP to jest...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Mar 02, 2005 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No popatrz kilka lat temu to mnie nie obchodzi艂o. Ale dobrze wiedzie膰. To powiedzmy 偶e ten halfing demonolog to mia艂 magie elementaln膮 zakl臋tom w przedmiotach i po sprawie.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Pia Mar 04, 2005 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

assssss you wissssssssssh my massssssster..... genialne "wyt艂umoczenie" Black.... jestem pod wra偶eniem... Rolling Eyes Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halfling贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group