Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Damned Beasts

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Nie Cze 04, 2006 21:58    Temat postu: Damned Beasts Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko odno艣nie potwor贸w...Jak mo偶e wygl膮d膰 d偶abersmok i jakie ma staty?Opiszcie i om贸wcie go, ale nie wiem co to jest!!!!
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk眃: Katowice

PostWys砤ny: Nie Cze 04, 2006 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat z podr臋cznika z pierwszej edycji, bo bestiariusza do 2 nie mam (jeszcze) Very Happy

Inwazje Chaosu stworzy艂y tysi膮ce dziwnych istot. Wiele z nich w og贸le nie poddaje si臋 klasyfikacji, gdy偶 s膮 to wy艂膮cznie pojedyncze egzemplarze, dla kt贸rych gwa艂towne mutacje sta艂y si臋 przeszkod膮, kt贸ra nie pozwoli艂a im zosta膰 przodkami ca艂ej rasy. Jedn膮 z najdziwniejszych istot, kt贸ra ma rozpoznawaln膮 form臋 i kt贸r膮 mo偶na okre艣li膰 jako nale偶膮c膮 do gatunku nie podlegaj膮cego dalszym zmianom jest d偶abersmok. Jednak nawet ten tak zwany gatunek bywa obiektem mutacji oraz zmian, dotycz膮cych rozmiaru i koloru sk贸ry. Najbardziej charakterystyczna jest ich mentalno艣膰 - s膮 niezwykle odwa偶ne i agresywne, ale jednocze艣nie g艂upie.
W walce d偶abersmok gryzie, kopie i uderza ogonem.

BUDOWA CIA艁A: d偶abersmoki s膮 du偶ymi potworami osi膮gaj膮cymi ponad 4 metry d艂ugo艣ci, a cz臋sto pojawiaj膮 si臋 jeszcze wi臋ksze osobniki. Chocia偶 ich przednie ko艅czyny s膮 bardzo zr臋czne, cz臋sto u偶ywaj膮 ramion, aby pomaga膰 sobie podczas chodzenia lub biegana, podobnie jak goryl w naszym 艣wiecie. Maj膮 d艂ugie, chude szyje i du偶e, brzydkie g艂owy. Chocia偶 maj膮 skrzyd艂a, wi臋kszo艣膰 nie potrafi lata膰. Zamiast tego podczas poruszania trzepocz膮 nimi z w艣ciek艂o艣ci膮, powoduj膮c og艂uszaj膮cy ha艂as. D偶abersmok mo偶e by膰 ka偶dego koloru, a wi臋kszo艣膰 z nich s艂abo 艣wieci.
_________________
#Przyjaciel czy wr贸g ==> Gerhardt z Ostwaldu; cz艂owiek, zabijaka

Wiersze
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Czw Cze 08, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki ale nadal nie jestem go sobie w stanie wyobrazi膰,Mo偶e jakis link do rysunku...
A proponowane staty do tego czegos masz????
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Cze 08, 2006 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕e te偶 ja odda艂em ju偶 znajomemu ksi膮偶k臋 do pierwszej edycji i mam wsi膮艣膰 na drug膮...

Jabberwocky (zwany u nas "D偶abersmokiem") jest znacznie mniejszy od smoka. Gra艂e艣 kiedykolwiek w Planescape Torment lub og贸艂em D&D? Je艣li tak, to por贸wnaj Jabberwocky do Abishai, tych p贸艂demon贸w. Tylko dodaj t臋pe, szerokie z臋biska i nieco owadzi膮 budow臋 偶uchwy i szcz臋ki (czyli co艣 jakby ko艣cista p艂yta na w艂a艣ciwych dzi膮s艂ach itp.). Pazury ma trzy lub cztery i prawie zawsze 艂azi na dw贸ch nogach, a rzec 偶e te ma ca艂kiem wyprostowane. Skrzyd艂a ma znacznie mniejsze i s艂absze od smok贸w, mog膮 na kr贸tki dystans unie艣膰 w艂a艣ciciela lotem szybowym, albo ew. skoczy膰 wy偶ej. Jabberwocky nie s膮 twardymi przeciwnikami dla rozwini臋tej dru偶yny, jednak 艣redni i s艂abi BG b臋d膮 mieli du偶e problemy.

Jeszcze jedno: Jabberwocky to tw贸r Chaosu wi臋c MG mo偶e wymy艣li膰 co艣 specjalnego dla nich. Ponadto nie s艂u偶膮 one bogom Chaosy a jedynie "Niepodzielnemu Chaosowi" (Chaos Undivided), esencji Chaosu.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 07, 2008 00:28, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pia Cze 09, 2006 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli mam tylko troch臋 pozmienia膰 staty smoczka na s艂absze???
Fajny stworek wyszed艂....
Dzi臋ki
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group