Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Miejsc贸wka na sesje oraz co powinno sie na niej znale艣膰

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Pon Kwi 17, 2006 21:04    Temat postu: Miejsc贸wka na sesje oraz co powinno sie na niej znale艣膰 Odpowiedz z cytatem

Prosze o wpisywanie tutaj gdzie gracie i co powinno sie znale艣膰 na sesji?? Jak budowa膰 nastr贸j poimieszczenia itd. B臋de wdzi臋czny za cenne uwagi do艣wiadczonych MG Very Happy
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Pon Kwi 17, 2006 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja nie ob臋dzie si臋 oczywi艣cie bez zaanga偶owania graczy i MG tak, by sami sobie stworzyli klimat. Na sesj臋 przyda si臋 jaka艣 nastrojowa muza (znajdziesz j膮 na zamku). Mo偶na gra膰 w lesie (koniecznie w nocy! Very Happy ) przy ognisku, ale bez stoliku jest to strasznie niewygodne. Ja gram w altance z qmplami. 艢ciany mamy pomalowane na ciemny br膮z, okna zas艂oni臋te wilcz膮 sk贸r膮 a na drzwiach wisi czaszka. Na stoliku kumpel zrobi艂 "zagr贸dk臋" w kt贸r膮 zawsze rzucamy ko艣ci. Wygl膮da ona mniej wi臋cej jak Gwiazda Dawida. Ma艂a ilo艣膰 艣wiat艂a i 艣wiece! Smile

Ale naprawd臋... 呕aden sprz臋t nie zapewni Ci udanej sesji je艣li wszyscy nie stworzycie klimatu. Gra艂em r贸wnie偶 w zwyk艂ym mieszkaniu z qmplami, a klimat by艂 nieziemski.
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Wto Kwi 18, 2006 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za cenne uwagi Smile U mnie klimat buduje narazie stara maczeta i n贸偶 po pradziadku i du偶y top贸r do drewna( fajnie si臋 handluje z graczami z toporem w r臋ku;)....s膮 bardziej ugodowi Twisted Evil
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Wto Kwi 18, 2006 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogrin napisa:
...i du偶y top贸r do drewna( fajnie si臋 handluje z graczami z toporem w r臋ku;)....s膮 bardziej ugodowi Twisted Evil


Muahaha! Very Happy Te偶 musz臋 co艣 takiego sobie sprawi膰... Cool

A gdzie gracie? w prywatnym domu? na dzia艂ce czy na podw贸rku? Gdyby艣 powiedzia艂 gdzie gracie mo偶e bym wam co艣 ciekawego wymy艣li艂 Cool
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Kwi 18, 2006 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z was lenie!! Poczytajcie sobie forum. By艂o ju偶 na temat gdzie , co i jak. Wi臋c nie powtarzajcie pyta艅 na kt贸re udzielono ju偶 odpowiedzi!!
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Wto Kwi 18, 2006 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w prywatnym domu gramy jak narazie, my艣le 偶e postaram sie zastosowa膰 sposoby z muzyk膮 i 艣wiecami Cool
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sro Kwi 19, 2006 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa:
Ale z was lenie!! Poczytajcie sobie forum. By艂o ju偶 na temat gdzie , co i jak. Wi臋c nie powtarzajcie pyta艅 na kt贸re udzielono ju偶 odpowiedzi!!


No dobra, ja tylko odpowiadam na zadane pytanie. Mnie si臋 nie czepiaj ^^
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Sro Kwi 19, 2006 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zaraz z takimi, 偶e leniwy. Mo偶e troche, bo ca艂膮 energie po艣wi臋cam na przygotowanie sesji Cool
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Sob Cze 24, 2006 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mie膰 jaki艣 egzemplarz broni - to zawsze dodaje klimatu.
Tyle, 偶e profesjonalne repliki kosztuj膮 straszn膮 kas臋...

Trzeba sobie radzi膰 przedmiotami codziennego u偶ytku - kiedy艣 ca艂膮 sesj臋 wywija艂em t艂uczkiem do mi臋sa imituj膮cym m艂ot bojowy. Znacznie poprawia艂o to moj膮 pozycj臋 w dialogach Very Happy

Ale od otoczenia znacznie wa偶niejsi s膮 gracze - gra艂em przy 艣wiecach i ca艂ym mn贸stwie rekwizyt贸w, a sesja by艂a fatalna, a teraz najcz臋艣ciej zdarza si臋 mi gra膰 przy zwyk艂ym stole i zapalonym 艣wietle, ale jest 艣wietnie ze wzgl臋du na dobrych graczy.

Oczywi艣cie, najlepiej jest mie膰 i dobre pomieszczenie i dobrych graczy...
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk眃: Katowice

PostWys砤ny: Nie Cze 25, 2006 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od lat gramy u mnie, rodzice wiedz膮 co si臋 dzieje wi臋c si臋 nie panikuj膮 nawet gdy z pokoju dochodz膮 dziwne odglosy Wink

Gramy przy zwyklym kuchennym stole, czasem przy 艣wiecach, a czasem przy zapalonym lub s艂onecznym 艣wietle. Ju偶 dawno stwierdzili艣my, 偶e nie ma to takiego znaczenia. Kolejn膮 w膮偶n膮 rzecz膮 jest to, 偶e przestali艣my gracz nocami (mo偶e to ju偶 nie te lata) Wink, ale w dzie艅 gracze trze藕wiej my艣l膮 i 艂atwiej wcielaj膮 si臋 w swoje postacie.

Co do rekwizyt贸w. To mam stary poobijany miecz i osinowe ko艂ki (osobi艣cie strugane Wink ), ale rzadko z nich korzystam, cz臋sto rozpraszaj膮 graczy.

Na jedzenie robimy przerwy, cho膰 ka偶dy ma prawo do kubka ulubionego napoju Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
dunoon
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 09 Mar 2006
Posty: 39

PostWys砤ny: Czw Lip 27, 2006 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mistrzowa艂em w domu u znajomego - grali艣my w piwnicy - zaadaptowanej prawie jako pok贸j. By艂o fajnie, bo ani nie przeszkadzali艣my jego rodzicom w nocy, ani oni nie przeszkadzali nam.

Je偶eli chodzi o wystr贸j wn臋trz, to pami臋tam jeden rekwizyt, kt贸ry przyni贸s艂 jeden z graczy - mag. By艂a to wysuszona sk贸ra 偶aby, kt贸r膮 nie wiadomo gdzie znalaz艂. W miejsce wysuszonych oczu wklei艂 jej jakie艣 platikowe pere艂ki i sta艂a si臋 jego ulubionym rekwizytem.

Innym wa偶nym elementem wyposa偶enia by艂y 艣wiece - grali艣my tylko i wy艂膮cznie przy 艣wiecach! 艢wiat艂o zapala艂o si臋 wtedy, gdy przyje偶d偶a艂a pizza.

Inn膮 ciekawostk膮, kt贸r膮 cz臋sto stosowa艂em w czasie sesji, by艂y listy. Pokonuj膮c jakich艣 przeciwnik贸w cz臋sto przy cia艂ach BG znajdowali listy do ofiar od r贸偶nych ludzi - ich szef贸w albo co艣 takiego. Zawsze jako艣 艂膮dnie je przyszykowa艂em. Graczom to si臋 bardzo podoba艂o, bo zawsze szukali na niich jakichs ukrytych informacji - poza tym z graczami jest jak z dzie膰mi - jak mog膮 co艣 dotkn膮膰 r膮czk膮, to im si臋 bardzo podoba!
_________________
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=58114

#Altdorf => Silv'aret Dunoon, cz艂owiek, bard
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Czacha41
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Paz 2006
Posty: 60
Sk眃: G艂og贸wek

PostWys砤ny: Pon Paz 30, 2006 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z moj膮 grup膮 od ko艅ca wakacji gramy w mojej szopce (do艣膰 du偶e pomieszczenie po艂o偶one przy moim domu)jest o tyle dobre, 偶e mo偶emy tam zawsze sesje robi膰 nie przeszkadzaj膮c nikomu.
Wystr贸j wygl膮da tak:
na du偶 st贸艂 dali艣my dwie szyby (musz臋 je spi艂owa膰 bo zdarzy艂o si臋 偶e kto艣 si臋 poci膮艂 Smile) pod jedn膮 z szyb dali艣my du偶膮 mapk臋 midenheim (jakie艣 20 stron a4 ) pod drug膮 - przy miejscu MG umie艣cili艣my wszelkiego rodzaju cenniki + mapa 艣wiata, nast臋pnie w tamto miejsce idzie zas艂ona ( z almanachu dla MG). Przy siedzeniu MG jest ponadto lampa z regulowanym 艣wiat艂em oraz radio. Na st贸艂 dali艣my 艣wiece. Na 艣cianach porozwieszali艣my r贸偶nego rodzaju plakaty.
Og贸lnie jak dla mnie pomieszczenie full wypas mamy zawsze gdzie robi膰 sesje karty postaci s膮 zawsze na miejscu, w zime pod艂膮czymy grzejniki i b臋dzie ok. Wink
pozdr.
_________________
#Wiara, nadzieja, naiwno艣膰: Felix Cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 20 Wrz 2006
Posty: 37

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dobrej sesji wystarcz膮 dobrzy gracze, a rekwizyty s膮 wed艂ug mnie rzecz膮 zb臋dn膮... Chocia偶, od czasu do czasu b臋d膮c w Imperialnej karczmie napi艂bym si臋 zimnego browarka w realu... Oczywi艣cie tylko po to by lepiej si臋 wczu膰 w klimat Laughing
_________________
Tylko jedno ugryzienie... http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35050239
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt wczucie sie graczy i MG jest najwazniejsze ale czasem fajnie jest miec jakies fajne rekwizyty lub zagrac w jakiejs fajnej miejscowce Smile ...aprops piwka to nie nalezy przeginac z alkoholem Smile bo robi sie kiepsko , raz tak mielismy to nie mogli zagadki przez ponad godzine rozwiazac bo byli juz pijani Smile ..jezeli na sesji alko to tylko w rozsadnych ilosciach Very Happy
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group