Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dzwieki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Wolmar
Go¶æ





PostWys³any: Sob Gru 10, 2005 21:27    Temat postu: Dzwieki Odpowiedz z cytatem

Od ostatniego upgrade'a po zakonczeniu walki pojawia sie dzwiek "fanfar"... Nie wiem, czy jest to najlepszy pomysl. Ja akurat lubie grac w Imperium przy jakiejs muzyce (klimatycznej), a te "fanfary" nie za dobrze z tym wspolgraja :>
Moja propozycja: wywalic, albo zrobic opcje "bez dzwieku" Smile
Poza tym Imperium jest super, a biorac pod uwage, ze tworzy to jeden czlowiek... Orth, jestem pelen podziwu! Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Nie Gru 11, 2005 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh dzięki
czyli co fanfary niedobre? chcialem dodac jeszcze kilka innych dzwieków przy levelupach czy miastach etc - najprawdopodobniej zrobię więc 2 opcje instalacyjne gry - "z" i "bez" dzwieku
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pon Gru 12, 2005 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i dobre, ale... Przyklad: ciemna i glucha noc, gram w Imperium, w glosnikach leci sobie muzyczka. Nagle... prawie na caly regulator odzywaja sie traby, a i muzyka tez sie robi glosniejsza. Sasiedzi moga sobie nie poradzic :> Na dodatek opcja IE "wylacz dzwieki" na toto nie dziala...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wolmar
Go¶æ





PostWys³any: Pon Gru 12, 2005 00:02    Temat postu: Post wyzej... Odpowiedz z cytatem

Ten post wyzej pisalem ja, Wolmar Smile)
Powrót do góry
bobon
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 11 Gru 2005
Posty: 12
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 15, 2005 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście fanfaru można wyłą czyć tylko może zamiast tego jakąś klimatyczna muzyczke puścic w tle Razz
_________________
figo fago babcia nago
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group