Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wichry Północy -Prolog
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry Północy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Gru 22, 2005 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odejmuje na chwilę misę z jedzeniem od ust. Spoglądam na Kastora i mówię szeptem.>
-Nic ciekavego. Poviedziałem im tylko co o nich myśle i tyle. No i vidzisz, ten ubrany na czarno zaczął się dzivnie zachovyvać. Olaf się obraził za to że ja ich niby obraziłem. Szkoda strzępić jęzor, jedzmy. A vłaśnie przyniosłeś mi robaki??
<Wracam do jedzenia.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Nie Gru 25, 2005 12:00, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Gru 23, 2005 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zwracam się do towarzyszy popijająć miód>

-Ehh do dziewek mi się już chce...<uśmiecham się lekko i pociągam następny łyk piwa> No ale mam nadzieje że niedługo wyruszymy z tej dziury... a narazie trzeba się zabawic i wypocząć <wznosze toast mówiąc > Za dziewki które były nasze i które będą nasze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Sob Gru 24, 2005 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przechodze pare krokow po chacie jakby niezainteresowany zajsciem>
<podchodze do Otta>
- Chodz nie ma powodu co by tu siedziec. Jakas taka nerwowa atmosfera.
<Probuje go ponaglic i podniesc jesli sie opiera stoje kolo niego i czekam>
<caly czas trzymam "niby" luzne dlonie na rekojesciach gotowy na unik czy wyciagniecie oreza>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Sob Gru 24, 2005 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<z niewzruszoną miną mówię do towarzyszy>- czuje ze te klechy narobią tu sporego bałaganu i można to wykorzystać... tylko musimy wiedzieć więcej... trzeba się jeszcze rozejrzeć... <po chwili dodaję jeszcze> - trzeba działać szybciej, nie chcę zostać tu na wieczność <jak widzę jakiegoś niewolnika/niewolnicę skiniam na nią ręką i jak podejdzie pytam się> - rozumiesz co mówię? <jeżeli rozumie to mówię> - przygotuj nam pokój na trzy osoby <jeżeli nie rozumie staram się powiedzieć jemu/jej żeby zawołała kogoś kto rozumie reikspel>
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Czw Gru 29, 2005 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aderus, Otto, Holst, Nurgoth

<Kastor do Aderusa szeptem>
- Owszem mam twoje robaki. <wyciÄ…ga pod futra maÅ‚e pudeÅ‚ko i wrÄ™cza je tobie> TrochÄ™ napiÄ™ta ta atmosfera… trzeba jÄ… rozluźnić…

Niewolnik wstaje i rozkłada szeroko ramiona
<Kastor>
- Ach po cóż te nerwy. Nie warto. NaprawdÄ™ nie warto. Gdyby ktoÅ› staÅ‚ niżej ode mnie w hierarchii to kazaÅ‚bym mu udać siÄ™ po jadÅ‚o i trunek dla goÅ›ci moich. Niestety <uÅ›miecha siÄ™> sam jestem najniżej na tutejszej drabinie, wiÄ™c mogÄ™ jedynie Was zaprosić do DÅ‚ugiego Domu. Ale! Nie bez przyczyny siÄ™ tu znaleźliÅ›cie. Powiedzcie zatem swemu uniżonemu sÅ‚udze, czego możecie tu szukać, a my wam pomożemy…

----------------------------------------------
Meliash, a z drugiej strony stołu Sil, Will, Diehl

Pijecie piwo i rozmawiacie, gdy drzwi do sali otwierajÄ… siÄ™ i do pomieszczenia wkracza grupka osób. W tle widzicie szalejÄ…cÄ… Å›nieżycÄ™. Każdy z przybyszy, jest szczelnie otulony kilkoma warstwami skóry i oburÄ…cz trzyma narzucone futro. Po chwili zaczynajÄ… otrzepywać siÄ™ ze Å›niegu, rozglÄ…dajÄ…c siÄ™ po sali…

------------------------------------------------
Vein

W chwili gdy zbliżaliÅ›cie siÄ™ do osady rozszalaÅ‚a siÄ™ Å›nieżyca. Handlarze zostawili pakunki, przykryte futrami przed wejÅ›ciem do DÅ‚ugiego Domu. Wkraczacie do tej ogromnej chaty, wykonanej w caÅ‚oÅ›ci z drewna. Zmiana temperatury jest wyczuwalna. Obejmuje was ciepÅ‚o bijÄ…ce z palenisk. OtrzÄ…sajÄ…c siÄ™ ze Å›niegu i zrzucajÄ…c ciężkie skóry rozglÄ…dasz siÄ™ po dużej sali, w której stojÄ… trzy stoÅ‚y. Dwa mniejsze stojÄ… pod Å›cianami. Natomiast Å›rodek Sali zajmuje dÅ‚ugi i szeroki stół, na szczycie którego stoi ogromne krzesÅ‚o, zapewne dla gospodarza. Przy stole siedzi kilka osób. Najbliżej wejÅ›cia, ubrany w czarnÄ… szatÄ™ starzec, zajÄ™ty lekturÄ… listu. TrochÄ™ dalej siedzi grupka mÅ‚odzieÅ„ców, którzy wesoÅ‚o rozmawiajÄ…, co róż podnoszÄ…c do ust drewniane kufle. Kilka krzeseÅ‚ dalej, siedzi dwóch mężczyzn i kobieta, którzy rozmawiajÄ… pochyleni, nad swoimi kuflami. Jedyne co ciebie zastanawia to fakt, że wszyscy obecni nie wyglÄ…dajÄ… na Norsmenów…
Podbiega do was służka, która przemawia do was w języku północy.
<służka>
- Witajcie Panowie… witajcie… Zapraszam do stoÅ‚u, abyÅ›cie mogli siÄ™ ogrzać. Zostajecie dÅ‚użej? Przygotować pokój? Niestety ostaÅ‚ siÄ™ jedyny wolny… Dużo goÅ›ci ostatnio siÄ™ zjechaÅ‚o…

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Penthea
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 02 Gru 2005
Posty: 33
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Czw Gru 29, 2005 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyglądam się przybyszom kątem oka, opierając głowę na łokciu i udając że bardzo interesuje mnie blat stolika.
_________________
Sesja "Wichry Północy" - Silva Galtero (Sil)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Vein



Do³±czy³: 29 Gru 2005
Posty: 1

PostWys³any: Pia Gru 30, 2005 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<usmiecham sie przyjaznie do dziewuchy>
- Widze wlasnie ze dom macie pelny gosci..
<wodze wzrokiem po zgromadzonych..>
- I najwyrazniej nie tylko my przybywamy z daleka..
<no tak.. czlowiek uda sie na koniec swiata i i tak znajdzie tam swoich..>
- Jesli ostal sie tylko jeden pokoj to chyba wyboru nie mamy, bedziemy musieli go jakos miedzy siebie podzielic.. <spogladam prozumiewawczo na kupcow z ktorymi przybylem, a pozniej dajemy sie zaprowadzic do jakiegos stolu, stojacego blisko ognia>
<po chwili namyslu i krotkiej naradzie z towarzyszami>
- Mysle ze zagoscimy u was dluzej, zaprawde zacne to miejsce..
- Doskonale byloby, gdyby znalazloby sie jeszcze gdzies jakies miesiwo i wino do popicia..

<czekajac na jedzenie, rozsiadam sie wygodnie na lawie, pozwalajac cieplu plynacemu z ogniska rozgrzac zmarzle cialo..>

<przy okazji zagaduje moich towarzyszy, pytajac sie ich o plany na najblizszy czas.. Ta osada wyglada na calkiem dobre miejsce do handlu.. Choc bycmoze moi rodacy nas juz uprzedzili i sprzedali tu wlasny towar..>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Gru 30, 2005 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Uśmiecham się do Kastora>
-Na ciebie można liczyć. Svojski chop jesteś.
<Odprowadzam Kastora wzrokiem, a potem dojadam resztki zostawiając tylko okruchy chleba i strzępy mięsa. Otwieram pudełko i wsypuje tam jedzenie. Z radością patrze jak moje żukopodobne robaki kislevskie zajadają się do syta. Zaczynam rzeźbić coś w piasku , na pierwszy rzut oka wygląda to na dołek ale po wnikliwej analizie okaże się, że to coś bardziej skomplikowanego. Wsypuje tam robaczki i zaczynam coś gestykulować i szeptać. Nie zwracam uwagi na reszte , chyba , ze ktoś się zbliży. Co jakiś czas uśmiecham się gapiąc się w "dołek" .>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Sty 07, 2006 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<nieprzejmując się niczym wraz z towarzyszami dalej pije piwo i wymieniam z nimi opinnie na temat dziewek które mają donas przyjść dziś w nocy... >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Czw Sty 19, 2006 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilę śledzę jeszcze przebieg wydarzeń, nieco oszołomiony szybkością z jaką sytuacja napina się i zmienia diametralnie.
Gestykulując lekko podniesioną ręką daje Nurgothowi do zrozumienia aby jeszcze chwilką wytrzymał, po czym zaciekawiony podchodzę do Aderusa. Przycupuje lekko i obserwuję co robi, dopiero po kilku dobrych sekundach odpowiadam spokojnie i cicho tak aby tylko on to usłyszał:
- Nie jestem szpiegiem... Cech ni gildia nijaka też mnie nie zrzesza - jestem tu na wyprawie medyjacyjnej jako konsultant... I wiedz, że nasze poczynania tu nie mają jedynie na celu poprawy układów handlowych z Imperium - ale zaprzestanie takich poczynań ludzi północy jak niewolnictwo...
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Sty 21, 2006 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Udając, że nie zainteresowały mnie słowa gościa uśmiecham się dalej widząc jak moje robaki scigają się i pokonują mój stworzony z piasku tor przeszkód. Po chwili odpowiadam pytaniem: >
-Vięc nie macie nic Vspólnego z Gildią Kislevską??
<Odwracam głowę i wpatruje się w twarz mojego rozmówcy świdrując go wzrokiem , jakbym spojrzeniem chciał wydłubać mu oczy i zajrzeć przez oczodoły do tego co chowa w głowie. >
-Hej, a może ty wiesz , albo znasz kogoś kto wie gdzie znajdę Kerila pieśniarza. Mówiono mi że tu był ale zrobił coś złego i musiał odjechać. Może go spotkaliście??
<Spoglądam w dół. Przegarniam ręką trochę piasku i wprowadzam zmiany w wyglądzie toru przeszkód, uważając , żeby żadnego z robaków nie zasypać. Kończąc znowu gapie sie na przybysza.>
-Dlaczego tak sie patrzyłeś na moje ... na mnie??
<Pytam znając po części odpowiedź. Spoglądam na zbrojnego który przyszedł razem z mym rozmócą , a potem na dziwaka w czeni co to chciał mieczem wywijać. W tyłek trolla! Ale ja lubie te robaki. >
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pon Sty 23, 2006 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aderus, Otto, Nurgoth

Kastor patrzy chwilę na was, po czym wzrusza ramionami i kładzie się na posłaniu obok ogniska. Reszta thralli idzie w jego ślady, ale nie spuszczają was z oka, a ich ręce spoczywają dziwnie blisko oszczepów. Niedługo zapadnie noc.

<Kastor zamykajÄ…c oczy>
- Aha, Aderus... jutro z rana masz się zgłosić do młodego Jarla... zresztą sam cię zaprowadzę... rano, hah, u nas by się mówiło jak kogut zapieje... ech... niech bogowie błogosławią wasze sny.

-------------------------------
Meliash

Czas upłynął wam na rozmowie. Razem postanowiliście, że najwyższy czas się udać do pokoi. Na miejscu już czekają na was trzy dziewki. Twoja "zdobycz" siedzi na łóżku i patrzy na ciebie uważnie... noc zapowiada się ciekawie i taka w rzeczywistości jest.

------------------------------
Sil, Will, Diehl

Zbliża się noc. Rozmyślając nad sytuacją w jakiej się znaleźliście, macie okazję słyszeć rozmowę nowo przybyłych. Rozmawiają głównie o handlu, ale fragment rozmowy jest znacznie ciekawszy...

--------------------------------
Vein

Ciepło ogniska przywraca twojemu ciału czucie, a grzaniec jasność umysłu. Z rozmowy (która przeciągnęła się aż do późnego wieczora) wynika, że twoich towarzyszy z handlu łatwo nie wygryźć, a i tak tylko dwie grupy poza waszą kręcą się jeszcze w tej części Norski. Trafiliście akurat na pobyt króla w osadzie, to z pewnością zostanie wykorzystane do zwiększenia sprzedaży towarów. Apropo króla...

<Ulryk>
- Ostatnio się coraz głośniej mówi o następcy tronu...
<Thraad>
- Jakby miał zginąć nasz stary król...
<Yordi>
- Może i stary, ale jeszcze się trzyma i Olricu czuwaj nad jego zdrowiem
<Thraad>
- O tym właśnie mówię. Jeszcze daleko mu do Valhalli
<Ulryk>
- Ale nie zaprzeczycie... coraz częściej się mówi o człowieku ze znamieniem... że to właśnie on przejmie tron zgodnie z przepowiednią...

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pon Sty 23, 2006 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Gildia Kislevska? - pytam wyrażając lekkie zdziwienie.
Pobieżenie rozglądam się po pomieszczeniu i zauważam, że thralle powoli udają się już na spoczynek, po chwili zamyślenia, spoglądam na robaki lekko kręcąc głową z uśmiechem, po czym szeptem mówię do Aderusa:
- Aderusie czas już na mnie. Wiedz jednak, że wrócę tu niedługo, wielki czas bowiem zbliża się dla ciebie i wielkie chwile... uważaj na siebie, gdyż... - daję jeszcze ciszej - dnia dzisiejszego stałeś się najprawdopodobniej jednym z najcenniszych ludzi imperium...

Wstaję i normalnym głosem - tak aby każdy w pomieszczeniu słyszał - pytam:
- Thrallowie kto sprawuje nad wami władzę tutaj? Czyimi jesteście niew... - spoglądam lekko zmieszany na Aderusa - ... Znaczy, dla kogo tutaj pracujecie?
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 25, 2006 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Pracujemy dla MÅ‚odego Jarla.
<Odpowiadam bez wyrazu. Otwieram pudełko i zbieram moje Kislevskie Żuki zimowe. Zasypuje tor przeszkód i chwilę stoję zastanawiając sie nad znaczeniem słów przybysza, po czym dodaje na głos.>
-Macie racje, czas na spoczynek, jeszcze tylko trochę ćviczeń i idę spać.
<Chowam pudełko z żukami pod zagłówek. Obok posłania robię kilka skłonów, przysiadów i pompek. Wskakuje na posłanie przykrywam sie i zamyślam co będę robił jutro. Najcenniejszy człowiek Imperium? Dlaczego? Nawet się tam nie urodziłem. Imperium to dla mnie poprostu kolejna kraina. Kurde stworzył bym coś, jakiś pancerz , topór, miecz. >
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Czw Sty 26, 2006 23:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Sty 25, 2006 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<otrząsam się z zadumy i wzburzenia... omiatam wzrokiem pomieszczenie, ludzi wokół oraz przysłuchuję się rozmowom. Po chwili, podchodzę szybko do Otta i mówię, trochę jakby sam do siebie>
-Dość syfu już narobiłem. Najpierw gadam, potem myślę... Szlag.
<ustawiam się obok Nurgotha i czekam, aż Otto coś powie lub wyda jakąś komendę>
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry Północy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Nastêpny
Strona 14 z 17

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group