Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak odgrywac kusicielke?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Mucka
Go舵





PostWys砤ny: Sob Sie 20, 2005 15:21    Temat postu: Jak odgrywac kusicielke? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zagra艂am sobie posacia ktora uwodzi panow a potem ich okrada Smile
Lecz nie umiem odgrywac dobrze kobiety ktoora ma zaczepic faceta w karczmie czy moglby mi ktos dac jakies rady?? zwroty...?
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Sie 21, 2005 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest typowe pytanie do kobiecej cz臋艣ci graczy. Arieno mo偶e o艣wiecisz Mucke. Wink Ja powien tak: To wszystko zale偶y. Nie ma jakiej艣 z艂otej rady na odgrywanie kobiety a tym bardziej kusicielki, poza tym uwa偶am odgrywanie kobiet za bardzo trudne, szczeg贸lnie jakich艣 n-pec贸w lub Bg. Kobieta inaczej si臋 zachowa w zale偶no艣ci od sytuacji, od osoby z kt贸r膮 ma "rozmawia膰" , od jej humoru, samopoczucia itd itp. Niekt贸rzy m贸wi膮 偶e dobrze idzie mi odgrywanie kobiet:) niby si臋 z tym zgodze. Ale nie my艣le jako艣 nad tym jak si臋 powinna zachowa膰 w danym momencie posta膰 kobieca tylko od razu dzia艂am. Jedyna rada jak膮 mog臋 ci da膰 to taka : wykorzystuj wszystkie zmys艂y swojej postaci i postaci kt贸r膮 chcesz "kusi膰". My艣l臋, 偶e prawdziwa Laughing (ale to zabrzmia艂o) kobieta powie ci co艣 podobnego:)
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Nie Sie 21, 2005 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zale偶y od tego gdzie chcesz poderwa膰 jakieko艣 "samca". Najpro艣ciej jest chyba w karczmie. Dostrzegasz swoj膮 ofiar臋, zamawiasz sobie kieliszek wina i podchodzisz do jego stolika. S艂odko si臋 u艣miechasz i spogl膮dasz na niego i pytasz si臋 niewinnie, czy mo偶esz si臋 dosi膮艣膰. Je艣li Ci na to zezwoli, w贸wczas siadasz i zaczynasz powoli i uwodzicielsko pi膰 wino, kt贸re zam贸wi艂a艣. Przedstawiasz si臋 m臋偶czy藕nie i zagadujesz. Co艣 w stylu : C贸偶 pan porabia w karczmie, tak sam ? Dopijasz wino s艂uchaj膮c jego wypowiedzi. Najlepiej b臋dzie jak za艂o偶ysz na t臋 okazj臋 艂adn膮 sukienk臋 pokre艣laj膮c膮 Twoj膮 figur臋 i z Nie ma艂ym dekoltem. Pij膮c wino trzymaj obie r臋ce na stole, poniewa偶 b臋dzie to bardziej ods艂ania膰 Tw贸j dekolt. Przy rozmowie baw si臋 kosmykami w艂os贸w, np. owijaj膮c sobie wok贸艂 palca i spogl膮daj si臋 ca艂y czas prosto w jego oczy. U艣miechaj si臋 s艂odko i udawaj niewinn膮. Je艣li zaproponuje Ci wino, zgud藕 si臋. Je艣li pocz膮tek rozmowy b臋dzie dobry, w贸wczas rozmowa sama si臋 rozwinie. Sukienki ubieraj najlepiej w jaki艣 pastelowych kolorach, bo nie b臋d臋 odstrasza膰. Innym razem mo偶esz poprostu si膮艣膰 sama przy stoliku i zam贸wi膰 wino. Rozejrze膰 si臋 po karczmie, ws艂ucha膰 si臋 w graj膮c膮 przez grajk贸w, muzyk臋. Spogl膮da膰 co jaki艣 czas na m臋偶czyzn臋, kt贸rego sobie upatrzy艂a艣, tak niby przypadkiem. Je艣li wasze spojrzenia si臋 spotkaj膮, w贸wczas u艣miechnij si臋 i we藕 do ust ma艂y 艂yk wina. Wzdychaj co jaki艣 czas, jakby艣 czu艂a si臋 samotna, a zaraz potym bierz kolejny 艂yk wina. Takie zachowanie mo偶e zwabi膰 m臋偶czyzn臋 do Ciebie i w贸wczas on bedzie zapewne chcia艂 si臋 do Ciebie dosi膮艣膰. Je艣li jest mo偶liwo艣膰 to wybieraj sobie ofiary, kt贸re siedz膮 samotnie, poniewa偶 wyrwanie m臋偶czyzny z grupy koleg贸w jest znacznie trudniejsze. Je艣li b臋dzie trzeba to mo偶esz si臋 skontaktowa膰 ze mn膮 przez GG.
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Nie Wrz 18, 2005 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i cala Ariena. Ciekawy jestem, gdzie sie tego nauczylas ? A moze to te wszystkie sesje, na ktorych Twoje postaci byly gwalcone, porywane i gwalcone. Mowielem juz o gwalceniu ??? Tak czy inaczej ostra byla jazda Laughing

Osobiscie nie mam pojecia w jaki sposob najlepiej odegrac kusicielke. Kiedy zas czytalem wypowiedz Arieny .... no coz, prawie mnie uwiodla Laughing

Arieno: studiowalas psychologie, czy moze to LATA PRAKTYKI ???

Pozdrawiam.
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Wrz 19, 2005 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy, 偶e wy膰wiczy艂am si臋 na sesjach, gdy uwodzi艂am na r贸偶ne sposoby wielu m臋偶czyzn...Razz I czemu przypinacie mi ci膮gle 艂apk臋 rozpustnicy....??<tzn.wszyscy ,z kt贸rymi gra艂am lub gram w realu.>Ja po prostu jestem 艣wiadoma jak mniej wi臋cej w tych czasach si臋 dzia艂o...i bawi臋 si臋 na r贸偶ne sposoby... Very Happy Inni morduj膮, rabuj膮, a ja po prostu uwodz臋 Twisted Evil i musz臋 przyzna膰, 偶e bardzo to lubi臋. Nie wstydz臋 si臋, 偶e moje postacie by艂y z tyloma m臋偶czyznami.....a nawet z kobiet膮 w 艂贸偶ku...to pow贸d do dumy, bo nie 艂atwo jest uwie艣膰 :wink:Je艣li chodzi za艣 o gwa艂t to z tego co pami臋tam jedna z mych postaci zosta艂a zgwa艂cona u Ciebie na sesji, jedna u Tzimisce <jak zaczyna艂am gra膰.> no i jedna u Blacka....
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Paz 12, 2005 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedn膮 posta膰 prawie ci zgwa艂ci艂 ten mroczny elf na mojej sesji GG. Very Happy
Jak on mia艂 na imi臋, zanim zdech艂? Ach, nie pami臋tam.

Ale z tego co widz臋 masz ciekawe podej艣cie do "gry". Podoba mi si臋 to, lubi臋 zmiany. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Tak, wyznaj臋 Tzeentcha. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sro Paz 12, 2005 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie 偶ebym chcia艂 si臋 wtr膮ca膰 i jakiego艣 offtopa robi膰 ale Ariena u mnie na sesji te偶 mia艂a malutk膮 przygod臋 w dziwnej karczmie... A potem z r贸wnie dziwnym elfem... Dziwnie zbiegi okoliczno艣ci Wink
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Paz 13, 2005 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Valdis, Xsary i ca艂a reszta tych co napisali o gwa艂tach i ci co chcieli by napisa膰. Jak jeszcze jakie艣 zej艣cie z tematu zobacze to sami do艣wiadczy膰ie gwa艂tu. Za艂贸偶cie sobiue temat kurde kto kogo zgwa艂ci艂!! Koniec komunikatu. Dzi臋kuj臋 za uwag臋. TEMAT BRZMI : JAK ODGRYWA膯 KUSICIELK臉.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group