Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Demony , czy kiedy艣 jakiego艣 spotkali艣cie ?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie jestecie z偶yt膮 druynk膮 i gracie jusz trohe w m艂ota
szkoda 偶e moi gracze to maniaki expowania i niezbyt lubi膮 odgrywa膰 swoje role hyba tylko w tedy gdy pij膮 i jed膮 jak muwie 偶e gdzie艣 id膮 to jusz odrazu tam hc膮 by膰 to trohe wnerwiajonce bo zabieraj膮 mi ca艂膮 wene i strasasznie
po艣pieszaj膮

Zazdroszcze po偶ondnej dru偶yny Confused Confused
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Czw Kwi 19, 2007 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze spotkanie WIEKSZEGO DEMONA w 艣wiecie warhammera (PRZYNAJMNIEJ PRZEZ PIERWSZE DWA LATA) jest kompletnym absurdem.CRANMER niezgodze sie z toba ze w 6 byliscie w stanie rozwalic wi臋kszygo demona KHORNA. Tak mi臋dzy nami muwi膮c on by zrowalil z 10 a wy w 6 i jeszcze 2 z was przezylo niechce negowac twojej wypowiedzi ale uwazam ze jest to delikatnie muwi膮c glupota!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Czw Kwi 19, 2007 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez tego nie uwa偶am za m膮dre...ale to chodzi o ko艣ci Razz wy偶uci艂 tak ze trafi艂 i zabi艂... a MG mia艂 pecha do ko艣ci nie umia艂 nas ukatrupi膰 Wink to by艂o dawno temu...

a co do spotkania wi臋kszego demona to uwierz mi, graj膮c dru偶yn膮 pakujac膮 si臋 w najwi臋ksze tarapaty i podejmuj膮c ka偶de zlecenia znajdziesz go szybciej niz myslisz...wystarczy dobry (wredny) MG, banda kultyst贸w lub demonolog, portal do otch艂ani rytua艂 i jest demon... wystarczy znale藕膰 grup臋 'frajer贸w' kt贸ra wlezie do grobowca i postawi sie tam rozejrze膰...
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krwiopijca (Wi臋kszego Demona Khorna) mo偶na spotka膰 nawet na pierwszej sesji, wystarczy 偶e gracze zrobi膮 sobie wypraw臋 na Pustkowia Chaosu albo ewnetualnie do Arabii, lub MG rzuci kultyst贸w kt贸rzy b臋d膮 starali si臋 go przyzwa膰 a graczom nie uda si臋 ich powstrzyma膰, i masz! Voila! Krwiopijec na pierwszej sesji.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK OK!!! Ja poprostu powiedzia艂em ze spotkanie takiego demona jest glupotom a nie niemozliwe to zasadnicza ruznica!!! Laughing
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie go nie ma nic wspolnego z glupot膮... raczej pechem. Glupota jest za to probowac z nim walczyc Laughing Krwiopijca jest akurat broni膮 masowej zaglady w Starym 艢wiecie. Twisted Evil Jesli MG wam zalatwia spotkanie z takim to pewnie nie podobaja mu sie wasze postacie...
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to ze Mg daje DEMONA jest glupotom a raczej brakim do艣wiadczenia w grze ze wzgl臋du na to iz malomozliwe jest zabicie cezgos takiego
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wi臋c z tego powodu uwa偶asz 偶e jestem idiot膮, tak?

Wybaczcie ale musz臋 to powiedzie膰: wkurwiaj膮 mnie twoje posty 艁upina. Walisz nimi jak z karabinu maszynowego, ale 偶adna z tych kul-post贸w jest trafna. Powiem tak-przystopuj a b臋dzie wszystko w porz膮dku. I do cholery-nie obra偶aj innych ludzi i nie wkr臋caj komu艣 swojego zdania jak jaki艣 "ksi膮dz" z Torunia.

Co do tematu to demony swego czasu spotyka艂em jeszcze za I edycji, teraz wi臋cej prowadz臋 ni偶 gram.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nikogo nieobrazam wienc przeczytaj mojego posta jeszcze ra to pogadamy po drugie nieuwazam ze jestes idiot膮 a wr臋cz przeciwnie po trzecie musisz mi przyznac racje ze niemozliwe jest zabic wi臋kszego demona chaosu na samym pocz膮tku gry I PO CZWARTE NAWET CRANMER SI臉 ZE MNOM ZGADZA I MYSLE ZE WI臉KSZOSC LUDZI !!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, teraz rozumiem.

Ale na przysz艂o艣膰:

-nie SPAMuj
-rozwijaj swoje wypowiedzi
-przedstawiaj ja艣niej o co ci chodzi bo twoje wypowiedzi mo偶na 艂atwo 藕le zinterpretowa膰.

A, i nie odczuwaj do mnie jakiej艣 niech臋ci. Jestem tu po to by jako艣 trzyma膰 porz膮dek, co mi zreszt膮 niezbyt wychodzi.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok postaram si臋 niespamwac i rozwijac swoje wypowiedzi> JESLI CIE URAZILEM WE WCZESNIEJSZYM POSCIE TO SORRY!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2007 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, co za talent, co za wiedza , chyba b臋d臋musia艂 uchyli膰 czo艂a , przed lustrem w mojej komancie Laughing
JA spotka艂em wi臋kszego demona na mojej drugie sesji w 偶yciu. Mia艂em pocz膮tkow膮 posta膰, jedno rozwini臋cie. G艂upota?? Niemo偶liwe?? Brak do艣wiadczenia mg?? Bzdura!!! Uwa偶am owe spotkanie za jedno z najlepszych do艣wiadcze艅 rpg. I bynajmniej nie jedli艣my wsp贸lnie obiadu z tym demonem ani nie grali艣my w karty. 呕eby kto艣 nie pomy艣la艂 dodam 偶e nie walczy艂em z nim tylki spier..znaczy si臋 wycofa艂em si臋na z g贸ry upatrzone pozycje. Wszystko zale偶y od mg jak dane zdarzenie przedstawi i jaki ma w tym cel. Wg mnie to mo偶na i zst膮ienia b贸stwa do艣wiadczy膰 na pierwszej sesji je艣li tylko mg podo艂a wyzwaniu i nie skaszani tego, no i ma w tym jaki艣 cel.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2007 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mo偶liwe jest zniszczenie Wi臋kszego Demona na pocz膮tku, wystarczy my艣le膰 i mie膰 odpowiednie warunki.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2007 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO w艂a艣nie trzeba miec warunki a pocz膮tkowa posta膰 ich nieposiada.Nietwierdze ze niemozna go spotkac lecz twierdze ze niemozliwe jest go zabic na 1 b膮d偶 2 sesji!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2007 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabi膰 demona to i nie da si臋 wog贸le, jedynie odes艂a膰 z powrotem do Kr贸lestwa Chaosu, mojej dru偶ynie zdarzy艂o si臋 rozwali膰 Wi臋kszego Demona na pierwszej sesji, ostrzelali艣my mu ryj z krasnoludzkich organek.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group