Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Demony , czy kiedy艣 jakiego艣 spotkali艣cie ?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Mar 20, 2005 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa ma膰 , walczyliscie u boku smoka ?? z 100 demon贸w ... co to by艂a bitwa konca swiata ?? ... u nas jak spotykamy kogos pote偶nego t onajczesciej chce nam dupe spotkac , a smoka to juz wogole niezla jazda ...
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Pon Mar 21, 2005 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BlackRider napisa:
A jak my grali艣my we dw贸ch z koleg膮 i MG to nas napad艂o ok. setka demon贸w ( bo my mieli艣my tak膮 jaskinie w g贸rach ) i bynajmniej nie przyszli napi膰 sie herbatki. Z nas dw贸ch pewnej elfki i jednego smoka zosta艂o tylko mi艂e wspomnienia...


Eh. Mo偶e to gobliny by艂y? Niekt贸rzy wie艣niacy nie wiedz膮c z czym maj膮 do czynienia nazywaj膮 gobliny ma艂ymi demonani. Ciekaw jestem co za demonolog wezwa艂by 100 demon贸w. No, chyba, 偶e znale藕li艣cie sobie jak膮艣 g贸rk臋 z jaskini膮 na p贸艂nocnych pustkowiach. To ju偶 pr臋dzej w tego smoka uwierz臋.
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Mar 21, 2005 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj oj oj. Rahl ale ty uczuciowy jeste艣. Tyle przekle艅stw. Mnie osobi艣cie te偶 si臋 wydaje, 偶e to nie by艂y demony. Chyba ,偶e demoniczne motylki 呕w=1 albo mr贸wki. Smok walczy艂 razem z wami, tak? A mo偶e za du偶o MaM8.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkalem jednego, czy dwa demony.... Spodobal mi sie ten ostatni, bo oslanial jakiegos demonologa i za cholere nie mozna mu bylo kuku zrobic... Kupa zabawy i kombinowanie - to lubie, tylko,ze jeden lowca czarownic go "porwal" i uratowal mu zycie (demonologowi oczywiscie).

Gdzies juz napisalem, ze chcialbym pozdac jakiegos fajnego demona (demonice wlasciwie) i z nia tego .... zawrzec pakt.
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
edmund
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 04 Maj 2005
Posty: 18
Sk眃: Kielce

PostWys砤ny: Czw Maj 05, 2005 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by to powiedzie膰....W czasie swojego 6 lteniego starzu grania w m艂otka spotka艂em wszyskie podr臋cznikowe z Mardaggiem na czele b艂o tez kilka wymyslonych "czasem my wygra膰 czasem oni wygra膰" ale one przewaznie Sad juz nie jedna postac poleg艂a pod szponami demona i ich pomiotu.
_________________
Mo偶emy 偶yc bez poezji, muzyki i sztuki.
Mo偶emy by膰 bez sumienia, mo偶emy bez duszy.
Mo偶emy 偶y膰 bez przyjaci贸艂, mo偶emy 偶y膰 bez pisarzy.
Lecz cywilizowana isota nie prze偶yje bez KUCHARZY.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Pia Maj 06, 2005 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edmund: A ktory z tych demonow byl wedlug Ciebie najlepszy ?? Ktory jest wart "wlaczenia" na sesji ?? (tylko nie pisz, ze wszystkie... Chodzi mi tylko o jednego....

Chcialem dodac, ze mialem do czynienia (na szczescie TYLKO widzialem i nie mialem bezposredniego kontaktu) z elfim i krasnoludzkim demonem Very Happy Kiedys nawet jak na jednej sesji podgladalem jedna panienke, to odezwal sie tez moj "demon" w spodniach. Ale chyba nie o takie demony idzie ??
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
edmund
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 04 Maj 2005
Posty: 18
Sk眃: Kielce

PostWys砤ny: Pia Maj 06, 2005 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je艣li mia艂 bym wybrac to chbya Marbrthraxa. W czasie walki bardziej skupiasz si臋 na unikach niz na sammy ataku. a gdy cie juz trafi to zastanawiasz si臋 kiedy zgnilizna Nurgla cie wko艅czy Wink By艂o te偶 pe艂no wymyslonch demon贸w bo kto powiedzia艂 偶e w podr臋czniku s膮 wszstkie Very Happy Z nimi tez by艂o pe艂no zabaw np. Demon ca艂kowicie sk艂adaj膮c si臋 z ognia i majacy du偶o fajnch nowych czar贸w( ca艂a dr贸偶na zgie艂a Sad )
_________________
Mo偶emy 偶yc bez poezji, muzyki i sztuki.
Mo偶emy by膰 bez sumienia, mo偶emy bez duszy.
Mo偶emy 偶y膰 bez przyjaci贸艂, mo偶emy 偶y膰 bez pisarzy.
Lecz cywilizowana isota nie prze偶yje bez KUCHARZY.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Cze 20, 2005 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA w moim kr贸tkim ale dosc ciekawym zyciu spoka艂em dwa demony Marbrthraxa oraz Balkhurk.Poleglismy niestety.z tym pierwszym to wina jednego elfa(znowu)ale to nie ta bajka. Ja wole omijac demony,nekromant贸w czy liczy ale niestety.....Mg jest okrutny
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lip 21, 2005 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde czytam o tych waszych kosmosach i a偶 mnie skr臋ca. Raz wci膮gu mojej kilkuletniej kariery spotka艂em demona , kt贸ry by艂 bardzo silny. Zreszt膮 ka偶dy demon , kt贸rego spotka艂em by艂 bardzo silnynawet "Zwyk艂y nurgling czy krwiouszcz.. A nie spotka艂em nigdy Baalrukh贸w , Mabrothraks贸w, i tym podobnych. U mnie groza by艂a taka 偶e nawet ma艂y demon kt贸regokolwiek z bog贸w chaosu powodowa艂 偶e brali艣my nogi za pas. Ale jak ty nie uciekac przed takim skoro gobliny k艂ad艂y nas jednym-dwoma ciosami hmm?? Ale co tam. Ja si臋 ciesz臋 z tego co by艂o Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Saise
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 28 Cze 2005
Posty: 23
Sk眃: Tarn贸w

PostWys砤ny: Czw Lip 21, 2005 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam si臋 z Blackswordsmanem - Wielkiego Demona to ja widzia艂em w czasie moich gier raz, jak by艂 wykonany w Mozaice w jakim艣 nawiedzonym pa艂acyku ;} Najstrasznieje demoniczne stwory jakie spotkali艣my to By艂y Demonetki Slanesha (a raczej jedna demonetka...) i robi艂a nam wod臋 z m贸zg贸w... Mielismy jeszcze kilka Nurglin贸w, i by艂o weso艂o, bo rozwalenie kazdego to jak przebicie balona z zaraz膮 w 艣rodku ;] Jeszcze demonicznego to spotkalismy karczmarza, ktory za nocleg wolal o 3 Z艂ote Korony. Taki karczmarz musial byc Demonem Chaosu po prostu...

Odnosnie wiekszych demon贸w - osobiscie uwazam ze posylanie takiego na sesje to jest pokaz braku pomyslowosci przez MG (chociaz nie zawsze) Praktycznie spotkanie z takim demonem w 100% przypadk贸w powinno si臋 ko艅czy膰 ca艂kowit膮 anihilacj膮 dru偶yny Wink Moim skromnym zdaniem... A smoki... raz walczylismy ze smokiem. Przegralismy, bylo 4 trupy a reszta cudem uszla z zyciem by cieszyc sie 3-miesieczna rekonwalescenjca...
_________________
'Rzucam zakl臋cie "Ochrona Przed 艢mierci膮"...' - pewien niedo艣wiadczony gracz w obliczu spotkania z ostateczna realno艣ci膮 (tzn. 艢mierci膮...)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wisnia666
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 13 Lip 2005
Posty: 8
Sk眃: B艂onie

PostWys砤ny: Czw Lip 21, 2005 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy demona jako gracz nie spotka艂em i szcze偶e m贸wi膮c mam nadizej 偶e niepredko spotkam a ju偶 napewno nie wiekszego demona zw艂aszcza nurgla albo tzeentha bo nawe tzabicie ttakich jest gro藕ne bo to zaraz zaraski jakies albo mutacje. szczerze uwarzam ze z demonami nienalerzy przasadza膰 na sesjach zw艂aszcza ze im demeon jes tpoterzniejszy tym trudniej mu dosta膰 sie do 艣waiota 艣miertelnik贸w a pozatym 偶adko kt贸remu chce sie na to zadupie i艣c lecie艅 albo przypelzn膮膰. jako mg zato weslalem kiedy艣 na graczy demona a dok艂adnie demonice nazywala sie Helga i by艂a siostro膮 karczmaze w gospodize "nad weso艂ym 偶akiem" w nuln jeden z graczy ktory niemal spedzil z nia noc chyba do dzi艣 to pamioeta zawdziecza to pomys艂owosci innego z graczy (tu pozdrawiam Losia ) wed艂og mnie owiele lepszym rozwiazaniem jest nasy艂anie na graczy os贸b opentanych przez demony alob da膰 im przedmiot demonicznego pochodzenia kt贸ry bediz eim sprawi艂 ktornosci i powoli zniewala艂 dusze. jest ciekawiej zawsze zdarzy膰 sie moz.e co艣 komicznego albo nawet cos godznego umieszczenia w siaa偶ce czy zekraniozowania w filnmie walka na d艂orzsza mete jest nudna i bardizo lowsowa wed艂贸g mnie 偶aden z graczy niemal nigdy niepowiniem miec najmniejszych szans w walce z demoinem wiekszy oczywi艣cie a ca艂a dr贸rzyna powinna mie膰 spos贸b dobry na jego pokonanie durzo lepszy niz rzuty kostk膮 najwieksi herosi 艣wiata m艂otka zazwyczaj gineli z pojedynku sam na sam z demonem czasami tlyko zabieraja膰 go do grrobu Sigmar nozna powiediie膰 偶e zginol w walce z panem przemian aenarion najwiekszy heros wysokich elfow dosiadaja膰 najwspanialszego ze smok贸w i dzierrza膰 miecz zdolny zabi膰 boga podczas walki z czterema takimi tylko zyskiwa艂 na czasie zanim magowie ich nie odsy艂ali a i tak dost膮艂 艣miertelna rane a by艂y to przypadki heros贸w kt贸rzy przeszli do legentd slbo stali sioe bogami a bg chybs nigdy do legend nie przejda przynjamnej nie do takich legend
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Wto Sie 22, 2006 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mich sesjah demon贸w prawi nieby艂o tylko ostatnoi trafili do zamaskowanego klasztoru na bagnah i jedyne demony to pomniejsze pszyzywane pszez jaki艣 niezbyt mocnyh poczontkujoncyh czarnoksien偶nik贸w by艂 te偶 1 mistsz magi jako ih pszywudca ale jednak zabili go 2 try moi BG bo 2 razy nieuda艂o mi sie wy偶uci膰 odpowiedniej ilo艣ci oczek na kosciah a oni s膮 do艣膰 kszepkimi krasnoludami jednym celnie stszelajoncym elfem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz w 1 ed. MG dowali艂 nam wi臋kszego demona khorna....z 6 BG zosta艂o dw贸ch...rekonwalescencja-> 2 miechy....cudem ubity demon...kumpel zdesperowany po 艣miercie kompan贸w wzia艂 top贸r do jedej, miecz do drugiej r臋ki i zacza艂a zabaw臋 w trabe powietrzn膮->obraca艂 si臋 woko艂 w艂asnej osi (tam by艂o ciemno ma艂o by艂o ju偶 wida膰 bo ca艂e oswietlenie demon rozwali艂), a偶 trafi艂 i uci膮艂 mu g艂owe..cud Razz

w 2ed. mia艂em chyba 2 demony...siewca zarazy nurgla, i krwiopuszcz khorna, ten pierwszy w podziemiach, by艂o w miare 艂atwo-> wszyscy prze偶yli tylko tr贸jka zachorowa艂a...z krwiopuszczem 艂atwo nie by艂o...wyobra藕cie sobie karczme, mi艂y karczmarz, tanio....nad ranem budzimy si臋 przypi臋ci do sto艂贸w w piwnicy, karczmarz wzywa khorna, kaleczy naszego kap艂ana, sk艂ada ofiare...i pojawia sie krwiopuszcz, zabija dw贸ch kultyst贸w, patrzy na nas i napawa sie naszym strachem,...wtedy pojawia si臋 grupa BN-贸w, uwalnia nas i podejmuje walke os艂aniajac nasz odwr贸t, my wracamy po sw贸j ekwipunek, zasatanawiamy si臋, ucieka膰 czy pom贸c wybawcom, kt贸rzy powoli sie wycofuj膮 i...gin膮....jeden elf(偶eglarz) rzuca si臋 do szar偶y, ginie....nomi podejmujemy nier贸wn膮 walke...BN-i ju偶 nie 偶yj膮, my ledwo si臋 trzymamy(miali艣my wtedy jeszcze s艂abe postacie-pierwsze profesje), ale szcz臋艣cie si臋 u艣miechn臋艂o do mnie i wpakowa艂em demonowi krytyka na +17 Very Happy(tak dok艂adnie tyle) i pozbawi艂em go g艂owy rapierem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niez艂e ude偶enie z艂aszcza 偶e ten demonek ma 11 hp Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckapsel napisa:
Niez艂e ude偶enie z艂aszcza 偶e ten demonek ma 11 hp Razz

to by艂o szcz臋scie Razz gra艂em wtedy w zast臋pstwie za kumpla jego postaci膮 (w zast臋pstwie...2 sesje, ale bardzo si臋 z偶y艂em z t膮 postaci膮):p szlachcic krasnolud Very Happy mia艂 przeci臋tne staty Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group