Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
BITWA RAS - jak i kim grac?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Najlepsza rasa:
Cz艂owiek
39%
 39%  [ 19 ]
Krasnolud
22%
 22%  [ 11 ]
Elfy
27%
 27%  [ 13 ]
Nizio艂ek
4%
 4%  [ 2 ]
Gnom
0%
 0%  [ 0 ]
P贸艂elf
0%
 0%  [ 0 ]
Ork
2%
 2%  [ 1 ]
Skaven
4%
 4%  [ 2 ]
P贸艂ogr
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G硂s體 : 48

Autor Wiadomo舵
Nathaniel
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk眃: Siedlce

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryta jak juz wyzej napisalem bardzo ch臋tnie zagralbym Halfem,ale z drugiej strony bardzo lubie grac nekrusami, a czy widziales Halflinga nekromant臋? Bo ja raczej nie... Wink (cho膰 z drugiej strony pomyslcie jak smiesznie by to wygl膮dalo...hehehe)
_________________
Niekt贸re kobiety s膮 bezcenne,za wszystkie inne zap艂acisz kart膮 MasterCard...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie ostatnio spodobala gra elfem

A halfa nekromanty to jeszcze nei spodkalem i (chyba) nie spodkam
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Nathaniel
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk眃: Siedlce

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adek czy ty wiesz dlaczego ja nienawidze grac elfami? Ot贸z dlatego, ze maj膮 one tak cholernie zawyzone rozwiniecia (mowie tu g艂贸wnie o inicjatywie, ale takze WW) ze odbiebiera mi to wszelkie ch臋ci do gry...No bo co to za frajda grac postaci膮, ktora niemalze automatycznie unika (zakladaj膮c ze ma umiejetno艣膰 uniki) pierwszego zadanego ciosu przez rywala. A wog贸le Elfy s膮 takie s艂odkie i mi艂e, nie niszcz膮 drzewek "bo to jest Z艁E" ze az na wymioty zbiera... Mad
_________________
Niekt贸re kobiety s膮 bezcenne,za wszystkie inne zap艂acisz kart膮 MasterCard...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathaniel napisa:
Adek czy ty wiesz dlaczego ja nienawidze grac elfami? Ot贸z dlatego, ze maj膮 one tak cholernie zawyzone rozwiniecia (mowie tu g艂贸wnie o inicjatywie, ale takze WW) ze odbiebiera mi to wszelkie ch臋ci do gry...No bo co to za frajda grac postaci膮, ktora niemalze automatycznie unika (zakladaj膮c ze ma umiejetno艣膰 uniki) pierwszego zadanego ciosu przez rywala. A wog贸le Elfy s膮 takie s艂odkie i mi艂e, nie niszcz膮 drzewek "bo to jest Z艁E" ze az na wymioty zbiera... Mad


Alez nic nie stoi na przeszkodzie aby statystyki pozmieniac.. Nawet jest to wysoce wskazane. Elfy nadal beda niezle, ale nie beda wymiatac.
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja si臋 zgodze z Zeddem my jak kto艣 bedzie robi艂 teraz Efla to obnizamy mu staty bo to fakt ze s膮 zasilne i zabiera to du偶o frajdy z gry a co do tego ze Elfy nie pozwalaj膮 niszczy膰 drzewek to tak jak Cz艂owiek pozwoli艂 by ci wej艣c do siebie do domu i ci pozwoli艂 go rozpieprzy..... w wi贸ry i podziekowac ci jeszcze za to... a wiec co sie dziwisz a jak chcesz zmieni膰 psychike Elfa to poprostu zadbaj o chorobe jak膮艣 trafi ci si臋 moze sadyzm i automatycznie zmienic ci se powinien charakter na przynajmniej neutralny jak nie z艂y bo torturowanie niewinnych ludzi do niczego dobrego nie nale偶y Wink i masz z艂ego Elfa tylko licz si臋 z tym ze potem b臋da ci臋 sciga膰 po lasach i b臋da wysy艂ac jaki艣 wojownik贸w elfickich zeby ci臋 zabi膰 nasz MG tak robi bo inne Elfy uwa偶aja ze ch/ha艅bisz ich rase wszstko jest mozliwe tylko zaplanuj to dobrze moj elf jest neutralny i mi z tym dobrze nieobchodzi go nic z czego nie b臋dzie mia艂 korzy艣膰i czasami pomoze komu艣 jak mu si臋 zechce (chyba ze kto艣 z dru偶yny potrzebuje pomocy to nawet krasnalowi pomo偶e bo niewie kiedy bedzie potrzebowa艂 jego pomocy...) Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nathaniel
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk眃: Siedlce

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Zeddzie... jak sie ma w drozynie takiego kolesia, ktory kocha Elfy to nie s膮dze zeby pozwolil on na zanizenie stat贸w.Juz probowale, uwierz mi. Ale jak juz wyzej napisale nie podoba mi sie takze natura elf贸w, spos贸b bycia, (peda艂kowaty) wygl膮d itp, itd. Du偶o trzeba by tu bylo wymieniac. Ja osobiscie uwazam ze zar贸wno Elfy jak i krasnoludy (choc te w mniejszym stopniu) s膮 dla pocz膮tkuj膮cych i zdania nie zmienie. Ot co!
_________________
Niekt贸re kobiety s膮 bezcenne,za wszystkie inne zap艂acisz kart膮 MasterCard...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje zdanie masz do niego prawo a tamten koles jaki艣 dziwny jest jak niechce zani偶膮c elfom stat贸w on poprostu je lubi bo s膮 mocne a ja je lubie bo lubie je odgrywa膰 i niekoniecznie trzba go odgryw膮膰 jak peda艂ka ale jak kto lubi ty lubisz gra膰 nekromantami (te偶 niepogardze nekromancj膮 jak i demonologi膮 ) ale najbardziej i tak lubie gra膰 elfami i nie dlatego ze maj膮 takie zawy偶one staty...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 17:44    Temat postu: stats Odpowiedz z cytatem

Bzdura jest gra dla statsow.. Pomyslalbym na waszym miejscu nad powazna rozmowa z tamtym jegomosciem. Dobrym motywem jest przyjecie ze kazda rasa bazowe wartosci ma takie jak czlowiek, ale ma na poczatku np +20 do rozdania na cechy procentowe i +2 do cech dziesietnych. I tutaj mozna pokabinowac (oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku) Krasnolud moze dodac 20 do ww (max wartosc to wlasnie 2k10+20) odjec 20 od oglady i dodac do CP. odjac 10 od inicjatywy i dodac do SW. Dodatkowo mozna ustalic ktora rasa od czego moze odejmowac, a od czego nie. (np krasnolud moze odejmowac od Ogd ale nie od WW, elf odejmie od WW, ale nie od US, albo Inicjatywy) moga wyjsc ciekawe postacie...
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Gru 11, 2004 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sproboje tego co wy偶ej opisa艂es w nowym tworzeniu postaci.... ciekawe co nam wyjdzie...i jak wielkie bedzie obu偶enie graczy...Wink ale c贸z jak ja mam by膰 MG to musz膮 grac na moich zasadach i nie maj膮 wyjscia !! Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
FrYtA
Mod Halfling贸w
Mod Halfling贸w


Do潮czy: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: TYCHY

PostWys砤ny: Nie Gru 12, 2004 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak masz zawyzone statsy to graj halfem Wink

a half nekrus... wszystko da sie zrobic tylko musisz to uzasadnic jakos... jakies przezycia musi miec... i to duzo gorsze niz np czlowiek... bo ludzie latwo ulegaj膮 Wink

pozdro
_________________
PEACE Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Gru 12, 2004 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pomys艂 na takiego Halfinga by艂o co艣 takeigo ze ten halfing od ma艂ego uwielbia艂 ogl膮da膰 martwe zwloki i by艂 nekrofilem;] a to przez to ze jak by艂 ma艂y dotkn膮艂 spaczenia i on zmieni艂 mu tok myslenia w muzgu a nie objawi艂o si臋 to zadn膮 mutacja albo zamias jednej r臋ki mia艂 same kosci jak kto woli hehe i by艂 偶膮dny w艂adzy ten halfing i pozosta艂ym halifingom z jego osady si eto nie podoba艂o i stwierdzi艂y 偶e niechc膮 mie膰 kogo艣 takiego w wiosce i go wy偶uci艂y a on stwierdzil ze wyw偶e na nich pomste za to ze go wyrzucily i on postanowi艂 zosta膰 nekromant膮 i zg艂膮dzi膰 t膮 wioske kiedy b臋dzie na tyle pot臋偶ny i odrazu robisz mu chorobe fanatyzm i nienawi艣c do innych Halfing贸w cos takeigo mi si臋 widzi ale jak kto chce;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Gru 12, 2004 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialem sie tez nad gra zwierzetami.. Tak dobrze slyszycie - zwierzetami. Ktorys z graczy gralby na przyklad krukiem, ktos inny kotem, wojownik moglby byc borsukiem, a ktos inny 偶mij膮.. Jak wiadomo zwierz臋ta rozumiej膮 si臋 wzajemnie - czego dowodem sa druidzi z nimi rozmawiaj膮cy. Wcale sie nie zdzieram tylko mowie serio. Pierwsza misja na przyklad zaczelaby sie bardzo niepozornie:
Kotu ktos ukradl ulubiona zabawke - klebuszek, wyszedl wiec na dwor chcac go odnalezc. Przeszedl cale okolice swego domu, wlazl na wychodek wszedl do obory, skakal po sianie i niestety nie znalazl. Szedl spowrotem do swojej chalupy gdy zauwazyl wrone. Probowala siegnac dziobem kawalek miesa, ktory wpadl miedzy plot a domostwo. Niestety nie mogla - zapytala czy kot jej moze pomoc- on odpowiedzial i owszem, ale nic za darmo. wrona powiedziala ze wie gdzie jest klebuszek, z ktorym czest sie bawiles na podworzu. Kot pomogl wronie i ona powiedziala ze zaprowadzi go tam gdzie ostatnio widziala klebuszek. Poszli w kierunku Mrocznego Lasu. Przedzierajac sie przez haszcze kot zapytal czy dluga beda jeszcze isc i wtedy wrona przerazliwie zaczela krzyczec "kra! kra! kra! - uwaga - borsuk". Kot rowniez go zauwazyl. siedzial pod drzewem lape mial cala we krwi bowiem wpadl w sidla. Byl niegrozny. Kot postanowil pryjrzec sie z bliska. :pomoz mi prosze! - pomoz mi" - blagalnym tonem rzekl borsuk. "nie chce tak szczeznac!" - pozbadz sie tego a przyrzekam ze dam ci wszystkie moje skarby.. "Nie ufalbym mu! ssss - gotow Cie jessssszzzzcze zabic ssssss!" - rzekla 偶mija dotad niezauwazona przez zwierzeta - siedziala w cieniu i czekala az borsuk zginie, aby moc sie posilic. "Skad wiesz? - On jest w tarapatach! Nie na reke mu nas zabijac" - powiedziala wrona i wymownie spojrzala na kota. Kot zamruczal i oblizal lapke. "Tez tak mysle.." Uwolnijmy go moze sie na cos przyda". Zwierzeta wspolnym wysilkiem odchylily lekko zebiska sidel, na tyle aby borsuk mogl wysunac lape. "Zyje by sluzyc"- powiedzial i skloniwszy glowe uderzyl prawa reka w swoja piers. "Pojdziesz z nami" Powiedzial kot. Rozejrzal sie za zmija ale jej juz nie bylo..
Wyszli na skraj polanki gdzie rona podobno widziala klebuszek kota. Lecz teraz nigdzie go nie bylo.. Staneli na srodku polanki i zaczeli poszukiwania, gdy nagle jakis ksztalt przemknal od drzewa do drzewa.. Wszyscy zamarli w oczekiwaniu, niepokoj udzielil sie nawet borsukowi. W lesie panowala cisza.. Ptaki przestaly swiergotac i ogolnie zrobilo sie nieprzyjemnie.. Zza drzewa wyszedl lis.. "Tego szuakcie?" - powiedzial i wskazal na trzymany w lapie klebek.. "To jest moje - nalezy do mojej rodziny!" - powiedzial kot. "Ah taak.. - odparl lis.. - wydaje mi sie ze nalezy do mnie.." "Oddaj mu to, albo gorzko tego pozalujesz!" - krzyknal borsuk.. Lis usmiechnal sie szyderczo i spojrzal w prawo. Zza drzewa wylonilaa sie lisca.. Stanela kolo meza.." Wyciagnela pazurki. Chodzcie i wezcie to co prawnie nalezy do was a lekcewarzac istniejace prawa zostalo przez nas zabrane..
Rozpoczela sie walka..

Jak wam sie podoba wstep do wielkiej kampanii gdzie czworka dzielnych zwierzat ratuje altdorf przed najazdem chaosu?
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Nie Gru 12, 2004 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeste艣 po***ny!! Wi臋cej z tob膮 nie gram Very Happy Dopuki nie udasz sie na jakie艣 leczenie!!! Ja od pocz膮tku wiedzia艂em 偶e ty darzysz jaki膮艣 sympati膮 te biedne stworzenia !! Odkry艂em tw贸j pon贸ry sekret kiedy po偶膮dalnym wzrokiem spoj偶a艂e艣 na ryj贸wke przechadzaj膮c膮 si臋 po lesie.... Tak tak my艣la艂e艣 偶e nikt ci臋 nie zauwa偶y艂 ale ja dobrze wiedzia艂em.... twoim problemem jest po偶膮danie jakim darzysz futerkowe stworzenia typu chomik, lis, kuna, 偶bik.... Jeste艣 pod艂ym zoofilem nigdy ci ju偶 nie dam pog艂aska膰 mojego psa!!!
_________________
made in Zielon G贸ra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Gru 12, 2004 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe ale zobacz to ma i swoje plusy wiecie ze Zedd was nieskrzywdzi ze niewzuci wam czegos nasen na sesji i wtedy....n/c a pomys艂 bynajmniej troche dziwny....z tymi zwierzatkami ale kiedy艣 jak ju偶 zabraknie pomys艂ow czym gra膰 mozna go wykorzysta膰 ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Gru 13, 2004 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiecie zwierzat! I nigdy nie bylo w moim zyciu zadnej ryjowki! Mrowkojad i kuna i owszem ,ale nie ryjowka.. Wink Nie podoba wam sie ??? Crying or Very sad No coz moze kiedys znajde kogos kto podziela moja pasje i poprowadze taka przygode.. Widze ze z wami nie ma o czym rozmawiac Smile
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group