Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Perfekcjonista

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Nie Maj 22, 2005 08:55    Temat postu: Perfekcjonista Odpowiedz z cytatem

Bohaterem tego tematu jest Andrzej Gołota. A dlaczego perfekcjonista? Bo do perfekcji opanował zawodzenie kibiców w Polsce, a i pewnie na świecie. Andrzej jest bardzo wyjątkowy, bo chociaż ma tważ sapera, mylił sie więcej niż raz. Zastanawiam się jak cudowne to uczucie isć lub jechać do klubu na całą noc, zapłacić kupę kasy, obstawić Gołąte i wszystko po to tylko żeby zobaczyć jak nasz ukochany brązowy medalista zostaje najszybsztm bokserem świata. Bo Endrju musi być najszybszy lecąc na dechy już w 13 sekundzie. Chyba niewielu wyczynowców potrafi przegrać w 53 sekundy. Jestem zły. Nie, nie na Andrzeja. Niech mu wystarczy kolejna, efektowna porażka. Jestem zły na siebie za to, że uwierzyłem kolejny raz w wygraną "wielkiej białej pięści". To mnie nauczyło jednego. Nie wierz murzynowi o fryzurze w stylu "z rana podłączam sie pod siłę".
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Maj 26, 2005 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na boksie, ale też mam na ten temat pewne zdanie. Gorzej chyba być nie może, lecz kto to wie... może Andrzej nas zaskoczy jeszcze szybszą porażką. To jest istna kompromitacja. To kolejny "wielki" powrót Gołoty, który skończył się "wielką" porażką. Byle tak dalej.... on może stracić już tylko godność.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Maj 28, 2005 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie Arieno on jej straćić już nie może on już ją stracił to jak ludzie najeżdzają na niego to odbiera godnosc ta nowa jednostka czasu Gołota=53 sekundy albo teksty typu że Gołota będzie reklamował sekundowe naliczanie w popie są rozwalające a mu wg mnie odbierają godność..... szkoda kolesia niech najlepiej zniknie z ringu bo przynosi wstyd Ojczyźnie.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Nie Maj 29, 2005 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm. Dzisiaj Perfekcjonistę doścignąć próbowała reprezentacja Janasa. Dobrze, że chociaż siatkarze nie są tak "dbali o szczegóły".
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Maj 31, 2005 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

53 sekundy......to bylo niezle. Szkoda mi wszystkich tych co czekali na walke w tv a jeszcze bardziej tych co kupili bilety aby ta walkę obejrzeć on real.
Andrew powinien zmienic zawod tylko na jaki??
Biali nie umieja skakac i boksowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Maj 31, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się mylisz Michalczewski był niezły !! a obejrzyj K1 i zobacz jak tam się biali biją....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Pia Cze 03, 2005 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalczewski był bardzo dobry, ale postanowił być Polakiem. Niemieckim sponsorom nie spodobało się to i bajka sie skończyła...
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group