Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Akt II Cz2 Wr贸g ta艅czy taniec 艣mierci.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lut 14, 2013 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Najch臋tniej da艂 bym ci pe艂n膮 p艂yt臋 ale jeste艣 narazie zbyt s艂aba i tak ciezki pancerz uczyni艂 by ci臋 bezbronn膮... Z broni dostaniesz jeszcze nadziak. Bardzo dobra i wszechstronna bro艅, szczeg贸lnie dla ciebie. Jest do艣膰 szybka ,przebija pancerz lub "wbija gwo藕dzie" ... <Na ostatni膮 uwag臋 Iruyh si臋 u艣miechn膮艂.>

-Wszystkiego si臋 nauczysz, zobaczysz... Wyruszam natychmiast, zbroj臋 zostawiam pod twoj膮 opiek膮. Wr贸c臋 p贸藕n膮 noc膮... i pami臋taj no艣 czarn膮 opask臋...

<Iruyh podszed艂 do Ciebie kiedy zacz臋艂a艣 si臋 przebiera膰 po艂o偶y艂 ci d艂onie na ramionach i spojrza艂 ci prosto w oczy.>

- Z ka偶dym dniem jeste艣 coraz cenniejsza. Ty tak偶e na siebie uwa偶aj Tellan, zale偶y mi na Tobie...

<Iruyh pog艂adzi艂 d艂oni膮 twoj膮 twarz, u艣miechn膮艂 si臋 i po偶egna艂. Zarzuci艂 na siebie p艂aszcz, zabra艂 miecz i wyszed艂.>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Czw Lut 14, 2013 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyst臋puj臋 przed szereg o krok powoli bez nerwowych ruch贸w, co by Stra偶nik nie narobi艂 w gacie. I je偶eli udzieli艂a nam g艂osu odpowiadam, przez mrugniecie okiem spojrza艂em 艂apczywie na jej sylwetk臋 jednak raczej nikt nie m贸g艂 tego zauwa偶y膰.

- Hrabino... Pragn臋 ci臋 przeprosi膰 za me s艂owa na swoje wyt艂umaczenie jedynie mam to i偶 by艂em wzburzony i krew jeszcze szybciej buzowa艂a w 偶y艂ach po utarczce z Urz臋dnikiem i wiadomo艣ci i偶 b臋dziemy s膮dzeni. By艂y raczej one wypowiedziane bezosobowo i rzucone w przestrze艅 jako z艂o艣膰 na zaistnia艂a sytuacj臋 ni藕li dotyczy艂y Hrabiny osobi艣cie. to by艂o niegodne z mojej strony.

- Co do naszej utarczki z Urz臋dnikiem... jakiekolwiek przeprosiny wystosowane z mojej strony w jego. Nie b臋d膮 ni szczerze ani tak偶e nie b臋d膮 prawd膮, b臋d膮 jedynie obron膮 przed torturami niczym wi臋cej. Wiem i偶 dzia艂a艂em w s艂usznej sprawie, i by膰 mo偶e mieszka艅cy tego miasta nie widz膮 lub nie chc膮 zauwa偶y膰 problemu zbroi kt贸r膮 nosi Urz臋dnik. Wysz艂a ona spod r膮k krasnoludzkich mistrz贸w i nasza rasa odpokutowa艂a zanacznie za ten czyn. Na terenie naszego kr贸lestwa samo podj臋cie pr贸by wykucia tej zbroi jest karane 艣mierci膮. Noszenie jej zwiastuj臋 same nieszcz臋艣cia, nas膮czona jest esencj膮 demona kt贸ry powoli wypij膮 dusz臋 nosiciela nadaj臋 mu tak偶e niesamowitej si艂y i zwinno艣ci. Nie wiemy jak d艂ugo jest w jej posiadaniu i jak d艂ugo b臋dzie odpiera艂 jej zap臋dy, jednak koniec jest tylko jeden pr臋dzej czy p贸藕niej zostanie bezwolnym workiem nosz膮cy przekl臋ty przedmiot i s艂u偶膮cy tylko jednemu celowi Mordu. Pr贸bowali艣my wyja艣ni膰 to Urz臋dnikowi jednak pozosta艂 on g艂uchy na nasze s艂owa a偶 koniec ko艅c贸w wywi膮za艂a si臋 walka. Naszym celem nie by艂 Urz臋dnik a zbroj膮 kt贸r膮 na sobie nosi艂. Prosi艂bym by Hrabina rozwa偶y艂a moje s艂owa, nie spoczn臋 dop贸ki ta zbroj膮 nie zostanie zniszczona gdy偶 ona obci膮偶a nasze sumienie gdy偶 spod krasnoludzkich r膮k wysz艂a. Je偶eli ten sp贸r nie mo偶e by膰 rozwi膮zany inaczej, niech Bogowie go rozs膮dz膮 miedzy mn膮 a Sir Iryuhem. Gdy tylko dojd臋 do zdrowia prosz臋 o pozwolenie wyzwania na pojedynek Sir Iryuha bez pancerzy, go艂e cia艂o, or臋偶 w d艂oni i Bogowie niech wska偶膮 kto rzecze prawd臋.

- Odbiegaj膮c Hrabino od tych dw贸ch spraw i skupiaj膮c si臋 na Hrabiny ofercie. Jestem bieg艂ym wojem Hrabino i 偶yj臋 z walki tak偶e nie jedno przeszli艣my, z ch臋ci膮 poznam szczeg贸艂y tej sprawy i wynagrodzenia, oraz om贸wi膰 kwestie wyposa偶enia kt贸re b臋dzie potrzebne do niego. Rozumuj臋 i偶 Sir Pascal odpowiada za powodzenie lub niepowodzenie tej misji? Jako i偶 b臋dziemy zmuszeni wykonywa膰 jego rozkazy bez mrugni臋cia okiem.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Czw Lut 14, 2013 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przys艂uchuj臋 si臋 krasnoludowi staram si臋 zachowa膰 kamienny wyraz twarzy. >

„No jak na przeprosiny to jakie艣 dziwne… Ale niech mnie pok膮sa stado demon贸w jak to wszystko tu woko艂o nie jest jakie艣 dziwne”

<Z uwag膮 wys艂uchuj臋 s艂贸w hrabiny>

- Ja… ekhm … - Odchrz膮kam czuj膮c 偶e m贸j g艂os chrypi z napi臋cia jak i wra偶anie jakie budzi hrabina – Chcia艂bym przeprosi膰 sir Iruyha oraz urz膮d oraz pani膮 Hrabin臋 tego miasta – K艂aniam si臋 przed kobiet膮 – za skierowanie or臋偶a przeciw niemu. Cho膰 zamiarem moim by艂o powstrzymanie dalszej walki to jednak nie powinienem stawa膰 naprzeciw niemu.

- Jako krasnolud powiedzia艂 przede mn膮 na wypraw臋 si臋 pisz臋. I gdyby nie ca艂e to zaj艣cie sam mia艂em zamiar zapyta膰 o mo偶liwo艣膰 jakiego艣 zlecenia bo przyby艂em do tego miasta zamiaruj膮c naj膮膰 si臋 do jakiej艣 misji i poprowadzi膰 kilkuosobowy odzia艂 najemnik贸w. Jako te偶 krasnolud pyta艂 szczeg贸艂y co do zadania i i wyposarzenia i innych rzeczy to z sir Pascalem om贸wimy?

<Na koniec pytania zn贸w si臋 k艂aniam Hrabinie>
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Czw Lut 14, 2013 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< U艣miechn臋艂am si臋 do niego kiedy pog艂adzi艂 mnie po twarzy i zanim jeszcze opu艣ci艂 komnat臋 doda艂a. >

- Mam nadzieje, 偶e wr贸cisz szybko...


<Kiedy drzwi si臋 za nim zamkn臋艂y doko艅czy艂am przebiera膰 si臋 w br膮zowa sk贸rznie. Zawi膮za艂am na g艂owie czarn膮 wst膮偶k臋, starannie aby jej nie zgubi膰. Upewni艂am si臋 czy zbroja jest bezpiecznie schowana, za艂o偶y艂am p艂aszcz, zabra艂am swoj膮 torb臋 i wraz z lista, zamykaj膮c za sob膮 drzwi na klucz, uda艂am si臋 wpierw do medyczki, pani Plantago. Zwr贸ci艂am si臋 do niej lub jej pomocnik贸w o przygotowanie niezb臋dnych na podr贸偶 medykament贸w i przybor贸w, wspominaj膮c, 偶e to wszystko dla sir Iruyha Shaterherbye Bringena. Od medyczki uda艂am si臋 na targ aby zakupi膰 nieco 偶ywno艣ci na podr贸偶. Skupi艂am si臋 na suchym, podstawowym prowiancie, niezb臋dnym to przetrwania w trudnych warunkach zimowych oraz podstawowej strawy dla koni. Zakupi艂am te偶 koce i buk艂aki. Kupuj膮c zaznacza艂am aby wszystko zosta艂o zapisane na rachunek Sir Iruyha i dostarczone jeszcze dzi艣 do pa艂acu. Kiedy za艂atwi艂am wszystkie sprawunki uda艂am si臋 do 艣wi膮tyni Shallyi. Ukl臋k艂am w jednej z 艂aw i po艂o偶y艂am prawa r臋k臋 na lewej piersi, jak to uczy艂 mnie ojciec, oddaj膮c si臋 modlitwie:

K艂aniam si臋 Tobie, bia艂a go艂臋bico.
Prosz臋 pokornie, aby艣 z wysoko艣ci swej chwa艂y wejrza艂a na nas i przysz艂a nam z pomoc膮 w chwilach zw膮tpienia i trwogi.
Ty Pani pomagasz wszystkim, kt贸rzy wzywaj膮 Twego po艣rednictwa i prosz膮 o opiek臋.
Nie odrzucaj i moich ufnych pr贸艣b, ale wspomagaj nas w ka偶dej godzinie.


<Po sko艅czonej modlitwie wr贸ci艂am do pa艂acu. Kiedy by艂am ju偶 w komnacie sprawdzi艂am czy wszystko jest na swoim miejscu i nie trac膮c wi臋cej czasu postanowi艂am po艣wi臋ci膰 kilka klepsydr na trening. Wzi臋艂am miecz i i 膰wiczy艂am w samotno艣ci podstawowe ataki, kt贸rych nauczy艂 mnie Iruyh, a w艂a艣ciwie ich szybko艣膰, bo do precyzji potrzebowa艂abym co najmniej manekina 膰wiczebnego.>
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pia Lut 15, 2013 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sk艂oni艂em lekko g艂ow臋 przed Hrabin膮. Jak zwykle uderzaj膮ca, ale ju偶 nie tak pora偶aj膮ca jak za pierwszym razem. Nie kiedy zdo艂a艂em wszystko przemy艣le膰.

- Przepraszam bardzo za zburzenie spokoju Pani miasta. Sir Iryuha przeprosz臋 osobi艣cie, kiedy b臋d臋 mia艂 ku temu okazj臋.

Unios艂em g艂ow臋 i spokojnie kontynuowa艂em.

- To co powiedzia艂 Ingwar to motywacja, kt贸ra kierowa艂a naszymi dzia艂aniami. Sir Iryuh utrzymuje jednak, 偶e zna swoj膮 zbroj臋 dostatecznie dobrze. - tutaj wzruszy艂em lekko ramionami - My艣l臋, 偶e b臋d臋 w stanie za jaki艣 czas rozstrzygn膮膰 bezapelacyjnie czy pancerz jest bezpieczny czy te偶 moje spostrze偶enia, kt贸re przedstawi艂 m贸j towarzysz, s膮 s艂uszne. O tym jednak rozm贸wi臋 si臋 z samym Sir Iryuhem.

Sk艂oni艂em lekko g艂ow臋 jeszcze raz. Tak naprawd臋 niepokoi mnie fakt 偶e w艂adczyni posy艂a kogo艣 zatrudnionego przedwczoraj na misj臋... kt贸re wygl膮da na wa偶n膮, skoro o niej nie rozpowiada. To podejrzane. Chocia偶 gra mo偶e by膰 warta 艣wieczki. Mo偶e to sprawdzenie Pascala?

- Pani... nie straszne mi wszelkie zagro偶enia, jednak do niebezpiecznych zlece艅 niezb臋dni s膮 odpowiedni wykonawcy. N - powiedzia艂em powa偶nie - Z ch臋ci膮 podejm臋 si臋 oferty, jednak tak jak moi towarzysze, chcia艂bym wiedzie膰 na co powinni艣my si臋 przygotowa膰 i czego Hrabina oczekuje od nas i Sir Pascala.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pia Lut 15, 2013 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Anastazja jest na mnie z艂a. No tak. Ma do tego prawo. W ko艅cu s艂owo rycerza powinno by膰 niewzruszone jak g贸ra... Ach... Chyba jestem kiepskim rycerzem.
Czego si臋 spodziewa艂e艣 Pascalu? 呕e zastaniesz j膮 w komnacie? Ona ju偶 wykonuje swe obowi膮zki w przeciwie艅stwie do ciebie. Trza mi si臋 zabra膰 do pracy. Ale najpierw musz臋 co艣 zje艣膰. W ko艅cu od rana nic nie przegryz艂em. Czyli najpierw kuchnia, a nast臋pnie stra偶nica. Zobaczymy jak warto艣ciowych wi臋藕ni贸w przetrzymuj膮. Mo偶e po drodze spotkam Lail臋. Chcia艂bym zamieni膰 z ni膮 s艂贸wko.]

Gdy ju偶 mia艂em obmy艣lony plan zabra艂em si臋 za jego wykonanie.
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Lut 15, 2013 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zjad艂am spokojnie 艣niadanie popijaj膮c je winem. W trakcie posi艂ku czyta艂am swoj膮 ksi臋g臋 zafrapowana nowymi informacjami. Gdy si臋 nasyci艂am rozejrza艂am si臋 ponownie po sali, dopi艂am wino. Wsta艂am i schowa艂am ksi臋g臋. Wr贸ci艂am do karczmarza.>

-Je艣li m贸j towarzysz pojawi si臋 gdy mnie nie b臋dzie prosz臋 mu powiedzie膰, i偶 spaceruj臋 po mie艣cie zastanawiaj膮c si臋 nad legendami.

<U艣miechn臋艂am si臋 do m臋偶czyzny i wysz艂am zak艂adaj膮c na siebie zimowy p艂aszcz. Opatuli艂am si臋 nim szczelnie i ruszy艂am w stron臋 miejsca, w kt贸rym poprzedniego dnia dokonano rzezi krasnolud贸w. Przystan臋艂am w tym samym miejscu co wczoraj. Rozejrza艂am si臋 po okolicy.>

...ciekawe co z krasnoludami i tym cz艂owiekiem? Czy prze偶yli noc?... hmmm...mog艂am Klausa zapyta膰 gdzie si臋 zatrzyma艂 i z nim wybra膰 si臋 do brodaczy...hmmm.. c贸偶..spacer dobrze mi zrobi.. a i mo偶e... hmmm... mo偶e powinnam odwiedzi膰 Tellan... m贸wi艂a, i偶 rezyduje w pa艂acu... czy mnie przyjmie? Powinny艣my doko艅czy膰 nasz膮 rozmow臋.. na spokojnie..
<Podj臋艂am decyzj臋 i ruszy艂am w stron臋 pa艂acu by spotka膰 si臋 z kobiet膮.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pia Lut 15, 2013 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ingwar, Rhunar, Kurt>

<Hrabina wys艂ucha艂a was po czym przem贸wi艂a spokojnie obserwuj膮c was uwa偶nie.>

-Nie pyta艂am o zaj艣cie z urz臋dnikiem Iruyhem i to jego sprawa,jemu si臋 t艂umaczcie i lepiej nie m贸wcie nic wi臋cej na ten temat bo tylko mnie rozdra偶nicie. Przyjmuj臋 wasze przeprosiny. Rada jestem i偶 zgadzacie si臋 uczestniczy膰 w wyprawie kt贸r膮 b臋dzie dowodzi艂 sir Pascal. Udacie si臋 do obl臋偶onej twierdzy Luftberg i wydostaniecie z tamt膮d oraz sprowadzicie 偶ywego ksi臋cia Tassenick,mojego drugiego kuzyna. Macie s艂ucha膰 sir Pascal. Urz臋dnik Iruyh Shaterherbye Bringer b臋dzie niezale偶nym obserwatorem i wsparciem dla sir Pascala. To wszystko co powinni艣cie wiedzie膰. Ekwipunek musicie mie膰 w艂asny. Dzi艣 to wszystko co mam wam do powiedzenia. Je艣li wype艂nicie misj臋 i sprowadzicie ksi臋cia Tassenick ca艂kowicie zapomn臋 o zaj艣ciu z Iruyhem a wynagrodzenie otrzymacie takie na jakie zas艂u偶ycie. Zwalniam was z aresztu i oddaje pod komend臋 sir Pascala. Mo偶ecie odej艣膰...

-呕o艂nierze ,wyprowad藕cie "go艣ci" z zamku i powiadomcie sir Pascala o trzech ch臋tnych...


<Elbereth>

<Posili艂a艣 si臋 po czym wysz艂a艣 na ulic臋 rozmy艣laj膮c o wielu rzeczach kt贸re si臋 ostatnio wydarzy艂y. Zdecydowa艂a艣 si臋 w ko艅cu porozmawia膰 z Tellan. Kiedy podesz艂a艣 do bram zamku stra偶 w zielonych liberiach z bia艂ymi liliami zatrzyma艂a ci臋. Kiedy oznajmi艂a艣 i偶 chcesz si臋 widzie膰 z Tellan stra偶nicy wys艂ali s艂ug臋 aby wywiedzia艂 si臋 o jak膮 Tellan chodzi i czy taka osoba raczy ci臋 przyj膮膰.>


<Tellan>

<Wysz艂a艣 z komnaty i po kolei za艂atwia艂a艣 wszystkie interesuj膮ce ci臋 sprawy. Pani Plantago da艂a s艂owo i偶 wszystko co sobie 偶yczysz b臋dzie gotowe na wiecz贸r. Na targu zakupi艂a艣 solone mi臋so, smalec, suchary ,piwo, obrok dla koni i koce. Sprzedawcy obiecali dostarczy膰 wszystko jeszcze dzi艣. Po zakupach uda艂a艣 si臋 do 艣wi膮tyni Shalayi. 艢wi膮tynia ma ma艂y ,kr贸tki przedsionek oddzielony drzwiami ,szybko zamieni艂 si臋 w wysok膮 naw臋 g艂贸wn膮. Rz臋dy 艂awek i kl臋cznik贸w ustawione przed o艂tarzem i wielkim pos膮giem kobiety o 艂agodnym obliczu z zio艂ami w d艂oniach,oraz z sercem i go艂臋biami wyrytymi na szacie. W nawach bocznych wybudowano oddzielne ma艂e, kilkuosobowe kaplice Morra, Sigmara,Vereny,Mannana,Ulryka,oraz Ranalda. Po sko艅czonej 偶arliwej modlitwie wr贸ci艂a艣 do pa艂acu jednak zanim otworzy艂a艣 drzwi do komnaty ,na korytarzu zaczepi艂 ci臋 s艂uga pa艂acowy.>

-Pani, ty艣 zwana Tellan prawda? Jaka艣 elfia kobieta prosi o spotkanie z tob膮. Stoi przy bramie zamkowej...


<Pascal>

<Uda艂e艣 si臋 do kuchni gdzie po raz kolejny onie艣mieli艂e艣 s艂u偶be swoj膮 obecno艣ci膮. Dosta艂e艣 syty posi艂ek z艂o偶ony z jajecznicy, chleba, szarych klusek i skwark贸w oraz do popicia garniec piwa. Najedzony ju偶 chcia艂e艣 rusza膰 do stra偶nicy kiedy jeden z 偶o艂nierzy zaczepi艂 ci臋 w holu pa艂acowym. Stan膮艂 na baczno艣膰, zasalutowa艂 i rzek艂>

-Panie, Ja艣nie Pani kaza艂a mi przekaza膰 i偶 trzech wi臋藕ni贸w, dwa krasnoludy i cz艂owiek zgodzi艂y si臋 ruszy膰 na wypraw臋 pod twoj膮 komend膮. Obecnie nie ma ju偶 偶adnych wi臋藕ni贸w w celach sir. Uwolnieni wi臋藕niowie w艂a艣nie s膮 wyprowadzani z zamku. To wszystko.

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pia Lut 15, 2013 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sk艂oni艂em si臋 tylko grzecznie przed Hrabin膮.

Obl臋偶ona Twierdza i uratowanie krewnego Hrabiny. Powa偶ne zadanie. Hmmm... jak dla mnie troch臋 zbyt powa偶ne jak na stanowisko Pascala, ale przecie偶 nie jedziemy sami.

Za sal膮 odetchn膮艂em. Mam nieca艂y dzie艅, aby przyszykowa膰 si臋 na wypraw臋. Mam ju偶 par臋 pomys艂贸w, ale nie zdo艂am wyku膰 ju偶 偶adnych run, chyba 偶e z pomoc膮 Bog贸w Przodk贸w.

Westchn膮艂em. Kiedy byli艣my poza zamkiem chcia艂em powiedzie膰, 偶e nast臋pnym razem Ingwar powinien zamkn膮膰 g臋b臋. Zrezygnowa艂em jednak z kolejnej sprzeczki.

Kieruj臋 swoje kroki do medyka u kt贸rego zostawili艣my swoje rzeczy.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2013 02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszed艂em nie m贸wi膮c nic wi臋cej...ruszam do medyka po swoje rzeczy...gdy kroczymy ju偶 sami rzek艂em.

- Na wypraw臋... ze z艂aman膮 nog膮... dobre sobie...nie ujd臋 po艂owy drogi i padn臋 na pysk nie m贸wi膮c o jakiejkolwiek wojaczce... nawet nie rzekli艣my i偶 si臋 zgadzamy na misj臋 a nasze zainteresowanie szczeg贸艂ami uzna艂a jako zgod臋... nie czuj臋 si臋 zobowi膮zany s艂owem.

Wi臋cej nic nie m贸wi臋 zastanawiam si臋 czemu nie mia艂bym pierwszym co zrobi膰 za murami to nie p贸j艣膰 w swoj膮 stron臋...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2013 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze zdziwieniem na twarzy patrz臋 na 偶o艂nierza.

[Czemu on mi salutuje? Z reszt膮 nie wa偶ne.]

- Prowad藕 do tych trzech. Chc臋 z nimi porozmawia膰. Nast臋pnie potrzebuje kogo艣 kto rozg艂osi za pomoc膮 list贸w wie艣膰 o naj臋ciu ludzi na niebezpieczn膮 wypraw臋. Znajdziesz mi troch臋 pergamin贸w i inkaustu, oraz odpowiedni膮 osob臋 do tego zaj臋cia. Najlepiej jakby odwiedzi艂 ka偶d膮 karczm臋 w tym mie艣cie.

Ruszam za mundurowym
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2013 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Zaskoczona przy drzwiach wie艣ci膮 o wizycie Elbereth powiadomi艂am stra偶nika, 偶e za moment spotkam si臋 z ni膮 w ogrodzie i niech tam na mnie zaczeka. Od艂o偶y艂am torb臋 na miejsce i zakluczy艂am za sob膮 drzwi kieruj膮c si臋 ku ogrodowi. >

[Ciekawa jestem co j膮 tu sprowadza...Ciesz臋 si臋, 偶e zdecydowa艂a si臋 mnie odwiedzi膰... Po ostatniej naszej rozmowie s膮dzi艂am, 偶e nie b臋dzie szuka艂a kontakt贸w ze mn膮. Mo偶e jeszcze nie wszystko stracone. ]

<Podchodz膮c do niej u艣miechn臋艂am si臋 rado艣nie>

- Witaj, Elbereth. Ciesz臋 si臋, 偶e zn贸w si臋 spotykamy. Co ci臋 do mnie sprowadza?? Przejd藕my si臋 po ogrodzie. Tutaj mo偶emy spokojnie porozmawia膰
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2013 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Raz ka偶膮 przeprasza膰, to go tu nie ma potem obra偶aj膮 za przeprosiny a na koniec robota. Ju偶 ojczulko mawia艂 „艁aska pan贸w na pstrokatym koniu je藕dzi”

<Be dalszych s艂贸w uk艂oni艂em si臋 Hrabinie i czeka艂em na mo偶liwo艣膰 wyj艣cia z Sali audiencyjnej>

„No mo偶na si臋 by艂o tego spodziewa膰 i skubany krasnolud mia艂 racj臋. Dali mu robot臋 cholera i pewnie dalej te偶 b臋dzie mia艂 racj臋 b臋dzie 艂ona paskudna. Jak wyprawa to podr贸偶 ciekawe co z moim koniem.”

<Id臋 razem z krasnoludami do medyka po m贸d dobytek. Moje przemy艣lenia przerywaj膮 s艂owa Igwara spojrza艂em z g贸ry na niego i zacisn膮艂em pi臋艣ci ale si臋 nie odezwa艂em>

„Wywin膮 si臋 katu o w艂os i jeszcze sarka jak rozwydrzony bachor… nie dziwoto ze jest ich coraz mniej na 艣wiecie. Tsza b臋dzie na niego uwa偶a膰 jeszcze got贸w wpakowa膰 nas zn贸w w jakie艣 g贸wno. Oj Kurt, Kurt w co ty si臋 wpakowa艂e艣 tym razem…”
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2013 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Pascal>

-Tak uczynie Panie.

<呕o艂nierz raz jeszcze odda艂 ci honory i poprowadzi艂 ci臋 ku bramie zamkowej. Szybko dogoni艂e艣 wychodz膮cych ,kt贸ych stra偶 zatrzyma艂a przy bramnie na znak prowadz膮cego ci臋 偶o艂nierza.>

<Ingwar, Rhunar, Kurt, Pascal>


<Kiedy Ingwar , Rhunar i Kurt chcieli przej艣膰 przez bram臋 stoj膮cy tam stra偶nicy zast膮pili im drog臋. >

-Sta膰!! Zatrzymajcie si臋! Jeszcze nie wolno opu艣ci膰 wam zamku. Sir Pascal pragnie z wami porozmawia膰...

<Pascal po chwili podszed艂 do krasnolud贸w i cz艂owieka za ich plecami>


<Elbereth>

<S艂uga wr贸ci艂 po jakim艣 kwadransie i wpuszczono ci臋 przez bram臋. >

-Lady Tellan przyjmie was w ogrodzie. Prosze za mn膮...

<Posz艂a艣 za s艂ug膮 do ogrodu. Kiedy skr臋ca艂a艣 z g艂贸wnej 艣cie偶ki dojrza艂a艣 w oddali krasnoludy i wojownika Kurta kt贸rych wyprowadzali z pa艂acu 偶o艂nierze. Tellan czeka艂a ju偶 w ogrodzie i przywita艂a ci臋 ciep艂ymi s艂owami.>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Lut 16, 2013 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tako Ingwarze godzisz si臋 na seryjk臋 bat贸w po plecach jak tylko wyzdrowiejesz. Ewentualnie na 偶ycie banity jak zwiejesz. " pomy艣la艂em. Mam wra偶enie 偶e nie potrzeba nam chaosyt贸w w Imperium. Wystarczy sam Ingwar, kt贸ry sieje wsz臋dzie gdzie mo偶e zam臋t.

Poczeka艂em a偶 stra偶nicy troch臋 odejd膮 na bok, potem zwr贸ci艂em si臋 do rycerza m贸wi膮c niezbyt g艂o艣no.

- Witaj Pascalu. Gratuluj臋 pierwszego zadania w nowej s艂u偶bie. Widz臋 偶e Ci si臋 tutaj powodzi... - wymieniam si臋 z rycerzem powitaniem, ale mam powa偶n膮 min臋 - Lecz musz臋 te偶 Ciebie przestrzec. Z tego co powiedzia艂a nam Hrabina, wynika 偶e to bardzo powa偶ne zadanie, a wysy艂a Ciebie zatrudnionego przedwczoraj. Nie podoba mi si臋 ta sprawa. Mo偶e to by膰 sprawdzenie jak sobie poradzisz, ale r贸wnie dobrze mo偶e by膰 to co艣 ca艂kiem innego. Heh... prawd臋 powiedziawszy to nie by艂o zbyt wiele dyskusji z Hrabin膮. Jaki mia艂by by膰 cel tej wyprawy? Aha, to znaczy 偶e jeste艣cie zainteresowani. - wzruszy艂em ramionami - To taki myk. Szybko przyklepa膰, p贸ki fachowcy wykazuj膮 zainteresowanie.

Machn膮艂em r臋k膮 w stron臋 pa艂acu.

- A i jeszcze jedno. Z tym... Sir Iryuhem mamy na pie艅ku, przynajmniej ja i Ingwar, ale t膮 spraw臋 postaram si臋 sam rozwi膮za膰. Na spokojnie. P贸ki co za niespokojny spos贸b mieli艣my kr贸tk膮 poczekalni臋 w ciupie.

- No ale dosy膰 tego ponurego gadania. - m贸wi臋 ju偶 troch臋 weselej - Mamy swoje rzeczy do odebrania od medyka i trzeba si臋 przygotowa膰 na wypraw臋. O czym chcia艂e艣 z nami pom贸wi膰?
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn


Ostatnio zmieniony przez Stalowy dnia Sob Lut 16, 2013 14:27, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Nast阷ny
Strona 2 z 48

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group