Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nabór i wymagania
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Nie czyÅ„ bliźniemu, co tobie niemiÅ‚e!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Sro Sty 25, 2012 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem Black co, jak i od kiedy nad tym pracował. Ja mam teraz sesje, serię kolokwiów, zaliczeń, egzaminów. Żeby stworzyć naprawdę dobrą postać, z zestawem gestów, motywacją, określonych zachowań... po prostu stworzyć coś w pełni wartościowego potrzebuję ok. tygodnia zwykłego, w którym mam czas nieco przemyśleć to i owo, tego "hipka", docinać, wycinać, doklejać, manipulować. Tak każdego dnia nanosząc poprawki. Staram się tworzyć postacie oryginalne, różniące się od innych sposobem działania etc. Bez odpowiedniego zestawu pomysłów i czasu (przynajmniej jeden cały dzień nad pisaniem samej karty) to wyjdzie mi tylko klon, a nie oto mi chodzi i innym zresztą też.

Ale widzę, że Lokim będzie najwidoczniej chciał grać (zwłaszcza, że lubi ST), opracuje kartę i te 5 miejsc będzie pełnych, więc i tak nie mam po co siedzieć i snuć przebiegłe plany nad Panem Więźniem. Wink
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lokim
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Martin, skoro tak naciskasz to chyba nie mam innego wyjścia, jak opracować postać i dołączyć do gry Wink

Więc tak. Zgłaszam swoją kandydaturę. A w zasadzie nie swoją, bo mnie by żywcem w więzieniu zjedli, ale moja postać myślę, że sobie jakoś poradzi. O ile oczywiście są jeszcze miejsca.

Jak w piątek nie prześlę postaci to możecie mnie oficjalnie ukamienować.
_________________
Przyjaciel czy wróg?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin von Carstein napisa³:
Ja nie wiem Black co, jak i od kiedy nad tym pracował. Ja mam teraz sesje, serię kolokwiów, zaliczeń, egzaminów. Żeby stworzyć naprawdę dobrą postać, z zestawem gestów, motywacją, określonych zachowań... po prostu stworzyć coś w pełni wartościowego potrzebuję ok. tygodnia zwykłego, w którym mam czas nieco przemyśleć to i owo, tego "hipka", docinać, wycinać, doklejać, manipulować. Tak każdego dnia nanosząc poprawki. Staram się tworzyć postacie oryginalne, różniące się od innych sposobem działania etc. Bez odpowiedniego zestawu pomysłów i czasu (przynajmniej jeden cały dzień nad pisaniem samej karty) to wyjdzie mi tylko klon, a nie oto mi chodzi i innym zresztą też.

Ale widzę, że Lokim będzie najwidoczniej chciał grać (zwłaszcza, że lubi ST), opracuje kartę i te 5 miejsc będzie pełnych, więc i tak nie mam po co siedzieć i snuć przebiegłe plany nad Panem Więźniem. Wink


Martin nie wymiękaj:P Ja postać stworzyłem w dwie godziny:P Ale absoultnie nie wymagam tego od nikogo. Jako MG nauczyłem się tworzyć postacie w mgnieniu oka. A jak ktoś naprawdę będzie chciał grać to czy to będzie 6 postać czy 7 to xsary pozwoli grać, jestem tego pewnien. Tylko trzeba pokazać ,że się chce i będzie grać.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakby tak było black to po co ten limit ? Widocznie xsary ma plan na 5 osób.
Powrót do góry
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra... ja mam nawet pomysł na postać i mógłbym po podróży do miasta i przypomnieniu sobie pewnych informacji stworzyć pewną postać... wzór zapadł mi w pamięć kilka miesięcy temu..., była by na znośnym poziomie... ale to tylko jak Xsary by się zgodził na liczbę 6 (póki co jak pisał Lokim mamy pięć).
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec liczba 7 wchodzi jedynie w rachubÄ™;D
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś wydaje mi się, że na Zamku mamy sporo studentów politechnik różnorakich bądź insze ścisłe umysły...

Róbcie postacie i wysyłajcie. Umówmy się, że limit dałem by wywołać skandal i zwrócić na siebie uwagę mediów. Z tego powodu, w przyszłym tygodniu, mam rozmowę z Kolonko w Boston Maseciusets.

Raz jeszcze zapraszam do wzięcia udziału w sesji.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Czw Sty 26, 2012 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Coś wydaje mi się, że na Zamku mamy sporo studentów politechnik różnorakich bądź insze ścisłe umysły...


Albo historyków, którzy z podanymi na tacy faktami nie dyskutują. Wink
Moja postać będzie najpóźniej w niedzielę, jeżeli mi tylko koncept spasuje i dam go radę obrobić.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 28, 2012 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postacie przysłaci Black, pawelczas i Lokim. Czekam na kolejne.

Zaczynamy ewentualnie w poniedziałek lub we wtorek.

EDIT

Kolejna postać zaakceptowana. Do trójki waszmościów dołącza znany miłośnik najmłodszego bóstwa Chaosu - Kain.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry przepraszam szefostwo za post pod postem.

Ukazał się mój pierwszy post. Wraz z nim zachęcam graczy do interakcji między sobą - z pewnością uatrakcyjni to grę.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Lokim
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Lut 04, 2012 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest z tymi wszystkimi chętnymi do sesji? Miało być nas 7, a tymczasem nie udało się zebrać nawet wymaganej piątki.
_________________
Przyjaciel czy wróg?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Nie Lut 05, 2012 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się staram ale nie mam kiedy siąść i dokończyć historii a "ochłapu" nie dam Xsaremu bo to wstyd dla mnie i brak szacunku dla sesji MG.

Niestety ale kupiłem chatę mam remont, podpisywanie umów z zeolami i innymi pierdołami na głowie i całymi dniami spędzam albo jeżdząc i szukając i kupując po Leroyach, Obi itp. jeszcze musiałem kosztorys zrobić, albo umawiając fachowców, już 4 dzień nie mam czasu się po dupie nawet podrapać.

A czeka mnie jeszcze zrywanie starej boazerii, kucie starej glazury bo we wtorek wpada mi elektryk. Nie wspominając o siłowni czy robocie... na dokładkę.

Masakra istna.

Znajdę chwilkę i jeżeli będzie możliwość to dołącze, (jeżeli fabularnie będzie jeszcze opcja) Licze iż za parę dni się już uspokoi.

W sumie mam jedną gotową postać z historią ale Błędny Rycerz nie bardzo mi pasuje do tej sesji, Mój elf zwiadowca cierpi na potrzebę dokończe historii, i postać którą tworzę tutaj także.
Chyba że bym mojego Norsmena podrzucił.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Nie Lut 05, 2012 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast nie mam dobrego pomysłu na postać. Mam jeszcze trzy inne sesję i nie chcę się niepotrzebnie rozdrabniać, aby im nie zaszkodzić. Lepiej mniej, a dobrze. Wink
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Mar 19, 2012 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Xsary że chyba studia ostro w dupsko ci daly bo sesja przymarla.

Chyba nie ma sensu jej prowadzic w takim ksztalcie, moze zawies ja i reaktywuj jak poluzuje ci sie terminarz?

Ja zawieszam postac, bo nie bawi mnie taka gra.Przykro mi.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Mar 19, 2012 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ Warmłotek ,że gracze nie odpisują. Ja też nie odpisuje u mnie na sesji kiedy za mało graczy odpisało w danym momencie, więc wszystkiego na xsarego nie zrzucaj.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Nie czyÅ„ bliźniemu, co tobie niemiÅ‚e! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group