Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Tilea
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Magów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Sie 07, 2009 10:58    Temat postu: Tilea Odpowiedz z cytatem

Vendom

Wkroczyliście na Tileańskie ziemie. Erhart ciągle jechał milczący..czasem dołączał się do rozmowy ale po kilku minutach wyłączał się z niej. Pogodę podczas całej podróży mieliście dobrą. Słońce świeciło, noce spędzaliście we wsiach w przydrożnych karczmach. Ludzie nie traktowali was wrogo... Mijaliście dużo okolicznych kapliczek poświęconych Morrowi...W ciągu ostatnich lat wiele się tu zmieniło. Najemnicy zostali przekształceniu w wojsko. Są opłacani z kasy Państwa. Miasto słynne jest również z najlepszych pikinierów w Starym Świecie. Już nie mówiąc o flocie która przez ostatnie kilkanaście lat stała się prawdziwym postrachem piratów z Sartosy. Zwykli ludzie już nie są niczym, jak to miało miejsce parę lat temu. Szlachta powoli traci swoje znaczne wpływy choć nadal należą do tych "którzy rządzą". Każdy kto ma herb musi Każdy kto ma herb, czyli jest prawowitym szlachcicem i arystokratom musi brać udział w zebraniach sejmików, na których ustala się ważne dla państwa ustawy. Aby uzyskać większość, należy zdobyć przynajmniej 2/3 głosów poparcia ze strony innej szlachty. Pewnie dlatego w polityce dominuje Miragliano - mieszka w nim prawie 40% uprawnionych do głosowania. Szlachta bardzo starannie dba o swoje sprawy. Prawie niemożliwe jest oszustwo, co do linii rodowej. Każdy herb jest odnotowywany w kilku herbarzach: herbarzu państwowym, miejskim, klasztornym itd., więc aby nielegalnie zostać szlachcicem, trzeba by przekupić naprawdę wiele osób. Ustawy rangi krajowej nie zapadają jednak na sejmikach. Co dwa lata zwoływany jest sejm, na którym pojawić się musi 6 delegatów - z każdego miasta: Luccini, Miragliano, Remas, Sartosa i Tobaro, razem trzydziestu posłów, którzy decydują o najważniejszych dla państwa sprawach. Spośród siebie wybierają jednego, który jako marszałek dba o spokój w trakcie 2-6 miesięcznego posiedzenia. Tilea i Estalia od wielu lat skłócone w stanie wojen w końcu doszły do porozumienia. Stworzyły wspólne gildie kupieckie które zaczęły przejmować kontrolę nad handlem w tym rejonie świata... Zmienił się również stosunek do religii, obcokrajowców a także przybyszów: Tilea stała się bardziej tolerancyjna. W końcu dotarliście do celu...

Luccini jedno z Tileańskich Miast-Państw. Jego włości rozciągają się na południowe równiny, żyzne i bogate, znane ze wspaniałych koni i pełnych spichlerzy. W mieście tym znajduje się największe w Starym Świecie mauzoleum boga Morra, gdzie co dziesięć lat odbywa się synod kapłanów tej wiary. Samo miasto zostało wzniesione na ruinach starodawnej metropolii z czarnego kamienia. To tutaj prowadzą wszelkie ślady... Nim weszliście do miasta dołączył do was Linoge. Ubrany w czarny płaszcz z kapturem. Zdawkowo zdał Ci relację co u Emmy, jednak nie zdradził miejsca jej pobytu...Wjechaliście do miasta..tłum ludzi przeciskający... strażnicy miejscy pilnujący porządku.. Karczmy zapełnione po brzegi... Dowiedzieliście się że przez kilka dni będzie się odbywał tutaj Wielki Targ. Kupcy z całego świata będą tu przybywać i handlować różnorodnym towarem, stąd też taka ilość gości. W dodatku nie długo odbędzie zjazd Kapłanów Morra odczas którego problemy teologiczne oraz doktrynalne są poddawane dyskusji oraz rozstrzygane. Zebrania te odbywają się pod wodzą najwyższych ranga kapłanów z największych świątyń Starego Świata: Luccini, Remas, Marienburg, Gisoreux, Nuln oraz Magritta.

Ciężko będzie znaleźć nocleg choć paść ofiarą kieszonkowców czy wytrawnych złodziei już nie...


_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sie 10, 2009 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeśli mi gorąco to ściągam mój ciężki płaszcz.

Po upewnieniu się, że moja sakwa nie jest przy pasie, a w torbie podróżnej, ruszyłem dalej w tłum. Kompanowi i uczniowi poleciłem to samo. Niech i ich mieszki będą bezpieczne.

Przed wejściem w ogromny tłum zapytałem kogoś gdzie można znaleźć najbliższą karczmę tudzież gospodę. Jeśli nie znaleźliśmy miejsca w jednej, to kierujemy się w stronę drugiej.

Bacznie przyglądam się miastu, jego architekturze, słucham języka. To wszystko bardzo mnie interesuje. W końcu nigdy tutaj nie byłem.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Sie 11, 2009 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendom

Rozpoczęliście poszukiwania karczmy. Dopiero któraś z kolei była w miarę pusta.. Karczma "Pod Tańczącym Bykiem" nie należała do elity a w środku dominował gęsty dym z fajek... Zapach rozlanego piwa, wina, czy spirytusu uderzał przy samym wejściu. Właścicielem był szczupły blondyn o ptasiej twarzy i wrednym spojrzeniu. Zamówiliście jadło i napitek wedle uznania.

Oglądałeś sobie miasto nim trafiliście do tego przybytku: Tłok panujący na ulicy nie pozwolił Ci za bardzo podziwiać piękna tego miasta... Rycerze w czarnych płaszczach z wyhaftowanym krukiem byli nader częstym zjawiskiem...

Karczmarz w końcu przyniósł wam jedzenie i rzekł:

- Panie czy coÅ› jeszcze wam trzeba?

Zobaczyłeś że Linoge siedzi w cieniu i specjalnie stara się nie rzucać w oczy. Erhart i jego "maska" robią to idealnie.. Prawie wszystkie oczy w karczmie was obserwują....

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Wto Sie 11, 2009 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Pokoju na noc, najlepiej dużego - powiedziałem przewracając złotą monetą w dłoni. - Ja i moi kompani nie jesteśmy wybredni więc zadowolimy się czteroosobowym pokojem.

Urwałem na chwilę.

- Dzieje się coś ciekawego w mieście oprócz tego co wiedzą wszycy? - Zapytałem.

Schowałem monetę w zaciśniętej dłoni.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Sie 14, 2009 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendom

Karczmarz chciwie spojrzał na monetę i rzekł:

- Jak Jaśnie Pan sobie życzy..pokój jakiś znajdziemy


Jego wzrok skupił się jeszcze bardziej na monecie...nachylił się tak że czułeś nad uchem jeszcze smród gorzały którą chlał pewnie kilka godzin temu

- Panie cyrk u nas jakich mało... - po tych słowach wziął krzesło i przysiadł się - Wielki Targ Wielcy Miasta zorganizowali.. kupcy, żeglarze, najemnicy się zjechali i będą kupczyć... W południowej części miasta można niewolników nawet kupić czy też mocny spiritus z barki "Śwarnej Fregar" czy dostać inne mniej legalne rzeczy

- Jutro odbędzie się tu zebranie Moryttów..jak co dziesięć lat..więc czarne płaszcze jutro będą częstym widokiem.... Podobno szlachta szykuje się na podbój Sartosy.. - prychnął po tym

- A co waćpana szczególnie interesuje ? - zapytał z błyskiem w oku

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sie 15, 2009 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Gdyby ktoś o nas pytał, coś o nas mówił, miał dziwne komentarze na nasz temat - zacząłem. - Daj mi znać. A teraz daj nam duży, suty posiłek, butelkę wina, pucharki oraz mleko. Dla mojego ucznia.

Wręczyłem złocisza karczmarzowi.

Gestem dłoni wskazuję mu aby oddalił się już. Tymczasem rozmawiam z Erhartem , na tematy szczególnie interesujące magów Kolegium Niebios: gwiazdy, niebo, zjawiska atmosferyczne, wróżenie... Chyba że nie chce rozmawiać lub odpowiada szczątkowo. Wówczas informuję go, że gorszego nudziarza nie miałem w drużynie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Sie 19, 2009 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendom

- Jak sobie Pan życzy - karczmarz uśmiechnął się szeroko i odszedł

Kelnerka przyniosła wam ciepłe jedzenie: pieczone prosię, chleb, kapustę... do picia wino lub piwo.... Erhart jak się okazało dość rozmownym człowiekiem... Główną jego specjalizacją były wróżby... Rozmawialiście ponad dobrą godzinę, w tym czasie Felix przysłuchiwał się wam tylko. Linoge udał się do pokoju odpocząć..stwierdził że jest zmęczony a czeka was sporo pracy.

Zostaliście we trójkę i Erhart w końcu zapytał:

- Mistrzu Vendomie wiem po co tu jesteście jednak co teraz zamierzasz zrobić ?

- Pytałem wczoraj gwiazdy co powinniście uczynić i ich odpowiedź trochę mnie zaskoczyła...

Nie dokończył, jakby pierw czekał na Twój pomysł.... Felix również przypatruje Ci się z ciekawością. Stolik wasz jest w takiej lokacji że ciężko komuś będzie podsłuchać jeśli będziecie mówić tak jak do tej pory dyskretnie...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Czw Sie 20, 2009 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rozejrzymy się, lecz ostrożnie - powiedziałem. - Nie mamy przedmiotów potrzebnych do śledztwa, mają je Lestat i Jonas Zir. Bogowie, mam nadzieję, że tym żółtodziobom nie przytrafiło się nic złego.

WziÄ…Å‚em Å‚yk napoju.

- Kiedy tutaj przybędą wówczas z nimi będziemy szukać - powiedziałem kończąc moją wypowiedź.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Sie 21, 2009 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vednom

Po posiłku udaliście się do swojego "apartamentu" w którym jak się okazało Linoge twardo spał. Apartament podzielony jest na dwie części w którym w każdym z nim stoją dwa łóżka. Wy również poczuliście lekkie zmęczenie więc postanowiliście również uciąć sobie krótką godzinną drzemkę.

Obudziły was głośne hałasy na zewnątrz. Jak się okazało to handlujący kupcy, którzy targowali się o ceny z klientami. Wrzaski zmusiły was do zamknięcia okiennic, mimo iż słońce naprawdę mocno świeciło a w pokoju było duszno. Usiedliście we trójkę obok siebie: Ty, Erhart, Felix.. w przeciwnym pokoju niż ten w którym spał wasz czwarty towarzysz.

Zaczęliście wróżby, przepowiadanie przyszłości.... Ponad trzy godziny wyczerpujących prób przyniosły rezultat.. Zdobyliście wiele informacji, część z nich była ważna , część zupełnie nieprzydatna. Kolejne godziny zajęły wam wyselekcjonowanie tych informacji które mogą być najbardziej przydatne. Zrobiliście krótki spis:

- Najczęściej w waszych wizjach pojawiał się obraz barki i jej nazwa"Śwarna Fregar". Widzieliście jej kapitana-krasnoluda i także jego załogę składającą się z krasnoludzkich zabójców trolli. W jednej z waszych wizji dostrzegliście ich kapitana który rozmawiał z niewysoką, atrakcyjną kobietą o długich blond włosach i błyszczących niebieskich oczach. Ubrana w białą bluzę i marynarkę. Na szyi nosiła naszyjnik z białych pereł - bardzo drogie. Przy pasie miała garłacz i kordelas. Na głowie miała brązowy kapelusz w który wplecione były dwie wstążki.. Nie wiecie kim ona jest...

- Kolejna wizja dotyczyła karczmy o nazwie "Sędziwy dąb"... Wiecie tylko że jest w tym mieście. Miejsce w którym, możecie tak tylko wnioskować, zbierają się męty, złodzieje, skrytobójcy i handlarze żywym towarem i innymi podejrzanymi sprawami.... Widzieliście w niej także mężczyznę...Chudy o szpakowatej twarzy i lisich brązowych oczach. Otoczony sporą ilością ochroniarzy, rębajłów czy innego typu hołotą... w swojej wizji widzieliście go z jakimś mężczyzną...i tu dziwne bo nie mogliście z jakiś tajemniczych powodów dostrzec jego twarzy czy nawet sylwetki.. mrok wam zasłaniał wizję... Mężczyzna o lisiej twarzy dawał mu mieszek i coś do niego szeptał...

- Następna wizja dotyczyła innej speluny a w niej mężczyzna średniego wzrostu, dosyć chudy. Ma drobne dłonie i krótkie, lecz zręczne palce. Na brodzie pozwolił urosnąć krótkiej, rzadkiej brodzie. Włosy nieokreślonego koloru są przedłużone tak, aby zakrywały uszy, a grzywka nachodziła na oczy. Nosi wełnianą czapkę, podobną do tych, które noszą dokerzy. Przy sobie ma tylko miecz... Jego ruchy były bardzo przemyślane..i pewne...każdy krok wydawał się być zaplanowany... Rozmawiał z kimś - pulchny dobrze ubrany, nawet bardzo dobrze. Grubasek dał mu pokaźną sakiewkę i nalał sobie wina.. Mężczyzna który przyjął sakiewkę wstał i wyszedł..

- Kolejna wizja dotyczyła karczmy "La Traviatta"... Widzieliście w niej różnorodna klientele..bogacze, kupcy, najemnicy...

W końcu wyczerpani postanowiliście odpocząć. Zamówiliście picie oraz strawę. Linoge również dołączył się do was... Spojrzał na Ciebie Vendom:

- Czego się ciekawego dowiedzieliście ?

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sie 24, 2009 03:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozłożyłem się wygodnie na krześle, zarzuciłem nogę na nogę i przygładziłem podbródek.

- Gwiazdy nam objawiły wyjątkowo dużo cennych informacji, które sprawdzimy w najbliższym czasie - zacząłem cicho tak, by tylko nasza drużyna mnie słyszała. - W wizjach pojawiła się kobieta, elegancka kobieta. Rozmawiała z krasnoludem... Kapitanem zresztą. Miał pod sobą Zabójców Trolli. Dziwny typ. Wspomniana kobieta rozmawiała z krasnoludem. Wnioski same się nasuwają, prawda? Myślę, że to ta kobieta zleciła krasnoludom zabójstwo Patriarchy. Nie znamy jeszcze motywu...

Urywam. Przetarłem oczy.

- W innych wizjach widzieliśmy melinę złodziei i wszelkiej hałastry. W tym miejscu dwóch mężczyzn rozmawiała na jakiś temat, jeden dał drugiemu mieszek. Musiała w tym momencie działać jakaś plugawa magia ponieważ więcej nie zdołaliśmy zauważyć.W kolejnej wizji widzieliśmy ponownie dwójkę ludzi i ponownie ich rozmowa zakończyła się na tym, iż jeden drugiemu dał sakiewkę. Ten, który dał pieniądze drugiemu, wyglądał na złodzieja. Bardzo dobrego. Przynajmniej tak mówiły gwiazdy.

Przerwałem by zebrać myśli.

- Linoge - zacząłem. - Udasz się do doków i "Śędziwego dębu". To karczma, która ukazała się w drugiej wizji. Powęsz tam trochę. W dokach także. Mógłbyś także dowiedzieć się nieco o barce "Śwarna Fregar".

Prawie połamałem sobie język.

- Jakieś pytania? - Zapytałem. - My w tym czasie postaramy się dowiedzieć nieco o tej tajemniczej kobiecie. Znamy dokładnie jej opis, styl ubioru i ozdoby. Jednym prostym zaklęciem zlokalizujemy ją.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Sie 31, 2009 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendom

Przekazałeś swoje instrukcje Linoge'owi a ten tylko kiwnął głową i wyszedł bez słowa. Wy natomiast zajęliście się "śledzeniem" tej kobiety.

Dowiedzieliście się iż kobieta poza spotkaniami z krasnoludami spędzała głównie czas w magazynach południowego portu. Zawsze towarzyszy jej co najmniej dwóch "osiłków". Ubrani w luźne spodnie i koszule a przy bokach mają kordelasy i pistolety. Wyszła tylko raz na "miasto" i to w dodatku na targ. Udałeś się za nią co zaowocowało tylko stratą czasu gdyż poza kupnem kilku jedwabnych chust i sukni nic specjalnego nie robiła...

Pod wieczór do magazynu przyszedł mężczyzna. Chudy o szpakowatej twarzy i lisich brązowych oczach - ten sam którego widziałeś w drugiej wizji... Rozmowa którą prowadzili była dość nie jednoznaczna tym bardziej że prowadzili ją w nieznanym dla Ciebie języku. W jakimś dziwnym południowym dialekcie... Kobieta wydawała się być bardzo podejrzliwa a mężczyzna starał się jakoś ugłaskać choć jego wzrok, gdy tylko ona odwróciła się od niego, spoglądał na nią nienawistnie...

Musiałeś wrócić w końcu do swojego ciała...

Tak wyglądały dwa pierwsze dni... Kobieta albo rozmawiała o zamówieniach alkoholu z krasnoludem lub też przyjmowała gości w magazynie i prowadziła z nimi różne negocjacje... Linoge gdzieś zniknął i nie ma po nim śladu...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Wto Wrz 01, 2009 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informowałem na bieżąco moich towarzyszy o tym co odkrywałem. Po dwóch dniach postanowiłem udac się na dłuższy spacer.

Tuż pod wieczór, razem z mym uczniem, wychodzę na przechadzkę. Spacerujemy ulicami miasta, oglądamy zabudowania. Nie zbliżamy się jednak do portu i miejsc, w których zwykła przebywać kobieta. Nie będę stwarzał niepotrzebnego ryzyka.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Wrz 02, 2009 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vednom

Wyszliście na spacer wieczorem wraz z uczniem. Dyskutowaliście o astronomii, ujęciu magii i jak może wyglądać jego przyszłość..Opowiedziałeś mu częściowo o Burzy Chaosu w której brałeś udział... Rozmowę jednak przerwało pojawienie się Linoge'a. Pojawił się praktycznie znikąd i rzekł:

- Nie wiem coście widzieli jednak na pewno nie miało to nic wspólnego z waszą misją... Nic konkretnego się nie dowiedziałem..Co do barki to wiem jedno: prowadzi ją kransolud i podobno często bywa na Sartosie... jego bimber jest tak mocny że nawet krasnoludy potrafią paść po nim jak kłoda.. Mówi się też że właściciel barki przybywa zawsze tutaj jeśli ma odbyć się jakiś interes..gruby interes... Więcej dowiem się...i dam znać...

Nie czekając na twoje przyzwolenie Linoge znikł gdzieś między budynkami. Wracaliście już do swojego pokoju gdy zza sąsiedniej uliczki wyszło 4 brudnych uzbrojonych w krótkie szable lub noże jakiś zabijaków.

- Wyskakiwać z kasy!! - krzyknął jeden a pozostała trójka zaczęła was obchodzić z boki

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Wrz 02, 2009 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Linoge, Linoge... Tyle czasu go nie było a dowiedział się tylko o paru efektach ognistej wody. Amator.

- Daliśmy się zaskoczyć, Felixie - powiedziałem. - To niedopuszczalne.

Rozejrzałem się. Mają szpady i noże. Tymi drutami chcą pokonać imperialnego magistra sztuki magicznej?

- Panowie, odstąpcie - powiedziałem wyciągając już miecz. - Wyciągnęliście już miecz więc jesteście w połowie drogi do krainy Morra. Zawsze możecie z niej zawrócić.

Zapewne zaatakują. Są zbyt głupi i prymitywni by odstąpić. Pod nosem mruczę już słowa uformowania Kulistego Pioruna. Jednym z celów będzie osobnik, który krzyczał coś o pieniądzach, a drugim napastnik najbliżej Felixa.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Wrz 02, 2009 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vendom

Skupiłeś się co trwało krótką chwilę i wypuściłeś kulisty piorun powalając dwóch bandziorów. Pozostało jeszcze dwóch którzy zaatakowali... Jeden z nich rzucił nożem prawie trafiając Felixa..cud tylko go uratował.. drugi natomiast ruszył na Ciebie z szablą w ręku..ma 5 metrów do Ciebie

- Zginiesz śmieciu - wrzasnął

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Magów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Nastêpny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group