Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Bretonia
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Mag贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Lip 15, 2009 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po posi艂ku kieruj臋 si臋 do swojego pokoju. Jestem jeszcze przygn臋biony po utracie osobowo艣ci. Nie s膮dzi艂em kiedykolwiek, 偶e tak b臋d臋 za nim t臋skni膰. By艂 jak brat... a nawet gorzej, bo codziennie. Na ka偶d膮 minut臋 czy sekund臋, by艂 gdzie艣 tam zawsze. Pustka, kt贸r膮 zostawi艂 jest nie do opisania.

Le偶臋 przez d艂u偶szy czas na 艂贸偶ku, ale nie id臋 jeszcze spa膰. Wyci膮gam ze swojej torby narz臋dzia do pisania i czyst膮 kart臋 pergaminu. Staram si臋 spisa膰 zakl臋cie jakiego u偶y艂em do rozprawienia si臋 z nieumar艂膮... kiedy to by艂o? Przekszta艂cona zapora ze stali. Staram si臋 odwzorowa膰 wz贸r, kre艣l膮c go na pergaminie, dok艂adnie oznaczaj膮c kolor wst臋g oraz miejsca splot贸w i ich charakter, tak, 偶eby nast臋pnym razem nie wychodzi膰 zn贸w od Zapory ze Stali, ale p贸j艣膰 na skr贸ty znanym ju偶 przekszta艂ceniem.

Potem zamykam drzwi i zostawiam uchylone okno. Uk艂adam si臋 do snu.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sob Lip 25, 2009 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manfred

Wsta艂e艣 od sto艂u i uda艂e艣 si臋 w kierunku swojego pokoju. Spojrza艂e艣 na "nieznajomych" siedz膮cych a raczej wstaj膮cych od sto艂u... Tak to s膮 magowie... Jeden je z kolegium z艂ota ale drugi, ten w masce, wydaje si臋 jaki艣 dziwny. Inny to s艂owo najlepiej do niego pasuje.. cho膰 nie wyczu艂e艣 w ok贸艂 niego 偶adnych oznak Dhar...

Na do widzenia us艂ysza艂e艣 tylko g艂os Breto艅czyka:

- Wi臋c do zobaczenia i je艣li to prawda co g艂osz膮 plotki to ten czarnoksi臋ski pomiot wkr贸tce scze藕nie w piachu...


Zir / Lestat

Wstali艣cie od sto艂u i zobaczyli艣cie 偶e Kap艂an przygl膮da si臋 wam bardziej uwa偶nie.. jakby bada艂 was... Zapewne wyczu艂 Zir twoj膮 aur臋....

Us艂yszeli艣cie jak do kap艂ana wo艂a Breto艅czyk:

Wi臋c do zobaczenia i je艣li to prawda co g艂osz膮 plotki to ten czarnoksi臋ski pomiot wkr贸tce scze藕nie w piachu...”

Dostali艣cie du偶y pok贸j przedzielony drzwiami - taki du偶y apartament. S艂u偶ka przygotowa艂a wam bal臋 z wod膮... Wzi臋li艣cie gor膮c膮 k膮piel i przebrali艣cie si臋 w czyste rzeczy… Ciekawe o jakim czarnoksi臋偶niku m贸wi艂 ten rycerz… je偶eli rzeczywi艣cie to jaki艣 magus w艂adaj膮cy Dhar ….

Zir zaj膮艂e艣 si臋 opracowanie czaru.. lecz p贸j艣cie na skr贸ty nie jest takie proste…

Obaj jeste艣cie troch臋 zm臋czeni a sen w 艂贸偶ku to jednak o wiele lepsza opcja ni偶 spanie na ziemi.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Pon Lip 27, 2009 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha... magowie, pomy艣la艂em sobie w my艣lach. Szlag mnie trafia widz膮c mag贸w, bo wystarczaj膮co mia艂em z nimi kontakt podczas Burzy Chaosu. Owszem- byli magowie kolegium ognia i niebios... a z reszt膮. By艂o min臋艂o, a teraz nale偶y si臋 staremu kap艂anowi nieco odpoczynku przed wieczorn膮... wypraw膮 z rycerzami. Ale ci magowie... no c贸偶. "Zobaczy si臋 po pierwszej formacji" jak to m贸wi艂 Arcykap艂an. Ruszy艂em do swojego pokoju i zacz膮艂em przegl膮da膰 map臋 Bretoni, kt贸r膮 nosze przy sobie, by dok艂adnie zbada膰 po艂o偶enie, miejsca noclegowe i inne tego typu rzeczy...
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Lip 28, 2009 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedz臋 dalej nad zakl臋ciem. Rozrysowuj臋 po kolei wz贸r na Zapor臋 ze Stali. Potem dorysowuj臋 osobno fragment przemiany logicznej stali wstawiaj膮c w odpowiednim miejscu splot odnosz膮cy si臋 do czaru nadrz臋dnego. Nast臋pnie wstawiam formu艂臋 zmiany celu r贸wnie偶 pozostawiaj膮c splot hierarchizuj膮cy. Nast臋pnie...

Przerywam na moment.

Mag w艂adaj膮cy Dhar, m贸g艂by mie膰 co艣 interesuj膮cego do zaoferowania. Niekoniecznie za 偶ycia. m贸g艂by na przyk艂ad mnie przybli偶y膰 do odzyskania 艣wiadomo艣ci... interesuj膮ce. Jednak偶e... misja. Mo偶e jednak jest po drodze. Zaraz si臋 spotkam z tym kap艂anem... a teraz.

Wykre艣lam ze wzoru Zapory ze Stali te fragmenty, kt贸re szczeg贸艂owo decyduj膮 o efekcie zakl臋cia. Zostawiam sam szkielet i przerysowuj臋 go na czyst膮 kart臋 papieru wstawiaj膮c w wolne sploty formu艂y przemiany stali i definiowania celu. Ca艂o艣膰 zamykam splotami hierarchizuj膮cymi. Pozosta艂e wolne sploty opisuj臋 s艂owami mocy, kt贸re b臋d膮 potrzebne do aktywacji zakl臋cia. Staram sobie przypomnie膰 te, kt贸rych u偶y艂em wcze艣niej, a mo偶e nawet uda mi si臋 je ograniczy膰 do niezb臋dnego minimum. Je艣li ca艂a operacja zako艅czy si臋 fiaskiem i znowu natrafi臋 na mur, wychodz臋. Je艣li si臋 uda... te偶 wychodz臋. Tak czy siak udaj臋 si臋 do pokoju kap艂ana (贸wcze艣nie dowiaduj膮c si臋 o jego lokalizacj臋 u ober偶ysty).
Pukam.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Wto Lip 28, 2009 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy us艂ysza艂em pukanie, przerwa艂em natychmiast przegl膮danie map. Wiedzia艂em ju偶 gdzie dok艂adnie si臋 znajduj臋, to te偶 z u艣miechem stwierdzi艂em, 偶e nie ma wi臋kszego sensu dalej kontynuowa膰 spogl膮danie na nie. Ale tak czy owak- przyda艂o by si臋 zrobi膰 jak膮艣 dok艂adniejsz膮 map臋 okolicy z za艂o偶enia strategicznego. Pewnie ober偶ysta przyszykowa艂 jak膮艣 dziewk臋. Jak tu j膮 sp艂awi膰... si臋 co艣 wymy艣li. Powiedzia艂em kr贸tko "Prosz臋". Pewnie nie ma艂e zdziwienie mnie nasz艂o, gdy spotka艂em tam nie dziewk臋, ale magistra. Zlustrowa艂em go dok艂adnie
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sro Lip 29, 2009 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawi艂em swe rzeczy na najbli偶szym stoliku i waln膮艂em si臋 na wyrko

"Ile to ju偶 czasu min臋艂o od k膮t mia艂em okazje przespa膰 si臋 w mi臋kkim 艂贸偶ku"

Le偶a艂em tak kilkana艣cie chwil rozmy艣laj膮c o dawnych czasach powoli zasypiaj膮c puki nie wybudzi艂 mnie d藕wi臋k otwieranych drzwi

"Cholera gdzie ten Zir si臋 wybiera o tej porze powinien wypocz膮膰 jutro musimy rusza膰 dalej. Boj臋 si臋 my艣le膰 co by zrobi艂 Gelt gdyby si臋 dowiedzia艂 偶e nadal jeste艣my w lesie "
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Czw Lip 30, 2009 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie mam na sobie spodnie i koszul臋 z dobrego materia艂u. P艂aszcz zostawi艂em w pokoju, wi臋c wida膰 teraz, 偶e 偶aden ze mnie si艂acz, ale te偶 i 偶aden mikrus.

- Witam. Jestem Jonas von Zir - specjalnie u偶ywam rodowego przedrostka - Wybacz, 偶e nachodz臋 o tak p贸藕nej porze, ale spa膰 mi nie daje zas艂yszany dzi艣 fragment rozmowy pomi臋dzy Tob膮, a rycerzami. Wyruszacie na krucjat臋 przeciwko jakiemu艣 czarnoksi臋偶nikowi?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Pon Sie 03, 2009 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieco zmarszczy艂em brwi na my艣l tego, 偶e kto艣 pods艂uchuje rozmow臋. Nie jestem a偶 tak... wyczulony na to, ale nie jest to mi艂e. W ka偶dym razie, przytakn膮艂em g艂ow膮 i si臋 u艣miechn膮艂em:

- To rycerze si臋 wybieraj膮. Ja jestem tylko ich wsparciem duchowym. Nazywam si臋 Manfred i jestem kap艂anem Myrmidii z Nuln.


Ubrany jestem w czerwono- 偶贸艂t膮 szat臋 z or艂em na klatce piersiowej. Przy pasie mam przypasany dziwnie wygl膮daj膮cy miecz. Og贸lnie mo偶na odczu膰, 偶e raczej nie wygl膮dam na imperialnego... bardziej Estalia czy Tilea.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Sie 03, 2009 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze jest spotka膰 w tych okolicach kogo艣 kto m贸wi w tym samym j臋zyku... Chcia艂bym zaproponowa膰 swoje towarzystwo w tej wyprawie. Swoje i mojego towarzysza. Zgodzisz si臋 Manfredzie? Jestem pewien, 偶e wraz z Twoj膮 zgod膮 i rycerze ch臋tniej b臋d膮 widzieli nas u swojego boku w potyczce z czarnoksi臋偶nikiem. Mog臋 te偶 doda膰, 偶e mamy do艣wiadczenie w walce z takimi osobnikami.

Nie zwyk艂em m贸wi膰 do kap艂an贸w per 'ojcze'. St膮d te偶 w ostatnim zdaniu s艂ycha膰 by艂o wahanie.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Pon Sie 03, 2009 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrapa艂em si臋 lekko po swojej brodzie, zastanawiaj膮c si臋. A w艂a艣ciwie staraj膮c si臋, bo decyzja ju偶 bardzo dawno zosta艂a podj臋ta. W艂a艣ciwie nawet w holu. Po chwili odrzek艂em:

- A wi臋c dobrze, Jonasie... wyruszymy razem wszyscy dzisiejszego wieczoru spod karczmy.

Powsta艂em z miejsca i rzek艂em:

- A teraz je艣li m贸g艂bym ciebie prosi膰, by艣 przyszed艂 tu wraz ze swojego towarzysza, Jonasie. Wszako偶 my- imperiali艣ci- nie powinni艣my by膰 sobie obcy w odleg艂ych krainach.

Po chwili si臋 u艣miechn膮艂em. C贸偶- wida膰 nie nale偶a艂 do os贸b ponurych i wiecznie powa偶nych.

_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Sie 03, 2009 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skin膮艂em g艂ow膮.

- Chcia艂bym go przyprowadzi膰, lecz jestem pewien, 偶e zasn膮艂. Sam te偶 chcia艂bym uda膰 si臋 na spoczynek przed podr贸偶膮, bowiem d艂ugo byli艣my w drodze maj膮c jedynie niebo za dach i ziemi臋 za siennik. Wieczorem jednak b臋dziemy gotowi.

呕egnam kap艂ana kiwni臋ciem g艂owy i wychodz臋. Teraz jeszcze tylko przekona膰 Lestata.
Pukam do jego drzwi i jak tylko go ujrz臋 oznajmiam.

- Zmiana plan贸w. Zahaczymy o jakiego艣 mrocznego czarnoksi臋偶nika nawiedzaj膮cego t膮 okolic臋. Trzeba go ubi膰... zanim si臋 sprzeciwisz lub powo艂asz na misj臋, powiem tylko, 偶e mam w tym sw贸j interes. Cho膰 wzrok mistrza Gelta tu nie si臋ga, ci臋偶ko mi dzia艂a膰 tak egoistycznie. Wiedz jednak, 偶e gdyby sprawa nie by艂a wa偶na, nie po艣wi臋ci艂bym temu nawet pojedynczej my艣li.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Pon Sie 03, 2009 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ju偶 wyszed艂- moja mina nieco si臋 zmieni艂a. By艂a bardziej powa偶na. Skierowa艂em si臋 ponownie w stron臋 mapy Bretoni, przegl膮daj膮c j膮. Rzek艂 kr贸tko:
- Paravon... przekl臋ta ziemia...
Po chwili powsta艂em z miejsca i si臋gn膮艂em po w艂贸czni臋 i tarcz臋. Pora na trening. Ustawi艂em tarcz臋 do przodu, praw膮 d艂o艅 lekko do ty艂u z w艂贸czni膮. Po chwili do艣膰 mocno pchn膮艂em i odwr贸ci艂em si臋 szybko, uderzaj膮c z tarczy. Po chwili moja prawa r臋ka zn贸w do艂膮czy艂a do tarczy i zosta艂a pchni臋ta w stron臋 wyimaginowanego wroga, po to, by odrzuci膰 obie r臋ce i kopn膮膰 przeciwnika. Odrzuci艂em tarcz臋 do ty艂u i w d艂oni obr贸ci艂em w艂贸czni臋. Wbi艂em j膮 pozornie w ziemi臋 i ukl臋kn膮艂em, a wraz z g艂ow膮- posz艂y i w d贸艂 w艂osy. I szept:
- Paravon... Nadchodz臋
Podnios艂em g艂ow臋, za艣 w moich oczach pojawi艂y si臋 z艂owrogie ogniki.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Wto Sie 04, 2009 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko drzwi do sypialni si臋 otwieraj膮 zas艂aniam twarz r臋k膮 i si臋gam po mask臋. Dopiero po jej na艂o偶eniu siadam na wyrku i przypatruj臋 si臋 kt贸偶 to budzi mnie o tej porze

-Cholera Zir co ty tu robisz w 艣rodku nocy pali si臋 czy co ?

Ws艂ucha艂em si臋 co towarzysz ma do powiedzenia i wygramoli艂em si臋 z pod po艣cieli siadaj膮c na kancie 艂贸偶ka

-Chwila dobrze zrozumia艂em budzisz mnie o tej porze alby powiedzie膰 mi 偶e chcesz zboczy膰 z kursu sprzeciwiaj膮c si臋 woli Gelta by pom贸c komu艣 kogo nie znasz w ubiciu jakiego艣 czarnoksi臋偶nika o kt贸rym jak zak艂adam nie wiele wiesz

"Ech czarnoksi臋偶nik ile to razu kto艣 tego dla mnie szuka艂 u tych magus贸w, straci艂em ju偶 nadziej臋 ale mo偶e tym razem mi si臋 poszcz臋艣ci mo偶e to jeden z tych co ukradli strz臋py manuskryptu"

(Westchn膮wszy)- To ci niespodzianka a mia艂em ci臋 za mola ksi膮偶kowego
no je艣li chcesz lekko zagra膰 na nerwach starego z艂otnika to si臋 chyba zapisz臋 (u艣miechn膮艂em si臋 sam do siebie).
Ale mam pro艣b臋 wiesz nie uwa偶am si臋 za zbyt w艣cibskiego ale czy m贸g艂by艣 zdradzi膰 mi r膮bek tajemnicy... a w艂a艣ciwie czego masz zamia tam szuka膰
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Sie 04, 2009 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odetchn膮艂em z ulg膮 w duchu, gdy Lestat zgodzi艂 si臋 z moim pomys艂em.
Przez chwil臋 jednak si臋 waha艂em zanim odpowiedzia艂em na jego pytanie.

- Ksi膮偶ek i wiedzy. Musz臋 odzyska膰 co艣, co zosta艂o mi zabrane.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Sie 05, 2009 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zir / Lestat / Manfred

Odpocz臋li艣cie kilka godzin i tu偶 przed zmierzchem wyruszyli艣cie. Rycerze Gralla nie wiedz膮 kim naprawd臋 s膮 Zir i Lestat - woleli艣cie im nie m贸wi膰 ca艂ej prawdy ze wzgl臋du na do艣膰 ch艂odny stosunek rycerstwa do mag贸w.

Tu偶 nad rankiem znale藕li艣cie si臋 30 kilometr贸w przed zamkiem Lorda Sanglaca - od wielu lat tam nikt nie zagl膮da. Tam te偶 do艂膮czy艂o do was 20 Breto艅skich Ci臋偶kozbrojnych Rycerzy Gralla. Ubrani w pe艂en rynsztunek bojowy, pi臋knie zdobione zbroje p艂ytowe z wizerunkiem Gralla.. Ruszyli艣cie w g贸ry... Teren cho膰 by艂 stromy i do艣膰 w膮ski to jednak rycerstwo sprawnie si臋 przeprawia艂o... Wida膰 偶e dobrze znaj膮 teren... S艂o艅ce w po艂udnie 艣wieci艂o mocno wi臋c zarz膮dzono przerw臋. Rozpalono ognisko by zje艣膰 jak膮艣 ciep艂膮 straw臋... Rycerze s膮 w dobrym nastroju i raczej uwa偶aj膮 偶e to zwyk艂e bujdy rozprzestrzenianie przez okoliczne ch艂opstwo...

Kojarzycie 偶e wed艂ug legend nie daleko powinien znajdowa膰 si臋 gdzie艣 Zamek Drachenfels... a tak偶e miejsce zwane Kopcem Krella...- by艂ego rycerza Khorna, wskrzeszonego do 偶ycia przez Nagasha - pierwszego Nekromant臋....

Macie chwil臋 czasu by si臋 lepiej pozna膰... za kilka godzin ruszycie...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wojna Mag贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast阷ny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group