Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karczma "ZÅ‚oty MÅ‚ot"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Kwi 12, 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak jestem zainteresowany

<SpoglÄ…dam mojemu rozmuwcy prosto w oczy i czekam na jego reakcje>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Kwi 12, 2005 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Gotrek, kelnerka na chwilę odchodzi , po czym wraca i wręcza ci klucz. >
-Prosze oto klucz. Za posiłek i pokój razem 4 zk i 6 szylingów. Numer pokoju jest na kluczu. Napewno pan trafi. Po schodach do góry i na prawo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
<Abuk, barmanka przynosi ci klucz i kładzie go przed tobą. >
-Proszę. Numer pokoju na kluczu. Tymi schodami na górę. Za pokój i posiłek 4zk i 10 szylingów. Dziękuję za napiwek. Jeśli będzie pan czegoś potrzebował to proszę dać znać.
<Barmanka uśmiecha się do ciebie i mruga.>
----------------------------------------------------------------------------------------------------
<Mortens, po tym jak objąłeś barmanke w talii , kobieta zrobiła skwaszoną minę. Wzieła monetę schowała ją do kieszeni po czym powiedziała dosadnie:>
-No wie pan, proszę się nie spoufalać. Ja mam tutaj pracę do wykonania. Ściślejsze kontakty towarzyskie mogę nawiązywać po pracy, ale teraz pracuję , więc proszę mnie tak nie obłapywać , ponieważ mi to przeszkadza w pracy.
<Po tych słowach kobieta oddala się na chwilę , po czym wraca z kluczem dla Abuka i twoim sokiem jabłowym. Stawia przed tobą kubek.>
-Proszę , oto pański sok.

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Kwi 13, 2005 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dziękuje Pani...Napewno dam znać jeśli będe czegoś potrzebował...

<Kładę 4 zk i 10 szylingów przed kobietą Kiwam lekko głową i uśmiecham się leciutko i odwracam się w stronę dziwnego mężczyzny>

-A więc Panie ja jestem zainteresowany twoją ofertą a czegóż ty chcesz odemnie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Sro Kwi 13, 2005 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Biore klucz i wyjmuje z sakwy 6 zk>

-Reszte prosze uznać za napiwek.

<Wstaje biore plecak i ide nagóre do swojego pokoju>
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Kwi 13, 2005 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Otóż chodzi mi o odnalezienie pewnej osoby.. Mógłbym zrobić to sam, ale niestety nie mogę zbyt bardzo rzucać się w oczy.. Gdyby dowiedział się pan gdzie w mieście rezyduje hrabina De'Lowe, byłbym zobowiązany i udzieliłbym panu wtedy stosownych informacji. Umówmy się, że co wieczór ja będę przychodził tutaj i pytał szatniarza czy nie ma dla mnie jakiejś informacji. Jeśli jakaś zostanie przez pana pozostawiona to ja pozostawię swoją - z miejscem i godziną spotkania. A tymczasem pan wybaczy - muszę się oddalić.
<Wstaję i podchodzę do szynkwasu wręczając kelnerce 3zk za sok, który pozostawiłem na stole>
- Pokój na jedną noc... Bez atrakcji... Skorzystam innym razem.
<Odbieram klucz i płacę stosowną cenę. Następnie wchodzę po schodach podążając do swojego pokoju. Po drodze chwytam szklanicę z sokiem i wypijam jednym duszkiem odstawiając ją potem spowrotem>
- NaprawdÄ™ pyszny sok..
<Uśmiecham się do kelnerki>
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Kwi 13, 2005 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<siedze i się nie ruszam myśląc przez chwile potem zwracam się do Barmanki >

-Miła pani... potrzebuję kogoś obeznanego kto mi może dużo powiedzieć o mieśćie... ktoś kto wie prawie wszystko Czy wie pani gdzie kogos takiego można znaleźć... ??

<Uśmiecham się lekko i patrzę uważnie na kobiete czekając na odpowiedź>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Kwi 14, 2005 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Gotrek, Mortens, wchodzicie po schodach na których leży czerwony dywanik. Jest mocno przybrudzony ale nadal widać wyraźnie jego kolor. Zdobiona poręcz z ciemnego drewna pomaga gościom w dostaniu się na górę. na pierwszym piętrze jest korytarz z czerwonym dywanem. Na prawo i na lewo wszędzie pokoje dla gości. Przy jednych dwiach siedzi za stołem mężczyzna w kolczudze. Na stole leży załadowana kusza. Wchodzicie każdy do swego pokoju. Jest całkiem przytulnie i przestronnie. Pokoje mają po dwa okna. Na środku stoi okrągły stół , na nim mała lampa oliwna. Duże wygodne łóżko ,które starczy conajmniej dla dwóch osób znajduję się po lewej pod ścianą. Obok łóżka mała szawka nocna. Naprzeciw łóżka duża szafa na ubrania, w niej także zmieści się więcej niż jeden człowiek. Po prawej od wejścia na kamiennej posadzce stoi duża balia do kąpieli, obok niej kredens , na którym można znaleźć przybory do mycia. Okna są zamknięte. Na zewnątrz słychać rozbijające się krople deszczu. >
----------------------------------------------------------------------------------------------------
<Abuk, barmanka patrzy się na ciebie i jakby zamyślona odpowiada:>
-Tutaj dowie się pan wszystkiego. Trzeba tylko odpowiednio zapłacić i zadać odpowiednie pytania.
<Wydaję ci się , że kobieta mówiąc: "tutaj" miała na myśli siebie. Może nawet wie coś o gildii zabójców skoro zarzeka się , że wie wszystko. Tylko jakie pytanie zadać i ile to będzie kosztowało? A może w tym mieście naprawde nie ma gildii zabójców?>

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Kwi 14, 2005 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Myślę chwilke i mówię....>

-Stawiasz sprawe dość jasno...<uśmiecham się lekko > to dobrze. <wyjmuje 15zk kłade je zawinięte w woreczku przed kobietą tak żeby nikt tego nie zauważył i pytam się> -A więc może miła Pani wiesz gdzie znajde pewnego chrabiego De'Lowe <Pytanie zadaje bardzo cicho tak że słyszy to tylko ona i potem patrzę na kobiete uważnie starając się odczytać każdy gest z jej twarzy>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Kwi 17, 2005 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kobieta zgrabnym szybkim ruchem bierze pieniądze. Rzuca jedno spojrzenie na ilość monet , po czym chowa je w kieszeni sukni. >
-Mogę panu powiedzieć , że osoba której pan szuka ma swój dom w dzielnicy kupieckiej, na ulicy Dzikich koni. Jeśli nie ma go w domu to często moża spotkać go w dokach portowych. Ma tam swoją siedzibę handlową. Czasem bywa także w pałacu imperatora na ważnych spotkaniach wagi państwowej.
<Barmanka wilgotną ściereczką przeciera szynkwas, przechodzi obok jakiś osobnik, a barmanka pyta cię coś podać?

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Kwi 17, 2005 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kłaniam się leciutko w stronę kobiety w myślach doceniam jej sprawność w posługiwaniu się informacjami i mówię >

-Dziękuje pani Bardzo i chciał bym bardzo pochwalić sobie owy przybytek... Miło spędza się tu czas

<Z lekkim uśmiechem na twarzy wstaję i udaje się do swojej komnaty sprawdzam numerek na kluczu odnajduje drzwi i wchodzę zamykając za sobą drzwi licze ile pieniędzy mi zostało po wszystkich swoich pochwanych woreczkach w sumie jeszcze mam ponad 130 koron... myśle że ostatnio nieźle zarobiłem ale musze się pilnować...zeby wszystkiego zaszybko nie rozpuścić... Rozbieram się wyjmuje dwa sztylety które przez cały czas mam pochowane jeden w rękawie koszuli na skórzanym pasku a drógi w bucie i kłade je na krześle które stawiam koło łóżka i kłade się do snu...>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Kwi 17, 2005 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wszyscy zasypiacia . Noc mija spokojnie , chociaż czasem dochodzą do waszych uszu jakieś delikatne kobiece zawodzenia i jęki. Budzi was poranne słońce i śpiew ptaków pomieszany z gwarem ulicy. Wypoczeliście i jesteście gotowi rozpocząć kolejny dzień . Pogoda sprzyja , kto wie ile dzisiaj można zyskać. Kto rano wstaje ten wór złotych koron dostaje.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Kwi 17, 2005 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wstaję rano przeglądam rzeczy czy nic nie zginęło ubieram się chowam sztylety i wszystkie swoje rzeczy zabieram je i wychodzę z pokoju zamykając drzwi na klucz zchodzę na dół i rozglądam się za jegomościem z którym wczoraj rozmawiałem jak go nie widze podchodzę do Karczmarki siadam przy baże i mówię >

-Dzień dobry Pani poproszę śniadanie... jajecznice wode i chleb... i może wiesz Pani czy jegomość który się dociebie wczoraj zalecał co z nim rozmawiałem wstał dziś już...??może go widziałaś...??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Kwi 18, 2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Barmanka przyjmuje zamówienie i odpowiada na twoje pytanie>
-Nie jeszcze nie wychodził, ale może kręci się gdzieś na piętrze albo wyskoczył przez okno, bo i tacy się tu zdarzają.
<Chwilę później dostajesz swoje śniadania>
-Proszę , życzę smacznego.

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Kwi 19, 2005 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dziękuję bardzo...

<kiwam głową w stronę kobiety i zjadam z apetytem swoje śniadanie po skończonym posiłku rozglądam sie czy nigdzie nie zchodzi mężczyzna z którym dobiłem wczoraj interes i mówię do kobiety>

-Poprosił bym o zostawienie mi tego pokoju na jeszcze jedną noc i ile się należy za pokój i posiłek? tak własciwie to może mogli bysmy się sobie przedstawić bo będe częstym gościem tej karczmy w najbliższym czasie mi prosze mówić Grom.....

<skinęłem głową i czekam na reakcje kobiety>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Kwi 20, 2005 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kobieta spogląda przez chwilę na ciebie i mówi:>
-To pana przezwisko prawda? Nikt tak się normalnie nie nazywa, a już napewno nie człowiek. Miło mi na imię mi Arletta. Arletta Grampian, jeśli pan jeszcze nie usłyszał od innych gości. A co do pieniędzy to 3zk i 5szylingów.

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  Nastêpny
Strona 3 z 46

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group