Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kamienie zagłady- Serce chaosu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
sssh
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 21 Mar 2006
Posty: 30
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pia Mar 07, 2008 17:57    Temat postu: Kamienie zagÅ‚ady- Serce chaosu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Tak jak w tytule tematu poszukuję jakiegoś tłumaczenia tej przygody. Co prawda mam ją po angielsku ale mój angielski jest mocno kulejący. A w innym języku nie udało mi się zdobyć, szczególnie ucieszyłby mnie francuski Smile
Może ktoś z Was spotkał się z jakimś amatorskim tłumaczeniem tej przygody albo chociaż mógłby streścić tę przygodę?
_________________
Drwić sobie z filozofii, znaczy naprawdę filozofować.
Zdać sobie sprawę z nieistotności czasu, to stanąć u wrót mądrości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Czw Mar 27, 2008 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd nazwa Serce Chaosu? Smile "Tak jak w tytule tematu poszukuję jakiegoś tłumaczenia tej przygody"... No takie oczywiste to to nie jest. Kamienie Zagłady składają się, z tego, co wiem, z Ognia w Górach, Krwi w Ciemnościach, Skały Śmierci i Krasnoludzkich Wojen. Owo Serce Chaosu (Heart of Chaos, czy jakoś inaczej?) czym miało by być? Może po prostu o czymś nie wiem. Może to jakoś dziwnie przetłumaczona nazwa którejś z wyżej wymienionych pozycji?
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Mar 27, 2008 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to ostatnia część przygody Kamienie Zagłady, "Heart of Chaos". Nie została nigdy wydana w Polsce (ani tym bardziej przetłumaczona).

Nie spotkałem się z żadnym nieoficjalnym tłumaczeniem niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group