Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
"Zatem ruszajcie!"
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
polak9917
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk±d: z wszechÅ›wiata

PostWys³any: Sob Lut 23, 2008 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Widząc potwora, próbuje nie spaść z drzewa i opanować drżenie ciała, spowodowane panicznym strachem przed uskrzydlonym wytworem chaosu. Przytulam się do gałęzi i zaciskam powieki i powtarzam sobie niesłyszalnym szeptem:>
- Jak ja go nie widzÄ™, to on nie widzi mnie. Jak ja go nie widzÄ™, to on nie widzi mnie....
_________________
"Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... kiedy sopoglądasz w otchłań, ona również patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Pasożyt" - Hubert Proudfoot


Ostatnio zmieniony przez polak9917 dnia Sob Lut 23, 2008 22:09, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Lut 23, 2008 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Widząc najpierw skrzydła a potem postać, wyciągam pospiesznie mój notatnik , ołówek i opisuje to stworzenie. Staram się je nawet narysować. Niektóre zdania wymawiam sobie na głos dla pewności że piszę to co myśle. Staram się nie spuszczać stworzenia z oczu.>
-i wte... dy... ..zo.. ba.. czy... Å‚em.. skrzy..dla..tego..stwo..ra...
<Stoje w miejscu iszkicuje pospiesznie widok z mojej perspektywy. Nasz wojownik powinien sobie poradzić.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Lut 23, 2008 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc z daleka zaistniałą sytuację i to, że bezpieczeństwo zapewnia wojownik schodzę z wozu i podchodzę do "rysownika".

- On hmmm... nie potrzebuje mojej pomocy. Jak będzie ranny to mu pomogę, a tak, hmmm.. co tam rysujesz? - zaglądam.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Nie Lut 24, 2008 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< zostaje na wozie, ktoś musi pilnować naszego skromnego dobytku. Obojętnie traktuję zaistniałą sytuacje, lecz dalej rozglądam się czy coś jeszcze nam nie zagraża. >
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Lut 24, 2008 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kain

Wykonany atak poważnie zranił mutanta. Po Twoim solidnym jebnięciu potwór upadł na ziemię i przeturlał się kawałek. Donośny ryk przepełniony bólem i cierpieniem doszedł do Twoich uszu... Ten stwór przez chwilę mógł odzyskać swoje myśli, bowiem wpatrywał się w Ciebie z litością, tak jakby wzrokiem prosił o pomoc. Niestety, ta chwila była za krótka abyś mógł zareagować.

Płacz, szelest i ciemność...

Pozostali

Wszyscy byli świadkami tego, co się stało. Widzieliście jak Kain potężnym uderzeniem zranił monstrum. Kobieta momentalnie ruszyła w waszą stronę.

Płacz, szybka reakcja nieszczęsnej dziewojki spowodowały chwilowe odwrócenie uwagi Kaina. To był cholerny błąd, niewybaczalny. Stwór zebrał się w sobie, za nic miał otrzymaną ranę i ruszył w kierunku swojego przeciwnika. Kain został szybko owinięty potężnymi skrzydłami i wypuścił swą broń. Tego, co uczynił stwór nie byliście w stanie ujrzeć. Zasłonił całymi skrzydłami siebie oraz Kaina. Upadli na ziemię i zaczęli się szamotać. Odgłosy walki, krzyk Kaina, pierwej głośny, potem coraz bardziej głuchy i cisza.

A nagle huk!

Kilka błyskawic uderzyło, z lasu, w łeb monstrum rozpieprzając ją na wiele krwawych kawałków.

Truchło monstrum leży na nieruchomym ciele Kaina. Wy decydujecie, co robić dalej. Kobieta znów leży na ziemi i płacze.

Któż mógł stworzyć te błyskawice? Nikogo w około nie ma...

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Nie Lut 24, 2008 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbiegam do kobiety, klękam przy niej.

- Co się stało? No już. Uspokój się... Już po wszystkim.- próbuję mówić jak najcieplejszym głosem.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Ciemność która mnie otaczyła..w pierwszej chwili myśl czyżby bogowie się w końcu zlitowali nade mną....lecz po chwili słyszę tylko bicie własnego serca... Sięgam dłonią po nóż przy pasie i rozcinam skrzydła bydlakowi....>
- No dobra...to nas miało zabić - mówie sam do siebie
< Następnie wbijam nóż stworzeniu w klatkę i staram się go delikatnie unieść nad siebie, a wtedy zrzucam go na bok.......>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 03:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<podchodzę do naszego wojownika i przyglądam się jemu i martwemu stworowi. Rozglądam się dokładnie skąd pojawiły się błyskawice, niebo nie zapowiada burzy z piorunami.
Przyklękam na chwilę przy martwym ciele, odcinam kawałek skrzydła, owijam w płótno i chowam do torby. Następnie spoglądam na Kaina.>
-JesteÅ› ranny?? Wszystko w porzÄ…dku??
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodzę do kobiety i medyka,który przy niej jest.>

-Jak to sie stało,że się tu znalazłaś...sama?Nie poznałam jeszcze tak delikatnej kobiety, która sama wyrusza sobie w las...<spoglądam na sztylet.>...co tym chciałaś zrobić?upolować zioła? <Uśmiecham się.> na własne życzenie spotkało cię nieszczęście. Przynajmniej to cię czegoś nauczyło i następnym razem nie będziesz na tyle głupia. <Kucam przy niej i chwytam ją za podbródek i spoglądam jej w oczy.>A może to była tylko pułapka a ty kochanie byłaś przynętą?<Po chwili zwracam się do medyka.>Chyba przyda jej się twoja pomoc...trochę krwawi. Może i nam się przysłuży to dziewczę...
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mógłbyś sprawdzić co z moimi nogami... - uśmiecham sie.... To bydle było szybkie, bardzo szybkie....... ale jak ono umarło....co sie stało ? Pierw była ciemność, a potem upadłem....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<łapie swój medalion z wygrawerowanym smokiem i ściągam go z szyi, trzymam go z zamkniętej lewej dłoni, sięgam po młot i idę w kierunku z którego wyleciała błyskawica. Trzeba to sprawdzić... >

- Nie podobają mi sie takie nadnaturalne zdarzenia... albo nawet lepiej brzmi określenie magiczne wypadki. Pójdę to sprawdzić. Ktoś pójdzie ze mną?
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Oglądam nogi Kaina dość pobieżnie szukam jakichś widocznych ran, skaleczeń obtarć, lekko je opukuje. Jednocześnie krzycze w stronę z której "przywędrowały błyskawice>
-Hej tam!! Magiku, kapłanie , druidzie , demoniczna siła, czy czym kolwiek lub kimkolwiek jesteś!! Wyjdź i pokaż się. Błyskawice same z lasu nie wyskakują!!
<Jeśli znajde jakieś zranienia polecam Kainowi dokładniejsze oględziny naszego medyka.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam siÄ™ do mojej towarzyszki.

- Nie pomagasz. Nieważne teraz, jak się tu znalazła. A ranami zaraz się zajmę - mówię zaczynając opatrunek każdego zranionego miejsca.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martwy stwór to czÅ‚owiek z wielkimi, demonicznymi skrzydÅ‚ami. SkrzydÅ‚a sÄ… umięśnione, dopiero teraz to widać. BÅ‚ona, która Å‚Ä…czyÅ‚a elementy skrzydeÅ‚ jest niezwykle mocno rozciÄ…gniÄ™ta. Humanoidalna część stwora nie zostaÅ‚a dotkniÄ™ta mutacjami, jedynie klatka piersiowa jest nienaturalnie „napakowana”.

Sam mutant jest również pogryziony... Na jego szyi widnieje „parabola” gÅ‚Ä™boko wbitych zÄ™bów. Taka rana winna zabić, a jak byÅ‚o widać stwór miaÅ‚ siÄ™ caÅ‚kiem nieźle. Co ciekawe – z tej rany zaczynajÄ… wychodzić malutkie, nawet bardzo, biaÅ‚e robaki. Widok ohydny. MaÅ‚e robaczki zwierzajÄ… ku ziemi i... I robiÄ… siÄ™ coraz wiÄ™ksze.

Źródło błyskawic dalej jest niewiadome. Wystrzeliły z lasu, cholera wie któż mógł to zrobić. Czujecie się niepewnie, bardzo niepewnie. Wasz woźnica gdyby mógł dawno już by spierdolił. Wynagrodzenie zapewne go motywuje.

Z Kainem jest źle. Ma pogryziony bark, nie może ruszać nogami oraz jest cholernie blady i spocony. Na domiar złego jego bok wymaga zszycia. Potwór strasznie go poranił... Nieprawdopodobne.

Dziewczyna jest co najmniej przerażona, ale ciepły głos Alberta wyraźnie ją uspokaja.

- DziÄ™... DziÄ™kuje za pomoc – powiedziaÅ‚a zasÅ‚aniajÄ…c twarz. Dalej pÅ‚acze. – To... To byÅ‚ mój brat, nagle... Nagle to siÄ™ staÅ‚o, padÅ‚ na ziemie i zaczÄ…Å‚ wyć z bólu... Potem zamieniÅ‚ siÄ™ w to, byÅ‚ przez chwilÄ™ sobÄ…, wtedy uciekaÅ‚am, ale później... Później zaczÄ…Å‚ siÄ™ mnÄ… bawić, jak jakÄ…Å› zabawkÄ…... Potem zjawiliÅ›cie siÄ™ Wy...

- E, Wy! – KrzyknÄ…Å‚ woźnica. – Bierzcie dzioÅ‚che na wóz i zapierdalamy dalej, szybko! Wojownika albo dobijcie albo ratujcie! Szybciej! Nie uÅ›miecha siÄ™ mi tutaj sterczeć... O Taalu, las nieprzyjazny jest. Na ospÄ™ mojej matki! PrÄ™dzej!

_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lut 25, 2008 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No dobra pomóż ta mi wstać.... - krzyczę do ekipy......
< Co to za bydlę....było........Kurwa co to mogłobyć ? - walę do siebie w myślach... Czekam aż ktoś mi pomoże, jeśli nie......próbuje podnieść głowę by zobaczyć co z moimi nogami.......>
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group