Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Ostland i Ostermark
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Lip 25, 2008 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwo艂uj臋 wszystkich marsza艂k贸w, armie, sojusznik贸w, rozsy艂am lsty, z czego jeden najwa偶niejszy do Adrana von Zir, aby si臋 pospieszy艂.

Kumuluj臋 WSZYSTKICH zdolnych do walki w jedn膮 armi臋, kt贸r膮 prowadz臋 na Wolfenburg.

Chc臋 te偶 dosta膰 szczeg贸艂owy raport w sprawie budowy teatru.

Oficjalnie r贸wnie偶 roszcz臋 pretensje do teren贸w Sylvanii jako zado艣膰uczynienie moim stratom poniesionym na rzecz walki dla von Zira.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lip 25, 2008 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NARTORES

Crom wydaje si臋 by膰 zadowolony z twoich poczyna艅, nowych rekrut贸w, fortec, 艂up贸w i szybkiego przybycia.

- Ta suka kt贸ra dowodzi lokaln膮 band膮 cherlak贸w odebra艂a mi zwyci臋stwo par臋 razy w ci膮gu ostatnich dw贸ch dni. Czas to zako艅czy膰 Nartoresie! We藕miesz swoich ludzi i szturmem we藕miesz wszystkie bramy zewn臋trznego muru, podczas gdy ja zdob臋d臋 wie偶e i same blanki. Potem we藕miemy dolne miasto, wewn臋trzny mur, g贸rne miasto i mur oraz kasztel zamkowy. Naka偶 swoim ludziom pochwyci膰 Katy臋 Gariel jak j膮 znajd膮. Mam dla niej specjalny plan.

Vardek Crom ju偶 zaczyna przygotowywa膰 ludzi do szturmu generalnego.

GARIEL

Ledwo zebra艂e艣 wojska i przekroczy艂e艣 granic臋 Ostlandu, kiedy przyby艂o r贸wno 51 uciekinier贸w z Hochlandu. Jeden by艂 cywilem, straszliwie okaleczonym mieszka艅cem Hergig.

Zanim zmar艂 przekaza艂 wie艣膰 od Chaos Lorda kt贸ry podbi艂 prowincj臋:

"Pok艂o艅cie si臋 Chaosowi albo gi艅cie wszyscy!"

Pozostali byli w pospolitym ruszeniu Hochlandu. Cudem ukryli si臋 w Drakwaldzie i uciekli jak Chaos natar艂 na po艂udnie, na Hergig.

Ruszy艂e艣 dalej na zach贸d i pierwszej nocy kiedy zatrzyma艂e艣 si臋 na popas z armi膮, tych pi臋膰dziesi臋ciu 偶o艂nierzy umkn臋艂o ze swoich namiot贸w i w samob贸jczym zamachu, wykrzykuj膮c has艂a Chaosu, wysadzili wi臋kszo艣膰 amunicji i broni nowszej generacji - miotaczy ognia i kartaczownic. Potem pr贸bowali walczy膰 lub ucieka膰, jednak偶e wi臋kszo艣膰 uda艂o si臋 z艂apa膰 i zabi膰. Kilku umkn臋艂o.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pia Lip 25, 2008 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U艣miecham si臋 na s艂owa Croma i wracam do swej hordy.

-S艂ucha膰 mnie uwa偶nie! Zaraz zaczniemy zdobywa膰 to 'miasto', jak s艂abi to co艣 nazywaj膮. Ta Garielowa zdzira ma by膰 偶ywa dostarczona Zdobywcy bezzw艂ocznie. Kilka siniak贸w nie zrobi r贸偶nicy, ale osobi艣cie wyrwe serce temu kto j膮 zabije.

Wszystkie drabiny wysy艂am swemu dow贸dcy a ja rozlokowuje swe si艂y.

Ocala艂emu taktykowi powierzam czterdzie艣ci setek nowych rekrut贸w jeden z taran贸w i dwa dzia艂a. Ich zadaniem nie b臋dzie przypuszczenie ataku, lecz odci膮ganie cz臋艣ci obro艅c贸w. Ewentualny szturm ma zosta膰 przeprowadzony tylko w razie znikomej liczby wrog贸w w okolicy bramy.

Istvanowi przydzielam taran, trzy armaty, wszystkich ci臋偶kozbrojnych piech贸r贸w i pi臋膰 tysi臋cy 偶o艂nierzy.

-Mianowa艂em Cie Chempionem bo potrzebuje zaufanych i inteligentnych zast臋pc贸w, to jest jeden z wa偶niejszych sprawdzian贸w. Straty po naszej stronie musz膮 by膰 minimalne a brama zdobyta - lepiej 偶eby艣 sie wycofa艂 ni偶 straci艂 swe oddzia艂y. Wykorzystaj proch, odwage i spryt. Nie zawied藕 mnie.

Pozostawiony z nieca艂ymi sze艣cioma tysi膮cami stoje pod najlepiej bronion膮 bram膮. Czekam a偶 dzia艂a zostan膮 wycelowane we wrota i rozkazuje salwe. Ostrza艂 trwa dopuki odrzwia sie nie rozsypi膮, b膮d藕 wylec膮 z zawias贸w. Wtedy na pierwszy szturm wysy艂am pozosta艂y tysi膮c 'pospolitak贸w', dopiero kiedy oni sie wedr膮 do miasta i zajm膮 obro艅c贸w do ataku przyst臋puj膮 偶o艂nierze z prawdziwego zdarzenia.

Ja stoje w otoczeniu rycerstwa pareset metr贸w od Wolfenburga i patrze na przebieg wydarze艅 z wr臋cz nienaturalnym spokojem. Wierze 偶e Chaos nas teraz nie opu艣ci i wspomo偶e nasze zwyci臋stwo.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Lip 27, 2008 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko us艂ysza艂em o tym, co sta艂o si臋 na terenie obozu opad艂膮 mi szcz臋ka.

- CO? CO KURWA !? I dopu艣cili艣cie do tego ?! JA wam dam ! MUSZTRA, KURWA, MUSZTRA CA艁膭 NOC !

艢l臋 list do Adriana von Zira z pro艣b膮 o szybkie po艂膮czenie wojsk. Sam zwalniam troch臋 tempa, 偶eby m贸c z nim si臋 spotka膰.

Kontynujemy marsz na Wolfenburg.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Revan
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Gru 2007
Posty: 90

PostWys砤ny: Wto Lip 29, 2008 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko straci艂o sens. Wojna, 偶ywio艂, dla kt贸rego Sakrav zosta艂 powo艂any, nagle zgas艂 w nim, jak gdyby po偶ar napotka艂 tajfun. Gwa艂townie, bez 偶adnej nadziei na popraw臋. I siedzia艂 tak, kr膮偶y艂 po polu bitewnym. Przeszukiwa艂 cia艂a, dobija艂 rannych, wysysa艂 z nich krew, albo dawa艂 spok贸j kr贸tkim ci臋ciem.

Poszli pod Wolfenburg. Ca艂a armia Gariela. Nie ma tu nic do roboty. Trzeba i艣膰 za nimi.
_________________
#Sesja Wojna Mag贸w - Erica Reichert
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Lip 29, 2008 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WSZYSCY

Nadszed艂 czas wielkiej bitwy o Wolfenburg. Szturmu dokona艂y po艂膮czone armie Nartoresa Wiecznie 呕yj膮cego oraz Vardeka Croma. Obron膮 dowodzi艂a Kaiserine Katya Gariel oraz kilku agent贸w od Palatyna Maleka z Middenheim przys艂anych w ostatniej chwili.

Mimo zajad艂ej obrony mieszka艅c贸w miasta, uchod藕c贸w i garnizonu, Wolfenburg ca艂kiem upad艂 przed Chaosem. Kaiserin zosta艂a wzi臋ta do niewoli, za艣 Praworz膮dni od Maleka zostali zamordowani. Ca艂a populacja miasta zgin臋艂a w bitwie lub zosta艂a po艣wi臋cona na o艂tarzach Rujnuj膮cych Mocy. Wci膮偶 p艂on膮ce miasto zosta艂o opuszczone przez si艂y Chaosu. Wi臋ksza cz臋艣膰 kieruje si臋 po przegrupowaniu na wsch贸d, za艣 osobista armia Vardeka Croma wr贸ci艂a do plugawych fortec w G贸rach 艢rodkowych.

Armie Chaosu i Rzeszy zbli偶aj膮 si臋 do siebie by w ostatecznej bitwie zadecydowa膰 o losach Rzeszy Germa艅skiej.

GARIEL

Po musztrach i wzmo偶eniu czujno艣ci wi臋cej zamach贸w nie by艂o. Wie艣ci o Wolfenburgu s膮 okropne. Czy偶by nadchodzi艂 kres pa艅stwa? Kislev pr贸cz kontyngentu kt贸ry ju偶 u ciebie jest nie mo偶e przys艂a膰 wsparcia. Chaos natar艂 na Carsk膮 Ziemi臋 Tarczow膮 oraz Wielki Step. Stirlandzki korpus von Zira rozbi艂 nordlandzkie pospolite ruszenie, lecz niewiele wsk贸ra艂 w walce z g艂贸wnymi si艂ami Chaosu.

Zatrzyma艂e艣 si臋 w ko艅cu z armi膮 na nocny popas. Ju偶 masz zamiar zapa艣膰 w sen w twym namiocie, gdy kto艣 do niego wszed艂. Jak m贸g艂 omin膮膰 stra偶e?

Przecierasz oczy... widzisz 偶e to... ona, Katya. W dziwnych szatach kt贸re do z艂udzenia przypominaj膮...

- Witaj ukochany. Wr贸ci艂am. -powiedzia艂a zmys艂owym, mrocznym g艂osem.

...szaty kultu Slaanesha. Tatua偶e... pasemka ufarbowanych w艂os贸w... ubi贸r ods艂aniaj膮cy jedn膮 pier艣 i umo偶liwiaj膮cy szybkie zrzucenie.

NARTORES

Po zwyci臋stwie, Vardek Crom przekabaci艂 Katy臋 Gariel na stron臋 Chaosu, do kultu Slaanesha i pos艂a艂 j膮 z misj膮 do jej m臋偶a, Kaisera.

Kroczysz wraz z Crukkiem i waszym wojskiem, lecz noc nastaje i zmuszeni jeste艣cie odpocz膮膰.

SAKRAV

艢ledzisz Torlika Gustava i armi臋 Rzeszy. W ko艅cu nasta艂a noc i si艂y te zatrzyma艂y si臋 by roz艂o偶y膰 obozowisko. S膮 zm臋czeni i 艣pi膮 jak zabici... przynajmniej wi臋kszo艣膰.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Sro Sie 06, 2008 23:20, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sro Lip 30, 2008 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoje w milczeniu na skraju obozowiska armii. Nadchodzi olbrzymia bitwa w kt贸rej nie ma miejsca na pora偶k臋.

Ca艂膮 noc stoje wpatrzony w ognisko - najpierw ledwie si臋 tl膮ce, potem p艂on膮ce wielkim p艂omieniem - pi臋knym i niszczycielskim zarazem, na koniec pozostaj膮ce ledwie 偶arz膮cym w臋glem. Wszystko przemija, tak jak ten ogie艅. Czuje, 偶e je艣li poniesiemy kl臋sk臋 zostane na polu bitwy ju偶 na wieczno艣膰, pomi臋dzy mymi 偶o艂nierzami... 偶e je艣li zostaniemy pokonani, nast膮pi zmierzch Chaosu na tych ziemiach.

W mych d艂oniach ca艂y czas znajduje si臋 Harrgton. Jego z膮bkowane ostrze, pokryte krwi膮 setek wrog贸w l艣ni w blasku p艂omieni. Si艂膮 swej woli zmuszam Dhar by kr膮偶y艂a wok贸艂 jego g艂owni. Niech metal ni膮 nasi膮knie, staram si臋 osi膮gn膮膰 by miecz rozpad艂 si臋 wraz z moj膮 艣mierci膮.

Wraz z nastaniem 艣witu patrze na przebudzenie hordy. Podj膮艂em ju偶 decyzje. Podczas bitwy b臋d臋 walczy艂 w pierwszym szeregu. Tam mnie spotka upragniona chwa艂a, b膮d藕 kres 偶ycia.

Ca艂y czas jestem milcz膮cy. Nawet w drodze na sam膮 bitw臋.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Revan
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Gru 2007
Posty: 90

PostWys砤ny: Sro Lip 30, 2008 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, nawet bardzo dobrze. Nie chcia艂 si臋 p贸ki co zdradza膰. Formalnie jest martwy. Drugi raz.

Chcia艂by pozosta膰 niezauwa偶ony, chcia艂by, ani nikt o nim nie wiedzia艂. Niestety, nie on wybiera艂, kim mia艂 zosta膰, tote偶 zosta艂a mu tylko jedna mo偶liwo艣膰. Musia艂 to zrobi膰 teraz.

Mia艂 zamiar po偶ywi膰 si臋 na jakim艣 艣pi膮cym wojaku, wyssa膰 go tak, aby nie zm膮ci膰 jego snu i odej艣膰. By膰 mo偶e b臋dzie musia艂 si臋 po偶ywi膰 kilka razy, w ka偶dym b膮d藕 razie gdyby dzia艂o si臋 cokolwiek, ucieknie, rozp艂ynie si臋 w powietrzu.
_________________
#Sesja Wojna Mag贸w - Erica Reichert
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Lip 31, 2008 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widok Katyi jest przera偶aj膮cy, nagle do g艂owy uderzaj膮 mi setki, tysi膮ce my艣li, a nad wszystkimi przewa偶a jedna, mi艂o艣膰 do Katyi.
Podchodz臋 do niej i d艂oni膮 dotykam jej policzka.

- Katya... - wyszeptuj臋 - jak to si臋 sta艂o...?
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Sie 01, 2008 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GARIEL

Po tym ca艂ym mrocznym spotkaniu ze swoj膮 偶on膮 w obozie wybuch艂 nag艂y alarm. Stra偶e pobieg艂y gdzie艣 na jego kraniec.

Kiedy tam ruszy艂e艣, okaza艂o si臋 偶e jaki艣 wampir wyssa艂 do cna, tym samym zabijaj膮c, wartownik贸w i podkrad艂 si臋 do sekcji przeznaczonej dla Torlika Gustava i jego 艣wity. Najpierw za pomoc膮 Urok贸w zmusi艂 jednego z przybocznych do nieudanego zamachu na swojego pana. Zauroczony zgin膮艂 z r臋ki Gustava, po niecelnym strzale z pistoletu. Potem zab贸jca si臋 ujawni艂 i rozpocz膮艂 walk臋 ze 艣wit膮 za pomoc膮 magii, szybko艣ci i si艂y po艂膮czonej z or臋偶em. Zabi艂 ich wszystkich a na koniec zostawi艂 Torlika, kt贸rego powali艂 za pomoc膮 magii i szybkich cios贸w. 艢wiadkowie z pogoni m贸wi膮, 偶e to by艂 ten sam wampir co podczas bitwy o rzek臋 w Ostermarku zamordowa艂 mu 偶on臋 i dziecko.

Zosta艂e艣 pozbawiony Feldmarsza艂ka po raz kolejny, a zab贸jca uciek艂. 艢lad po nim nie zosta艂. Wiadomo, i偶 pewnie jest to ostatni wampir z Rodu Lahmian, w dodatku m臋偶czyzna. Ironia...

Niewiele mo偶na by艂o zrobi膰. Rankiem pogrzebano zmar艂ych, zwini臋to ob贸z i ruszono na zach贸d.

W ko艅cu, na prawie 艂ysym polu naznaczonym kilkoma wzg贸rzami stan臋艂y naprzeciw siebie dwie pot臋偶ne armie - Rzeszy i Chaosu. Okazuje si臋, 偶e Chaosyci przewy偶szaj膮 liczb膮 wasze zgromadzenie jedynie o pi臋膰 tysi臋cy ludzi - nowych akolit贸w Mrocznych Pot臋g, z kt贸rych wielu by艂o niegdy艣 z pospolitego ruszenia Hochlandu i Talabeklandu...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sob Sie 02, 2008 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艢mier膰 Torlika nie wywar艂a na mnie wielkiego wra偶enia, ostatnie wydarzenia i Katya zmieni艂y mnie kompletnie. Bior臋 moje Runefangi, czerpi臋 moc i ch臋膰 krwi ze z艂ego, poddaj臋 si臋 jego mocy, potrzebuj臋 go tak, jak on mnie.
Ubieram si臋 i przygotowuj臋 odpowiednio. Ze wzgl臋du na moj膮 nag艂膮 chorob臋 wywo艂an膮 przez spotkanie z moj膮 "偶on膮" obanda偶owuj臋 twarz.
Gdy w ko艅cu jestem gotowy wychodz臋 na front, by stawi膰 czo艂a wrogowi i pokaza膰 偶o艂nierzom, 偶e mimo choroby nadal jestem w stanie poprowadzi膰 ich do zwyci臋stwa. Nakazuj臋 przygotowania do walki, fortyfikowanie wa艂贸w, patrolowanie wszystkich flanek. Na wiecz贸r palenie sporych ognisk i dok艂adne patrolowanie okolic.

W ko艅cu wracam do siebie, gdzie przyzywam moj膮 偶on臋, wraz z ni膮 kilku najbardziej zaufanych ludzi.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Sie 07, 2008 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitwa rozpocz臋艂a si臋 atakiem pospolitego ruszenia obu stron.

Owo pospolite ruszenie z obu stron zosta艂o rozbite i wybite w walce. Pozosta艂e si艂y ponios艂y znikome straty, jednak偶e Kaiser i Kaiserin zgin臋li w bitwie. Marsza艂kowie wycofali armi臋 Rzeszy, zagro偶eni okr膮偶eniem przez hordy Nartoresa i Crukka.

W walce zgin膮艂 tak偶e Arioch Sakrav, ostatni wampir Rodu Lahmian - kt贸ry okaza艂 si臋 by膰 tak naprawd臋 Revanem Magretem. Wie艣ci kr膮偶膮 o tym, 偶e on sam zabi艂 Exodiusa Gariela i zgin膮艂 potem w bitwie, prawdopodobnie z r膮k Nartoresa, Crukka lub Marsza艂k贸w.

Wschodni Ostland i tym samym ca艂a prowincja zosta艂a zaj臋ta przez Chaos. Rzesza cofn臋艂a si臋 do Ostermarku i Talabeklandu, ustanawiaj膮c nowe przyw贸dztwo - Rad臋 Marsza艂k贸w.

Crukk zosta艂 w Ostlandzie i Hochlandzie ze swoj膮 hord膮 by ustabilizowa膰 sytuacj臋, za艣 Nartores ze swoim wojskiem ruszy艂 na zach贸d, wesprze膰 hord臋 Surtha Lenka w Middenlandzie, w walce z Marchi膮 Krieg.

LANVORT

Widzia艂e艣 ze swymi lud藕mi koniec bitwy o Ostland. Koniec, zwyci臋stwo Chaosu i kl臋ska Rzeszy. Nadzieja dla tego pa艅stwa ga艣nie bardzo szybko.

Jednak ty nie masz zamiaru pomaga膰 Vardekowi Cromowi z G贸r 艢rodkowych. Ten cz艂owiek ma wielkie ambicje. Chce by膰 nast臋pc膮 Archaona, samozwa艅cem.

P贸艂nocne Pustkowia Chaosu nie popieraj膮 tego, tak samo Wielkie Stepy. Jedynie Norska i Kult Slaanesha Mrocznych Elf贸w mu pomagaj膮.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sie 07, 2008 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upadek... Upadek Prawa, upadek Chaosu. C贸偶 za dure艅 z Vardeka Croma, c贸偶 za durnie z jego s艂ugus贸w. Chaos jest nieogarni臋ty w swojej istocie... nie mo偶na stworzy膰 armii, podbi膰 i rz膮dzi膰 jakim艣 terenem, lud藕mi. P贸ki maj膮 przyw贸dc贸w i jasno postawiony cel, to b臋dzie mo偶na utrzyma膰 ludzi w ryzach, ale je偶eli ten Nartores, Lenk, Crukk czy sam Crom strac膮 momentum.... ich wojsko rozpierzchnie si臋.
Wi臋cej, Chaos G贸r 艢rodkowych jest wrogiem Chaosu a Prawo jest bardziej Chaotyczne ni偶 Chaos.

Odrzucenie... tak, odrzucenie jest esencj膮. Wykl臋ci, odepchni臋ci, odrzuceni. Banici s膮 prawdziwym Chaosem. Jestem zepsuciem porz膮dku 艣wiata, poza granicami starcia stron, ponad porz膮dkiem i zasadami, nad podzia艂ami i przynale偶no艣ciami. Nie mam miejsca, nie wi膮偶e mnie 偶aden przedmiot, 偶adna ziemia i 偶aden cz艂owiek, dlatego 偶ycie jest podr贸偶膮, kt贸rej nigdy nie zatrzymujemy. Gdy staniesz w miejscu, umrze Twoja dusza. Jestem od艂膮czonym cz艂onkiem 艣wiata, jednostk膮 sam膮 w sobie, armi膮 jednego 偶o艂nierza. Jestem odrzucony przez wszystkich. Jestem Wykl臋ty.

Droga... Drog膮 偶ycia jest 偶ycie, jego tworzenie, niszczenie i wykorzystanie. Nie ma sensu marnowa膰 go dla spraw sztucznych granic i d贸br doczesnych. Prawdziwym celem jest si艂a i moc dla samego jej posiadania. Wzmacnianie siebie jest drog膮. Bez znaczenia s膮 role, hierarchia czy spo艂ecze艅stwo, podzia艂 rasowy i czy gatunkowy, granic nie ma. Ka偶da jednostka 偶yje tylko dla siebie, wi臋c nie ma sensu anga偶owa膰 si臋 w 偶ycie innych. Prawdziwym idea艂em jest samowystarczalna jednostka, nieuzale偶niona od nikogo i niczego, silna i wytrwa艂a. Ale idealnej jednostki nie ma, bo zawsze jest wi臋kszy cel i wi臋ksza moc do osi膮gni臋cia.

Po艣wi臋cenie... Jest najwy偶sz膮 cen膮 i najwspanialszym okupem. Tylko po艣wi臋cony mo偶e osi膮gn膮膰 wy偶sze stadium rozwoju, kiedy jest ju偶 poza granicami 偶ycia, ale nadal 偶ywy. Oddany mo偶e ca艂ym cia艂em i co najwa偶niejsze, ca艂膮 dusz膮 tworzy膰 jednostk臋, tylko on mo偶e dost膮pi膰 najwy偶szej mocy.

...

Zatrzymuj臋 si臋, odwracam i spogl膮dam na moich towarzyszy. Nie wykonuj臋 偶adnych ruch贸w, nie wypowiadam 偶adnego s艂owa. Oni s膮 po艣wi臋ceni, s膮 moi a zarazem wolni. Odwracam si臋 i id臋 dalej.

Noc, d藕wi臋ki 偶ycia, ch艂贸d lasu i intymno艣膰 izolacji. Podr贸偶uj臋... Wiem gdzie id臋, cho膰 nie mam celu.

Jestem upad艂y, jestem odrzucony, jestem po艣wi臋cony i znam swoj膮 drog臋. Zosta艂em odepchni臋ty przez Prawo, odsuni臋ty przez Chaos. Jestem Lanvort, Wieczy艣cie Wykl臋ty...

Kontynuuj臋 w臋dr贸wk臋...
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Sie 10, 2008 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LANVORT

Postanowi艂e艣 ruszy膰 w dalsz膮 drog臋, uzbrojony w artefakty zmar艂ego Gariela oraz ze swoimi czterema Wojownikami.

Arrow Kislev (Krainy Wschodu)

ZIR

Po jednodniowym, bardzo szybkim marszu dotarli艣cie do wschodniego Ostlandu. W szybkim manewrze, przy praktycznie zerowych walkach, uda艂o wam si臋 oswobodzi膰 ze szpon贸w Chaosu t膮 cz臋艣膰 prowincji.

Crukk zapewne wie ju偶 o waszych poczynaniach. Siedzi albo w centralno-zachodniej cz臋艣ci prowincji, albo w p贸艂nocnej.

Wkr贸tce jednak zwiad rozwia艂 w膮tpliwo艣ci. Centralno-zachodnia cz臋艣膰, wraz z warownym miastem Wolfenburg oraz Fortem Felde s膮 prawie niebronione. Crukk wycofa艂 si臋 w p贸艂nocny rejon, blisko granicy Nordlandu i G贸r 艢rodkowych.

Pos艂a艅cy przynosz膮 dobre wie艣ci. Si艂y von Remera i Wilhelma podzieli艂y si臋 i zajmuj膮 centralny, p贸艂nocny oraz zachodni Hochland, odcinaj膮c drog臋 z warownych fortec Chaosu na wschodnich rubie偶ach do Middenlandu i G贸r 艢rodkowych.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Sie 10, 2008 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale... zatem kontynuuj臋 marsz na p贸艂noc, przez Wolfenburg.
Crukk nawet nie wie, jak szybko rozwia艂 moje obawy co do przebiegu tej wojny.
Posy艂am go艅ca do si艂 Wilhelma ze zmian膮 plan贸w. Ma wci膮偶 wysy艂a膰 raporty o post臋pie kampanii na terenie Hochlandu, ale ma ju偶 nie czeka膰 na moje si艂y. Uderz臋, zamiast tego wzd艂u偶 p贸艂nocnej cz臋艣ci g贸r 艣rodkowych. Wilhelm natomiast ma zdoby膰 Hochland (zak艂adaj膮c 偶e jest s艂abo broniony). Je艣li wyruszy przeciwko niemu ekspedycja Chaosu, ma si臋 skontaktowa膰 z Konkordatem, okopa膰 si臋 na pozycjach, przyj膮膰 bitw臋 z Chaos Lordem i poczeka膰 na posi艂ki od Konkordatu. Pod 偶adnym pozorem ma si臋 nie wycofywa膰, bo konnica Chaosu wykorzysta to do rozgromienia piechur贸w. Przede wszystkim jednak, je艣li taki kontratak zostanie wyprowadzony, niech nie dzieli si艂. 15 tysi臋cy to wystarczaj膮co ma艂o.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Nast阷ny
Strona 25 z 28

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group