Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Imperium - Ostland i Ostermark
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rozumiem, ale ten bal to zbi贸r sztywnych go艣ci wysokiej rangi, nie z ka偶dym mog臋 si臋 tak spoufali膰 jak z Tob膮. M贸wisz, 偶e ten ch艂opiec jest Twoim uczniem... Dobrze, zapewni臋 mu wszystko, czego b臋dzie potrzebowa艂, mo偶e kiedy艣 powie do mnie "wujku" - chichocz臋 chyba pierwszy raz od wielu miesi臋cy - jednak pami臋taj, 偶e nie mo偶e on przys艂oni膰 Twoich priorytetowych obowi膮zk贸w, tak samo nie chc臋 go widzie膰 na bitwie, z troski o Ciebie.

Zwracam si臋 do ch艂opca:

- Witaj Alricu, mi艂o jest mi go艣ci膰 Ci臋 w tym zamku. Napewno nudzi Ci臋 ta uroczysto艣膰... hmmm... gdzie艣 niedaleko powinni by膰 cyrkowcy bawi膮cy dzieci w Twoim wieku, mo偶esz ich poszuka膰, o ile ten sztywniaczek Ildar Ci臋 nie trzyma w uwi臋zi...
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sztywniak? Co ten Gariel opowiada...

- Ksi膮偶e, o moj膮 czujno艣膰 nie musisz si臋 obawia膰. To samo tyczy si臋 zakresu moich obowi膮zk贸w- odpowiadam powa偶nie. - Alrica na bitwie zobaczysz za pi臋膰 lat. A wtedy obiecuje Ci, ujrzysz wspania艂y popis jego szermierki... Jego umi臋j臋tno艣ci bojowe b臋d膮 podobne do moich albo i wy偶sze.

Propozycja z艂o偶ona przez Gariela mo偶e by膰 dobra. Alric to w ko艅cu dziecko, powinien troch臋 u偶y膰 sobie dzisiaj, a taki bal mo偶e faktycznie nudzi膰 ch艂opca. Jednak偶e w sercu pojawi艂 sie niepok贸j.

- Id藕, Alricu - m贸wi臋 spokojnie. - Poszukaj tych cyrkowc贸w, o kt贸rych m贸wi ksi膮偶e. Pobaw si臋, ale z umiarem. B膮d藕 dzi艣 zwyk艂ym dzieckiem, gdyby co艣 si臋 wydarzy艂o poinformuj mnie o tym.

Mam nadzieje, 偶e m贸j wychowanek zrozumia艂 me s艂owa. To bystry ch艂opak, na pewno zrozumia艂 i nie b臋dzie pokazywa艂 swych talent贸w po艣r贸d tych wszystkich ludzi... Nie chc臋 niepotrzebnych skandali albo zbytniego zainteresowania.

Si臋gam po kielich z winem, bior臋 艂yk. Szukam jakiej艣 przystawki, nie b臋d臋 si臋 teraz posila艂 konkretnie.

- Ksi膮偶e, sp贸jrz ile kobiet na sali... Mo偶e w艣r贸d nich znajdzie si臋 potencjalna ma艂偶onka dla Twej osoby?
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Si臋gam po kielich wina, dalej rozmawiaj膮c z Ildarem. Przy okazji rozgl膮dam si臋 po sali, po kobietach.

- Tak, ale wiesz, tak mi臋dzy nami, to ja nie szukam byle jakiej.. musi by膰 konkretna - puszczam do Ildara oczko r臋koma opisuj膮c dok艂adnie kszta艂ty.

- A co do Twojego ma艂ego.. ch艂opca. Za pi臋膰 lat b臋dzie szermierzem? W wieku pi臋tnastu lat... oby艣 si臋 nie pomyli艂. A, co to za ciekaw umiej臋tno艣ci o jakich wspomina艂e艣?

M贸wi膮c to jestem weso艂y, dalej rozgl膮dam si臋 po sali ale dok艂adnie s艂ucham Ildara.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rozumiem - u艣miechn膮艂em si臋 i powoli pokiwa艂em g艂ow膮. Unios艂em lekko kielich do g贸ry. - Jak wino, dobry rocznik i musi uderza膰 do g艂owy.

Ponownie obserwuj臋 sal臋. Rozsiad艂em si臋 wygodnie na fotelu.

- Nie przesadzi艂em. Kiedy Alric b臋dzie mia艂 pi臋tna艣cie lat b臋dzie w stanie pokona膰 wielu dobrych wojownik贸w. Tak samo by艂o ze mn膮. On posiada dar... Potrafi czyta膰 w sercu, wyci膮ga膰 z niego wspomnienia, b贸le, smutki. On sam nie uczy艂 si臋 tego. To nie Chaos, tak wspania艂y dar nie mo偶e by膰 mutacj膮. Urodzi艂 si臋 z tym, nikt nie dba艂 o niego, teraz ma mnie. Ja stworz臋 z niego godnego wojownika, kt贸ry przynie艣cie chwa艂臋 i popularno艣膰 sobie jak i Zakonowi, do kt贸rego b臋dzie wcielony.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wino... - przygl膮dam si臋 powoli pustoszej膮cemu kielichowi - Dobry rocznik.

U艣miecham si臋 weso艂o do Ildara, jednak w oczach nie wida膰 pija艅stwa, wr臋cz przeciwnie, jestem bardzo przenikliwy.

- Czyli teoretycznie.... jak b臋dzie mia艂 tszydzie艣ci lat... To... b臋dzie dwa razy lepszy od Tsiebie? A jak 45 to trzy razy lepszy...? A gdyby by艂 elfem to na Sigmara, w wieku 300 lat by艂by dwie艣cie rasy lepszy od tsiebie.

- A - zbli偶am si臋 do Ildara, tak, aby tylko on s艂ysza艂, przekazuj臋 mu tajemnic臋 tylko dla jego uszu - pos艂uchaj mnie uwa偶nie... czy ten ch艂opak umie przewidzie膰... kt贸ra z tych kobiet b臋dzie najlepsza w 艂贸偶ku?
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej twarzy wymalowa艂a si臋 powaga, odstawiam sw贸j kielich z winem. Odsuwam si臋 od Gariela.

- Nie... Takich rzeczy nie b臋dzie przewidywa艂 - odpowiedzia艂em z ogromn膮 powag臋. - Wedle mojej my艣li m贸g艂by艣 spr贸bowa膰 sam. Spr贸bowa膰 ka偶dej... Masz w艂adz臋, jeste艣 ksi臋ciem, wyzwoli艂e艣 ten lud. Co艣 Ci si臋 nale偶y, prawda?

Patrz臋 Garielowi prosto w oczy. W moich oczach wida膰 ogromne przekonanie, musz臋 g艂臋boko wierzy膰 w to co m贸wi臋.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bior膮c kolejny 艂yk.

- Czyli b臋dzie opiera艂 siem-moim roskazom?? A to nicpo艅.. jusz jam-mu dam... A ja wyswoli艂em ten l贸d i co? Nawet dobreej kobiety mi nie dadz膮, widzisz jak cienszko... jak... w艂adcom....

Przysuwam si臋 do Ildara
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe rzeczy zaczynaj膮 si臋 dzia膰. Zbyt ciekawe.

- My艣l臋 drogi, ksi膮偶e, 偶e powiniene艣 uda膰 si臋 ju偶 do swej komnaty - powiedzia艂em stanowczo wstaj膮c. - Jeste艣 pijany i zapewne zm臋czony ca艂膮 przygod膮 w Hegrig. Idziemy.

Wstaj臋 i chwytam Gariela. Prowadz臋 go do jego komnaty. Gdyby nie m贸g艂 sam i艣膰, pomagam mu. Po drodz臋 zaczepiam jakiego艣 s艂u偶膮cego, aby mi pom贸g艂. W jego komnacie pomagam mu si臋 po艂o偶y膰.

- Gdyby ja艣nie ksi膮偶e nie chcia艂 spa膰 sprowad藕 mu jak膮艣 dziewk臋 - m贸wi臋 do s艂u偶膮cego. - Nale偶y mu si臋...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy s艂u偶膮cy wychodzi i w pokoju zostaje tylko Ildar nagle podnosz臋 si臋, jednak nadal siedz臋 na 艂贸偶ku, lekko zm臋czony.

- No, nareszcie. Ile mo偶na udawa膰 pijaka, 偶eby艣 zacz膮艂 dzia艂a膰. Teraz, kiedy jeste艣my sami i nikt nie wie o tym, mo偶emy spokojnie porozmawia膰, prosz臋, usi膮d藕. Opowiedz mi teraz wszystko o tym ch艂opaku, swoich planach w stosunku do akademii oraz nadchodz膮cej wojny z Rudigerem....

My艣l臋, 偶e w ko艅cu zaskoczy艂em nawet kamienn膮 twarz Ildara...
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Revan
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Gru 2007
Posty: 90

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Revan z zaciekawieniem przygl膮da艂 si臋 Garielowi, i Czarnemu Mieczowi. Mimo, i偶 wynie艣li go jak pijanego, wcale taki nie by艂. Dok艂adnie obserwowa艂, ile wypi艂, a kilkoma 艂ykami nie da si臋 upi膰.

Postanowi艂 jednak si臋 tym nie droczy膰, je偶eli mia艂 spraw臋 do Miecza, to powinno to zosta膰 mi臋dzy nimi. Nie by艂 ju偶 szpiegiem, nie musia艂 by膰 ju偶 najlepiej poinformowany w ka偶dej sytuacji. Do czasu…

Opr贸偶ni艂 kolejny kieliszek. Wino by艂o dobre, ale s艂abe, trudno by艂oby si臋 nim upi膰. Nic dziwnego, to ma by膰 w ko艅cu bal, a nie popijawa. Nie mia艂 specjalnie wielkiego apetytu, tote偶 jad艂 oszcz臋dnie, ale z艂agodzi艂 g艂贸d. Nie lubi艂 takich uczt, du偶o formy, ma艂o tre艣ci, nawet jedzenia si臋 do tyczy艂o.

Obejrza艂 zdobiony kieliszek z kilku stron. Mo偶e jednak to wino nie jest takie s艂abe?
_________________
#Sesja Wojna Mag贸w - Erica Reichert
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To by艂 swoisty pojedynek kamiennych twarzy, jednak偶e my艣le, 偶e go przerwa艂em poniewa偶 lekko u艣miechn膮艂em si臋.

- Zaczn臋 od pocz膮tku... O Alricu ma艂o wiem, znam go przecie偶 nieca艂y dzie艅. Jednak偶e mam pewne obawy, je偶eli wymknie si臋 mi spod kontroli b臋dzie dla mnie wielkim przeciwnikiem dlatego musz臋 do艂o偶y膰 wszelakich stara艅, aby wytrenowa膰 go i wychowa膰 w艂a艣ciwie. Akademia, Zakon. Pomy艣le膰, 偶e podobny sam zniszczy艂em tropi膮c jego cz艂onk贸w i zabijaj膮c ich. Dzisiaj tworz臋 co艣 nowego, mam nadzieje, 偶e lepszego. Mam nadzieje, 偶e budynek nie b臋dzie sta艂 w mie艣cie. Sporo terenu zajmowa艂 by Zakon. Chcia艂bym, aby siedziba Zakonu przypomina艂a swoist膮 baszt臋. Wiem, 偶e wydasz na to sporo pieni臋dzy, ale wiedz, 偶e w ca艂ym Imperium nie znajdziesz takiego oddzia艂u. Oni b臋d膮 pos艂uszni mi, a ja Tobie, dlatego prosz臋, aby艣 ca艂y trening zostawi艂 mi. Mam nadzieje, 偶e s艂uga dostarczy艂 Ci kopie mego og艂oszenia? I na ko艅cu wojna z Rudigerem M艂otem. Je偶eli to ma by膰 syn Imperatora to co艣 mi si臋 tu nie zgadza. Jego osoba mnie bawi, aczkolwiek nie lekcewa偶臋 go. Jestem genera艂em piechoty, b臋d臋 Ci s艂u偶y艂. To wszystko... Je偶eli masz dalsze pytania, pytaj 艣mia艂o.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REVAN

Dosiedli si臋 do ciebie twoi towarzysze. Nie maj膮 r贸wnie偶 nic innego do roboty. Aegis i Erica ca艂uj膮 si臋 po kryjomu i patrz膮 sobie w oczy, jak to zakochani. Eneid i Cohen przyciszonymi g艂osami rozmawiaj膮 o sytuacji.

FELIX

Zagajona rozmow膮 kobieta by艂a tylko lekko podchmielona winem, w przeciwie艅stwie do wielu os贸b z sali. Mimo to, u艣miechn臋艂a si臋 zaskoczona.

- Z wielk膮 przyjemno艣ci膮. Za c贸偶 to wznie艣膰 toast mamy?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys艂uchuj臋 Ildara ze zrozumieniem, gdy ko艅czy, zastanawiam si臋 jeszcze chwil臋 po czym m贸wi臋

- Dobrze. W takim razie pilnuj go dobrze, jednak nie zniszcz mu dzieci艅stwa do ko艅ca. - u艣miecham si臋 - A Akademi臋 dostaniesz tak膮 o jakiej m贸wisz. Jutro wydam odpowiednie rozkazy co do budowy, ale musisz wiedzie膰, 偶e zanim budynek b臋dzie gotowy, mog膮 up艂yn膮膰 miesi膮ce jak nie kilka lat. W mi臋dzyczasie znajdziemy Ci co艣 w zast臋pstwie. Poza tym, chc臋 tylko 偶eby艣 najpierw skupi艂 si臋 na wojnie, je偶eli, w co mocno wierz臋, uda si臋 nam zako艅czy膰 w ko艅cu walki i to pomy艣lnie, zaczniesz zabiera膰 si臋 za tworzenie tego zakonu.

Wzdycham, po czym mysl膮c chwil臋 kontynuj臋.

- Musisz wiedzie膰, 偶e wojna z Rudigerem b臋dzie wymagaj膮ca. Wiem, 偶e jego osoba mo偶e by膰 艣mieszna, ale jego wojska ju偶 nie. B臋d臋 probowa艂 wszelkich sposob贸w, by go pokona膰 ale w g艂贸wnej mierze polegam na Tobie i Twoich umiej臋tno艣ciach przyw贸dczych. Napisz臋... reform臋 wojskow膮. Mam ju偶 plan przemian w wojsku, ty masz nim dowodzi膰.

- Teraz mo偶esz wr贸ci膰 do go艣ci, ja chwilk臋 odetchn臋 艣wie偶ym powietrzem i te偶 do was do艂膮cz臋.
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S艂owa Gariela przypomnia艂y mi pewne wydarzenia.

- Nim odejd臋 pozw贸l, 偶e co艣 Ci opowiem – powiedzia艂em spokojnie i powsta艂em. Tak jakby ta historia by艂a dla mnie bardzo wa偶na. – Dawno temu s艂u偶y艂em Czerwonemu Khanowi. Czerwony Khan tworzy艂 swoje pa艅stwo w odleg艂ych krajach Kitaju. 艁膮czy艂 wiele nacji, kt贸re nigdy wcze艣niej nie walczy艂y by w jednej sprawie. R贸wnocze艣nie w tym czasie, ma ukochana Katarina, zachorowa艂a. 呕aden z medyk贸w nie potrafi艂 sprecyzowa膰 choroby, a co za tym idzie, uleczy膰 jej. Jako, 偶e Czerwony Khan dzia艂a艂 w imi臋 „Prawa” Zakon Sid wys艂a艂 mego mistrza i mnie do niego, aby go wspom贸c rad膮 i czynem. Zabra艂em Katarin臋, poniewa偶 wiedzia艂em, 偶e Czerwony Khan jest pot臋偶ny i mo偶e b臋dzie potrafi艂 uleczy膰 m膮 mi艂o艣膰.

Tutaj urywam na chwil臋. Przechadzam si臋 po komnacie i wracam do miejsca, w kt贸rym sta艂em wcze艣niej.

- Tak, wiedzia艂 jaj jej pom贸c – powiedzia艂em to z ogromnym 偶alem i smutkiem w oczach. – Lecz w zamian za jego pomoc 偶膮da艂 mojej. Pomog艂em mu, ba! Nawet m贸j mistrz nie mia艂 nic przeciwko, do momentu... Co艣 mu si臋 poprzestawia艂o w g艂owie i zakocha艂 si臋 w Katarine. Chcia艂 czym pr臋dzej wraca膰 do Imperium, zostawi膰 Khana. Zostawi膰... G艂upiec z niego by艂. Wys艂a艂 listy do Zakonu Sid.... Po posi艂ki. Nim si臋 zorientowa艂em ca艂e masy Rycerzy Sid polowa艂o na mnie. Musia艂em si臋 broni膰, prawda? Czerwony Khan patrzy艂 na to z niema艂ym podziwem i rado艣ci膮. Wiedzia艂, 偶e z ka偶dym pojedynkiem rosn膮 moje umiej臋tno艣ci. Chcia艂 wszystko robi膰 szybciej, coraz szybciej... I, cho膰 bardzo szybko ur贸s艂 w si艂臋, to jeszcze szybciej upad艂. Nauka z tego prosta... Je偶eli chcesz pokona膰 M艂ota musisz si臋 nie spieszy膰. Planowa膰, rozpatrywa膰 ka偶d膮 decyzje.

Ponownie urywam. U艣miecham si臋 jakby na pokaz i dla przymusu.

- Teraz id臋 si臋 bawi膰 – mrukn膮艂em. – Do zobaczenia, ksi膮偶e.

Wracam na sal臋, siadam na swoim miejscu.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Deliar
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Lis 2007
Posty: 48
Sk眃: z Elfiego Gaju

PostWys砤ny: Czw Sty 31, 2008 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M贸wi臋:
-Wznie艣my toast za ksi臋cia Gariela i za Imperium.
Podnosz臋 m贸j kielich do g贸ry i po chwili pije go a ona razem ze mn膮.
Po wypiciu bior臋 pierwsze lepsze krzese艂ko i przysiadam si臋 do niej.
Po chwili m贸wi臋 do niej:
-Co sprowadza tak膮 艣liczn膮 kobiet臋 w te strony.
_________________
For Glory, For Duty, For Honor.
#Sesja Vae Victis: Felix Stunder
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Nast阷ny
Strona 3 z 28

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group