Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wejście do Kanałów
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GedMortensen
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Cze 2005
Posty: 33
Sk±d: Wolne Miasto GdaÅ„sk

PostWys³any: Nie Paz 02, 2005 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przenikam spojrzeniem to stworzenie, i próbuje się odczepić od tego cholernego sufitu>
_________________
Bestiariusz do Warhammera 2 zajebioza!!!!!!!! Pzdr Odric z Wurtbadu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Paz 03, 2005 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ged kiedy zaczynasz się szarpać stworzenie wskakuje na ciebie i zaczyna cię lizać. Po chwili zauważasz , że lepki śluz zaczyna sie rozpuszczać. Moment później spadasz w dół i z chlupotem lądujesz w ścieku kanału blisko źródła światła. >
<Dhagar wyrywasz zaciśniętymi dłońmi kawałki lepkiego , ciepłego, ochydnego w dotyku mięsa?. A potem jeszcze kawałek i jeszcze jeden. Macka rozluźnia uchwyt by po chwili znowu go zacieśnić. Czujesz mocne szarpnięcie i pociągnięcie ku górze. Wylatujesz ze ścieku jak pocisk i wpadasz na ścianę.>
<Grom uderzasz w pełznącą po tafli macke a ta chowa się w głębie. Sekunde później coś co przypominało Geda spadło z góry wpadając w ściek o mało cię nie zabijając, a potem jeszcze jedno tym razem wyleciało ze ścieku i przelatując obok ciebie wpadło na ścianę i to wszystko za jednym uderzeniem w macke, całkiem nieźle myslisz sobie. >
<Ciemność zaczyna się rozrzedzać. Widać już ściany i sklepienie na którym siedzi jakiś patykowaty stwór wielkości człowieka. Macki chyba zniknęły na dobre, ściekowa rzeka ,w której stoisz płynie swobodnie dalej zabarwiona czymś na smoliście czarno.>

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Wto Paz 04, 2005 20:12, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
GedMortensen
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Cze 2005
Posty: 33
Sk±d: Wolne Miasto GdaÅ„sk

PostWys³any: Pon Paz 03, 2005 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<próbuje się podnieść i troche ogarnąć Very Happy >
<gdy już mi się to uda zaciskam dłoń na rękojeści miecza i przygotowuje się do zadania ciosu>
_________________
Bestiariusz do Warhammera 2 zajebioza!!!!!!!! Pzdr Odric z Wurtbadu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dhagar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 19 Cze 2005
Posty: 29
Sk±d: Z wielu miejsc

PostWys³any: Wto Paz 04, 2005 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabójca wstał powoli, splunął, zaklął szpetnie i rozejrzał sie wokół przetarwszy oczy. Poszukał wzrokiem swego topora.
- Cholera uciekło bydle a już je miałem w garści - rzekł chrapliwie, znów splunął.
_________________
It is better to die on your feet than to live on your knees !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Pia Paz 07, 2005 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Jesteście cali ?<łapie Geda za ramię i mówie>
-Chyba to przestraszylismy, zobaczymy co zrobi...
<biorę do ręki troche wody i sprawdzam w palcach jej konsystencje, wącham ją, zastanawiam się co to może być. Staram się nie spuścić potwora z oczu>
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Znowu jesteście we trzech. Potwór uciekł. Czarna plama którą zostawił po sobie jest gęsta i lepka jak smoła, i strasznie śmierdzi. Oglądacie się. Ged , Dhagar wyglądacie i cuchniecie gorzej niż banda skavenów przemaglowana przez samego Sigmara. Ciszę przerywają słowa Groma roznoszące sieteraz echem w tunelu:" Chyba to przestraszylismy, zobaczymy co zrobi... " . Ktoś nadchodzi , słyszycie kroki za waszymi plecami. Ktoś idzie rażno i głośno, nie ukrywa swojej obecności>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
GedMortensen
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Cze 2005
Posty: 33
Sk±d: Wolne Miasto GdaÅ„sk

PostWys³any: Sro Paz 19, 2005 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unosze miecz na wysokośc twarzy i czekam, gdy ktoś lub coś się pojawi, kieruje klinge w jego kierunku.
-jaśli to jakiś człek to mamy szczęście, a jeśli to jakieś potwór jego mać, to nie pożyje długo!!
_________________
Bestiariusz do Warhammera 2 zajebioza!!!!!!!! Pzdr Odric z Wurtbadu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dhagar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 19 Cze 2005
Posty: 29
Sk±d: Z wielu miejsc

PostWys³any: Czw Paz 20, 2005 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabójca sięgnął po upuszczony nieopatrznie topór i zakręcił nim młynka.
- Nie ma co czekać. Ruszajmy naprzeciw - to rzekłszy ruszył naprzód z bronią w gotowości.
_________________
It is better to die on your feet than to live on your knees !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Pia Paz 21, 2005 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<odwracam się i próbuję wypatzyć kto idzie. podnosze wyżej topór i kieruję światło pochodni w stronę zbliżającej się postaci, mówię do niej>
- Stój! Kto idzie? Lepiej mów szybko kim jesteś chyba że życie ci nie miłe!
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Paz 25, 2005 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Dhagar wysówasz się do przodu z toporem gotowym do ciosu. Dwaj twoi towaszysze zostają lekko w tyle. Najpierw pojawia się świetlista łuna a potem na scianie rysują się dwie ogromne postacie. Może to ogr i czarny ork.?? Ale nie, ten drugi ma cztery nogi. Czekacie w napięciu na nadchodzących. Z za winkla pojawia się mały szczupły człeczyna ubrany w brudna dziurawą kamizelkę i połatane skórzane spodnie, z patykiem i siatką na ramieniu, na którym wisi jakiś tuzin szczurów.Ma jakieś trzydzieści wiosen. W prawicy dzierży latarnie naftową ,a w lewej dłoni klatkę z dużym żywym tłustym szczurem. Przy pasie ma nóż i krótki poszczerbiony miecz. Obok niego biegnie średni, umorusany, kudłaty kundel. Człowiek i pies zatrzymują się kilka kroków od was. Z ust człowieka dobiega was cichy ochrypły głos: >
-O kolejni podróżnicy szukający zapewne zarobku. Mam nadzieję , że nie przyszliście tutaj robić mi konkurencji. Bądźcie tak łaskawi i przepuście mnie.

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Wto Lis 01, 2005 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Owszem przepuścimy jeżeli odpowiesz na moje pytania! <Odpowiadam groźnie, po chwili dodaje> - Oto one: Zaatakował nas patyczakowaty stwór który wisiał na suficie, wypuścił po sobie jakąś czarną maź i uciekł. Nie wiesz co to mogło być? <w trakcie konwersacji próbuję spytać się jeszcze szczurołapa o to czy nie boi się podróżować samemu po "tych śmierdzących ściekach" bo słyszano tu o koszmarnych stworach z piekła rodem, spoglądam na szczura w klatce i mówię nieco ironicznie> - Piękna zdobycz, nie ma co...
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Lis 06, 2005 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Szczurołap patrzy na was lekko się zamyślając. >
-Wybacz ale chyba coś pomyliłeś panie. Patyki nie krwawią na czarno i są niegroźne, no chyba że w liczbie kilkunastu. A czarny ślad to pewnie Kanałowa meduza. Pewnie wpadliście na jakąś co??
<Uśmiecha się pokazując krzywe , brudne zeby, z ust zalatuje goryczą czosnku.>
-A poruszam się normalnie i bez strachu. Ale jestem ostrożny. Wystarczy sie nauczyć gdzie można chodzić a gdzie nie i to wszystko. A teraz wybaczcie i przepuście mnie. mam jeszcze kilka takich tłuścioszków do złapania.

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Nie Lis 06, 2005 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie pomyliłem się! <warknąłem do szczurołapa i podnoszę wyżej topór, po chwili uspokajam się, opuszczam broń, przesuwam się trochę i ciągle łypiąc na niego spode łba mówię:>
-idź
<gdy szczurołap zniknie nam z oczu mówię do kompanów:>
-miał szczęście chłystek że się w czas opanowałem <spluwam> - niech go te jego brudne szczury zjedzą. To co idziemy ? <ruszam w tym samym kierunku w którym szliśmy dopóki nie przerwał nam szczurołap>
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Lis 11, 2005 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Szczurołap znika wam z oczu podążając w kierunku w którym uciekła mackowata poczwara. Idze sobie raźno przyświecając latarnia , nie przejmując sienawet nie patrząc pod nogi, zupełnie jakby znał drogę na pamięć. Zostajecie sami. Pochodnia rzuca coraz słabsze światło na wasze twarze. Ruszacie korytarzem w ciemność. Poziom ścieków podnosi się każdymi przebytymi metrami. Kiedy sięga krasnoludom do szyi zatrzymujecie się powątpiewając czy iść dalej. Soicie tak jakiś czas i dostrzegacie na otoczonym przez ścieki cyplu , skaveńskie bydle szarpiące jakieś ciało. Nabijany ostrzami hełm i barbarzyński szczurzy miecz świadczy o tym , że nie jest to byle przybłęda. Jeszcze was nie dostrzegł. Jest jakieś naście metrów przed wami, trochę wyżej ni wy bo stoi na wysepce.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podciągam Stalliona tak, by czasem się nie utopił. "Solkanie dodaj mi siły, a Ty Shalyio czuwaj nad nami i okaż swe miłosierdzie, nawet jeśli ja nie okazywałam go swym ofiarą. Miej na względzie tego dobrego mężczyznę i jego życie. On na nie zasługuje i chcę go uratować." Idę w stronę kanału, który wygląda na zadbany <jeśli można to powiedzieć o tym miejscu>i wyglądający na nowszy. Rozglądam się bacznie i stawiam ostrożnie kroki. Jak już dojdę do konału to idę trzymając się ściany i pilnując bacznie Stalliona.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nastêpny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group