Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mousiilon
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Lis 27, 2007 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elza
< Poczułaś jak spływa na Ciebie łaska Ulryka...>

Reszta
< Zaczęło ogarniac was wszechobecny chłód...w pomieszczeniu, nie wiadomo skad, zaczął pojawiać się śnieg...Zaczął on okrywac bestie....ta rzucała się i walczyła...lecz nie potrafiła powstrzymać "boskiej" potęgi. Zamarzła...widzicie przez lód jak spogląda się na was z gniewem i nienawiścia...lecz nic nie może zrobić.....
Ruszyliście na nią, ostrza waszego oręża zaczęły wściekle siec zamrożonego stwora....Aż w końcu łeb spadł..i poturlał się do stóp kapłanki >

Elza

< Moc spłynęła na ciebie...lecz po chwili było po wszystkim. Twoi towarzysze rozłupali zamarożonego stwora....a ty masz jego głowę pod stopami. Z gniewem opusciłaś młot na nią..i ja roztrzaskałaś >

Wszyscy

< Stwór zabity...stoicie na korytarzy....czas naglii.....ciekawe czy był sam, czy moze miał kompana....
Zdobyliście ważne inforamcje....nie ma czasu do stracenia....czas ruszać do Paravonu, ale pierw musicie wydostac się z tego przeklętego miejsca...
Ruszacie powoli, pierw schodami w dół...wokół złoworga cisza...czyzby wszelkie zycie ucichło....Zeszliście i jesteście w tym samym korytarzu co wcześniej...lecz dostrzegacie tylko zejście prowadzące w dół, chyba pod świątynie, którego wczesniej nie było. Lecz gdzie jest droga skąd przyszliście prowadzaća do głownego holu, gdzie było wyjście na zewnątrz. >

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Lis 27, 2007 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podtrzymuję się ściany po zamroczeniu>
- Nie schodźmy tam... tam...
<PatrzÄ™ na krasnoluda>
- Tam czeka nas śmierć...
<Dotykam ściany korytarzu i idę wzdłuż niej, aż do miejsca gdzie powinny być drzwi prowadzące do holu. Wytężam siłę woli i staram się rozproszyć jakąkolwiek magię przesłaniającą nam wzrok>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Wto Lis 27, 2007 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Wygląda jakbyśmy nie mieli wyboru magiku.

Ruszam wprost do zejscia w dół. Zatrzymuje sie jednak w polowie schodow i czekam co wyniknie ze starań "barda". Miecza nie chowam, caly czas trzymam go w ręce. Czekam na reakcje innych.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Lis 27, 2007 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tchórzysz? Zaśpiewaj jakąś balladę to może doda ci to otuchy.

Z chrapliwym chichotem schodzę zaraz za rycerzem i czekam na ruch reszty. W rękach mam berdysz.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Wto Lis 27, 2007 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Strach zabija duszę i umysł... nie pozwólmy aby zaćmił nasz osąd...

<podążam za resztą nie odkładając broni, kto wie co czai się w mroku...>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie! Głupcy! Widziałem to czego wy dostrzec w swym zaślepieniu nie mogliście. Widziałem to co ma się dopiero zdarzyć. Widziałem śmierć. Nie schodźcie tam. Posłuchajcie mnie.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O ty łomie... kłamco. Wizjoner kurwa się znalazł.

Wbiegam po schodach do niego i momentalnie łapię go za fraki. W ręku trzymam już kindżał.

- Czegoś ty nam kurwa nie mówisz! Może to TY jesteś zdrajcą?! Mów co wiesz! Gówno mnie interesuje czy jesteśmy na takiej czy srakiej misji! Dla mnie, to ta cała Bretonnia może spłonąć w ogniu wojny domowej! Dla mnie liczy wydostanie się stąd, odnalezienie bachora i odejście z tego kraju w jednym kawałku... a ty coś kręcisz.

Ciskam nim pod ścianę.

- Mów kurwa, jakie to wizje ty masz, magiku! Jesteś Astromantą czy wróżbiarzem? Mów kurwa!
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odpycham napastnika i kładę rękę na rękojeści miecza. Wpatruję się w niego złotymi oczyma. Wzbiera we mnie gniew>
- Podnieś na mnie rękę jeszcze raz, a już nigdy jej nie podniesiesz na nikogo.
<Niebieskie wstęgi oplatają mnie lgnąc do wzbierającej we mnie nienawiści>
- Czemu mi po prostu nie zaufasz na słowo Timur? Skoro mówię, że tam czeka nas śmierć, to tak jest. Urządzaj polowanie na czarownice jak już będziemy bezpieczni. Mówisz, że chcesz się stąd jak najszybciej wydostać? To zejdź na dół. Daj się zabić. Idź by już więcej nie powrócić. Pytasz kim jestem? Już wcześniej to mówiłem i powtarzać nie zamierzam. Widzę jedynie to, co pozwolone jest mi zobaczyć. W tym wypadku widzę śmierć. Nie idźcie na dół. Z resztą... nie dziwi cię, że nagle zniknęły drzwi, przez które wcześniej tu wchodziliśmy? Zastanów się głupcze!
<Jeśli rzuci się na mnie to ogłuszam go wyładowaniem elektrycznym>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przyglądam sie całej scenie.Podchodzę do Timura i łapię go za ramię.>

-Nie ma sensu tracić na niego energii.Zachowaj ją.Jesteśmy w przeklętym miejscu.Nic tu nie jest normalne i mnie nie dziwi,że to miejsce się zmieniło.Jesteśmy w samym środku jednego z najbardziej przeklętych miast na tym świecie....a w ostatnich latach mego życia tyle się działo,że takie drobnostki już mnie nie zaskakują.Zaprzestańmy kłótni...Ty utalentowany bardzie się już nie złość, bo czary mogą nie wyjść Ci na zdrowie.Nie miej wyrzutów do Tych,którzy Ci nie ufają.Zachowujesz się nieco...<szukam odpowiedniego słowa.>nieco podejrzanie.Ja wiem i czuję,że nie jesteś zdrajcą.Nie ma nikogo takiego wśród nas.Każdy ma swój powód,dla którego bierze udział w tej misji.A Ty szlachetny Timurze nie szastaj śmiercią i wojnami.Nieroztropnie rzucone słowa mogą się okazać proroctwem.Jeśli tak miałoby być to bym oddała życie by zmienić taką okropność w jakimkolwiek kraju.Szanujmy życie prawych,dzieci,kobiet,starców i mężczyzn.Sam byś pewnie nie chciał patrzeć na taką zagładę w swoich stronach,prawda?

<Na chwilę zamilkłam.>Jeśli czeka na nas śmierć tam na dole to niech będzie mężna i nas warta.<Spluwam.>Będę zabijać te plugastwa i odchody trolla do ostatniego tchnienia.Chyba,że nasz Annubi wie jak wyjść z tej sytuacji nie używając
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annubi
< Chciałeś przywołać niebieskie wstęgi lecz poczułeś pustkę.....nicość. Nagle coś Cię wyrzuciło w powietrze i jebnąłeś całą siłą w sufit, a następnie poczułeś jak lecisz na ściane...upadłeś z hukiem...poczułeś na wargach krew..twoją krew. Czujesz że plecy masz posiniaczone, a przy upadku upadłeś na prawą ręke...cholernie boli...
Widać że twoje tajemnicze zachowanie nie przysporzyło ci zbyt wielu wielbicieli...dobrze że chociaż krasnolud i rycerz się nie wtrącają....Czas nagli...>

Reszta

< Wraz z ostatnim zdaniem kapłanki jakaś siła rzuciła bardem w sufit a następnie pchnęła go na ścianie....Rozglądacie się dookola ale nikogo nie ma..tylko wy. To przeklęte miejsce coraz bardziej daje wam w kość......>

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Moje strony? Moje strony leżą w gruzach, moja rodzina została wyrżnięta na moich oczach, mój lud został zdziesiątkowany. Przyzwyczaiłem się do widoku rzezi wokół mnie. Szczerze mówiąc - pierdoli mnie to ilu ludzi zginie w tej Bretonni. Jeśli taka ma być kolej rzeczy, to niech ten kraj spłonie. Ja się mieszać do tego nie będę.

Spoglądam z wrogością na magika.

- Może i nie jest zdrajcą, ale zgrywa tajniaka i zachowuje się jak szczyl, co to boi się przed pierwszym chędożeniem. Boisz się śmierci?

Podchodzę do niego, patrzę z absolutną pewnością siebie w jego oczy.

- Bo ja kurwa nie. Nigdy się nie bałem. Wy, ludzie zachodu jesteście Słabi.

Odwracam się od niego i wracam na schody. Jestem wściekły. Kapłance zbiera się na sentymenta, magik to roztrzęsiona kukiełka.

- Skoro jesteście tacy nieomylni i boscy, to może powiecie w którą kurwa stronę mamy iść jak nie na dół, co?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Przez takie myślenie ten świat zmierza ku zagładzie Timurze.Każdy ma prawo być słabym...nie każdy jest silny jak Ty.

<Zszokowana tym co się stało z Annubim podchodzę szybko do niego.>

-Możesz wstać?Co to było?

<Rozglądam się gorączkowo.Spoglądam na sufit i na szczyt schodów.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lis 28, 2007 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A skończcie żesz do cholery pleść od rzeczy! Im dłużej tu stoimy tym więcej czasu damy wrogom na przygotowanie, nie mam zamiaru tu umierać, choć śmierć w walce jest wielkim honorem, no chyba, że zabija cie magia lub skrytobójczy nóż... na dół prowadzi jedyna możliwa droga i teraz nawet Annubi musi się z tym zgodzić.
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Lis 29, 2007 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Krasnolud ma rację, a magik za dużo operuje swoimi sztuczkami. Wessie go niedługo do Wiru Chaosu i podziękujemy mu za pomoc. Idziemy kurwa czy nie?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Czw Lis 29, 2007 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wstaję trzymając się za rękę i opieram się o ścianę>
- Proszę nie idźcie...
<Opuszczam głowę i zaczynam się modlić>
<`Światłości...`>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Nastêpny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group