Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rozdział pierwszy. :Dlaczego ja??
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wróg?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Czw Sie 09, 2007 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Od tego dnia będę unikał morza i statków, co mnie kurwa podkusiło aby podjąć tak niedorzeczną decyzję....?!

<siadam na tratwie tak aby czuć sie stabilnie, ale i nie za daleko od jej brzegu na wypadek jakby mi sie zebrało na rzyganie...co wkrótce pewnie nastąpi...tymczasowo nie angażuje się w żadne prace, to nie moja dziedzina...>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Sie 10, 2007 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Shinji natknąłeś sie we mgle na kilku rozbitków , których bez zastanowienia zamordowałeś aby się wyciszyc. Rozłożyłeś sie spokojnie na sporym kawałku pokładu. To jeszcze nie koniec. Jeszcze możesz się natknąć na tego kapitana , a wtedy możesz go wykończyć. Zastanawiasz się dokąd zaniesie cię prąd...>
<Skalf twoja ranna stopa nie wygląda najlepiej, dziura po ostrzu jest całkiem spora. Poza tym boli cie brzuch po tym ciosie rogami. Spoglądasz na krwawiącego człowieka i mówisz sobie w duchu , że z tobą i tak lepiej niż z nim.>
<Domarasc natrafiłeś na kawał masztu. Uchwyciwszy sie go starasz się nie odłączać od damy której towarzyszysz. Leniwie unosicie sie na wodzie, która staje się coraz zimniejsza.>
<Beatrice trzymasz sie kurczowo kuferka. Jak narazie nie wygląda na to żebyś miała utonąć. Mężczyzna dryfuje obok ciebie na kawałku masztu. Jest ci tak przeraźliwie zimno w nogi.>
<Marv krew ciągle z ciebie wycieka powiększając i tak sporą już czerwoną plame na tratwie. Jeśli ktoś ci nie pomoże nie dożyjesz następnego dnia....>
<Mufłaje nie dostrzegasz innych rozbitków. Nikt też nie opatrzył tego ciężko rannego mężczyzny. Krew nadal sie obficie z niego leje. Ile on jeszcze wytrzyma.? Dokąd zaniesie was wiatr??>
<Alex znalazłeś kilka szerokich desek. Nadadzą się na wiosła . Zawsze to lepsze niż wiosłować rękoma...>
<Gerhardt przez mgłe widać tylko najbliższą wode i tych co są z tobą na tratwie. Nikt nie odpowiedział na twoją uwage o żegludze , znaczy pewnie nikt się nie zna. >

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Mike
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 27 Cze 2007
Posty: 25
Sk±d: Imperium

PostWys³any: Pia Sie 10, 2007 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<dochodzę do ciężko rannego. Zrywam swoje ubranie i zawiązuje mocno na jego ranie. Cały czas go zagaduje>
-hej jak masz na imię...? Nie poznaliśmy się chyba jeszcze na statku. Napewno gdzieś tu zaraz będzie stały ląd. Rana nie wygląda tak źle
<Myślę sobie... "on chyba nie dorzyje jutra..." Nadal siedzę koło niego i cały czas z nim rozmawiam żeby nie zasnął>
_________________
#Przyjaciel czy wróg --> Clem; Banita

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Sie 10, 2007 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<rozluźniam wszystkie mięśnie, jeśli znajdę w miarę czysty kawałek materiały na swoich ubraniach odrywam(lub ucinam go nożem) przepłukuje go, w mam nadzieje czystej wodzie morskiej, i robie z niego opatrunek na zranioną nogę i próbuje sie zdrzemnąć, albo przynajmniej odpocząć na duchu po tym ciężkim dniu..za dużo sie dziś stało...>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się bardzo uważnie po rozbitkach w poszukiwaniu kapitana. Jednocześnie, siadam ze skrzyżowanymi nogami i wyprostowanymi plecami. Opieram dłonie o kolana, opuszczam czoło i zamykam oczy, oddając się mantrze.

Powoli, spokojnie i z wydechem wypowiadam kolejne słowa wstępu do medytacji, Mroczną Mową Chaosu:

Aegh nert Khaagshy,
Ath nert Khahysh
Elek tarn Phaos.
Elek tarn shim-
Vios garath Chamon,
Vios garath Hysh,
Vios garath Azyr,
Vios garath Ulgu,
Vios garath Ghyran,
Vios garath Shyish,
Vios garath Ghur,
Vios ghe Dhar,
Ath ghe Leth, Neth, Qhaysh.
Ath Vos, Phaos et Kharnath,
Phaos etal Khaos,
Vatin fra Agshy'phak,
Vatin fra Agshyash.
Gloria Kharnath, Dominus Belli, Deus Sanguis.


Po mantrze, zatapiam się w delikatnym brzmieniu, szumie płynącej krwi w moich żyłach. Pogrążam się w transie, w melodii Krwi.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Musimy przeczekać tą mgłę. Wtedy może da radę określić kierunek, w którym należy płynąć... Wypatrujcie innych rozbitków.
<Siadam z deskÄ… na kolanach i czekam>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Lepiej zacząć odpływać od tego chaotycznego paskudztwa .... Możemy się tu natknąć na mutantów albo co gorsza resztki świecącego statku... Po prostu wiosłujcie może kogoś odnajdziemy... Jesteśmy na tyle odważni by krzyczeć do innych rozbitków że tu jesteśmy żeby podpłynęli do nas czy się boimy zwracać na siebie uwagi?

<RozglÄ…dam siÄ™ badawczo po zgromadzonych>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Chrypiąc i plując krwią mówie >
- Jestem Marv...i nie myśl że zamierzam wykitować tu na tym zadupiu...
< " Poza tym musze wykonać swoją robote...." - w myślach >
- Dziękuje za pomoc....wiesz chyab wiecej nie połyne statkiem - staram sie na dowcip...CSS - sycze z bólu
< Kurwa nie no...nie umrę w ten sposób.....>
- Jak bardzo źle jest ze mną - pytam sie....mam andzieje ze powie mi chciaż prawde....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Mike
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 27 Cze 2007
Posty: 25
Sk±d: Imperium

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-nie najgorzej... wyjdziesz z tego
_________________
#Przyjaciel czy wróg --> Clem; Banita

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Gerhard bierze jedną z desek znalezionych przez Alexa i siada przy przeciwnej "burcie" tratwy. I wskazując na zaimprowizowane wiosła, mówi do maga:>
- Taa, przynajmniej w tym mamy wprawę. A masz jakiś pomysł jak się dostać na suchy ląd?
_________________
#Przyjaciel czy wróg ==> Gerhardt z Ostwaldu; człowiek, zabijaka

Wiersze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Pani, może spróbujmy gdzieś podpłynąć - zagaduję - Może to nie ma większego sensu, bo ogarnia nas bezkres morza, lecz jest szansa, że trafimy na ocalałych...

"Albo na mutanty..."

- Poza tym, ruch nie pozwoli nam tak szybko zamarznąć... A nuż znajdziemy jakąś duży kawał dechy, na którym można dryfować...

<Próbuję jakoś wiosłować ręką, kopać w wodzie. Byleby się "rozruszać"...

- Może to nie odpowiednia chwila ale... Jak masz na imię? - pytam.
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Od wejścia na tratwę siedziałem smętnie patrząc się w niebo. Rozglądam się chwile>
-Dajcie deskę, będę wiosłował. Nie jestem ani ranny ani zbytnio zmęczony, rannym nie pomogę to żeby nie przeszkadzać będę wiosłował.
<"Dlaczego ja? To mnie przerasta, ale muszę sobie postawić za punkt honoru uratowanie tych ludzi. Muszę im pomóc!" Pomagam sobie tą myśl aż nie odejdą ode mnie myśli samobójcze.>
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wróg?: Garrett The Brox
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Sie 12, 2007 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spoglądam na mężczyznę.>

-Beatrice...tak mam na imię.<Zaczynam ruszać nogami trzymając się jednocześnie kuferka z moimi rzeczami.Staram się nie myśleć o zimnie.>
Przyjdzie mi zginąć tak haniebnie...w wodzie!Co za złośliwość ze strony bogów.I pomyśleć,że do końca życia miałam opływać w dostatku.Jeśli tak się stanie to nosa nie wyściubię za drzwi posiadłości nigdy więcej.Oby to wszystko było warte mego zdrowia i czasu.<Spoglądam na mężczyznę.>Wybacz narzekanie,ale nic mi więcej nie zostało.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Nie Sie 12, 2007 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja nazywam się Domarasc - mówię z wymuszonym uśmiechem - Widzisz Beatrice, mi też nie odpowiada śmierć w wodzie. Ale miejmy nadzieję, że jednak przeżyjemy... Że jeszcze zdążymy spełnić nasze marzenia...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Sie 13, 2007 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Skalf zasnął , chyba nic go w tej chwili nie obchodzi. Nawet to , że może wypaść przy dużych falach>
<Clem wygląda na to że Marv sie jednak nie wykrwawi, przynajmniej nie dziś. Twoja prowizoryczna pomoc dała więcej niż mogłoby się wydawać. Krew już sie z niego nie wylewa.>
<Marv jesteś bardzo śpiący, jest tak strasznie zimno...>
<Wszyscy>
<Dzień upływał wolno a mgła nie opadała. Wreszcie zerwał się gwałtowny wiatr i wzburzony ocean zaczął wami rzucać niczym ziarnkami piasku na pustyni... Skupiliście się na jednym. Ze wszystkich sił trzymać się tego na czym płyniecie... To był kolejny cięzki sztorm... wiele razy fale pochłaniały was mocząc i podtapiając . Mimo waszego stanu staraliście się wytrwać, nie puścić ,nie zasnąć... Koniec końców i tak zamknęły wam się oczy...

Ciepłe promienie słońca rozświetlając ponurą ciemność braku świadomości przywróciły wam nadzieje... żyjecie... porozrzucani...na skałach??>

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pon Sie 13, 2007 20:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wróg? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Nastêpny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group