Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Coś się kończy, coś się zaczyna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Cze 27, 2007 12:38    Temat postu: CoÅ› siÄ™ koÅ„czy, coÅ› siÄ™ zaczyna Odpowiedz z cytatem

Hej.

Serwis Zamku ma ostatnio spore problemy z serwerem który powoli zaczyna niewydalać z obsłużeniem vortalu. Mimo 8 procesorowego serwera [8x3.0Ghz] kończą się zasoby obliczeniowe. Przy duzej ilosci osób online jednocześnie przegladających zamek - serwer się "zawiesza".

W związku z tym rozpocząłem proces gruntownej optymalizacji i modernizacji Zamku. Wymienione lub obcięte zostaną wszystkie większe skrypty które generują obciążenia. Zmieni się też wygląd zamku.

Najprawodpodobniej po ponownym uruchomieniu Zamku będziecie mogli go doświadczać w rozdzielczości dostosowanej do 1024x768px - czyli poszerzymy cały serwis.

Mam nadzieję że uda mi sie zoptymalizować Zamek tak aby nadal mógł słuzyc ludzkości Smile, jeśli jednak mimo wszystko nadal będą przeciążenia - być może będziemy musieli okroić zawartość lub formę serwisu.

Long Life Castle Drachenfels!
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Cze 27, 2007 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale żeś tytuł tematu dał Miszczu. Jakby się zamek miał zawalić a na jego miejscu miała powstać wioska goblińskiego szamana. Nie będzie źle. Mówią że zmiany są czasem potrzebne. Może to właśnie taki czas. Long Live Castle Drachenfels!!
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group