Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Fajne motywy z gry "dziwnymi" postaciami
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy co by sie stalo co to za widok by byl ??????????
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorac pod uwage ze pancerz bylby dobrze przymocowany to wilkolak najzwyczajniej w swiecie by tego nie przezyl. Rozrost miesni - komory sercowej - nie to stanowczo za wiele jak na pancerzyk wielkosci czlowieka - oczywiscie pancerzyk magiczny. Nie mowiac juz o tym ze moja druzyna nie ma takowego pancerza i raczej niepredko zdobedzie a na pewno juz od nikogo nie kupi. Taki pancerz to rarytas. Mysle ze pozabijaliby sie o skorznie z posrebrzanymi cwiekami - wcale nie magiczna - tylko dlatego ze fajnie wyglada..
Dodam jeszcze ze nikt w druzynie nie ma nawet kolczugi - za duzy wydatek..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do zbroi skórzanej czy kolczugi to panowie to jest wilkołak jego przyrost mięśni jest tak duży , że ta kolczuga także się rozpada , panowie troche wyobraźni mówimy o czymś co śmiało może rzucać koniem Twisted Evil
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu ... to wyżej to moje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 05, 2004 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie ja po wczorajszej przygodzie nawet majtek nie mam.... I na golasa po jakiejs wyspie biegam i dinozaury mnie ganiają...... a wszystko to dzieki wilkołaczym zdolnośćą Confused Ktoś napisał wcześniej że zawsze można zdjąć ciuchy przed przemianą....... OTÓŻ NIE MOŻNA Very Happy bo np: wczoraj wilczek sie we mnie w najmniej oczekiwanej chwili przebudził i strój szlachcica diabli wzieli.... Może przyszycie kieszeni na plecach to nie taki zły pomysł....

No a co do rzucania koniem to naprawde jest taka możliwość Twisted Evil Tylko sie wtedy zezwierzęcam.....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem wam tak jak Lesionix swoim Wosterem jest w postaci ludzkiej to czesto mu sie zdarza że dostaje w tyłek i musi kombinowac jak przeżyć ale jak już zamieni się w wilkołaka to mało jest rzeczy które moga mu zagrozić np. magia , niestety grupa powiedzmy 10strażników to dla wosatera tylko czerwone punkciki ,powiem tak nie dał bym takiej grupie wiecej niż 5 minut życia

a co do naszej drużyny ostatnio na sesji plynelismy statkiem no iwyobrźcie sobie przpływaja i szturmują nas drowy ( pewnei myślaly sobie ze to kolejny statek z marynarzykami ) co prawda nas ostatecznei zlały , ale niektóre to ze strachu w gacie naroiły bo przecież nie mozan sie spodziewać ze na statku zastanie sięczłowieka rybe który co chwilke wskakuje do wody i wchodzi z drugiej strony statku ( ale sie drowy nabiegały ) tak samo sie zdziwił drow który wbił zwykły miecz w Luisa ( naszego wampira ) jak zobaczyłże się Luis usmiechnął a następnie zrobił szzzzzzingggg i wyskoczyły pazury , no ale prawdziwą furore zrobił wśród drowów Woster , naprawde panowie neizodzienny wyczyn co prawda starcił zęby Sad ale krew drowów spływałą po całym pokładzie nei wiem dokładnei ale pewnei z kilka tuzinów ubił , biedne drowy w życiu się nei spodziewały że przy jakims tam statku stracą pponad połowę swojej załogi Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesionix napisa³:
Na golasa po jakiejs wyspie biegam i dinozaury mnie ganiajÄ…....


Dodam tylko ze te "dinoraury to Cold One. zebyscie nie mysleli ze gramy w Kenozoiku.. Very Happy
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbujcie sobie wyobrazić że tak iwampir (Luise ) to ne ima łatwego życia, cały czas niby tylko spija krew z kobiet i doznaje ekstazy, no ale zaciągnoł sięz kompanami na statek, a tem nie ma ani jednej baby, więc musiał się zadowolić facetem, nei ruszy majtka bo ciul wie kiedy taki się mył, a kapitana no lepiej nie bo to bedzie podejrzane no to co do nawigatora ( mój Reven ) a tu go spotkała lipa on mi wbija w szyje zęby a z mran wychodzą takie oślizłe białe robaki, neizła chamówa c one i?
ojjj ciężkie jest żcyei wampira ( zwłaszcza młodego )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli mielibyscie do wyboru w druzynie albo... malego, fajnego, zabawnego droda (zlodzieja) albo dziwnego, zarozumialego, przemadrzajacego sie madrale to co byscie wybrali ?? prosze o szczere wypowiedzi :] Rahl sie nie wypowiada :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie to strzał w dziesiątke mam nadzieje że rahl to przemyśli.... Może by tak drod reaktywacja... Bo typ z robalami zamiast krwi to raczej mało przyjemny kompan.. Nie chce widzieć jak on mieczem dostanie i te robale sie z niego wysypią.... Obłęd murowany.... Confused
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i tak sięwypowiem, miałem dośc juz tego że Woster się wywyższał i jego plany to były najważniejsze dla drużyny, nie mówiąc o tym że cała z kasy skrobał, a malutki Tim to gówno miał do powiedzenia, w tej druzynei pozatym nei pasował taki niewinniak jakim był Tim, to jest cholernie zła drużyna , zapomnijcie o Timie , on jest teraz szczęsliwy biegając po lesie za nimfami Very Happy a nie szlajając siez jakąś drużyna której jedynym zadaniem jest zabijanei i grabienie ludzi z kasy,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... Pewnie wybrał bym Droda Wink ale temperament tego czegoś mozna stemperować Wink wujek woster z nim porozmawia i powinno byc dobrze Wink ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takiej rozmowy mogą wyjść obupólne korzyści (obupólne korzyści można zrozumieć jako połowy ciała). Przekonywanie jednych do racji drugich nie ma sensu bo wszyscy z was maja racje.. Rahl ktorego tim ulegal przed presja silniejszych czlonkow druzyny w koncu pokazal pazurki, a gracze nie wiedzac czego do konca mozna sie po nim spodziewac pochowali glowy w piasek i krzycza: Jakto! To niesprawiedliwe! Chcemy Tima! Go przynajmniej mozna bylo z kasy okroic - i tak nie umial liczyc! - Gdzie jest nasz maly biedny Tim! Ponadto mysle ze dobrze go odegrales Rahlu bowiem sam obdarzylem go sympatia. Dodatkowo zryp dla ciebie (jak juz wszystkich objezdzam) to fakt ze sie wywyzszasz. Moze zalozyles ze tak bedzie wygladala twoja postac - ale pamietaj - inni gracze tego nie lubia. wiem ponadto z doswiadczenia z druzynami w ktorych gralem ze osobnik majacy cokolwiek wspolnego z magia zawsze jest w druzynie odludkiem i podchodzi sie do niego niepewnie..
Panowie - wiecej zrozumienia dla siebie i dla innych i dla mistrza gry.. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak bo zagrozilem pozycje innego gościa który non-stop się wywyższa, a pozatym ja tam mamswoje uklady, ja tam kasy tak dużo nie potrzebuje , i nie mam zamiaru zgrywać ważniaka, a po zatym niby kiedy takiego zgrywalem w przeciwienstwie do wostera który robi to non-stop
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej wypraszam sobie ja nikogo nie zgrywam Evil or Very Mad po prostu czuje w sobie moc która potęguje moją pewność siebie... A to ty się wbiłeś do obcej ekipy i zacząłęś do nas gadać z góry gdybym ja się spotkał zludźmi których nie znam i nie wiem jakie mają możliwości to na pewno zaczął bym troche "grzeczniej" a nie słowami "macie mi pomóc a jak nie to sram na was...." Dziwisz sie ze cię nie lubimy??
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group