Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Spam
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Czy polityka spamowa Forum Drachenfels nie jest zbyt ostra?
Tak
7%
 7%  [ 1 ]
Raczej tak
0%
 0%  [ 0 ]
Raczej nie
38%
 38%  [ 5 ]
Nie
53%
 53%  [ 7 ]
Wszystkich G³osów : 13

Autor Wiadomo¶æ
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Wto Lut 22, 2005 08:45    Temat postu: Spam Odpowiedz z cytatem

O.K. Widzę, że to poważny problem. Niektórzy traktują swoją rolę trochę zbyt poważnie, a ich działania przypomonają program komputerowy, skrupulatnie zliczający zera i jedynki, nie dopuszczający żadnego odchylenia, albo inkwizycję ścigającą najmniejsze przejawy... spamowania. Spamowa inkwizycja. Moje posty są zazwyczaj takie jak powinny być, ale dwa razy zdarzyło się napisć coś krótszego i namiestnik inkwizycji już mi grozi... No ludzie, bez jaj...
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Lut 22, 2005 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótkich to całkiem sporo napisałeś a za spam to uznałbym jakieś pięć a nie dwa.Zresztą nie robie tego po to żeby ci dokuczyć albo co. Nic z tych rzeczy. Staram się tylko utrzymać tu jakiś porządek i wytrzebić spamowanie bo jak się ktoś na początku nauczy to potem może mu tak zostać. I nie martw się narazie najwięcej spamu narobił Adek, bo nikt się za niego nie zabrał. A wkońcu uczymy się na błędach . Czyż nie? A poza tym sam wywołałeś wilka z lasu, pamiętasz.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh
nieźle, widze ze niektórzy MiODzi biorą swoją prace sobie do serca
i bardzo dobrze - po to macie pełne uprawnienia żeby zarządzać swoimi forami i utrzymywać na nich porządek, ja mam do takiej roboty za miętkie serce Very Happy
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję mistrzu za pochwałe. Razz No i nareszcie ktoś powiedział że jestem młody. Normalnie młodnieje w oczach. Bo te pochwały to jak czary są. Razz Tak do serca trzeba sobie brać swoje obowiązki bo jak nie to się nie będzie miało z tego satysfakcji.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie że Blackswordsman dobrze zrobił iż cie skarcił Laughing bo to co ty wypisujesz chcoiażby w tym temacie ostatni twój post jest totalnie bezsensu rozwijaj swoje wypowiedzi Exclamation Evil or Very Mad Masz szczęscie że nie ma tam żadnego moderatora bo jak ja bym tam był to już taki post by nie przetrwał minuty Exclamation
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, wiem. Ale gdybyś czytał wcześniejsze posty, wiedziałbyś o co mi chodziło i dlaczego mój post był tak krótki... Dlatego zamiast pisać czego to byś nie zrobił wróć do tematu i przeczytaj go jeszcze raz...


Dobrze. Żeby nie było już więcej nieporozumień napiszczie mi po ilu znakach lub słowach spam przestaje być spamem, a staje się pełnowartościowym postem.
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Mar 07, 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no normalnie nie wieże że ktoś npisał że jest za ostro normalnie Shocked !! Gdzie tobie tu ostro jest wejdź na jakieś inne forum to tam zobaczysz ze jest ostro a tu są luzy.....Laughing Orth miękie serce ciekawe czy jako MG też taki jesteś Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyna żecz na jaką mam ochote to wyzerowanie liczników postów wszystkim po 300 postach... ooooo.... szkoda że nie jestem adminem.... Orth może ty to zrobisz takiemu Xsarandilowi (ponad 800) czy Xsaremu (w tydzień 2 setki; a teraz coś koło 500 albo więcej)

za spam uznaje odpisywanie w każdym temacie nie wnosząc do tematu nic nowego albo pisanie nowych tematów jak można się o coś zapytać w już istniejącym temacie...

Na Drachenfelsie nie istnieje coś takiego jak ogólnoforowy regulamin antyspamerski więc nie możemy mówić o jakiejkolwiek ostrości na forum... co innego o konkretnych działach... sam wykasowałem pół tematu totalnego spamu... (ci co go zrobili niech uważają na to co piszą u mnie w działach)
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę tego zrobić Xarowi bo by sie rozeźlił chyba na mnie Very Happy i tak pewnie cierpi, bo jako mod - ma stały emblemat - a gdyby był normalnym uzytkownikiem mógłby już być, niech no zerknę... SZAMBELANEM! Very Happy

heh

i rzeczywiscie nie ma regulaminu na forum - postanowiłem oddać politykę zarządzania działami wam, drodzy miodzi - więc walczcie o dobre imię Forum, na pochybel spamowiczom!
Long Life Castle Drachenfels!


Ostatnio zmieniony przez Go¶æ dnia Sro Mar 09, 2005 15:19, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym wyzerowaniem mi się nie podoba Evil or Very Mad a do że mam znaczek Moda mi się podoba !! Very Happy fajny taki listeki zielone i Wilku co to tobie przeszkadza zobacz ja jestem na tym forum od kąd one działa
(bez paru dni) więc co się dziwić.... popatrz za to na Blacka jest miesiąc krócej a postów ma dużo... a pozatym teraz to dużo postów leci na sesji.... I Orth nie zeruj liczników.Ale Jak Wilk chce to możesz mu wyzerowac ale proszę mojego licznika nie ruszaj Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie zgodze sie ze w tydzien dwie setki hi hi a moze tak Razz przez sesje mi tyle nabiło tych postów!Very Happy A z resztą co mi tam zeruj nie zeruj ale nie mi RazzVery Happy
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orth jeśli nie jest to kłopotem to wyzeruj mi licznik Wink dla przykładu spamerom (których na tym forum zanotowałem 1) którzy w tydzień robią 200 postów potem dopiero się uspakajają i ich posty zaczynają nabierać czegoś co niektórzy nazywają sensem Laughing

Xsarandil ciebie podałem jako przykład (czyt. nie podam jednej osoby bo to byłoby jawne oskarżenie, których staram się nie robić)

Xsary przed sesją miałeś 200 postów z kawałkiem... wiem bo się zastanawiałem gdzie tyle piszesz że w tak krótkim czasie nabijasz tyle postów
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no już już - nic nie będzie zmieniane - licznik postów to nie tylko cyfra - ale także część mechanizmu wyszukiwarki, statystyk i list [np. pokaż wszystkie posty danego użytkownika] - więc nie można po prostu zerować licznika bo zrobi się bajzel odwołań w bazie danych.

Ja myślę, że każdy forumowicz po prostu dojżewa tutaj i buduje własną postologię - to naturalna kolej rzeczy - ci którzy zostają na forum - zaczynają pisać konkrety - ci którzy bawią sie tylko w nabijanie - prędzej czy później się znudzą i pójdą na forum jezusciekocha.pl zeby zabłysnąć spamem gdzie indziej
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandilu ode mnie się odczep. Ja nie spamuje. Czasem schodzę z tematu jak każdy. Do tego się przyznaje. Ale wiesz co żeby mnie oskarżać o spam. Normalnie ty próbujesz porządekn forum zachwiać. Wstyd. Evil or Very Mad A zasady anty spamerskie to sami ustalamy na naszych działach. Szkoda tylko że Orth nie ma czasu posprzątać tego syfu na ogólnych działach. Poza tym godzinowo przeliczając to ja jestem najwięcej na forum. Razz
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ejjjno sry Black Shocked Jeśli ciebie uraźiłem to sry zmienie posta i nie będzie tam już twojego Nicku Bo nie chciałem ciebie oskarżać ani nic z tych żeczy podałem ciebie jedynie jako przykład że masz dużo postów i o to jedynie mi chodziło jeszcze raz ciebie przepraszam....
No a ja Wilku nic nie mam do nikogo szczerze mówiąc jak ktoś sobie chce niech sobie spamuje i tak będzie tak jak Orth mówi.... A więc temat z Blackiem uważam za zamknięty....Przepraszam.... i Powinniśmy ustalić co się uznaje za spam jesli mamy się tym zajmować co wy na to ??Bo np ty uznajesz za spam pisanie krótkich postów a dlamnie spamem np będzie pisanie dwóch postów pod rząd..... a więc tu się nie zgadzamy... jak myślicie co z tym zrobić...??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group