Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pakt z demonem
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sro Lut 02, 2005 13:50    Temat postu: Pakt z demonem Odpowiedz z cytatem

Na czym moze polega膰 pakt z demonem ?? jego zalety jak i konsekwencje ...
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zwa偶aj 偶eby nie sta膰 sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Lut 07, 2005 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to 偶e艣 wytoczy艂 ci臋偶k膮 altylerie. Oczywi艣cie demonom z reg贸艂y chodzi o dusze. Nie koniecznie o dusze wzywaj膮cego ich osobnika ale z regu艂y.
Mog膮 chcie膰 op臋ta膰 zar贸wno wzywaj膮cego jak i inn膮 ofiare. Mog膮 te偶 chcie膰 po偶re膰 dusze. M贸wi si臋 偶e im wi臋cej dusz demon posi膮dzie lub po偶re (tak czy inaczej robi to dla b贸stwa kt贸remu s艂u偶y raczej ni偶 dla siebie) tym wy偶ej jest w hierarchi i tym jest silniejszy. Demona mo偶na prosi膰 o wszystko ale to i tak on w ko艅cu zadecyduje co i jak. Wi臋c op艂aca si臋 to na kr贸tk膮 met臋 . Z reszt膮 偶aden osobnik przy zdrowych zmys艂ach nie paktuje z demonem. Osobi艣cie raz by艂em przy paktowaniu z demonem i albo nie chcia艂 nam da膰 tego co chcieli艣my albo chcia艂 nas zrobi膰 w przys艂owiowego g艂upiego murzyna. Nie dali艣my si臋 na szcz臋艣cie oszuka膰 i wr贸ci艂 tam sk膮d przyszed艂. Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Lut 10, 2005 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha! W ko艅cu jaki艣 porz膮dy temacior! Ja kiedys moj膮 by艂膮 postaci膮 (elfem jak zwykle) zawar艂em pakt z demonem. Nie wiem jak to zrobi艂em ale zrobi艂em. I by艂o baaaaaaardzo fajnie. Czary. Dodatkowe r臋ce i nogi. Rogi na g艂owie. I by艂em robo kop normalnie!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Mar 23, 2005 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mo偶na zawrze膰 pakt z demonem i nie wiedzie膰 jak si臋 to zrobi艂o. R贸wnie dobrze ten demon m贸g艂 ci臋 w du... ru...膰 i iluzje ci rzuci膰 , 偶e co艣 dosta艂e艣. Ale biedni jeste艣cie. Wstydzicie sie nawet napisa膰 偶e nikt z was nie mia艂 okazji do zawarcia paktu z demonem. Konsekwencje paktu z demonem s膮 proste. Zaczniesz chorowa膰 psychicznie, przyczepi膮 si臋 艂owcy czarownic a co dalej to se dopowiedzcie. No chyba ,偶e demon si臋 ca艂kowicie wam ofiarowa艂 na us艂ugi i jest silny. Ale nie s膮dz臋 by艣cie dysponowali odpowiedni膮 kart膮 przetargow膮.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Kwi 27, 2005 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie nigdy z czyms takim nie mialem do czynienia, ale moze kiedys..... Jesli moj MG bylby na tyle dobry, aby mi to umozliwic, to mysle ze bym sie cieszyl (nawet jesli MG bylby Blackswordsman) Very Happy
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Bradamanta
Go舵





PostWys砤ny: Sro Lis 23, 2005 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawiera si臋 pakt z demonem albo z demonic膮? Kto艣 mo偶e poda膰, jakim sposobem mo偶na wywo艂a膰 demona/demonic臋 i z nim/ni膮 porozmawia膰? Zarzu膰cie prosz臋, bo jestem w rozpaczliwej sytuacji, a mam demonowi sporo do zaoferowania (a przy tym du偶膮 dawk臋 sprytu Wink ). Wi臋c, u艣ci艣l臋: jaka jest recepta na wywo艂anie demona i mo偶liwo艣膰 pogadania z nim (i potem ewentualnego zawarcia paktu)?

***Bradamanta***
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lis 23, 2005 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spos贸b 1 Najbardziej skomplikowany ale najbezpieczniejszy spos贸b: Przygotowa膰 miejsce. Po艣wi臋con膮 kred膮 albo krwi膮 zwierz臋cia lub cz艂owieka narysowa膰 pentagram i znaki ochronne w nim zawrze膰. Po艣wi臋ci膰 pentagram lub na艂adowa膰 go zakl臋ciami ochronnymi. na kazdym ko艅cu pentagramu postawi膰 cz艂owieka na tyle odwa偶nego i/lub g艂upiego/sprytnego, 偶eby ze startu nie da艂 sie omota膰 i, zeby si臋 nie ruszy艂, nie zemdle艂, nie uciek艂 itd. Znaj膮c imi臋 demona przyzywa si臋 go sk艂adaj膮c mu najlepiej jak膮艣 drobn膮 ofiar臋. Potem zaczynamy negocjajce. To moment krytyczny tego sposobu. Trzeba by膰 strasznie ostro偶nym i uwa偶a膰 nawet na ka偶de s艂owo.
Spos贸b 2 Trudno zacz膮膰 ale potem z g贸rki. Wystarczy by膰 wykwalifikowanym demonologiem z zapleczem materia艂贸w. Ot i przyzywamy rozmawiamy , zachowuj膮c oczywi艣cie odpowiednie 艣rodki ostro偶no艣ci.
Spos贸b 3 Najprostrzy i najniebezpieczniejszy. Powiedzie膰 jakie艣 zas艂yszane s艂owo w demonicznym. Na 90% jest to imi臋 jakiego艣 demona. Lub przyzwa膰 demona zajmuj膮cego sie dan膮 dzia艂alno艣ci膮 np demona jakiego艣 boga. Jest du偶a szansa , 偶e przyb臋dzie na wezwanie. Je艣li sie b臋dzie wzywanie powtarza膰 codziennie pare razy przyb臋dzie na pewno. Jest tylko jednen nieprzyjemny mankament. Je艣li nie jeste艣my silniejsi lub tak samo silni jak demon jest jaki艣 0.01% szans , 偶e nas nie zabije zanim zd膮rzymy usta otworzy膰 a jeszcze mniejsza , 偶e z nami zagada;] Pr贸bujcie. Powodzenia. Hahahahahahahaha
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Bradamanta
Go舵





PostWys砤ny: Sro Lis 23, 2005 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No skoro ju偶 dotarli艣my tak daleko, to poprosz臋 jeszcze o imiona jakich艣 demon贸w/demonic i ich specjalizacje... i piszcie normalnie, bo pojawiaj膮 si臋 kwadraciki i trzeba si臋 mocno namyslac co napisaliscie... ;(

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Czw Sty 12, 2006 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imion demon贸w b膮d藕 demonic nikt ci nie poda gdy偶 jest ich wiele i musisz sam wymy艣le膰, acz pami臋taj 偶e demony korzystaj膮 z dw贸ch imion, swych prawdziwych wobec swych Chaotycznych pan贸w i swych imion 偶e tak powiem: ludzkich. Ot dla przyk艂adu imi臋 demoniczne to mo偶e by膰: Khreggoskkallenrytowane za艣 imi臋 "ludzkie" Taragor Pluj膮cy Jadem. Co do rodzaji demon贸w to s膮 to:

Krwiopijca- Wi臋kszy demon Khorna, prawdziwy Pan Wojny i wzywany zazwyczaj tylko po to by zniszczy艂 jak膮艣 grupe ludzi b膮d藕 w czasie bitwy.

Krwiopuszcz- Mniejszy demon Khorna, tak jak Krwiopijca pakt z Krwipouszczem jest zawierany tylko po to by demon kogo艣 zabi艂.

Stra偶nik Tajemnic- Wi臋kszy demon Slaanesha, potrafi w ludzkich umys艂ach stworzy膰 iluzje niewys艂owionych rozkoszy, pragnie wypaczy膰 dusze 艣miertelnik贸w.

Demonica/Demonetka- Mniejsze demony s艂u偶膮ce Slaaneshowi, zwane te偶 Sukkubami ludzie wzywaj膮 je w... pewnych celach Smile

Pan Zmian- Wi臋kszy demon Tzeentcha, potrafi ofiarowa膰 ogromn膮 pot臋ge wzywaj膮cemu go... ale tylko wtedy gdy demon sam lub Tzeentch maj膮 w tym jaki艣 cel, inaczej demon tak zamota w g艂owie demonologowi 偶e ten mu we wrzystko uwierzy i we wrzystkim go us艂ucha, nawet w tym 偶eby wypu艣ci艂 demona i da艂 si臋 natychmiast zabi膰.

Strachulec- Mniejszy demon Tzeentcha, wzywany zazwyczaj tylko po to 偶eby zabi艂 kogo艣 w imieniu Tego Kt贸ry Zmienia Drogi, Strachulce s膮 czyst膮 energi膮 Chaosu przyobleczon膮 w cia艂o dlatego te偶 ca艂y czas ulegaj膮 mutacjom i zmianom.

Wielki Nieczysty- Wi臋kszy demon Nurgla, sprowadza najwi臋ksze choroby i zaraz jakie widzia艂 艣wiat, bardzo cz臋sto wzywaj膮cy Wielkiego Nieczystego zostaje zara偶ony zgnilizn膮 Nurgla.

Siewca Zarazy- Mniejszy demon Nurgla, cz臋sto s膮 to ludzie kt贸rzy wytrwali do ostatniego stadium zgnilizny Nurgla, ci nie umarli a stali si臋 w艂a艣nie demonami Gnij膮cego Boga
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Mar 08, 2006 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm...... Opisy bardzo ciekawe......

Mam w takim razie pytania:

Jesli ktos zawarl pakt z demonem, to w jaki sposob sie mozna uwolnic ?

Czy istnieje sposob na zabicie (calkowite unicestwienie) demona ?

Czy sa demony z ktorymi warto zawierac pakty ?
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pitus



Do潮czy: 08 Mar 2006
Posty: 2
Sk眃: Ruda 艢l膮ska

PostWys砤ny: Sro Mar 08, 2006 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sam do艣wiadczy艂em na w艂asnej sk贸rze paktu z demonem. By艂 to wi臋kszy demon Khorna , co prawda przybycie owego demona by艂o dla mnie wielkim zaskoczeniem poniewa偶 spodziewa艂em si臋 przybycia innego demona z kt贸rym wcze艣niej ju偶 zawar艂em pakt jedna miejsce przesycone magia spowodowa艂o przybycie w艂a艣nie tego. Postanowi艂em wykorzysta膰 dan膮 sytuacje i zawrze膰 z nim pakt by艂o to do艣膰 ryzykowne poniewa偶 zawarcie paktu bez wszelkich 艣rodk贸w ochrony prawie zawsze wi膮偶e si臋 ze 艣mierci膮. Przed zawarciem paktu musia艂em oczywi艣cie wykona膰 test kontroli nad demonem co w danych warunkach by艂o nie zwykle trudne ze wzgl臋du braku pentagramu ochronnego, nie znajomo艣ci imienia demona , i faktu 偶e jest to du偶y demon. Po odpowiednim zmodyfikowani mojej szansy wykona艂em test ku mojemu zaskoczeniu test si臋 powi贸d艂. Nast臋pnym krokiem by艂o wynegocjowanie warunk贸w paktu. Zaproponowa艂em ofiar臋 wszelkich dusz kt贸re zabije demon w tym 艣wiecie je偶eli zgodzi si臋 abym m贸g艂 go sprowadza膰 do niego. Oczywi艣cie wszystko si臋 dzia艂o bardzo szybko i dopiero p贸藕niej zda艂em sobie spraw臋 偶e demon m贸g艂 odpowiednio zinterpretowa膰 moje warunki mog膮c mnie zabi膰 w ka偶dej chwili ze wzgl臋du na s艂owa "wszelkich dusz" co obejmowa艂o r贸wnie偶 mnie Sad a wi臋c zawieraj膮c pakt trzeba uwa偶a膰 w szczeg贸lno艣ci na s艂owa wypowiadane podczas zawarcia paktu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
th3mon
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk眃: Ruda 艢l膮ska

PostWys砤ny: Sro Mar 08, 2006 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

艁ysy1382 napisa:
Hmmmm...... Opisy bardzo ciekawe......

Mam w takim razie pytania:

Jesli ktos zawarl pakt z demonem, to w jaki sposob sie mozna uwolnic ?

Czy istnieje sposob na zabicie (calkowite unicestwienie) demona ?

Czy sa demony z ktorymi warto zawierac pakty ?


hmm...

Uwolni膰... My艣l臋, 偶e je艣li ka偶da strona "umow臋" wyegzekfuje, to wtedy demon daje spok贸j temu, kto go przyzwa艂, ale to tylko m贸j domys艂...

My艣l臋, 偶e jak b贸g, kt贸remu s艂u偶y demon "zginie", np. wszelka pami臋膰 o nim zaginie, to jest szansa na, to 偶e demona ju偶 obawia膰 si臋 niy musimy.

My艣l臋, 偶e warto zawiera膰 pakty, je艣li do osi膮gni臋cia pewnych cel贸w mamy ogromne trudno艣ci. Demony, z kt贸rymi warto zawiera膰 pakty, to albo ma艂e demony, kt贸re du偶ej krzywdy niy potrafi膮 zrobi膰 (chyba Razz ), albo demony bog贸w neutralnych/dobrych, ale czy kto艣 cokolwiek s艂ysza艂 o tych istotach?
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Go舵






PostWys砤ny: Sro Mar 08, 2006 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak, by艂a w podr臋czniku wzmianka, 偶e z materii chaosu powstaly istoty z艂e, plugawe i okrutne.

Ale te偶 powsta艂y te dobre i 偶yczliwe.

A uwolni膰 si臋 od demona nie jest tak prosto. Nie zabijesz go, on powraca spowrotem do domeny chaosu i tam regeneruje 1pkt. 偶yw rocznie. Ale zabijaj膮c takiego demona narobisz mu kwasu przed innymi demonami Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do潮czy: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys砤ny: Sro Mar 29, 2006 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiedy艣, dawno temu, wprowadzi艂em now膮 profesj臋 maga o roboczej nazwie angelolog. By艂 to dobry/ praworz膮dny odpowiednik demonologa przyzywaj膮cy "anio艂y"- czyli demony dobrych i praworz膮dnych b贸stw. Z prespektywy czasy wydaje mi si臋 jednak, 偶e ta koncepcja jest przepakiem, gdy偶 mo偶na przyzywa膰 nadnaturalne byty jakby legalnie...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sro Sie 23, 2006 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raziel co do krwiopijcy napisa艂e艣 偶e jest wzywany aby zabi膰 grupke ludzi sondze 偶e hodzi艂o ci o ma艂膮 armie niewiem nieznam sie na demonah ale gra艂em w warhammer 40.000 i tam krwiopijec to by艂 kozak kturym mog
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group