Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
PoglÄ…dy...na swiat
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Wto Lut 15, 2005 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był deista, agnostyk, więc czas na teistę. Nie lubię wandalizmu! Po co niszczyć cokolwiek, co jest potrzebne?? Nie lubię kłamstwa, ludzi zapatrzonych w siebie, pustych dziewczyn i tych, którzy nie umieją zaakceptować czyichś zwyczajów, czyjejś religii. Jestem katolikiem, ale wcale nie uważam, że moje wyznanie jest nieomylne, może bliźsi prawdy są zielonoświątkowcy albo luteranie? Nic nie mam do żydów, ani islamu, ani innych religii. Wyjątkiem są sekty, ale ich podziwiam za to, że bronią swojej wiary, są pełni determinacji, poświęcenia. Ale się o religiach rozpisałem:) Nie lubię krzywdzenia zwierząt... I po co wycinać tyle lasów? Przecież są potrzebne nam wszystkim... Lubię rozmawiać z przyjaciółmi o wszystkim i o niczym... Chciałbym, żeby wielu osobom było lepiej...I nie wiele jest rzeczy, o których tu teraz nie napisałem, ale nie da się wszystkiego w takim krótkim poście napisać... A to tylko esencja Smile
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Lut 15, 2005 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do niszczenia naszej planety też się zgodze !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Wto Lut 15, 2005 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak... Chyba każdy elf się z tym zgodzi Smile
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Lut 16, 2005 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nienawidzę gdy ktoś krzywdzi zwierzęta.Osobiście uderzyłam zwierzę (właściwie to klepnęłam) tylko dwa lub trzy razy.Uwielbiam lasy i uważam, że człowiek popełnia duży błąd wycinając je w takiej ilości. W boga żadnego nie wierzę i raczej nikt mnie do takiej siły wyższej nie przekona. Nie jestem rasistką i optymistką (gustuję w pesymiźmie). Nie mam nic przeciwko aborcji i eutanazji, ponieważ każdy ma prawo wyboru.
Wszystkich gwałcicieli powinno się karać śmiercią, ponieważ oni sobie posiedzą na państwowym utrzymaniu parę lat, wyjdą i zapewne dokonają tego czynu ponownie. Natomiast poszkodowane kobiety nigdy nie zapomną i nie przestaną się bać. Będzie je to prześladować do końca życia.
Na ten temat mogłabym pisać i rozszerzać swoją opinię, ale nie ma tyle miejsca.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd napisa³:
Tolerancja, tolerancja i jeszcze raz tolerancja.. Wielu rzeczy nie lubie, ale nie znaczy, że ich nie toleruje. Wiadomo - jeśli coś/ktoś łamie zasady przyjęte przez społeczeństwo - to tam moja tolerancja się kończy..



Pamiętaj Zedd:
-Tolerancja jest dla ludzi, którzy nie mają swoich poglądów Exclamation
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Lut 24, 2005 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje poglądy na świat. No więc nie lubie tego świata jak cholera ale trzeba gdzieś żyć a innego nam na zapas nie dali. Sad Przez życie staram się pędzić jak czołg. Jak mnie coś wkurza to poprostu rozjeżdżam. A jak się nie da no cóż, wtedy objazd Very Happy Na mojej czarnej liście są idioci, żydzi, cyganie i rapujący murzyni niezależnie od płci. Nie lubie hip hopu ,techno też nie za bardzo. Nie lubie hamstwa i szpanerstwa bo to też idiotyzm.A tak ogólnie rzeczy i ludzi których lubie moge policzyć na palcach. A w Boga wierzę.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Sie 19, 2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sobie pogadam. Very Happy

W średniowieczu byłbym Inkwizytorem lub zbrojnym poplecznikiem Papieża. [JEDNA RZECZ: INKWIZYCJA NIGDY nie wydawała wyroków spalenia lub czego tam chcecie. Poprostu, kiedy oskarżony nie chciał przyjąć pokuty i wyrzec się swoich schizów, oddawali go na osądzenie sądom ŚWIECKIM, z prośbą o łagodne postępowanie. Popieram to książką "Czarna Księga Inkwizycji".]

Mam takie powiedzenie: "Polak polakowi pomaga, polak z Ruskiem chleje, polak niemca bije".

Nielubię rusków, za to że tak czy siak my drugą wojnę przegraliśmy... przez kogo? Przez wąsatego dziadka zza Buga.
Do szkopów mam uprzedzenia, ale w większości są spoko.

Żydów nie lubię. Jestem antysemitą i rasistą.

Karalność i Prawo: Kradzieże i lekkie przestępstwa. Albo WYSOKA grzywna, albo ciężkie więzienie.
Przestępstwa ciężkie, morderstwo, gwałt, itp.: ŚMIERĆ na miejscu.
Syf siÄ™ sprzÄ…ta.
Wierzę że Bóg istnieje, ale w tych czasach nie mogę myśleć i czynić zgodnie z Jego naukami.

Jestem zwolennikiem sprawiedliwej, silnej władzy, zaopatrzonej w mocną, ale niewielką armię [doskonale wyekwipowaną i wyszkoloną], jak najlepszy system wywiadowczy, przemysł oraz przywileje. Oczywiście takie państwo musi istnieć BEZ demokracji, której nienawidzę. Kto najbardziej niszczy nasz kraj, jak nie my sami?

Mam ambicje być oficerem wojska takiej armii, ale broń Boże byc na stołku. Dobrze się czuję, przewodząc ludziom, ale także lubię słuchać rozkazów... wygłąszanych przez inteligentną osobę.

Teraz możecie mnie rozstrzelać. Ale zanim zginę puszczę wam serię z M60.
Przynajmniej pójdziecie ze mną do Piekła. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Sob Sie 20, 2005 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak o religii to troche potępie Ariene i Valdisa bo jak o eutanazji i aborcji Ariena napisała, że każdy ma wybór (zgadzam się tylko z eutanazją bo w aborcji to dziecko przychodzące na świat tego wyboru już nie ma)to tak o gwałcicielach, zabójcach i innych syfach (choć nasz wymiar sprawiedliwości jest do dupy) tak każdy ma prawo do życia jak głosi Bóg, w którego wierze i wyznaje.

Co do poglądów Valdisa o inkwizycji to dla mnie to mogli inkwizytorzy nawet nic nie robić (chodzi mi o stosy topienia i inne ich metody) wystarczy że za jej czasów było w europie totalne "zaćmienie" i zacofanie.

A co do innych tematów to tylko niemcy mi wadzą za tą wojne, a do reszty nic nie mam.

A o dzisiejszych czasm myśle, że to jeden wielki syf i ten świat w zastraszającym tempie schodzi na psy i sie stacza. Nie chodzi mi tylko o te bezmyślne wycinanie lasów ale o całokształk, każdy teraz robi tylko pod siebie i myśli jak to szybko i łatwo zarobić choćby sie miało nawet iśc po trupach no i wogule niedługo to wszystko spowoduje że będziemy żałować że sie w takich czasach urodziliśmy.

I to by było tyle co mam wam narazie do powiedzenia.
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group