Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czas rozrusza膰 to forum czyli pogaduchy o krasnalach
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Gorigon
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Gru 01, 2004 16:27    Temat postu: Czas rozrusza膰 to forum czyli pogaduchy o krasnalach Odpowiedz z cytatem

Nikt nic niepisze na forum wi臋c pozwole sobie zacz膮膰. Krzykn膮艂 do Krasnoludzkich bard贸w aby zaczeli gra膰 i 艣piewa膰 No klimat mamy wi臋c zacznijmy.

Mam kilka pyta艅:
1. Czym walczycie czyt toporem czy jak膮艣 inn膮 broni膮 .
2. Czy stracili艣cie kiedy艣 brode jak tak to piszcie w jaki spos贸b.
3. Co uwa偶acie za najwa偶niejsze dla Krasnoluda.

To tyle mo偶e jeszcze co艣 pu藕niej wymy艣le Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sro Gru 01, 2004 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odpisze na wszystkie 3 pytanai jednoczesnie i zaczne od konca:

Najwazniejsza dla krasnoluda jest broda dlatego dbam o nia w rozne sposoby i napisze to puzniej najpier opisze swoaj brode
Jest do pasa spleciona w warkoczyki z minatorowymi morgersztenami na koncach warkoczykow.Jest niesamowicei boja (uzywam shamtu ekekf push up:P) zawsze jak wchodze na jakeis bagna (podczas kazdej brudnej roboty) chowam ja pod zbroje.Nie wyobrazam sobie zebym ja stracil wiec ostroznie macham moj mieczem dwurecznym bo jest to jedyne zagrozenie dal niej nic innego w stanie sie tak bardzo zblizyc do mojej brody.

-------------------------------
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sro Gru 01, 2004 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja r贸wniez odpowiem na 3 pytania (lecz nie mojego krasnoluda tylko mojego kolegi) naraz jednak zaczne od pocz膮tku ;D

M贸j kumpel jest krasnoludem i walczy toporem A brode straci艂 uchla艂 sie kiedys w twierdzy Krasnoludzkiej z zab贸jcami gigant贸w no i jak spa艂 oni mu ogolili brode a by艂 kap艂anem 2 poziomu a jest zabujc膮 troli ;D i mysle ze broda by艂a dlaniego abrdzo wazna tak jak i jego B贸g ale niestety zosta艂 zcha艅biony i lata z irokezem i kolczykami ;D ale leczy膰 moze to i tak go lubie ;D taki szurni臋ty krasnal ;D Elf Wznosi Zdrowie krasnolod贸w ale tylko tych Szurnietych !!Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Rheon
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 12
Sk眃: Olkusz

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...
najwa偶niejsza broda.. to chyba pewne...
straci艂em j膮... przegrywajac j膮 w karty... dawali za ni膮 10000 szt z艂. :/ ale sie nie uda艂o...
No a chyba ka偶dy szanujacy si臋 krasnolud walczy toporem prawda panowie i panie Smile
_________________
Najlebsze radio w sieci... eRadio...
www.eradio.ltd.pl --->wejd藕i zobacz...
www.graj.abc.pl --->kliknij i pos艂uchaj...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm pier...lisz
nie kazdy walczy toporem ale kazdy szanujacy sie krasnolud wojownik walczy tym co robi dobra rozpizdziuche a wieszcie mi moj miecz robi dobra rozpizdziuche ... wiedza to wszystcy ci ktorzy sie przekonali ale wam tego nie powiedza,... ciekawe dlaczego ?? Question
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gorigon
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nast臋pne :
1. Czy wasz honor i duma doprowadzi艂y was kiedy艣 do jaki艣 dziwnych nieporz膮danych syt艂acji
2.Czy lubicie Elfy
3. Czy dbacie o bro艅 i zbroje
4. Czy u偶ywacie broni palnej
_________________
Nie Lubimy D&D
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Oprucz standardowych bijatych w karczmach to nie przypomina mi sie.

2.Mam jednego bliskiego przyjaciela elfa i skoro wytrzymuje z nim a jest tak samo upierdliwy a moze nawet bardziej jak kazdy elf to wytrzymam z innymi chyba...

3.No najbardziej dbam o swoj dwureczny miecz z ktorym nie rozstaje sie na krok nawet w luzku ...

4.Uzywam broni palnej ale tylko bombek bylem keidys saperem wiec troche sie na tym znam i rozpie... juz jeden komplek tuneli goblinskich...

Cool
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 02, 2004 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie apropo Krasnolod贸w czy wasz MG wprowadz takie klasy jak zab贸jca smok贸w i demon贸w bo to sa super klasy wed艂ug mnie (moje ulubione Krasnale to wszelkiego rodzaju Zab贸jcy )^^
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Gorigon
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Gru 03, 2004 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi艣cie 偶e tak . Wink '

I ja odpowiem na pytania :
Walcze pu艂torar臋cznym magicznym toporem. Brode straci艂em podczas bitwy z pewnym magiem niestety w艂osy si臋 szybko pal膮 Mad Sad .Najwa偶niejsza dla krasnoluda jest Broda i Or臋偶. Honor doprowadzi艂 do tego 偶e musia艂em sprz膮ta膰 stajnie przez ca艂y tydzie艅 od 7 do 20 nieby艂o to przyjemne Mad . Zabardzo nielubi elf贸w ale da si臋 znie艣膰 ich towa偶ystwo Wink . Oczywi艣cie dbam bo coto za wojownik z zepsut膮 broni膮 i pance偶em . Jak 偶e by inaczej pistolet ska艂kowy i p贸艂chak ;P . Wink Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi ie zdje ze moj MG wprowadzil by to ale jak narazie moj kumpel krasnolud doszedl najdalej z zabojco do gigantow

I wydaje mi sie ze wprowadzi lbyu zaobjce smokow i demonow
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do straty brody moj kumpel gra krasnoludem jakby stracil brode to nei chcialbym bym byc wtedy w promieniu mili , jak kidys ktos mu powiedziale ze zetnei mu brode to zrbil mu z tylka "wylot贸wke na Aldorf"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z krasnoludami nie warto zadziera膰... Kiedy艣 jako MG sprzedawa艂em graczowi-krasnoludowi line na targu, no i przez przej臋zyczenie powiedzia艂em
-CZ艁OWIEKU lepszej liny tu nie dostaniesz....
Niestey s艂owo cz艂owieku "lekko" go podirytowa艂o i....... spali艂 mi stragan Confused
_________________
made in Zielon G贸ra
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy艣 kiedy po raz drugi chyba gra艂em w warhammera m贸j kumpel bino ( ktory gra krasnoludem Yarpenem ) napi艂 si臋 przed sesjom winka , no i jak go trafi艂o w 艂eb to na sesji s艂uchajcie co by艂o:
szlismy noca przez ciemne zau艂ki z yarpenem ( jak w 偶yciu tak jak w grze ) yarpen by艂 na pruty jak cholera , wyskakuje na nas 8 rzezimeszk贸w MG pyta sie co robimy ( myslal ze bedziemy uciekac ) na co Yarpen:
- ja rzucam top贸r
- ( MG ) co ?
- rzucam m贸j top贸r i ide na nich z go艂ymi pie艣ciami
Nei pozwolilismy mu rzucic topora ( przynajmneij mg ) to byla moja pierwsz sesja a juz mialem zginac z pijanmym krasnoludem . Ucieklismy draniom rzucajac za sieibe kase. Nastepnego dnia kiedy powiedzielismy biniowi co chia艂 zrobic to powiedzia艂 ze od tej pory juz nei pije przed sesjom , i jak narazie od prawie 2 lat nie piej przed sesjom.
Ale trzeba przyzna膰 ze wy艣mienicie odegra艂 pijanego krasnoluda Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Gru 04, 2004 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda mo偶na mu by艂o da膰 dodatkowe pedeki za to odgrywanie postaci ^^ WinkA co do zadzierania z krasnalami to wam powiem tak ze nie lubie zadzierac z nimi Wink wole walczyc z band膮 ork贸w niz z jednym krasnalem ktory si臋 dowiedzia艂 ze mu zetne brode (przynajmniej niechce z 偶adnym tkaim walczy膰 poki nie zostane tancerzem )
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Nie Gru 05, 2004 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tez bym nie chcial z takim krasnalem walczyc np. dowudca elitarnych zabojcow smokow
Cos mam przeczucie ze moze bym mu na jebal przy odrobinie szczescia
Ale jak by mi szczescie nei dopisalo to ciezko by bylo
Ale wtedy bym zawola kumpli i bysmy go zmietli z powierzchni ziemi znalazl by sie na obcej galaktyce Twisted Evil
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Kharak-Hirn Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group