Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Podróż sentymentalna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Mapa Åšwiata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sro Sty 12, 2005 00:12    Temat postu: Podróż sentymentalna Odpowiedz z cytatem

Opiszcie wasze ulubione miejsca, miasta, krainy z którymi wiążecie jakieś ciekawe wspomnienia, przygody, sytuacje. Dla mnie jednym z takich miejsc są na pewno Wzgórza Hager - świeny klimat na przygody, no i parę straconych towarzyszy broni...
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 15, 2005 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczegolnym sentymentem darze pewien klasztor w okolicach Couronne, gdzie w jednej z pierwszych przygod odpieralismy atak chord nieumarlych dowodzonych przez Liczmistrza (kampania o tej nazwie) Wielu poleglo, choc smierc to byla chwalebna Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w pamieci miasto Sigil z odległej sfery rzadzone zelazną reka przez Panią Bólu, gdzie rozpocząłem swoją przygode z warhammerem. Tam tez na moich rekach skonał niezapomniany gnom bombardier Grim Jensen Sad
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie takim miejscem jest Nuln i jego okolice. Dużo się tam działo oj dużo. Dużo krwi, poległych, złota i chwały. He he no i PD
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Sty 23, 2005 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Góry Krańca Świata. Krasnoludy, Gobliny, Zwierzoludzie, płonące karaki, miesiące oblężenia,bombardy balisty, niewybuchy,flaki latające pod niebo, choroby psychiczne, głód a potem walka na pięści z zielonoskórymi bo miecze i topory szczerbiły sie tak szybko, że kowale nie nadążali naprawiać. Ale wymiękli jak posiłki nam dosłali.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Czw Lut 10, 2005 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim miejscem jest Sith Fascoluinne, osada w lesie w dolinie Yetzin... Tam mój ojciec, Orrandil poznał moją matkę, Orrenę, tam się urodziłem, tam mam rodzeństwo, tam poznałem moją Filandalię... Staram się tam bywać tak często, jak tylko mogę...
Drugim miejscem jest surowe miasto-państwo Middenheim, gdzie spoczywają moi rodzice... W Morrsparku... Pochowani w ludzki sposób... Tam zginęli... Nie zasłużyli na to... Wiele czasu tam spędziłem... I czuję coś do tego miasta... Jest odpychające, takie Ulrykańskie, krasnoludzkie, a z drugiej strony spotkać tam można sporo elfów... Piękne parki... powietrze... muzyka... wino... jedzenie... Ech...
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
BlackRider
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk±d: Gorlice

PostWys³any: Czw Mar 17, 2005 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moje to Las Cieni świetnie się tam prowadziło jedną przygode. Gracze wczuli się w klimat i było dość fajnie. Tam w lesie to tylko zginęła pewna elfka i koń <<wierzchowy>> (bez skojarzeń). A i zapomniałem o pewnym magu któremu wyrwano serce... (autentycznie)
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Pon Mar 21, 2005 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie dobrze, ale w stolicy Imperium najlepiej. Ile kasy straciłem w karcznach na ulicy 100 tawern. A ile zdrowia. Ile razy dziewczynki ze straży miejskiej zostawiły mnie samego oko w oko z jakimś monstrum w kanałach, albo dokach. Stolica Imperium.

Cytat:
Ja mam w pamieci miasto Sigil z odległej sfery rzadzone zelazną reka przez Panią Bólu, gdzie rozpocząłem swoją przygode z warhammerem. Tam tez na moich rekach skonał niezapomniany gnom bombardier Grim Jensen


Widzę, że przygodę z WFRP można zacząć w świecie adeka. Ja samego adeka i jego klimatu nie znoszę, ale Planscape Torment jest jedną z moich ulubionych gier.
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
borys
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 15 Sty 2006
Posty: 7

PostWys³any: Nie Sty 15, 2006 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statek "Weronika" ,na którym zginęła nasza cała pierwsza drużyna Sad W iście heroiczny sposób poświęciliśmy sie w walce z żywiołakiem 9 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Mapa Åšwiata Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group