Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Webmaster

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Gru 13, 2006 14:29    Temat postu: Webmaster Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!

Powróciłem z wędrówki, banicji, wygnania...nazwać to można obojętnie jak Wink Mam nadzieję, iż teraz będę mieć czas a żeby znów się udzielać na forum.

Ale wracając do tematu, mam zamiar zrobić swoją pierwszą stronę internetową i tu kieruję pytanie do Ortha!
Drogi Orthoxeliusie zdradź mi tajemnicę w jakich to programach robisz te wypaśne stronki m.in. drachenfels.pl oraz wiele innych tematycznych, które są pod zamkiem? Jeśli odpowiesz mi, że wszystko piszesz w notatniku to niczego się nie nauczę Smile Nie mam tyle czasu...
Zatem czekam z niecierpliwością za odpowiedźią.

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Gru 13, 2006 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w notatniku Smile


są różne edytory kodu do różnych języków - wszystko zalezy od umiejetnosci i stopnia obeznania z jezykiem. na poczatek warto poszukac czegos co podkresla tagi/znaczniki sktyptów/języków.
tytuły z jakimi sie kiedys tam spotkałem to phpedit, pajączek, zajączek itp
osobiscie programów uzywam wylacznie przy sprawach obiektowych i grafice, do flasha uzywam studa swisha, do grafik Corel PSPX a reszta... w notatniku Smile
a może po prostu odpal CMSa?

jeśli szukasz hostingu to zgłoś się na gg, coś ci wygospodaruję pod północym murem Zamku
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Gru 13, 2006 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wygospodarowania miejsca...najpierw się muszę nauczyć wszystkiego a moja wiedza jest bardzo mała i obecnie korzystam z programu Nvu ( http://www.nvu.pl/ )do stworzenia swej strony internetowej. Do grafiki korzystam również z pakietu Corela, którego również się muszę nauczyć.
Hmmm najłatwiej by mi było gdyby miał jakiś zajefajny gotowy szablon, który mógł bym sobie edytować, ale gdzie takowy fajny znaleźć?

P.S.
Orth co to CMS?

P.S. 2
Dobra już wiem co to CMS;) już go pobieram i zainstaluje i się w nim pobawie.

P.S. 3
http://www.subrosa.40k.pl/ takiego cudeńka to ja chyba nigdy nie stworzę.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Gru 13, 2006 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzieś ty znalazł tą subrose co? Smile
to dość niszowy projekt i nigdzie się nim nie chwale raczej btw dzięki za pochwały

cms - polecam www.post-nuke.pl
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Mar 28, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc sytuacja wygląda tak:
nauczyłem się co nie co pisać w języku HTML i część funkcji poznałem lecz nadal problemem jest grafika Crying or Very sad a rzecz oczywista bez grafiki nie ma stron www, przyjaznych stron www dla oka. I tu Orth kieruje znów pytanie do Ciebie Wink Czy można by było zwrócić się do Ciebie o stworzenie serwisu i wygospodarowanie troszkę miejsca na ziemiach przyległych Zamkowi Question Smile
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
kabinypry
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 02 Wrz 2016
Posty: 5

PostWys³any: Pia Wrz 02, 2016 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam grafika jeśli masz zaparcie i pomysły to nie problem ja sam nauczyłem się 3 programów granicznych z turoriali
_________________
Zobacz kabiny prysznicowe Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
kasio121



Do³±czy³: 02 Wrz 2016
Posty: 3
Sk±d: Gdynia

PostWys³any: Pia Wrz 02, 2016 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem grafikiem, jesli potrzebujecie to chętnie pomogę Smile Jakby co to piszcie Smile
_________________
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
woret



Do³±czy³: 18 Sty 2017
Posty: 1
Sk±d: Kalisz

PostWys³any: Sro Sty 18, 2017 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, również jestem grafikiem. Jakby były jakieś pytania to służę pomocą. Jak coś to piszcie PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
mateoo4ds
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 13 Lis 2016
Posty: 6

PostWys³any: Nie Mar 05, 2017 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie też możecie kierować pytania jeśli chcecie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group