Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
W jakiego Boga wierzycie
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 09, 2005 22:55    Temat postu: W jakiego Boga wierzycie Odpowiedz z cytatem

Ja swoją postacią wierzyć będę w Randala (chyba tak się nazywa ten Bóg jesli dobrze pamientam) Bóg oszustów ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Sty 10, 2005 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa perspektywa.. Sam narzekałem, że gracze w Bogów nie wierzą ; może trzeba im pokazać o co chodzi... Teraz mam własną postać i dopiero odkrywam świat na nowo.. szukam oparcia.. Może gdzieś znajdę. Nie głupie.
Ale znacznie łatwiej i przyjemniej grać ateistą...
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 10, 2005 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe zedzie tak namawiałeś swoich graczy, a tu psikus... samemu nie chce Ci się w boga wierzyć żadnego ;p a więc nie dziw się im teraz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Sty 10, 2005 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że lepiej jest grać ateistą - jest odbiciem naszej jaźni - jeśli sam w boga nie wierzysz to trudno Ci będzie uwierzyć w hamcu.. Graczy swoich nie namawiam - tylko sugerowałem..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Sty 11, 2005 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu się zgodzę, że jak się samemu do Kościoła nie chodzi, a boga uważa za coś co jest i nic poza tym to... nie jest łatwo uwierzyć w boga w hamcu... ale cóż myśle, że sobie poradzę...;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Wto Sty 11, 2005 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tu się zgodzę, że jak się samemu do Kościoła nie chodzi, a boga uważa za coś co jest i nic poza tym to... nie jest łatwo uwierzyć w boga w hamcu... ale cóż myślę, że sobie poradzę...;p

Ja sobie poradziłem. Thorin Zabójca - nie ma świąt, nie ma wymagań (no oprócz napisania jakiegoś hańbiącego zdarzenia w histori postaci), tylko pomodlić się przed bitwą, a że zazwyczaj gram zabójcą troli (i z ich łapsk ginę Smile to jest Bóg akurat dla mnie.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Sty 12, 2005 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako klasa zawodowa Wojownik wybrałem Myrmidię moim zdaniem ma dobry kodeks, którego trzeba przestrzegać, a po 2 Ulryk jakoś mi do gustu nie przypadł Wink
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 15, 2005 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby był jakiś bóg sadyzmu ( nie morderstwa ) to bym może zaczął wierzyć ... ale to chyba dopiero jak mój mistrz nim zostanie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Sty 18, 2005 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij wierzyć w niego albo w samą potęgę sadyzmu i cierpienia... I przkonuj do tego innych - przy odpowiedniej ilości wyznawców istnieje pewna szansa, że taki bóg/bóstwo się pojawi...
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Sty 18, 2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dobre Rahl założy własną sektę....;p zacznij poszukiwać kumpli w drużynie;] i nazwijcie sie Banda Wiecznego Cierpienia;] a wasze motto "Do ataku niech! Będzie ku chwale wiecznemu bólowi"....;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już tak próbowałem... chciałem założyć nową wiarę gdzie bogiem byłby rogaty jaszczur (nie mylić ze szczurem) i nawet moja własna drużyna ma mnie za nawiedzonego:) Po co wybierać wiarę w bogów, którzy istnieją skoro można sobie samemu wymyślić lepszego:D
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla moich postaci religia zwykle nie odgrywała zbyt istotnej roli... z jednym wyjątkiem. Postać, w której po zdobyciu profesji rycerza najamnego i zakonnego, została kapłanem. Powiedzmy szczerze, służył Myrmydii głównie na polu walki, często był wysyłany z różnymi "misjami specjalnymi", w któych jego umiejętności walki były bardzo przydatne. Dzięki temu jego zwierzchincy nieraz patrzyli przez palce na to, że nie był on wzorem wszelkich cnót. Lubił dobrze zjeść, wypić, a i celibat był dla niego ciężki do zniesienia Very Happy nie to żeby był jakimś strasznym rozpustnikiem, co to to nie, ale ciężko odmówić przyjęcia dowodów wdzięczności od atrakcjanych dam. Very Happy A dlaczego zdecydowałem się na Myrmydię? Chodziło mi o bóstwo wojny, a "Ulrykowcy" za bardzo mi się kojarzą z niedomytymi barbarzyńcami Laughing . Roztropność i umiejętność dobrego zaplanowania walki zdecydowanie bardziej mi pasują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesionixie pomyśl co to by było jak każdy by zaczął zakładać własne wiary... W końcu by doszli, że założą sekte bróudych skarpetek i będzie to najstraszliwszy bóg chaosu.....;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Bóg już ma władzę nad naszymi skarpetkami po każdym męczącym dniu, treningu, lub innej potliwej sytuacji. Kiedy nasze skarpety zaczynają j***ć... w władzę przejmuje je... on wielki j***ący władca odoru...
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A imiÄ™ jego Mabrothraxx.... Very Happy
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Religie i Bogowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group