Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co robicie gdy....??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Kwi 18, 2005 17:18    Temat postu: Co robicie gdy....?? Odpowiedz z cytatem

Co Robicie gdy jeste艣cie wk贸rwieni i macie ochote zajeb膮c wszystkich kt贸rzy wam si臋 napatocz膮 przed oczy ??


Ja pisa艂em ten temat pod wp艂ywem z艂o艣ci jaka mnie ogarn臋艂a.... a wk贸rzy艂a mnie moja nauczycielka... bo nie pozwoli艂a mi si臋 poprawia膰 a siedzia艂em i wku艂em ca艂y materia艂 na blache z Fizy i tylko mi jedynemu nie pozwoli艂a si臋 poprawi膰.....a z natury jestem spokojnym cz艂owiekiem a zeby odreagowa膰 to w艂anczam g艂o艣no muzyke i spokojnie siadam na swoim 艂u偶ku i jak jest noc to przez okno w dachu wygl膮dam na gwiazdy a jak dzien to zamykam oczy. Albo g艂o艣no klne i zucam si臋 do wszystkich kogo spotkam jak si臋 domnie odezwie.... i zawsze mam pecha bo nikt si臋 odezwa膰 domnie niechce... i niemoge si臋 wy艂adowa膰 na nikim...:p


Ostatnio zmieniony przez Xarandil dnia Wto Kwi 19, 2005 14:53, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musz臋 w贸wczas odreagowa膰. Zduszam w sobie ca艂膮 z艂o艣膰, w艂膮czam g艂o艣no muzyk臋 i .... sprzatam, a gdy kto艣 co艣 pobrudzi w domu, co sprz膮tn臋艂am to narzekam i daj臋 do zrozumienia, 偶e nie jest mile widzian膮 osob膮. Zazwyczaj si臋 wtedy nie u艣miecham tylko chodz臋 sm臋tna, a jak kto艣 przyjdzie mnie odwiedzi膰 to z艂o艣膰 potrafi臋 wy艂adowa膰 na nim, ale NIE fizycznie tylko psychicznie. Musz臋 przyzna膰, 偶e nawet mi si臋 to spodoba艂o Embarassed . Moim drugim sposobem jest poprostu malowanie. Ca艂膮 gorycz przelewam na to co maluj臋 (a robi臋 to 偶adko). Ja niestety, ale nie mam si艂 by kogmu艣 przywali膰...czasem 偶a艂uj臋.
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze sie tak nie wqur偶y艂em.. Raczej nie dochodzi do takiej sytuacji bo nie wkur偶am si臋 na ludzi tylko daje im do zrozumienia o co mi chodzi. Potem to tylko oni mog膮 si臋 wkur偶a膰. Unosz臋 si臋 zwykle tylko przy k艂贸tniach (ale nie tak 偶eby wyzywa膰 wszystkich od wszelakich skurczysyn贸w), albo gdy kto艣 wpiera mi co艣 czego nie zrobi艂em.. Na codzie艅 raczej jestem spokojny Smile
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj oj to ja jestem wybuchowy jak C4. Mo偶na mnie nawet do "ognia" wrzuci膰 i nic. Ale jak kto艣 u偶yje odpowiedniego zapalnika to ratuj si臋 kto mo偶e. Staram si臋 wtedy jak najszybciej oddali膰 ,偶eby nie by艂o nikogo w pobli偶u(Bo raz ju偶 st艂uk艂em ch艂opaka za mocno i chcieli mnie ze szko艂y wyrzuci膰) i id臋 sobie po膰wiczy膰 do utraty tchu a potem jeszcze i jeszcze a偶 w ko艅cu mi przejdzie. A muzyka to niez艂y dodatek, albo na jak膮艣 ma艂膮 z艂o艣膰 wystarcza. Wink MAKE LOVE NOT WAR!!!!
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Maj 05, 2005 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguly jestem spokojny i rzadko zdarza mi sie wpadac w zlosc. Jesli komus uda sie doprowadzic mnie do stanu "wrzania", to musi na prawde sie postarac. Jak juz mnie wezmie, to staram sie "odsunac" na chwilke od otoczenia i pomyslec troszke (ostatnio to tylko o WH mysle, bo grac nie moge). Jak mi przejdzie, to wracam i moge sie znowu usmiechac (ale ciezko przez jakis czas przychodzi mi usmiechanie sie do tych, ktorzy mnie wqrwili).

Ostatnio pewna nacja mnie zaczele irytowac i moja metoda sie nie sprawdza.... I mam problem, bo nie moge sie od nich uwolnic..... Moze macie jakies pomysly ????
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
edmund
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 04 Maj 2005
Posty: 18
Sk眃: Kielce

PostWys砤ny: Pia Maj 06, 2005 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo spokojnym cz艂owiekiem ale gdy mnie cos zdeneruje to wszyscyw domu omijaj膮 mnie szerokim 艂ukiem. Najgo偶ej amja ci co mnie na ulicy spotykaja bo nie wiedz膮 偶e t偶eba mnie omijac sa oni obiektem mojej z艂o艣ci oboj臋tnie co by zrobili. Na szcz臋艣cie trudo mnie wkur*i膰 i na ulicach jest bezpiecznie Wink A ogulnie to jedynym lekarstwem jest moja dziewczna Very Happy
_________________
Mo偶emy 偶yc bez poezji, muzyki i sztuki.
Mo偶emy by膰 bez sumienia, mo偶emy bez duszy.
Mo偶emy 偶y膰 bez przyjaci贸艂, mo偶emy 偶y膰 bez pisarzy.
Lecz cywilizowana isota nie prze偶yje bez KUCHARZY.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spacer do lasu w 艣rodku nocy lub jakakolwiek aktywno艣膰 fizyczna pomaga. Jednak spacer do lasu po p贸艂nocy jest niezast膮piony.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale spos贸b. No c贸偶 ja mog臋 powiedzie膰, mimo moich tajniackich przekr臋t贸w tym razem nie wykr臋c臋 si臋 z odpowiedzi (偶eby tylko m贸j Pan, Tzeentch mnie nie przekl膮艂).

Monstero, zajebisty spos贸b. Very Happy Trza raz tak zrobi膰.

Ja swoje emocje wy艂adowuj臋 robi膮c przer贸偶ne triki w r贸znych grach, byle jak najkrwawsze. Painkiller rz膮dzi w tym aspekcie. Twisted Evil
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Painkiller mi nie dzia艂a, zostaje tylko las i ciemno艣膰. Radz臋 uwa偶a膰 z spacerami le艣nymi po zmroku. Ja jestem w pewnym sensie szalony wi臋c to mnie usprawiedliwia, ale innych szkoda by by艂o, gdyby natkn臋li si臋 na band臋 zbir贸w odzianych w trzypaskowe mundury Adidasa. Chocia偶 na takich te偶 mo偶na negatywne emocje roz艂adowa膰.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Gru 02, 2005 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najcz臋艣ciej si臋 trz臋se ze z艂o艣ci Smile Ale tak na og贸艂 to spokojny jestem i jak ju偶 jednak co艣 mnie roz艂o艣ci to wstrzymuj臋 powietrze Smile A je艣li to nie pomaga ma艂y zastrzyk muzyki (reggae lub jaka艣 spokojna melodyjka).
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group