Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sport
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Kwi 22, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem tak ze Rhalu masz racje ale powiem tak że myśe ze wasze sztuki walki się na nic nie przydadzą przy tym jak ja będe stał z mieczem jak już sam pisałeś (mam zamiar niedługi sę zapisać do bracstwa Rycerskiego Very Happy to jest fajna sprawa a na sztuki walki się zapisze swoją drogą ale to jak będe miałtroche więcej czasu...ale to raczej żeby nabrać większej sprawności fizycznej i żeby idąc po ulicy o 24 się nie bać niż po to żeby bić się.... ale wole chyba od sztuk walki bracstwo rycerskie i tak;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
edmund
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 18
Sk±d: Kielce

PostWys³any: Czw Maj 05, 2005 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wracając do tematu Smile Uwielbiam rower po ulicy i w górkach ważnye aby jechać "pod" a nie "z" górki, to moge przez cały rok Very Happy W lato jescze pika nozna ale tylko gram i skakanka( troche to głupie alena rower się przydaje) czasem uprawiam walki między osiedlowe przy tym wszstkie sztuki walki wysiadają Razz A zimą...zimą jak i latm trenuję czyatnie książek i picie kawy przy słuchniu fajnej muzy Very Happy
_________________
Możemy życ bez poezji, muzyki i sztuki.
Możemy być bez sumienia, możemy bez duszy.
Możemy żyć bez przyjaciół, możemy żyć bez pisarzy.
Lecz cywilizowana isota nie przeżyje bez KUCHARZY.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Pia Gru 02, 2005 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do sportów walki - TaeKwon-Do jest także bardzo przyjemne.

Co do innych sportów to każdy jest dobry:
pływanie, koszykówka, piłka nożna, żagle, snowboard, wspinaczka etc.

Życie to nie tylko nauka/komputer/praca/rpg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Gru 02, 2005 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak pogoda i zdrowie pozwoli to piłka nożna, choć teraz to na hali się spotykam z kumplami. Poza tym ćwiczę Krav Magę więc mam co robić. Na więcej z braku czasu nie mogę sobie pozwolić. Może od stycznia zapiszę się na Kendo lub coś w tym stylu Evil or Very Mad
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group