Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Prolog-Kasr Partox
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PÅ‚omienie ZagÅ‚ady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lis 11, 2005 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GHORMAR/REDRAG/BILL/JAN

Inkwizytor zakończył walkę, mocno poturbowany, acz zwycięski. Jeden z Ogrynów komunikatorem wezwał medyków, którzy opatrzyli Gromma i Jana Zizkę, po czym zabrali Inkwizytora i jego rzeczy na jego polecenie. Bill, Inkwizytor uśmiechnął się do Ciebie... Gromm wydaje się być w pełni sił do walki z Billem...

-Nawet jeśli przegrasz, dowiedziesz swej wartości i honoru. No, stawaj, nie pobiję Cię mocno. Do pierwszej krwi lub zmęczenia... <mówi Gromm>

MOR-RAG/MARCUS

Elendiras dostaje wiadomośc na komunikatorze, że ma dołączyć do pewnego oddziału ze straży tylnej, w bazie. Zeskakuje ze swym sprzętem, przepraszając i żegnając was. Jedziecie dalej, i otrzymujecie komunikat od Artemiderusa. Nie majac wyboru, zgadzacie się na plan. Ustawiacie się, Marcus i jego czterej Scouci, Mor-Rag i dziesięciu Cadianów z krótkimi lasgunami na drodze... kryjecie sie i czekacie na sygnał... jest! Trzaski Bolterów niedaleko was! Krzyk "teraz" w komuniaktorach dał wam do zrozumienia, żeby atakwoać. Na drogę wybiegli zdradzieccy gwardziści i Chaos Space Marines... po drugiej stronie "zasadzki" widać kilku Salamandres, w tym Artemiderusa z Ciężkim Miotaczem Płomieni.

ARTEMIDERUS

Konwój przyjął plan, a ty ściągnąłeś kilku gwardzistów i space marines... Dołączyłeś do oddziału i atakujesz z zapalonym miotaczem u boku brata, sierżanta i kapitana.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jeremiasz_Keppler
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk±d: Pd. Reiklandu

PostWys³any: Pia Lis 11, 2005 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobywam chainsworda i rozkręcam go. W lewej ręce mam bolt pistola i siepie z niego w kierunku wroga.
-SZARŻA!! UKARAĆ ZDRAJCÓW W IMIĘ IMPERATORA!
Biegne w kierunku wroga strzelając z boltera, jak dobiegne to piłomiecz idzie w ruch.
- SANGUINIUS!
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Pia Lis 11, 2005 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<do Ojca>

-Dziekujemy Ci Ojcze za pokrzepienie naszych serc.

<gdy juz ojciec wyjdzie mowie do billa>

-No to malutki Do boju pokaz co potrafisz

<do Orka>

- Co tu robisz kim jestes i co potrafisz szczenie ?

<gdy odpowie mowie do niego>

- Dziwne ze przydzielili mi Orka no ale coż zajmij miejsce i przygotuj sie jestes następny po Billu.

<siadam wygodnie na łóżku pale cygarko i opserwuje "Nowych">
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
odim
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 15

PostWys³any: Pia Lis 11, 2005 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mowie do sierzanta ogrynow>
- No coz przez pewien czas sluzylem w kompani najemnej
wiec jestem najemnikiem.
- A co potrafie.
<drapie sie po glowie>
Niejeden szajs w swoim zyciu naprawilem i skonstrulowalem,
robilem jako kierowca i pilot. Majsterkowalem miny i bomby
i co nieco sie ich narozbrajalem.
<Usmiecham sie szeroko poczym sciagam pancerz i uzbrojenie
przygotowujac sie do walki. Masuje kark i miesnie, biore buklak
spirytusu i nalewam solidna porcje do cynowego kubeczka.>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Lis 12, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARTEMIDERUS

-Ognia! <krzyknÄ…Å‚ kapitan>
Momentalnie bolter Brata, Bolt Pistole kapitana i sierżanta oraz Twój ciężki miotacz płomieni wystrzeliły strumienie śmierci w stronę wroga. Zasadzka jest udaremniona, przeciwnicy z IG bez problemu skwierczą lub są rozrywani mini wybuchami... Ścinacie resztę po swej stronie piłomieczami... wybiliście, acz z trudem, zdezorientowanych kosmicznych marines Nurgla z Legionu Death Guard. Stajecie obok zwycięskich konwojentów...

MARCUS

Szybko udało wam się zmieść wrogów... straciliście pięciu (połowę) strażników z Cadii... wybiliście zdrajców z IG oraz kosmicznych marines Tzeentcha z Thousand Sons. Niestety, straciłeś dwóch scoutów... jednego rozerwała psioniczna eksplozja sierzanta Thousand Sons, drugiego ten sam sierzant ściął mieczem, zanim dostał w głowę kilkoma boltami z Twojego Bolt Pistola. Mor-Rag zostaje wezwany do tego samego oddziału, co Elendiras, i odchodzi, żegnając zebranych i przekazując dowództwo nad konwojem kapitanowi Salamandres. Wszyscy, Krawe Anioły, Cadianie i Salamandres spalacie trupy i ich ekwipunek, zaś poległych grzebiecie z ich sprzętem. Wskakujecie na konwój i jedziecie dalej. Dojeżdżacie bez przeszkód do bunkru... Zebrali się przy nim Death Korps i reszta Salamandres. Widać także Majora Death Korps z tego odcinka frontu. Wszyscy wysiadaja i łącznie, w kupie przydzielają zaopatrzenie na cały front... Czujecie się bosko, pierwsze wasze poważne zwycięstwo. Zniszczyliście wszystkich wyznawców Tzeentcha i Nurgla na Kasr Partox. Doprowadziliście konwój. Jutro ma zostac zorganizowany szybki i potęzny kontratak. Moze jednak jest nadzieja na odzyskanie stolicy...

GHORMAR/REDRAG/BILL

Bill zwleka... do walki staje Redrag "Śruba". Całkiem nieźle umięśnony i dośc wysoki. Niegodziwy uśmieszek gości na jego twarzy, kiedy wypija jednym haustem spiryt, krzywiąc się i chowając kubek do torby. Stają naprzeciw siebie...

-Ty pierwszy <mówi Gromm>

JAN

Opatrzonego i odżywionego medycy doprowadzili na specjalne łóżko w pokoju inkwizytorów. Widzisz jak Jukov buszuje po sieci, a Pushka czyści swoją broń.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Sro Gru 07, 2005 20:30, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Lis 12, 2005 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Stójcie!! Jeśli już muszę walczyć, to pozwólcie mi walczyć z NIM!! <wskazuje na wieprzkowatego zielonoskórego> Będzie wtedy przynajmniej jeden porzytek z tego barbarzyńskiego <ogryowego - myśle sobie...> zwyczaju..
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Lis 12, 2005 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Kładę się na łóżko i patrzę przez chwilę na opatry o ścianę miecz. Potem zamykam oczy>

- Znalazłeś jakiś ślad bracie Jukov?
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Cieszę się , że wreszcie dowieźli nam szamanko. Układamy zapasy w bunkrze, resztę rozdzielamy. Szkoda , że moi kumple od szynki zginęli niech to szlag. Widać , że morale wzrosło do maksimum. Ale nie będzie świętowania. Najemy się i napijemy ale jutro ciężki dzień. >
-Wspaniał akcja kapitanie. Ciekaw jestem ile jeszcze , żeby wkońcu mnie wyciągnęli z tego gówna. I niech mnie wreszcie kurwa docenią. Jutro chyba wiele się zmieni, może nawet spotkamy gościa honorowego. Przygotuję się.
<Zdejmuje pancerz i sprawdzam go, czyszczę. Napełniam zbiorniki, czyszcze miotacz, sprawdzam iskrownik. Składam wszystko na powrót i wreszcie się zabieram do jedzenia. Konserwy , marchewka z groszkiem, polędwiczka, piwo gruszkowe, chlebaj to jest uczta. Po posiłku chwilę daje sobie odsapnąć i wyrywam sierżanta do wspólnej szermierki na wyłączonych mieczach.>
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BILL/GHORMAR/REDRAG

-Hehahah! W takim razie niech tak będzie! <Gromm posyła porozumiewawcze spojrzenie do Ghormara, po czym staje do walki z jednym z nowych Ogrynów>

<Bill, przygotowujesz się do walki, Ghormar, myślisz że możesz raz podarować nowym walki z Grommem, moze to być ciekawe zjawisko... Redrag, Twoje szanse znacznie wzrosły... jeśteście podobnego wzrostu i budowy, na pierwszy rzut oka: remis...>

JAN

-Przeszukałem dane osób będaćych na planecie, w obozach i na liście ewakuowanych. Gówno. Psyker siedzi na pewno z stolicy, gdyż front i Twierdzę też sprawdzałem. Zabieram się do sprawdzenia stolicy... <mija trochę czasu> Jest! Mam go! Pełni funkcje najwyższego kapłana w Stołecznej Katedrze. Najwidoczniej ukrył swą tożsamość przed Lordem Kasztelanem Kasr Partox. <wyłącza Imperial Net i komputer, po czym siada na swoim łóżku i zaczyna przygotowywać się na zapas>

<odzywa siÄ™ Pushka>
-Dobra robota, Bracie Jukov. Teraz tylko podjąć decyzję należy co robić jutro, po godzinnej warcie całoobozowej... czy jechać na front i wspomóc posiłki w ataku błyskawicznym? Czy może zostajemy tutaj?

<Jukov odzywa siÄ™>
-Ja wnioskuję że po warcie wybrać się należy z wojskiem. Musimy podnieść morale, a nawet wspomóc wojaków w walce, w końcu nie jesteśmy w ciemię bici, czyż nie, Bracie Żizka?

ARTEMIDERUS/MARCUS

Po posiłku i treningach, konwój odjeżdża, rozprowadzajac przedtem towary. Marcus, siedzisz ze swymi Zwiadowcami w bunkrze Salamander, naprzeciwko stoją sierżant i kapitan Salamander, zażarcie o czymś dyskutując. Po chwili, Twoi ludzie dołączają do grupy rekrutów i Neofitów Salamander, idąc do pokoju obok. Zostajesz sam na sam z Bratem Gladiusem z Salamander i Młodszym Bratem Artemiderusem.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Lis 13, 2005 14:26, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ciągle z zamkniętymi oczyma>

- Nie, w ciemię nie jesteśmy bici, ale mamy dwie możliwości. Możemy poprowadzić żołnierzy do przełamania oblężenia. Podniesiemy morale, zasiejemy strach w szeregach wroga, ale oddalimy od siebie cel. Wiedząc że stolica jest oswobodzona może spróbować uciec... Oczywiście jeśli zrezygnuje z tak wysokiego stanowiska. Druga możliwość to bezpośredni zrzut do miasta. Wsparcie będziemy mieli zapewnione... Harrakończycy nam pomogą. W ten sposób możemy od razu zająć się nawróceniem heretyka. Wykorzystując całe zamieszanie... <Milknę, otwieram oczy i patrzę na przełożonego> Pamiętajmy że nasza misja ma priorytet. Chociaż... <zamykam ponownie oczy> chociaż myśl żeby pokazać chaotykom moc Imperatora napełnia me serce radścią...
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobra dość tego pierdolenia.
- Zaraz strace cierpliwość.
- Co sie kurwa gapicie jak debile WALCZYĆ !!!

<Na wszystkie świętości czemu mi dali do oddziału takich niedorozwojów. Mam nadzieje że są coś warci bo jak nie to sam ich zatłuke zanim cokolwiek zdąrzą zmącić. A jak któryś przejdzie na strone chaosu to bede ścigał psa az do śmierci. Najgorszy jest ten palant Bill takiego tchórza w swoim oddziale nie chce, jak teraz już spękał to co bedzie w boju?!?!?!. No nic zobaczymy jak wyjdzie mu walka ze szczeniakiem. A kurwa kto to widział żeby mi orka wsadzać do oddziału. Mam nadzieje ze chociarz bedzie coś wart. Po tym zostały jeszcze tylko dwa testy i wtedy osądze.>
<Z zainteresowaniem patrze na Billa i Orka>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Hej Krwawy "Skrzydlaty"<Zwracam sie do żołnierza> - Jak cię zwą zwiadowco?? Macie zamiar wspierać front, przejąć za nas bunkier czy bezpośrednio do nas dołączyć.??
<RobiÄ™ porozumiewawczy gest w stronÄ™ brata Gladiusa>
-Tutaj nie ma lekko ale cieszymy się z każdego skauta i rekruta, więc miło cię widzieć. Jestem Artemiderus, najdłużej nieawansowany młodszy brat jakiego armia widziała. <Podaję mu papierosa ,a drugiego wsadzam sobie w szpare w hełmie, zasłąniającą usta. >
-Jak myślisz Gladiusie, czy ruszymy jutro czy może jeszcze dziś. Chciałbym by załatwić to co mamy do załatwienia i wreszcie mieć jakiś urlopik , mianowanko, a potem zapewne przerzut do jakiejś kolejnej dziury , w której będzie się trzeba rżnąć z CMami.
<Ni stąd ni z owąd wybucham śmiechem>
-Wiesz nadal widzę ta parszywą mordę Berzerkera Khorne kiedy się zdziwił jak odpaliłem mu miotacz przed oczami. Nie powiem bolało ale w tym jego tańcu beznadziejności , kiedy wił sie jak tańczący płomień było coś takiego magicznego. Coś dla czego warto było poświęcić część swego wyglądu. Chętnie zrobił bym to raz jeszcze.
<Gladius chrzÄ…ka i zwraca mi uwagÄ™>
-Tak Masz racje Bracie. To pewnie dla tego trzymają mnie tutaj. Koniec z poufałością. Będziemy jak sam Imperator. Może wreszcie dostanę ten zasłużony awans. Ale ja tak nie lubię inkwizytorów i ich "wielkiej nieomylności".
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
odim
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 15

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wlepiam swoje wylupiaste oczy w twarz billa warczac obnazam zolte
zebiska .Szybkiem skokiem doskakuje do przeciwnika prubujac zadac
celny cios prosto w jego twarz . Gdy uda mi sie zblizyc na bliska
odleglosc prubuje podciac go i wywrucic na ziemie.>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Odskakuję w tył, robiąc unik>
- HOLA!! Miało być na gołe klaty!! <Jeśli się zatrzyma to zdejmuję z siebie cały ekwipunek i ubranie, po czym wszystko ładnie układam w 'kosteczke', jeśli nie to staram się złapać jego ręge i wykręcić w stawie łokciowym za plecy, a następnie... złamać>
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jeremiasz_Keppler
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk±d: Pd. Reiklandu

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odmawiam gestem ręki papierosa.
- Jeszcze nie wiem bracie Artemiderusie gdzie dołącze ze swoimi ludźmi. Pójdziemy tam, gdzie będziemy najbardziej potrzebni. Muszę się zorientować we froncie. Najlepiej by było, jakbyś ty mi powiedział co tu jest grane i gdzie mogą się przydać zwiadowcy. Dziś straciłem dwóch dzielnych ludzi i nie mam zamiaru odpuścić tego naszym adwersarzom. Za każdego mojego człowieka zabiję 10 heretyków.
<Wstaje i patrze przez peryskop bunkru, mówie nie patrząc się na Artemiderusa>
- Myśle bracie, że powinieneś zmieć zdanie co do ojców z Inkwizytorium, między innymi dzięki nim chaos jeszcze nie pochłonął naszych światów.
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> PÅ‚omienie ZagÅ‚ady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Nastêpny
Strona 5 z 21

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group