Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Budynek Stra偶y
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Thorbiorn
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 12 Maj 2005
Posty: 87
Sk眃: Ulthuan

PostWys砤ny: Czw Paz 20, 2005 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<patrze sie na Thyrwinda>-Ja sie tez ciesze przyjacielu zaraz naradzimy sie co robic,Ja jestem za tym zeby isc wam pomoc zostawiajac tu odzial zlozony z luczinkow i kilku tarczownikow i miecznikow.
-Aha<patrze sie na swoja noge>jestes w stanie mnie wyleczyc??
_________________
Life is only real then,when 'I'am"
When I walk on the way,on the Fourth Way
SESJA ALDORF:genera艂 Filavandrel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Czw Paz 20, 2005 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie podchodz臋 do tych SARAFAN脫W i m贸wi臋:
- Mam nadziej臋, 偶e znacie staro艣wiatowy, bo mam dwa pytania: 1. Co tu robicie? Z tego co wiem to nie jest nawet wasz 艣wiat. 2. Kto ostatni widzia艂 niejakiego Maleka?... Mo偶e inaczej, kto ostatni z nim rozmawia艂?
Je艣li mnie nie rozumiej膮... c贸偶, spr贸bowa艂em. W tej sytuacji zwracam si臋 do og贸艂u:
- Czy kto艣 jest w stanie zaradzi膰 tej nieciekawej sytuacji?

Po wszystkim pytam si臋 VORTIGERNA, czy nic nie wie. Ponadto bez wi臋kszego zwracania na siebie uwagi, podchodz臋 do DEISTELLA:
- Co widzia艂e艣? Masz jakie艣 informacje dla mnie?
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jeremiasz_Keppler
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk眃: Pd. Reiklandu

PostWys砤ny: Pon Paz 24, 2005 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wa偶na wiadomo艣膰 druchowie (zauwa偶acie, 偶e Jeremiasz chowa za pazuche jakie艣 pismo, kt贸re dostarczy艂 mu pos艂aniec)
-w艂a艣nie otrzyma艂em wiadomo艣膰, 偶e w Biednej Dzielnicy kap艂anki Shallyi chc膮 otworzy膰 jad艂odajnie, w kt贸rej znajd膮 zatrudnienie ludzie dotkni臋ci mutacjami!!
NIe mog臋 na to pozwoli膰, w tym momencie to sprawa priorytetowa dla mnie. Zdrajcy musz膮 zosta膰 ukarani i ukorzy膰 si臋 przed pot臋g膮 Oczyszczaj膮cego P艂omienia Sigmara!
Zycze wam powodzenia.
(oddaje ca艂y ekwipunek, kt贸ry dosta艂em w prezencie)
Niech Sigmar ma was w swojej opiece!
(zaczynam si臋 pakowa膰 i zbiera膰 do powrotu)
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Paz 24, 2005 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEREMAISZ

Vortigern z nieco posmutnia艂ym wyrazem twarzy przyjmuje tylko kamie艅 stra偶niczy i w贸r z broni膮 przyw贸dc贸w wrog贸w.

VORTIGERN: Niechaj to b臋dzie twoja zap艂ata... bracie. Powodzenia w zadaniu!

ZIMRI

Thyrwind, s艂ysz膮c twoje s艂owa, rzuca czar Dar J臋zyk贸w na ciebie i na jednego z Sarafan贸w.

SARAFAN: M贸j Pan, Malek, zaszy艂 si臋 ostatnio i z nikim nie rozmawia艂. Za艣 co do nas... wielkiej kupie z nas uda艂o si臋 uciec. Cz臋艣膰 zdradzi艂a (Czarni Sarafani), reszta to na wp贸艂 oszala艂e dusze w 偶ywych zbrojach. Pomimo szlae艅stwa, chc膮 odkupi膰 winy 艣mierci膮 w bitwie. Nas 7 uratowa艂 Los i nadal jeste艣my zdrowi psychicznie, mamy tak偶e cia艂a.

VORTIGERN: Ciekawa historia... a co do twego pytania, nie mam poj臋cia co si臋 sta艂o, Zimri. Prawdopodobnie siedzi on w tej 艢wi膮tynii...

DEISTELL: O Vortigernie 偶adnych wie艣ci Sir, opr贸cz tego, i偶 w ostatnim czasie rozmawia艂 z Mistrzem Jeremiaszem. Za艣 co do Maleka to widzia艂em ukradkiem, jak by艂 *zmuszany* do za艂o偶enia he艂mu Wojownika Chaosu, kt贸ry nagle si臋 przed nim pojawi艂. Na he艂mie Maleka jest runa, kt贸ra powinna otworzy膰 bram臋 艢wi膮tynii, on sam m贸wi艂 do siebie, 偶e si臋 tam uda. Zosta艂 op臋tany przez jakiego艣 "Wilczego Ducha" z "Tronu Wilka". Chyba trzeba b臋dzie zabi膰 ducha i zniszczy膰 Tron i he艂m, by Malek ozdrowia艂. Ach i jeszcze jedno. Malek wzi膮艂 zielonkawy miecz, kt贸ry pojawi艂 si臋 obok he艂mu i odrzuci艂 ostrze.

FILAVANDREL

Thyrwind, u偶ywaj膮c pot臋偶nej magii, leczy ci臋 do ko艅ca.

THYRWIND: Kto艣 musi i艣膰 do 艢wi膮tynii. Zabi膰 zdrajc贸w i Czarnych Sarafan贸w. W zwi膮zku z odej艣ciem Mistrza Jeremiasza, wyznaczam trzy osoby do zadania. Vortigern, Zimri i Filavandrel, was wybieram. Zostan臋 tutaj do zako艅czenia waszego zadania, obejmuje tymczasowe dow贸dztwo nad posterunkiem. Ach, i wiedzcie, 偶e stan wojenny na g贸rze wygas艂. W艂azy kana艂贸w s膮 wprawdzie zamkni臋te, lecz wi臋ksza kupa armii zbiera si臋 w pierwszej po艂owie Kryszta艂owych Grot. Oporz膮dzcie si臋 wi臋c szybko i wyruszajcie! <Thyrwind szybko rzuca na was czary leczenia> No, ju偶 ju偶! Sigmar z wami!

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Pon Paz 24, 2005 12:37, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Pon Paz 24, 2005 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie mam ju偶 prochu i kul, zostawiam muszkiet w obozie. Zabieram natomiast kusz臋 wraz z amunicj膮, kt贸re otrzyma艂em od Maleka, m艂ot, paw臋偶, no i oczywi艣cie sw贸j plecak. Jeszcze w obozie zjadam kawa艂ek mi臋sa, id臋 si臋 odla膰 gdzie艣 pod mur, po czym m贸wi臋:

- Ja jestem w pe艂ni got贸w, a wy?

Po czym czekam, 偶eby wyruszy膰 z pozosta艂ymi wybra艅cami.
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Thorbiorn
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 12 Maj 2005
Posty: 87
Sk眃: Ulthuan

PostWys砤ny: Pon Paz 24, 2005 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<zbieram moich ludzi do kupy i wyruszam natychmiast wraz z Zymirem i Vortigernem>
-Ja tez jestem gotowy
_________________
Life is only real then,when 'I'am"
When I walk on the way,on the Fourth Way
SESJA ALDORF:genera艂 Filavandrel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Paz 24, 2005 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIRMI i FILAVANDREL

VORTIGERN: -Gotowy! Spr臋偶my si臋 ludzie, biegiem do pieczary!

Szybkim biegiem przemierzacie teren drugiej po艂owy Kryszta艂owych Grot. Znale藕li艣cie 艢wi膮tyni臋 Wilka w odosobnionej pieczarze. Dzi臋ki pomocy oddzia艂贸w wojskowych, wgniatacie w ziemi臋 zdrajc贸w i Sarafan贸w. Vortigern, po zabicu wartownik贸w, otwiera bram臋 Runem z he艂mu Maleka. Run rozsypuje si臋 w py艂, za艣 wy wchodzicie do 艣rodka, morduj膮c kolejnych zdziwionych waszym pojawieniem wrog贸w. Otwieracie bram臋, prowadz膮c膮 do nawy g艂贸wnej. Na dalekim ko艅cu widzicie wielki i masywny tron. Siedzi na nim Malek, z he艂mem Wojownika Chaosu i dwur臋cznym Mieczem Spaczenia. Ma przy sobie kilkunastu r贸偶nych zdrajc贸w, kt贸rzy w tej chwili biegn膮 na was z broni膮. Przy tronie stoi kilkunasto osobowy oddzia艂 Czarnych Sarafan贸w.

MALEK: -Hahahaha! Przybyli kolejni na rze藕! Rozprawcie si臋 z nimi szybko, moi nawr贸ceni! <kieruje wzrok na Sarafan贸w> Je艣li oni nie dadz膮 rady, wy ich zabijcie.

Vortigern zabija trzech wrog贸w swoj膮 magi膮, niestety, nie ma ju偶 many by zdmuchn膮膰 reszt臋, wi臋c dobywa topora. Nie u偶ywa ognistej mocy, wiedz膮c 偶e na takich "zwyk艂ych" wrog贸w wystarczy samo ostrze. Wrogowie szybko si臋 zbli偶aj膮...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Pon Paz 24, 2005 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelam z kuszy do jednego z nich. Po wystrzale odrzucam j膮 gdzie艣 na bok i dobywam m艂ota, a je艣li czas pozwoli tak偶e paw臋偶y. Nie ma po艣piechu wi臋c nie staram si臋 przebija膰 do Maleka. P贸ki co nale偶y sprz膮tn膮膰 tych parobk贸w. Ustawiam si臋 plecami do Vortigerna i pozwalam nas okr膮偶y膰. Przybieram pozycj臋 obronn膮, zadaj臋 precyzyjnie wymierzone ciosy co kilka sparowanych przeze mnie cios贸w przeciwnik贸w.
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Paz 25, 2005 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIMRI

Zdejmujesz z kuszy jednego zdrajc臋, akurat napatoczy艂 si臋 by艂y stra偶nik miejski. Chowasz szybko kusz臋 i dowywasz m艂ota i paw臋偶a.

FILAVANDREL

Bez s艂owa dobywasz miecza dwur臋cznego, wiedz膮c 偶e magi膮 lepiej jest potraktowa膰 Czarnych Sarafan贸w...

Z poza 艣wi膮tynii dobiega was szcz臋k broni, krzyki i 艣wist be艂t贸w. Filavandrel, rozpoznajesz poszczeg贸lne s艂owa dziwnych, suchych g艂os贸w. Mroczne Elfy najwidoczniej postanowi艂y do艂膮czy膰 do armii wroga. Odg艂osy walki zbli偶aj膮 si臋, s艂ycha膰 ju偶 je w przedsionku. Vortigern szybko blokuje bram臋 i rzuca si臋 na wrog贸w. Nieco zdezorientowani, razem w nim wbijacie si臋 w kordon wroga, szybko pozbawiaj膮c go 偶ywych osobnik贸w. Po chwili, do resztek zdrajc贸w do艂膮czaj膮 wys艂ani przez Maleka ostatni Czarni Sarafani...

Pot臋偶na magiczna eksplozja rozwala bram臋 i barykad臋 w drzazgi. Do nawy wbiegaj膮 偶o艂nierze, kt贸rzy s膮 艣cigani przez kordon Mrocznych Elf贸w ze znakami kultu Slannesha. Po chwili, szyby, witra偶e i szklany sufit p臋kaja, i do 艣wiatynii-ko艣cio艂a (jak si臋 okazuje, Tzeentcha) wparowuj膮 na linach kolejne Mroczne Elfy, tym razem ze znakami Khaina na pancerzach. Sam Malek zaczyna ciska膰 czarami w was, na szcz臋艣cie nie ma dobrego oka... narazie. Sytuacja staje si臋 trudna, jeste艣cie okr膮偶eni przez zdrajc贸w, Mroczne Elfy i Czarnych Sarafan贸w. Przynajmniej te kilka oddzia艂贸w 偶o艂nierzy trzyma na dystans tych Slanneshowc贸w...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Thorbiorn
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 12 Maj 2005
Posty: 87
Sk眃: Ulthuan

PostWys砤ny: Wto Paz 25, 2005 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<odwracam sie zeby zobaczyc ile czasu jeszcze zostalo zanim dojda i beda stanowili zagrozenie><poczym atakuje najblizszego z nich starajac sie trafic dwoch>
_________________
Life is only real then,when 'I'am"
When I walk on the way,on the Fourth Way
SESJA ALDORF:genera艂 Filavandrel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Wto Paz 25, 2005 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do VORTIGERNA:
-Musimy sie przedosta膰 do Maleka! Trzeba go pozbawi膰 tego he艂mu!

Staram si臋 drobnymi krokami, powoli, bez po艣piechu przebija膰 przez kolejnych przeciwnik贸w. Taktyka podobna do poprzedniej, brak cios贸w na o艣lep. Ka偶dy musi trafi膰! W ten spos贸b chce dotrze膰 do Maleka, aby precyzyjnie wymierzonym ciosem, str膮ci膰 mu ten he艂m z g艂owy. mam nadziej臋, 偶e zadzia艂a, a je艣li nie... niech Gronhrum ma nas w swojej opiece...
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Paz 25, 2005 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko pozbawiacie 偶ycia ostatnich zdrajc贸w. Furia waszych cios贸w okazuje si臋 by膰 zbyt wielka nawet dla Sarafan贸w, kt贸rzy padaj膮 raz na zawsze, jak powinni byli zrobi膰 to w Nosgoth. Ich cia艂a zamieniaj膮 si臋 w py艂, tak jak i Dumaha, Rahaba i innych Stra偶nik贸w i Lord贸w Sarafan贸w.

Vortigern i Filavandrel daj膮 ci czas, Zimri, na dobiegni臋cie do Maleka. Akurat sko艅czy艂a mu si臋 mana i wyj膮艂 sw贸j dwur臋czny miecz spaczenia, kt贸y zab艂ys艂 na zielono. Niby powinien ci臋 zabi膰 ju偶 na starcie, lecz widzisz, 偶e prawa dusza Maleka walczy z magi膮, kt贸ra nakazuje mu te ha艅bi膮ce go przecie偶 dzia艂ania. Szybka wymiana cios贸w, i miecz spaczenia roztrzaskuje si臋 cudem o tw贸j paw臋偶. Niestety, po chwili paw臋偶 p臋ka i rozsypuje si臋 na kilkana艣cie cz臋艣ci, strasznie ci臋 parz膮c w r臋k臋, po czym rozp艂ywa si臋 i uchodzi w nico艣膰. Str膮casz he艂m zdezorientowanego Paladyna, po czym posy艂asz go butem na posadzk臋. Mia偶d偶ysz he艂m butem i poprawiasz m艂otem. He艂m ko艅czy identycznie swoje istnienie, jak miecz. Malek podnosi si臋... dajesz mu he艂m kt贸y zak艂ada, i ostrze, kt贸re bierze w r臋k臋. Widzisz jak Vortigern i Filavandrel walcz膮 z Khainitami, oraz jak wojacy walcz膮 ze Slanneshowcami. O ile wojacy ju偶 prawie wygrali, to bohaterowie maj膮 problemy z przewag膮 liczebn膮. Nagle, obok tronu pojawia si臋 pot臋偶ny duch...

Zmiata on pot臋偶n膮 magi膮 ciebie (Zimri) i Maleka i unieruchamia was. W tej chwili wszystko spoczywa w r臋kach Vortigerna, wojak贸w i Filvandrela...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Lis 01, 2005 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po sko艅czonej bitwie, Malek jest znowu w艣r贸d was, za艣 艣wi膮tynia razem z pieczar膮 le偶y pod tonami ska艂y. Wszystkie pr贸by ataku wroga spe艂z艂y na niczym... wytrzymali艣cie kolejne dwa desperackie ataki na kasztel, wszystkich wrog贸w morduj膮c. Wr贸cili zwiadowcy, wys艂ani z wie偶y... znale藕li wrog膮 armi臋, zebran膮 ju偶 i umocnion膮 pospiesznie utworzonymi zasiekami. Po stronie Gildii Szczura i jej mistrza, krasnoluda Gimbrina stoj膮:

-SKAVENI (dowodz膮cy: pomniejszy kr贸l, Skrizz Morgon),
-KRASNOLUDY CHAOSU (dowodz膮cy: pomniejszy kr贸l, Wulfgar Szalony),
-KULT SLAANESHA (dowodz膮cy: Najwy偶sza Kap艂anka Slaanesha w Altdorfie, Vivian... banda g艂贸wnie sklada si臋 ze strzelc贸w),
-KULT TZEENTCHA (dowodz膮cy: Mag Wojenny 4 poziomu, Sadrom... banda g艂贸wnie sk艂ada si臋 ze wszelkiego rodzaju mag贸w),
-KULT NURGLA (dowodz膮cy: Yarkdael, Chaotyczny 艁owca... banda g艂贸wnie to kulty艣ci, s艂abe zagro偶enie),
-KULT KHORNA (dowodz膮cy: Derngal, Chaotyczny 艁owca-Wybraniec Khorna... banda sk艂ada si臋 g艂贸wnie z pot臋偶nej elity Chaosu, Rycerzy Krwi),
-POZOSTA艁E KULTY, TZW. GRUPA OPERACYJNA 1,
-SOJUSZNICY KULTU, TZW. GRUPA OPERACYJNA 2.

Po stronie Altdorfu stoj膮:

-STRA呕 MIEJSKA, GWARDIA IMPERIALNA, KO艢CIO艁Y, WOJSKO, INNE GRUPY (dowodz膮cy: Voldo von Abersin)
-KRASNOLUDZKA GILDIA IN呕YNIER脫W (dowodz膮cy: mistrz gildii Durak Stonehammer, by艂y Zab贸jca Demon贸w),
-ZGROMADZENIE ELFICKIE (dowodz膮cy: szlachecki genera艂 Dramen Githonal z Ulthuanu, Wysoki Elf),
-DRU呕YNA (dowodz膮cy: Vortigern, Zimri),
-GRUPA OPERACYJNA ZACI臉呕NEJ PIECHOTY (dowodcz膮cy: Filavandrel),
-SARAFANI (dowodz膮cy: Paladyn Malek, Sarafan).

FILAVANDREL:
Rozmy艣lasz, podczas wolnego czasu nad tym, kim jest Vortigern. Niby Chaosyta Malala, lecz uratowa艂 偶ycia Zimriemu, teraz tobie... kim on jest? Ach, niewa偶ne teraz, my艣lisz, lepiej zaj膮膰 si臋 przygotowaniami.

ZIMRI:
Deistell nie ma narazie 偶adnych nowych informacji. Malek spe艂ni艂 twoje 偶yczenie i sprowadzi艂 na pole bitwy twoich braci z Gildii... nie do艣膰 偶e mo偶esz teraz za艂atwi膰 sprawy, to jeszcze przybyli oni z najnowszymi i najlepszymi wynalazkami. Dostajesz bomby, no偶e do rzucania, zapas be艂t贸w do kuszy, kule i proch. Zbroja zostaje naprawiona, dostajesz nowy paw臋偶... Widzisz jak Durak Stonehammer dyryguje organizacj膮 Gildii...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Thorbiorn
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 12 Maj 2005
Posty: 87
Sk眃: Ulthuan

PostWys砤ny: Wto Lis 01, 2005 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<wydaje kilka rozkazow do swoich ludzi>
-I co dalej panowie??<pytam sie dowodcow>
_________________
Life is only real then,when 'I'am"
When I walk on the way,on the Fourth Way
SESJA ALDORF:genera艂 Filavandrel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Lis 04, 2005 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FILAVANDREL

VORTIGERN: -No c贸偶, panie Elfie, musimy tutaj poczeka膰. Voldo wci膮偶 zbiera armi臋 na powierzchni... Narazie czekamy.

MALEK: -Vortigern ma racj臋. Nie martw si臋, generale, moi Sarafani nie zm臋cz膮 si臋 staniem w gotowo艣ci.

Widzisz jak Zimri, po rozmowie z Durakiem Stonehammerem odchodzi na powierzchni臋, rzucaj膮c wam przez rami臋 s艂owa.

ZIMRI: -Zegnajcie, panowie, ja dosta艂em robot臋 w Gildii, mam pilnowa膰 porz膮dku z pozosta艂ymi w niej pracownikami. Mo偶e jeszcze si臋 zobaczymy. Narazie my艣l臋 偶e sobie poradzicie. Bywajcie Filavandrelu, Vortigernie i Maleku. Dobrze z wami mi by艂o. <to m贸wi膮c odchodzi, za艣 Deistell wraca do swego oddzia艂u>

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Nast阷ny
Strona 9 z 15

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group