Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak Najlepiej rozwinąć Halfinga?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halflingów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy łacha targaja z nich, te waleczne elfy,krasnoludy, ludzie , a jak gdzieś wyruszaja i takiego halfa by nie mieli to by wszyscy zginel iz głodu , bo napewno jedliby same nieświerze rzeczy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Sty 21, 2005 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kucharz-służący-złodziej-szpieg-zabójca. A w kuchni jak mu ktoś podskoczy to przesrane.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Sty 23, 2005 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halfy mogą się zdać jako kule armatnie Very Happy żartuje. Nie weszły by tam Razz jeszcze halfem nie grałem i chyba nie zagram. Ale halfy to raczej nie do bicia nie nie. Raczej są do gotowania i jedzenia. Hy hy. Sympatyczne bestie. Szkoda że są tak podobne do Tolkienowskich hobbitów a raczej powiedziałbym ze to są hobbity tyle że pod inną nazwą.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Inez
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 16 Sty 2005
Posty: 63
Sk±d: Leszno

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazda rasa ma swoje plusy i minusy. Halflingi sa fajne, ale ja gram tylko jedną profesją (prawda Blackwordsman?) , a nie słyszałam by była to domena halflingów. Muszę dodać, że nie jestem zaawansowanym graczem i podręcznika nie przeczytałam co cieszy mojego MG. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 27, 2005 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak oczywiście . Ale każdemu i tak z osobna bym zadał pytanie Dlaczego nie gracie halfami? A ukryte odpowiedzi to : bo ma cienkie statsy ale nikt się nie przyzna. Bo jak zwykle stereotypy o jedzeniu a nikomu niechce się odgrywać (Słabego,głupiego halfinga napychającego sobie brzuch),Takie sa stereotypy. Jak zrobi się odpowiednią historie to half może być PRAWIE wszystkim.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
edmund
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 18
Sk±d: Kielce

PostWys³any: Sro Maj 04, 2005 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i troszkę sie spóźniłem w pisaniu w tym temacie ale coż...Zauważyłem że nikt tu nie pisze o halfach kapłanach. Osobiście uważam że kapłan Esmeraldy jest idealny dla halflinga to jest kwintesencja tej małej rasy, jedzą bo nakazuje im tak bogini i nie muszą się tłumaczyć. Również kapłan Ranlda jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli ma sie ukończoną profesję złodzieja, wyobraźci sobie złodziej z odrobiną magii Very Happy A jeśli b patrzeć na statsy halfów to są oni wsmienitmi strzelcami nie zapominajmy że w armi Imerium są odziały procarzy, taka profesja równiez istnieje i porównwalna do Strzelca. Mógł bym wymieniać tu jeszcze inne profesje(Mark Maker) bardzo dobre dla halfów ale po co skoro praktycznie nikt nimi nie gra a mod. tego tematu się nim nie interesuje. Razz
_________________
Możemy życ bez poezji, muzyki i sztuki.
Możemy być bez sumienia, możemy bez duszy.
Możemy żyć bez przyjaciół, możemy żyć bez pisarzy.
Lecz cywilizowana isota nie przeżyje bez KUCHARZY.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Maj 04, 2005 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Edmundzie, nie spóźniłeś się. I dobrze że piszesz. Wink Nasze ścieżki znowu się krzyżują. A co do moda tego działu to poległ gdzieś w halflińskiej kuchni zalany winem i od wielu wielu dni odnależć go nie można. Evil or Very Mad
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hag
Go¶æ





PostWys³any: Pia Lip 08, 2005 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zaraz siÄ™ przez was zarejstrujÄ™ rrr...
Dlaczego warto Halfingiem grać:
1.Sama przyjemność
2.Kolorowy charakter
3.Wspaniały kompan
4.Ciekawe sesje

Nie pisze tu jakie mają zalety bo to nie jest ważne. Wasze podejście do postaci jest bardzo D&D oczywiście nie wszyscy. Halfing złodziej rzadko spotykane bo po co mają kraść jak mają tak kochaną rodzinę(dobre wychowanie). Zabójca ojoj to przesada niziołek zabijać ludzi po tajemnie nie wytrzymał by psychicznie. Ta rasa jest dla dobrych graczy ja sam nie utrzymałem brzemienia swojego hobbita jako postaci. I jeszcze raz przypominam dla tych 4 punktów warto grać halfingiem.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halflingów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group