Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Podejrzanie dobry hosting :P

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Nie Kwi 24, 2005 20:23    Temat postu: Podejrzanie dobry hosting :P Odpowiedz z cytatem

http://hostrim.com/

oto strona dla wszystkich miłośników tworzenia stron www a nie mających pieniędzy aby wykupić sobie serwer....
z tego co wyczytałem to jest darmowe 100MB (ile zajmuje zamek??) na serwie, żadnych opłat, żadnych ograniczeń (tu nie dam sobie nic uciąć Razz)

a teraz takie małe pytanie....
czym można zrobić ładną stronkę ?
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pon Kwi 25, 2005 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, dzięki postoję

primo - nie podają źródeł serwera, czyli prawdopodobnie są resellerami
secundo - dodajÄ… do kazdej strony gigantyczny banner googla
tertio - w szczegółowym regulaminie zaznaczają że po czasie mogą zmienic warunki odpłatności - stary numer - tez sie kiedys na to nabrałem z abc.pl - miał byc darmowy alias a po 2 latach jak nazbierało się im kilkaset klientów dorzucili bannery - wtedy czesc klientów która ma juz upozowany adres w sieci nie moze zrezygnować - przyklad - jedna z moich stron www.progress.abc.pl - musze ją teraz przezucic na inny adres. Całe szczescie ze wyczulem moment i na 3 miesiace przed wprowadzeniem reklam kupilem .pl dla zamku

A propos hostingu i zamku - zamek i subdomeny to jakies 0,5Gb no i bazy danych - tamci chyba nawet nie udostepniali baz, poza tym nie polecam zagranicznych firm hostingowych - bo ciezko sie dogadac w przypadku awarii etc. - co chciałem powiedziec... aha! jest opcja hostingu na zamku - tylko jeszcze nie wiem dokladnie ile i za jakie konta. Serwer zamku jest obecnie utrzymywany na dobrym sprzęcie, z pełnym wypasem, cpanelami, pocztami, bazami, full ftp i masa innych - jest opcja wynajmowania miejsca na zamku - jak ktos jest zainteresowany to walcie na moje gg - cena na pewno nie będzie pokroju obecnych cen serwqw dedykowanych (jakies 100zł/100Mb/rok) - tylko jakies 3 razy niższa - tak aby pokryc tylko koszty eksploatacji serwa.
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Kwi 25, 2005 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to jeszcze lepszy hosting... i do tego pewny Razz niestety i tak mnie nie stać..../
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group