Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy jest sens zintegorwac wideodomofon z kamera monitoringu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
aniamroz79
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 10 Paz 2016
Posty: 8

PostWys³any: Pon Paz 17, 2016 14:02    Temat postu: Czy jest sens zintegorwac wideodomofon z kamera monitoringu? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Zdaje sobie sprawę, że może trochę kombinuje. Lecz ten typ tak ma. Wpadłem ostatnio na pomysł żeby zintegrować wideodomofon z kamerami monitoringu. Mój pomysł bazuje na tym, aby kamery były aktywowane jak ktoś przyciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy zaczyna się nagrywanie obrazu z kamery, która jest obok domofonu. Zaobserwowałem tego rodzaju rozwiązanie w firmie, która sprzedaje [url=http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa]wideodomofony w Warszawie[/url] . Natomiast ja już mam zarówno wideodomofon jaj i kamery monitoringu. Chciałbym dokupić jakieś moduły i samodzielnie spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma jakieś rozwiązanie tego problemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group