Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rozdział piąty: Pakty i zobowiązania.
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wróg?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Gru 22, 2011 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


<Ingwar, Rhunar>
<Czołg zwolnił do bardzo małej prędkości, prawie pełznie.>

-To zależy ile będzie osób do noszenia wody i czy studnia jest sprawna. Jeśli wszystko pódzie dobrze to około klepsydry. Jeśli nie to nawet kilka klepsydr.
Zaraz będziemy , przygotujcie się.

<Czołg znowu przyspieszył a po kilku chwilach znów zwolnił do ślimaczego tempa.>

-Już widać wejście. Chyba na nas czekają...Dostrzegam z obwarowaniem sylwetki... Dziwne,że nie wyszli nas powitać...

-Jeśli wrogowie nie mają dział ,mogą się tylko rzucić pod koła...hehehe...

<Czołg zatrzymał się. Inżynierowie wyłączyli silnik wypuszczając parę. >

-Jesteśmy na miejscu... Wychodzimy...

_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do³±czy³: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys³any: Czw Gru 22, 2011 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Uff... Nareszcie.

Założyłem na siebie kolczugę i resztę ubrania. Na zewnątrz z pewnością jest zimno. Młot chowam do plecaka i powoli wychodzę na zewnątrz. Szybko rozglądam się i witam z "gospodarzami".
_________________
Przyjaciel czy wróg? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Gru 22, 2011 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zamyśliłem się na chwilę. Krasnoludzka machina...Zdecydowanie by się przydała..a krasnoludy można by przeciągnąć na moją stronę..jak nie po dobroci to na siłę. Z pewnością też byliby przydatni..przynajmniej przez jakiś czas.>

-Może i jesteś pełen energii..mi również jej nie brakuje. Potrzebuję jednak każdego żołnierza, a jak są zmęczeni to są prawie bezużyteczni. Zbilaża się nasza noc..nasze święto. Jutrzejszej nocy sam to poczujesz. Zew krwi..! Piękna noc na polowanie, ściganie mord i morze krwi. Jutro będą tu nas tysiące! Będziesz służył Wielkiemu Khornowi jak i my. <Panie...przynosisz nam czerwoną noc, a my Ci ofiarujemy czerwoną ziemię i stosy czaszek...Zabiję ich wszystkich.. Spoglądam na Litmanna.> Szkoda czasu na podróż lądem. Możemy podpłynąć statkiem. Będzie znacznie szybciej. Z strażnicy do kopalni jest niedaleko. Litmann..Czy ktoś wie o tym portalu? Czy wiesz gdzie gromadzą się inne kulty?

<Po jego odpowiedzi wydajÄ™ rozkazy.>

-Na statek i słuchać Litmanna...Macie się do niego zwracać z przynależnym szacunkiem i wykonywać rozkazy, które nie będą szkodliwe dla mnie i naszej misji! Zrozumiano?! <Zwracam się do rycerza.> Popłyniesz z nimi. Zostawicie stetek w strażnicy i tam też się spotkamy. Ruszymy na kopalnię.

<Gdy już Litmann i reszta moich ludzi wejdzie na statek podchodzę do portalu. Dotykam go...wyciągam piórko, a sztyletem nacinam sobie niewielką ranę na przedamieniu. Własną krwią rysuję znak Khorne'a na portalu. Następnie staję trzy metry od niego i wyciągam kamień.>

-Przyzywam was..

<Czekam na to co siÄ™ pojawi.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Gru 22, 2011 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec rozdziału piątego.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wróg? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
Strona 71 z 71

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group