Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nippon - Kansai
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pon Gru 29, 2008 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słysząc o nadchodzącej wyprawie na Hojo bezzwłocznie wysyłam list do Toyotomi zapowiadając swą chęć udziału w niej. Kotaro wreszcie zapłaci za wszystko... choc powinien zginac trzy razy by było dość.

Wysyłam drugi list do Hanzo z podziekowaniem o ostrzeżeniu i powiadomieniem ze dolacze do ich sil przed atakiem na Odaware.

Daje swoim ludziom nieco czasu na przygotowania a potem podazamy tropem armii Toyotomiego podazajacej do ziem Hojo.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Gru 30, 2008 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hojo. Sojusznicy chaosu. Co knujesz demonie? Obracasz się przeciwko swoim braciom z nicości?

Ruszam do Hideyoshi. Pozdrawiam go lekkim ale dłuższym skinieniem głowy.
- Daymio... - zaczynam mówiąc powoli - Nie sposób nie zauważyć, że sposobisz się na Hojo. Jeśli myślisz, że moje umiejętności się przydadzą, z chęcią ci pomogę w walce. Hojo to sojusznicy istot, którym zaprzysiągłem unicestwienie. Mam tylko jedną prośbę. Pozwól mi porozmawiać ze swoimi... jak to w waszym języku brzmi? - szukam przez chwilę odpowiedniego słowa, ale tylko krzywię twarz w grymasie niezadowolenia - ludźmi od zbierania informacji. Poszukuję pewnego człowieka.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Sty 10, 2009 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADAHARU/HAKKARD

Mimo wielkich przeciwności losu, kampania Toyotomi przeciwko Hojo okazała się pełnym sukcesem. Siły Chaosytów Tzeentcha oraz klany Hojo i Fuma Ninja zostały zniszczone. Wrodzy przywódcy: Fuma Kotaro, Hojo Ujimasa i Hojo Ujinao zginęli.

Na ziemie Kanto przeniósł się klan Tokugawa, zaś dawne ziemie Tokugawa przejęli Toyotomi.

Nippon został zjednoczony.

Przez następne dwa lata wzięliście udział w dwóch wyprawach Nipponu na Han Kuo.

W końcu wróciliście do kraju, na ostatnią rozgrywkę o jego los.

Arrow Kanto

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group