Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Życie z Warhammerem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Pia Paz 27, 2006 19:01    Temat postu: Å»ycie z Warhammerem Odpowiedz z cytatem

Takie pytanie : Jak długo gracie w Warhammera?? jak liczebne macie drużyny i czy macie czeste rotacje wsrod graczy i jak czesto zmieniacie sie w mistrzowaniu?? ja gram juz 8 lat ( tzn byla 1,5 roczna przerwa) a druzyna poczatkowo liczyla 5 osob pozniej troche bylo rotacji w skladzie a teraz niestety sporo osob sie wykruszylo i chwilowo mam tylko 2 graczy ( jeszcze jakis czas temu bylo 4 ) ale i tak gra sie spox mimo tak malo liczebnej druzyny Smile
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Paz 27, 2006 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i trzech graczy. Niedawno mistrzowałem im Burzę Chaosu, którą szcześliwie zakończyliśmy. Postacie z Burzy, wspierających Imperium prawych ludzi i elfów umieściłem narazie w niedostępnym miejscu i zawiesiliśmy nimi grę.

Teraz prowadzi kumpel, u którego gramy Chaotycznymi bohaterami na służbie odradzających się i przygotowujących się do zemsty na Imperium wojsk Chaosu. Przynajmniej tak wszyscy myślą, ale każdy ma (prócz wspólnej walki z Imperium) inne, mroczne cele...

Gram i prowadzę osobiście nieregularnie, od około 6-7 lat, nie pamiętam dokładnie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Sob Paz 28, 2006 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to też kawał czasu gracie Very Happy ale widze ze musimy skonfrontować nasze drużyny Twisted Evil powstrzymamy chaos Smile nie ma mrocznego spiskowania ...gotujcie sie na śmierć Wink bo już niedługo na waszym horyzoncie może pojawić sie nasza drużyna Twisted Evil
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Sob Paz 28, 2006 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram już ponad 11 lat, Smile w sumie to mistrzuję, bo grywam niestety niedużo Crying or Very sad Przez ten czas przewinęło mi się kilka drużyn (w tym około 30 graczy). Jak kiedyś liczyłem to wyszło mi, że przegrałem w sumie (czas pokaże, czy dwuznacznośc tego słowa nie okaże się nieprzypadkowa) około 1 roku w RPG, głównie w Warhammera.

Obecnie prowadzę drużynie Wewnętrznego Wroga (dostosowanego do nowej edycji).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Nie Lis 12, 2006 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram może niecałe 3 lata Smile Od tamtej pory ciągle mistrzuje, inni gracze także próbowali ale się wycofali... Chociaż jeden z nich znowu zaczął prowadzić Smile Narazie mu to wychodzi (w ostatniej sesji złapaliśmy kosmiczny klimat) i mam nadzieje, że nie zrezygnuje tak szybko Razz

Wielu graczy się przez naszego Warhammera przetoczyło, jednak podstawowa ekipa zawsze pozostaje ta sama Wink
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Methris
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 09 Paz 2006
Posty: 16

PostWys³any: Wto Lis 14, 2006 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram od 4 lat .....chyba?
Ktoby to spamiętał.....
W naszej drużynie jest 6 graczy .........:
-2 Krasnale Cool
-3 ludzi Wink
- i ja jako jedyny elf (nie moge grac inna postaciÄ…-nie umiem) Embarassed Wink
_________________
"Nie ma takich spraw których niedałobysie załatwic. Jeśli nie słowem, to zawsze pozostaje ostrze miecza lub cicha strzała......"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Darnok
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys³any: Czw Gru 07, 2006 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram od 2 lat w wfrp, wczesniej gralem w D&D (młotek lepszy, ale tego nie trzeba pisać).

Jest nas 4. Najczęściej Ja mistrzuje. Teraz przerwa Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Radomir
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 23 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Starachowice

PostWys³any: Czw Gru 07, 2006 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei gram od przeszło 11 lat. To znaczy raczej mistrzuję, a czasem mam ogromną ochotę zagrać. Sad Graczy mam 4-5 niemalże zawsze, ale w sumie przewinęło się około trzydziestu osób.
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota już nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Czacha41
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Paz 2006
Posty: 60
Sk±d: GÅ‚ogówek

PostWys³any: Czw Gru 07, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow 11 lat, sporo. Ja gram ok. 3 lat, mistrzuję na zmiane z kolegą. Zazwyczaj jest nas 6 osób
_________________
#Wiara, nadzieja, naiwność: Felix Człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pon Gru 11, 2006 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram 8 lat, jestem wyłącznie Mistrzem Gry, chociaż na początku byłem Graczem.. A mam stałych 5 graczy, reszta się przewija; nie wiem ile osób, ale coś może koło 10.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Gru 13, 2006 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kórym roku ukazał się w Polsce Warhammer? 1994 czy 1995? No to gram jakieś 11-12 lat. Mistrzuję od niedawna bo to była jedyna możliwość żeby moja zwampirzona drużyna poznała młotka a nowa edycja naprawdę mi się spodobała choć żałuję tych czasów gdy przemierzało się SŚ przed BCH.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anavril



Do³±czy³: 19 Gru 2007
Posty: 4
Sk±d: Pustkowia chaosu obok demona rozpaczy

PostWys³any: Sro Gru 19, 2007 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tu starzy wyjadacze... Ja grałam około 2 lat tak nieoficjalnie z zmienną grupą tak na zasadzie zabijania nudy. Teraz gram od 3 lat na dodatkowych zajęciach mamy stałego mistrza gry a grupa obecnie liczy 7 osób jeden człowiek a reszta elfy ^^
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Gru 20, 2007 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łooo że też ja się tutaj nie wypowiedziałem to aż dziw:) Ile gram/powadze?? hmm pogubiłem się już ale 8 lat na pewno. Więcej prowadze niż gram . Grałem przez pierwsze dwa i troche a potem prowadze i prowadze i prowadze i czasem gdzieś zagram, np na forum:P Ekipa?? Minimum 4 zawsze nas było chociaż były i sesje gdzie było i nawet 12 graczy , to dopiero CHAOS^^. Teraz od jakiegoś czasu mam 8 graczy. Był taki czas że rotacja była ogromna, mogłem codzień grać z kim innym:) część ekipy (mój ukochany Tzimisce) odszedł i tylko czasem na jakąś pojedynczą sesje wpadnie a tak to ze starej ekipy jestem ja i jeszcze dwóch:)
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anavril



Do³±czy³: 19 Gru 2007
Posty: 4
Sk±d: Pustkowia chaosu obok demona rozpaczy

PostWys³any: Czw Gru 20, 2007 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12??? o fack... nam sie teraz ciężko gra bo mimo że jesteśmy grupą elfów prawie to często rozwijamy 3 wątki (spowodowane jest to tym że ja i jeszcze 2 graczy na swoje postacie dluugo a reszta ma profesje początkowe i nie mają odwagi pakować sie wszędzie tak jak my, albo pakuja sie w kłopoty bo wiedzą że my ich wyciągniemy) ostatnio mistrz miał nie lada problem jak musiał prowadzić 4 oddzielne wątki (standard to 2) Mi sie najlepiej grało w 4-5 osób.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group