Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mousiilon
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Nastêpny
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Sob Sie 25, 2007 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zasłaniam czymś twarz. Zaglądam do komnaty bez drzwi.

- Ciekawe dlaczego zostały wyłamane...

Chwilę się rozglądam w środku i podchodzę bliżej do mosiężnych. Patrzę przez moment na trupy, na tyle krótko, żeby nie zwrócić ostatniego posiłku. Przyglądam się drzwiom.

- I ciekawe dlaczego te się ostały...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Sie 25, 2007 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Są oplecione magią... Pewnie dlatego się ostały. Rycerze Pani z Jeziora tu byli. Widziałem to... widziałem też szaleństwo kapłanek, które poddały się woli gnieżdżącego się w tych murach zła... pilnujcie siebie i towarzyszy.
<Splatam magię i zawieszam w powietrzu symbol Amul. Oplatam też dłoń niebieskimi wstęgami i dotykam klamki. Powoli na nią naciskam i otwieram drzwi>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Sob Sie 25, 2007 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrywam pas materiału ze swej szaty, poczym zawiazuje go sobie na twarzy. Pani, jak to możliwe że ze świątyni mogło powstać coś takiego...

Kiedy spostrzegam ciała kieruje tam swoje kroki. Wiele przeszedłem i powinienem znieść smród... Klękam w odległości mniej wiecej pół metra od nich. Staram się ocenić od czego nieszczęśnicy zgineli.

Widząc że Annubi otwiera drzwi szybko wstaje i trzymam bron w pogotowiu.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sob Sie 25, 2007 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<działam mechanicznie, bez słów. Przeładowuje broń, zawiązuje opaskę z oderwanego kawałka materiału na twarz i nos. Na jak wiele starczy mi sił?, wogóle nie rozumiem co tu się stało.... atakowałem zgraje goblinów... potem straciłem przytomność i teraz jest tutaj...>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Sie 26, 2007 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszytcy
< Patrzycie jak Annubi kreśli jakieś znaki w powietrzu a następnie dotyka klamki. Gdy ją tylko nacisnął, jasne światło zabłyslo a Annubim jakaś siła rzucila w tył. Spoglądacie na mosiężne wrota a na nich pojawił się napis
Nikt nie proszony tu nie wjedzie, siłą wrót nie otworzy.. lecz ten kto zaproszony został wejdzie. Wypowiedz słowo miłe mym uszom a wejdziesz przyjacielu... >

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Sie 26, 2007 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Klękam na moment.>

-Niech Morr ma w opiece tych nieszczęśników i niech przyjmie ich do swego królestwa z otwartymi ramionami.A odchodząc w miejsce spokoju pamiętajcie o swych dobrych bogach.

<Wstaję robiąc znak,którego używają Morryci by odesłać dusze do świata zmarłych.>

-Odradzam wyglądania przez okno.Z podziemi wylazły ogromne pająki,które pożerają innych...i siebie.Wolałabym by nie zauważyły naszej obecności tutaj.

<Trzymam młot w pogotowiu i przyglądam się z uwagą temu co robi Annubi.Sama w tym czasie skupiam myśli prosząc Urlyka o to by spłynęła na nas jego łaska.Następnie spoglądam na napis,który pojawił się na drzwiach.>

-Zagadka...Ciekawe.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Sie 28, 2007 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Otrząsam się i wstaję, sprawdzając czy mam wszystkie kości całe. Podchodzę do drzwi i przyglądam się zagadce. Dumam nad rozwiązaniem>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Wto Sie 28, 2007 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zagadka...<kto by miał siły ja rozwiązywać...> ludziom szalonym zawsze jest miła władza lub siła, moze to jest rozwiązanie? <cały czas rozglądam się po pomieszczeniu, nie chce zostać niczym zaskoczony...pozatym jaki ja jestem zmęczony...>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Wto Sie 28, 2007 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc co stało się z Annubim zdziwiłem się niesamowicie.
- Zagadka... Nie cierpię ich - mruknąłem pod nosem i również spojrzałem na treść zagadki. - Najprostsza odpowiedź może być najbardziej trafna, moi drodzy! Pamiętajcie o tym!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Wto Sie 28, 2007 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważam słowa Quendelena i przez chwile patrze na zagadkę.

-Możesz mieć racje mości elfie... może odpowiedź jest zawarta w treści zagadki. <Milcze przez chwile> "Ten kto zaproszony został wejdzie" Wydaje mi się że tym miłym słowem jest "zaproszenie" albo "zostałem zaproszony"... Oczywiście to tylko moje przypuszceznia.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Wto Sie 28, 2007 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoję zamyślony...

- Idąc tym tropem. Przychodząc w gościnę przynosisz podarunek. Może o to chodzi... A co jeśli to ma związek z miejscem, lub osobą która te drzwi zamknęła? Co byłoby miłe dla Pani Graala, lub jej kapłanek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Sie 28, 2007 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie ma chyba znaczenia kto układał tą zagadkę. Quendelen i Berthold mają rację. Słowa są zawarte w treści lub formie samej zagadki i nie ma znaczenia kto ją układał... i gdzie jest. "Pozwól nam wejść?" Mamy przed sobą drzwi. Może wystarczy wypowiedzieć... "Klucz?"
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Sie 29, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Towarzysze, spójrzcie... - Wskazuje na napis "...a wejdziesz przyjacielu". - Ten obiekt, on jest przyjazny, jeżeli przedmiot może być przyjazny. Klucz, klucz, a może po prostu "przyjaciel" albo "zaproszony"
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Sie 30, 2007 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Decydujcie się szybciej. Te kapłanki nie zginęły bez powodu.

Staję w cieniu i bardzo dyskretnie zerkam przez okno. Nie wychylam się, nawet jeśli to oznaczałoby, że mniej ujrzę. Mówię szeptem:

-Gdyby nie to, że to pajęczaki, to można by było się wybronić przeciw nim i wybić większość lub nawet wszystkich. Ktoś się orientuje kiedy nadejdzie świt?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Wrz 03, 2007 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Do świtu pewnie daleko...Nie podoba mi się tutaj.I ogarnia mnie jeszcze straszne zmęczenie.Kiedy ostatni raz odpoczywaliśmy...chyba wieki temu.Jak uda się otworzyć te cholerne drzwi to proponuję tam odpocząć...jeśli będzie możliwość.<Podchodzę do drzwi i kopię je raz nogą.>Otwórzcie się pieprzone wrota!
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Nastêpny
Strona 6 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group