Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
ULTIMA ONLINE - WARHAMMER

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
lita
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 36
Sk±d: JastrzÄ™bie Zdrój

PostWys³any: Pon Cze 25, 2007 00:19    Temat postu: ULTIMA ONLINE - WARHAMMER Odpowiedz z cytatem

Więc jest sobie taka gra zwana Ultimą Online, która to jest grą starą z kiepską grafiką, ale chwila nie kończymy czytać bo gra ta potrafi dać niesamowitą zabawę.

Jestem administratorką serwera tej gry zwanego Gottendammerungiem, którego to akcja toczy się w świecie Warhammera. Poniżej daję link do stronki serwera i tam znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań. W dziale download link do pełnej wersji Ultimy i poniżej proszę pisać wszelkie niejasności, których nie chce Wam się szukać na stronie a zainstaniły.

www.uo.mikoland.net

GRA JEST DARMOWA
_________________
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokuj, a te ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"

#SESJA Altdorf 2502 Carol de Vous

NIE MA MNIE DO 20.08
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Wto Lip 10, 2007 03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę... A ja właśnie ściągam sobie Ultimę.
To od razu kilka pytań póki temat gorący.

Jaka jest populacja aktywnych graczy na serwerze?

Jak wygląda obszar gry (czyli dokładnie co z uniwersum WFRP zostało umieszczone na shardzie)?

Jak szybki internet jest wymagany do płynnej gry?

Czy klimat na shardzie jest warhammerowy czy tylko warhammerowaty?

I czy to na pewno dobry pomysł implementować świat WFRP do mechaniki Ultimy?
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lita
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 36
Sk±d: JastrzÄ™bie Zdrój

PostWys³any: Pia Lip 13, 2007 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytań dużo i już na nie odpowiadam Cool

Populacja aktywnych graczy można powiedzieć jest uboga i to bardzo, na dodatek takich co niekoniecznie grywali w Warhammera, no ale uczą się dosyć szybko. Ultima jest dosyć starą grą i reklamą tutaj liczyłam na rozruszanie serwera, bo mało osób gra w UO, a jeszcze mnie gra w UO i w Warhammera Twisted Evil

Obszar gry to Kraina Zgromadzenia, Nuln, Talabheim i okolice, Kislev i trochę jego obszaru. Świat się cały czas rozwija, aktualnie pracujemy nad Zhufbarem i Przełęczą Czarnego Ognia. Mapkę na arenie UO ocenia się na bardzo wysokim poziomie czym mogę spokojnie się pochwalić. Nie należy ona do olbrzymich, co pozwala na spotykanie się graczaom i interakcję między nimi Razz

Internet hmm 128 transfer to optymalna wartość. Są gracze co jada na jeszcze mniejszym, czasami narzekają na lagi, no ale mówią że da się grać więc to akurat nie jest potrzebne.

Co do klimatu hmm, jeśli chodzi o arenę UO to klimat jest na wysokim poziomie, a co do Warhammera zależy jakiego gracza się spotka Smile Osoby pracujące nad rozwojem fabuły i świata dbają żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, wpadki się zdarzają wszędzie i każdemu, czasem mniejsze czasem większe. Embarassed

Czy dobrze łączyć UO i Warhammera musisz się sam przekonać grając na gocie Wink Wink Wink

Jeśli jeszcze jakieś pytania czekam i oczywiście zapraszam poraz kolejny do gry.

www.uo.mikoland.net <--- są printy w galerii, ale one raczej nie zachęcają, trzeba zagrać i wczuć się w postać Razz
_________________
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokuj, a te ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"

#SESJA Altdorf 2502 Carol de Vous

NIE MA MNIE DO 20.08
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Lip 13, 2007 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dalej, zaglądać na strone, grać popróbowac pytaćSmile Jak nie zagracie to się nie dowiecie czy sie wam podoba. Konkretni ludzie się tym zajmują więc warto spróbowac, zachęcam. Nie maiłem czasu grać ale obejrzałem sobie to i owo i mnie zainteresowało.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Nie Lip 15, 2007 14:41, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Nie Lip 15, 2007 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także zachęcam. Chociaż na razie gram na innym shardzie to muszę powiedzieć, że Ultima jest chyba jedyną grą naprawde RPG z tych wszy(stkich) MMORPG pokroju World of Warcraft czy Guildwars...

Grafika może uboga (a ja takie akurat lubię, przypominają mi się stare dobre czasy) ale w końcu w RPG o klimat chodzi, prawda?
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lita
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 36
Sk±d: JastrzÄ™bie Zdrój

PostWys³any: Nie Lip 15, 2007 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grafika UO niedługo zmieni się diametralnie na grafikę w stylu Diablo 2, dla tego warto na razie zapoznać się z mechaniką, a grafiką delektować się w nowej Ultimie KR, która na Gottendammerungu prawdopodobnie już niedługo Cool
_________________
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokuj, a te ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"

#SESJA Altdorf 2502 Carol de Vous

NIE MA MNIE DO 20.08
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group