Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zwierzaki i Dziwna bron...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Dr.doom



Do潮czy: 21 Paz 2006
Posty: 2

PostWys砤ny: Nie Lis 05, 2006 17:33    Temat postu: Zwierzaki i Dziwna bron... Odpowiedz z cytatem

1) Mam pytanie czy zwierzak z kturym chodzi gracz np. pies, kon moze sie rozwijac lub zdobywac doswiadczenie ??

2)Mam kolce na przedramieniu (jak batman Very Happy) czy mozna je liczyc jak bron np.stylet ??
Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Nie Lis 05, 2006 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ad1. moze ale w iinym sensie nic bohaterowie PD Smile jesli twoj zwierzak pozyje dluzej i bedziesz go szkoli艂 to jasne ze moze np pies stac sie lepiej wyszkolony np zeby atakowac na komendy itp

ad2. mozesz traktowac jako bron Smile tylko oczywiscie trzeba dac odpowiednie modyfikatory najlepiej przedyskutuj to z MG Exclamation
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk眃: Katowice

PostWys砤ny: Nie Lis 05, 2006 22:39    Temat postu: Re: Zwierzaki i Dziwna bron... Odpowiedz z cytatem

Dr.doom napisa:
1) Mam pytanie czy zwierzak z kturym chodzi gracz np. pies, kon moze sie rozwijac lub zdobywac doswiadczenie ??

Je艣li kt贸ry艣 z BG kupuje sobie jakiego艣 bojowego zwierzaka, to jako MG pozwalam go rozwijac. Gracza mo偶e (je艣li jego BG posiada tresur臋 lub odda zwierzaka na szkolenie) przeznaczyc cz臋艣c PD swojego bohatera na rozw贸j schematu lub zakup umiej臋tno艣ci dla zwierzaka.

Dr.doom napisa:
2)Mam kolce na przedramieniu (jak batman Very Happy) czy mozna je liczyc jak bron np.stylet ??
Twisted Evil

A by艂e艣 z tym u lekarza Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dr.doom



Do潮czy: 21 Paz 2006
Posty: 2

PostWys砤ny: Sro Lis 08, 2006 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za wypowiedzi Very Happy ... i mam nadzieje ze m贸j MG (brujach) da mi mozliwosc rozwijania mojego pieska oraz konika xD


quidamcorvus dziekuje za pomoc w punkcie 2 Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Pon Gru 25, 2006 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos drugiego pytania, to nie widze sensu rzucania tego na forum, takie rzeczy powinno si臋 przedyskutowywa膰 z MG...
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Czw Gru 28, 2006 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶na tak偶e traktowa膰 zwierz臋ta tak jak nietypowych BN'贸w. Dostaj膮 PD i maj膮 jakie艣 tam schematy rozwoju (w granicach rozs膮dku, Szybko艣ci raczej nie rozwin膮, a je艣li ju偶 to w wyj膮tkowych okoliczno艣ciach). Nietypowo艣膰 polega tu tylko na innym przyznawaniu PD i nauce umiej臋tno艣ci poprzez tresur臋.

Po wyrwaniu kolec mo偶na traktowa膰 jako improwizowany sztylet... pod warunkiem, 偶e kolec jest dostatecznie wytrzyma艂y i ostry (wystarczy ostry sztych).
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
mr.艢rubokr臋t
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 11

PostWys砤ny: Nie Gru 31, 2006 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm
ad.1
troche mi tu wieje mmorpg-ami:) z tymi zwierzaczkami i w ogole... ale fakt faktem psa mozna wytresowac , konia przyzwyczaic do chaosu walki itp. i nie zgadzam sie z tym ze powinno byc na nie wykorzysywane PD... bo jezli odda sie do tresera to on juz zalatwia cala robite wydajac swoje DO艢WIADCZENIE (a ty monety ofc:) ) a co do samodzielnej tresury poprostu tak jak z nauka umijetnosc mysle najlepiej zastoswac schemat 100h+2k100 -int...

co do drugiego... to grunt to dobrze opisac sytuacje jak je wykorzystasz bo to jest bardzo sytuacyjna bron (wrezc improwizowana:P) i zalezy jak jej uzyjesz ... ale i tak kojarzy mi sie toto z jakimis heroikami Smile(mowe tu o caloksztalcie pytan[szkolenie psow i koni bojowych itp:P))

tylke mojego
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
TalibPl
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 28 Gru 2006
Posty: 13

PostWys砤ny: Pon Sty 01, 2007 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to spr贸buj wytresowa膰 mr贸wki w ty艂ku.
Dla wyja艣nienia prezent od MG dla gracz kt贸ry nie da艂 sobie na wstrzymanie podczas sesji.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mr.艢rubokr臋t
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 11

PostWys砤ny: Pon Sty 01, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, chyba nie za bardzo zrozumia艂em dowcip ale moze byc:)

co do tresury jeszcze to tez wazna jest rasa zwierz臋cia (psa konia itp) bo np z jakiegos wilczura bedzie lepszy obronca niz z jamnika tak samo z koniami i innymi zwierzatkami
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
TalibPl
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 28 Gru 2006
Posty: 13

PostWys砤ny: Pon Sty 01, 2007 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi si臋 zawsze podoba艂a koncepcja jadowitego w臋偶a w r臋kawie u zab贸jcy,
Na komend臋 wyskakuje i k膮sa Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mr.艢rubokr臋t
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 11

PostWys砤ny: Pon Sty 01, 2007 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm i jescze niech to bedzie kr贸l we偶贸w ktory potrafi mowic i niech daje kontrole nad wszystkimi gadami w okolicy 5km a i w sumi ejescze mjest m*eic fajie gryfa ktory pojawia sie na gwizdniecie w ciagu polowy tury zeby dalo sie jescze zaatakowac mieczem z runem smierci i w helmie oslepienia ... a i warto miec buty ucieczki(to dla wtajemniczonych:P)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
TalibPl
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 28 Gru 2006
Posty: 13

PostWys砤ny: Pon Sty 01, 2007 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by na to nie patrze膰 takie w艂a艣nie metody mog膮 stosowa膰 cz艂onkowie kolegium bursztynu.

Nie wiem czemu zaczynasz od razu p艂aka膰, ja tylko m贸wi艂em co by mi si臋 podoba艂o, ja nigdy nie gra艂em nawet zab贸jc膮.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Czw Sty 04, 2007 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym gryfem to nie jest wcale tak mi艂o. To bydle z r贸wn膮 ch臋ci膮 rozszarpie w艂a艣ciciela jak i wroga. Do ko艅ca gryfa nie oswoisz...

Jeden z BG kupi艂 sobie w艂a艣nie w Po艂udniowych Krainach lwi膮tko i uczy si臋 tresury. Nie mog臋 si臋 doczeka膰, a偶 lwi膮tko doro艣nie i rozszarpie swego w艂a艣ciciela (bo co艣 mi si臋 zdaje, 偶e BG marnym treserem b臋dzie...).
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group