Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
NASI MG-Ocena o Mistrzach Sesji On-Forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Lip 30, 2006 03:06    Temat postu: NASI MG-Ocena o Mistrzach Sesji On-Forum Odpowiedz z cytatem

Nietypowy temat. Wybaczcie że w dziwnym miejscu go umieściłem...

Jak oceniacie style każdego z MG? Jak je odbieracie? Jak ocenicie ich i ich prowadzenie? Powspominajcie trochę Zedda, opiszcie też resztę, czyli:
Blackswordsmana, Arienę, mnie (Ethereal), Xsarego i nowych, młodszych stażem MG.

Co wam się u nich podoba? Co chcecie zmienić w ich prowadzeniu? Wypowiedzcie się tutaj, a ręczę słowem że żaden z MG się na was nie zemści. Very Happy

Chciałem dodać ankietę ale stwierdziłem że ci MG którzy dostaliby niską punktację by się poczuli urażeni...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Pia Wrz 12, 2008 23:56, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Nie Lip 30, 2006 03:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat całkiem ciekawy...Dla mnie każdy kto zasłużył na tytuł MG musi być dobry i mieć doświadczenie,wiedzę oraz zapał do tego by mistrzować.Nie grałam niestety u wszystkich i nie mogę się wypowiedzieć na temat niektórych.
Każdy MG,który mi prowadził przykładał się do tego serwując mi dawkę przygody,wspaniałych opisów i niestety bólu (jak mi się oberwało).Pamiętam każdą sesję, lecz niektóre wątki zapadną mi w pamięć na zawsze.Na przykład u Xsarego, u którego moja elfka została pobita,sponiewierana i zgwałcona...cztery razy w jeden dzień. U Blacka, u którego bywam sprzedawana,bita,obrażana,ścigana,a nawet zastraszana i wykorzystywana co noc przez rycerza Khorne'a,a u Kaina pokopana po żebrach. Ethereal jak mi raz prowadził solo to byłam rzucana o ściany karczmy i bita przez takiego jednego brutala. To są ciemne strony gry...ból,ale jednak jest wpisany w ten okrutny świat i uważam, że wszyscy wymienieni MG świetnie to odzwierciedlają.
Oczywiście są i bardzo miłe chwile, wręcz sielankowe, które bardzo lubię, a których czasem tak brak w tym brutalnym świecie.Są i intrygi, zagadki lub zadania do wypełnienia.
Trudno oceniać MG według jednego kryterium, gdyż każdego charakteryzuje inny styl prowadzenia (bo każdy prowadzi coś innego). Jednak każdy, u którego grałam prowadzi w sposób,który mi się podoba. Każdy ma u mnie szacunek i bardzo dziękuję wszystkim Mg, którzy mi prowadzą, ponieważ za każdym razem wspaniale mi się gra Very Happy Dzięki temu,że każdy prowadzi w innym stylu zawsze jest super...
Oto moja obiektywna ocena...

Chciałam również dodać podziękowania dla mojego pierwszego MG,u którego niestety już nie gram,bo nie prowadzi...a szkoda.
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Nie Lip 30, 2006 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej sam tego chciales

1. Ethereal :

Płomienie ach te płomienie... Fabuła ciekawa jednak zabardzo wciagnoles sie w bitwy i prztygotowania do nich....Za malo od graczy zalezalo i za bardzo popychales akcje do przodu.....Moim zdaniem juz sie sporo nauczyles i kolejna sesja w wh40k bedzie swietna. Nawiasem mowiac czekam na nia z zniecierpliwieniem....

2. Jaracz :

Wichry to to jest epopeja... Ciekawe opisy fajne zdarzenia ale moim zdaniem wszystko dzieje sie zbyt wolno... Ale musze przyznac ze udalo Ci sie nas zniszczyc psychicznie tÄ… wyprawÄ…...Naprawde mam juz dosc sniegu.... Fantastycznie sie czuje jak widze wszystkie te gory przepasci i .....snieg.....

3. Blackswordman


Mistrz cierpienia, Książe dewastacji , Guru zniszczenia.....Jednym slowem moj sensej...Gralem z nim na cmentarzu i na wise i zawsze dostawalem wpierdol a najlepsze jest to ze sie z tego cieszylem.... On umie zniszczyc psyhike kazdemu.....

Ave Blacek !!!!

4. Fratus

Fajnie prowadzi doki tylko nikt tam nie chce przyjsc......SmileSmileSmileSmileSmile

To tylko moje skromne zdanie przepraszam jesli kogos urazilem

_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Nie Lip 30, 2006 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja dorzuce kilka kwiecistych uwag

Black :
No cóż Fratus się już wypowiedział w pełni....Black ja po twoich sesjach czy to w realu czy na wisie to chodzę po ścianach. Nikt tyle razy mnie nie zgnębił i nie ponizył, tyle pepeków wydaje że założe hutrtownie ich. Gratz dla ciebie...sobotni Wise trzyma mnie przy życiu i nigdy nie wiem czym mnie zaskoczysz.

Jaracz
Wichry są niczym Casablanca - piękne, magiczne opisy i w pełni ukazujące to co nas otacza i się dzieje. Tylko troszkę przyspiesz akcję.....cholera przez ciebie znienawidzę zimę której i tak nie cierpie.
Mam nadzieje że Wise poprowadzisz w krótce:P

Arienna
Pani intryg dworskich, konspiracji i gierek dworskich nie lubiąca przemocy i krzywdzenia swoich graczy. Masz troszkę za miękkie serce [tylko nie zabijaj Jeanne -lol ]. Mit am twój pałac odpowiada i jakoś nie zbyt chce go opuszczać

Ethereal
Wiesz dzięki tobie poznałem universum WH40k. Lubujesz się w rzeźniach i wojnie. Chyba Khorne jest twym patronem Evil or Very Mad
Czasami za mało konspiracji , i dania graczom swobody ale każdy lubi coś innego.

Vizerelli
Nowy Mg.....Pałąc Mordu to twój debiut zamkowy Razz Początki były trudne, nawet bardzo ale jest juz lepiej ..... Chyba nie lubisz jak gracze wyskakują co z czymś niespodziewanym, i robią coś czego nie miałeś w planie ale takie życie jest Mg. Ale mi się Pałac Mordu podoba choć czekam aż poprowadzisz coś swojego pomysłu, to wtedy będzie możan zobaczyć jaki styl preferujesz

Ewentulane zażalenia wysyłąć na numer 0-700-777-777 Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group