Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Inne forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blue
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 12

PostWys³any: Sro Lut 22, 2006 17:50    Temat postu: Inne forum Odpowiedz z cytatem

Znalazłem inne fajne rozwijające się forum wchodźcie pls : http://wfrp.forumer.pl/ !!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Lut 22, 2006 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12 postów, 3 userów Wink
Z pewnością jest to też "fajne" forum, aczkolwiek wolałbym aby podobne praktyki marketingowe nie miały na moim, też "fajnym", forum więcej miejsca.
Nie siejemy propagandy, nie sprzedajemy bananów, nie udzielamy kredytów gotówkowych...

Za równy tydzień skasuję ten temat, żeby nie było że jestem monopolistą Very Happy
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Grundi



Do³±czy³: 04 Cze 2006
Posty: 1

PostWys³any: Nie Cze 04, 2006 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo myślałem czy według regulaminu tego forum wolno mi zareklamować tu swoje nowe dzieło. Przeszukałem tematy i nie znalazłem zakazu (jeśli się mylę to przepraszam), a w moim postanowieniu utwierdziło mnie istnienie tego wątku.

Zatem zapraszam na moje nowo utworzone forum na temat 2 edycji Warhammera. Z założenia ma ono być inne od pozostałych tego typu placówek. Mam też nadzieję, że się Wam spodoba i się zarejestrujecie. Narazie niestety jest ono merytorycznie bardzo słabe (z racji swojego bardzo młodego wieku - raptem dwa dni), ale myślę, że wkrótce się to zmieni. FORUM

Pozdrawiam. W razie czego przepraszam i proszę o wyrozumiałość.
Grundi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Lip 11, 2006 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra - zostawiam temat Rolling Eyes Very Happy niech wam będzie.

Dla wszystkich jednak którzy startują lub zamierzają startować z własnym forum tematycznym gdzies tam w otchłani internetu przypominam skromnie jeszcze o ofercie zamku drachenfels:

http://www.drachenfels.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=225

Można stworzyć własne forum na ziemiach zamku - z fajnym adresem www.nazwatwojegoforum.fabularny.net i pomocą administracyjną w razie problemów. - Wszystko za friko - do tego dla zainteresowanych przygotowuję grafiki dla forum - przykład: www.czarnatwierdza.fabularny.net

Takie fora są zrzeszane [powstaje serwis który bedzie łączył ostatnie wypowiedzi z wszystkich for]

Dzięki duzemu ruchowi na kilkunastu serwisach zamku [sam zamek ma dziennie średnio 4-7 tysiące odwiedzin - wasze forum szybko sie rozwinie i zostanie zauważone.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group