Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak mo偶na stworzy膰 fajn膮 posta膰 ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Cech
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Lut 24, 2005 00:00    Temat postu: Jak mo偶na stworzy膰 fajn膮 posta膰 ?? Odpowiedz z cytatem

Wasze pomys艂y na ciekaw膮 posta膰 i bardzo charakterystyczn膮 opiszcie psychike i co wg was jest wa偶ne!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Lut 24, 2005 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕eby stworzy膰 fajn膮 posta膰 to :
1 Trzeba wpa艣膰 na koncepcje (chyba najtrudniejsze)
2 U艂o偶y膰 posta膰 i wyobrazi膰 sobie j膮 dok艂adnie jak wygl膮da
3 Dopracowa膰 ciekaw膮 historie postaci
4 Dopracowa膰 charakter (wierzenia, przes膮dy, 偶yciowe za艂o偶enia,post臋powanie)
5 Wymy艣li膰 jak膮艣 drobn膮 rzecz (np powiedzenie lub nawyk) kt贸ra bedzie charakterystyczna tylko dla naszej postaci.
A NAJWA呕NIEJSZE TO WCZU膯 SI臉 W POSTA膯. Mo偶ecie u艂o偶y膰 jakiego艣 bohatera kt贸ry b臋dzie bardzo barwny (Np obszerna historia, ciekawe spojrzenie na 艣wiat nietypowy charakter itd.) ale je艣li go nie czujecie to mo偶ecie albo wykorzysta膰 go kiedy艣 jako bn-a albo si臋 tym projektem podetrze膰. Razz
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Lut 24, 2005 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzienki Gatzie za to a mo偶e znacie jakie艣 takie ciekawe postacie z nawykami ja staram si臋 moim graczom Bn-贸w przedstawia膰 w ciekawy spos贸b i tak 偶eby zapadali im w pami臋c i pozatym lubioe odgrywa膰 jakies postacie takie charakterystyczne bardzo i sprawia mi to wielk膮 przyjemno艣膰 odgrywanie takich postaci ale wracaj膮c do tematu Czy spotkali艣cie tak膮 charakterystyczn膮 posta膰 i jak si臋 zachowywa艂a ??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Czw Lut 24, 2005 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotkalem krasnala (gram elfem) z kt贸rym sie skumplowa艂em. Nie wiem jakim cudem ale ok! Nawet sie fajnie gra.
Ja mam histe postaci na chyba 7 stron i powiem wam naprawde jest fajnie grac tak膮 postaci膮.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram synem mojego poprzedniego elfa, wi臋c znam moj膮 obecn膮 posta膰 nawet zanim zosta艂a pocz臋ta Smile
Co do ciekawego BNa, to prowadz膮c WeWa 艣wietnie mi si臋 gra艂o szlachciank臋, z kt贸r膮 bohaterowie jad膮 dyli偶ansem, ale ona nie b臋dzie siedzie膰 z brudnym mot艂ochem! Phi! Wink A wykonania jej s艂贸w pilnowa艂a ochroniarka. Ale kumpel po chwili s艂uchania o nisko艣ci swojego stanu by艂 tak zdenerwowany, 偶e o ma艂o co nie dosz艂o do bitwy Very Happy Fajne to by艂o...
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Prosi艂 bym o podanie wi臋cej szczegu艂贸w jak odgrywali艣cie tak膮 posta膰 itp itd...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Mar 06, 2005 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przyk艂ad zrobi艂em kiedy艣 cz艂owieka kt贸ry nie pali艂. Ale jak si臋 szykowa艂a walka to zawsze zapala艂 fajke i m贸wi艂: No i znowu b臋dzie pada膰.
Albo ca艂a masa bohater贸w kt贸rzy w swoje wypowiedzi wpychaj膮 jakie艣 nie potrzebne s艂owo. Jak : Dy膰 , ano, Tylko 偶e itd.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
BlackRider
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 50
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Sro Mar 16, 2005 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi tu g艂贸wnie o to 偶eby t膮 postaci膮 ci si臋 fajnie gra艂o. Usi膮d藕 sobie spokojnie nad kartk膮 papieru i spisz sobie wszystkie pomys艂y jakie ci przysz艂y do g艂owy i je jako艣 po艂膮cz. Pomys艂y mo偶na czerpa膰 z wszystkiego ksi膮偶ek, film贸w itd. I jest jeszcze wa偶ne 偶eby ta posta膰 by艂a oryginalna i g艂臋boka 偶e tak to ujme. Z t膮 g艂臋boko艣ci膮 tu chodzi o to 偶eby to nie by艂y same cyferki tylko fajna historia, dok艂adny opis itp. Poza tym 偶e b臋dziesz mia艂 fajn膮 posta膰 to jeszcze zrobisz wra偶enie na MG, a to zawsze si臋 przydaje. A 偶eby ju偶 mie膰 tak w pe艂ni ciekaw膮 to mo偶na sobie nawet w艂asn膮 profesje wymy艣le膰 (oczywi艣cie z zatwierdzeniem MG).
_________________
"The thundering of hooves brings the sounds of death"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Kwi 19, 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak. Jeden z moich graczy wcielil sie w ..... miecz (pomysl zaczerpnal z jakiejs gierki). Miecz mial te wlasciwosc, ze potrafil przejac kontrole nad osoba, ktora go trzymala (oczywiscie rzuty). Po przejeciu kontroli mogl juz odgrywac swoje zachowanie jako osoba trzymajaca miecz. Mial jednak wielka wade (wsrod wielu) - potrafil mowic i czesto z tego powodu gracze mieli problemy.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Cze 20, 2005 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historie mojej postaci, stworzylem na kanwie ksiazki kt贸ra zacz膮lem pisac, ale nie skonczylem. Najlepiej jak sie zlapie wene i spiszesz ja.Potem zlozyc do kupy i gotowe(艂atwo powiedziec, trudniej wykona膰)
Wazne chyba jest to aby postac oddawa艂a jak najwiecej z nas samych, 艂atweij sie wczuc w nia.
Moja postac g艂ownie siedzi sama bad藕 hula po domach uciechy. Wiec jak mnie moi towarzysza chca znalezc to szukaja najblizszego b*****u.
Czasem gdy jakis d***l czepia sie nas to ja z kompanem krasnoludem "garmy w papier, nozyce, kamien" kto ma go za艂atwic.
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Nie Kwi 16, 2006 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ciekawsze to ja swoj膮 ulubion膮 posta膰, kt贸r膮 mi si臋 najlepiej ze wszystkich gra艂o ca艂kowicie... wylosowa艂em!!! Tak, tak!!!

A co do historii to zacytuje mego przyjaciela mg: Henset nie musi mie膰 historii... on j膮 tworzy!!! (og贸艂em posta膰 kt贸r膮 gra艂em przez 2 lata - herszt banit贸w: rozbopje, gwa艂ty, mordy. 41 person zabitych na zlecenie, dwakro膰 tyle dla rozrywki b膮d藕 przez przypadek (niedoliczam tych podczas rozboj贸w - ech! To by艂y czasy!) - wr贸g publiczny numer 1 w Imperium i Bretonii!)
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Wto Maj 23, 2006 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwa偶am tak samo jak przedm贸wca. Historia si臋 tworzy podczas gry, a najlepsza posta膰 to wylosowana posta膰. Sam mam takiego Gaw臋dziarza, kt贸rego staty wygl膮daj膮 na jakiegos po偶膮dnego wojaka. A tch贸rz z niego wielki (185cm) i niezbyt rozgarni臋ty, ale jak zacznie opowiada膰 to nie ma sobie r贸wnych. tzn mia艂 to pocz膮tkowe 25 Ogd, ale dochodzi rozwini臋cie +10 i i urok osobisty. razem 45. Lecz nie staty najwa偶niejsze. Jak gram, to opowiadam nim historie, z moich poprzednich przyg贸d (nie koniecznie granych t膮 postaci膮) lub przygody kt贸re poprowadzi艂em. A to si臋 nie ko艅czy na s艂owach np. "Opowiadam im o tym jak ratowa艂em pi臋kn膮 dziewice" tylko naprawde opowiadam. 艢piewa膰 te偶 nie umiem, ale posta膰 umie^^ gracze nie mog膮 tego znie艣膰Razz a MG ma darcie jak zaczynam 艣piewa膰 o trzech 艣mierdzielach przy szynkwasie:P M臋cz膮ce ale naprawde super si臋 gra.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Cech Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group