Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problem Ciekawej Natury

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Saise
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 28 Cze 2005
Posty: 23
Sk±d: Tarnów

PostWys³any: Pia Lip 01, 2005 08:49    Temat postu: Problem Ciekawej Natury Odpowiedz z cytatem

Very Happy --- Po pierwsze, witam wszystkich, jestem świeżym użytkowiniek Zamku, a już mi się tutaj podoba. A teraz odnośnie problemu... poosiadam pewne autorskie Materiały którymi chciałbym się z wami podzieli (magia, Profesje itp...) i chciałbym jest wysłac Na Zamek, jednak nie wiem jak.... SYstem 'Dodaj Plik' na stronie raczej mi nie chce działac... Co w takim wypadku mam począc?
_________________
'Rzucam zaklęcie "Ochrona Przed Śmiercią"...' - pewien niedoświadczony gracz w obliczu spotkania z ostateczna realnością (tzn. Śmiercią...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pia Lip 01, 2005 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz odpowiadam.

primo "dodaj plik" działa - ale musisz miec dostep do tego pliku z adresu URL czyli musi byc juz gdzies umieszczony w internecie - podajesz do niego adres a zamek go podpina, opisuje, dodaje do rankingów itd.

secundo - jeśli nie masz jeszcze nigdzie publikowanych materiałów [a zdaje się że właśnie tak jest] - pakujesz wsystko zipem i przesyłasz na mejla zamku [najlepiej w paczkach nie wiekszych niż po 5 mega jedna]

adres mejla: o r t h @ d r a c h e n f e l s . p l
[nie kopiuj tylko przepisz bez spacji]


swoją drogą - info dla wszystkich - nie podawajcie idealnych adresów mejlowych na forach, zawsze róbcie gdzies spacje czy coś bo potem znajdą to robaki webowe i podepną was pod jakiś pakiet rekamowy - no chyba, że ktoś lubi jak co rano 10 osób proponuje mu w poczcie powiększenie penisa...
Powrót do góry
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Wto Sty 03, 2006 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orth napisa³:
adres mejla: o r t h @ d r a c h e n f e l s . p l
[nie kopiuj tylko przepisz bez spacji]

swoją drogą - info dla wszystkich - nie podawajcie idealnych adresów mejlowych na forach, zawsze róbcie gdzies spacje czy coś bo potem znajdą to robaki webowe i podepną was pod jakiś pakiet rekamowy - no chyba, że ktoś lubi jak co rano 10 osób proponuje mu w poczcie powiększenie penisa...


A to stąd te cholery znają mój e-mail Rolling Eyes !
Dzięki za cynk i sorry za oftopa Razz .
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group